Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa Rewers | |||||||||
1 | Dobrzeniecka Karolina | Gdańsk | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
2 | Golański Grzegorz | Olsztyn | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
3 | Światłowska Agnieszka | Olsztyn | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
4 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
Jaruszki Team | |||||||||
5 | Jaruszewski Krzysztof | Chełmno | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Jaruszki Team | opłacono BM | ||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | |||||||||
6 | Olszewski Marek | Lidzbark Warmiński | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | |||||
Kruszon Team Pruszków/SP6 | |||||||||
7 | Kruszyńska Marzena | Pruszków | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Kruszon Team Pruszków/SP6 | opłacono BM | ||||
Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Wołominie | |||||||||
8 | Żelazowski Marcin | Wołomin/Ostrowiec Świętokrzyski | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Wołominie | |||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu | |||||||||
9 | Matukin-Pakuszyńska Anna | Opole | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu | opłacono BM | ||||
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX w Opolu | |||||||||
10 | Socha Tomasz | Opole | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX w Opolu | opłacono BM | ||||
SGB | |||||||||
11 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SGB | opłacono BM | ||||
SP4Piastów #KlasaPanaMulara | |||||||||
12 | Mularczyk Mateusz | Ożarów Mazowiecki | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SP4Piastów #KlasaPanaMulara | opłacono BM | ||||
SP MIŁOSZEWO | |||||||||
13 | Janneck Grzegorz | Linia | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SP MIŁOSZEWO | opłacono BM | ||||
Sp 13 | |||||||||
14 | Łukaszczyk-Skafiriak Dorota | Zielona Góra | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Sp 13 | opłacono BM | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
15 | Kosicka Iwona | Słupsk | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Stopa Słupsk | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowie | |||||||||
16 | Brzózka Jolanta | Lipowo | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie | |||||||||
17 | Stefański Wiesław | Ostróda | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
18 | Banaszczyk Anna | Pruszków | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej | |||||||||
19 | Miśkiewicz Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole | |||||||||
20 | Radwański Krzysztof | Koło | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 6 w Pruszkowie | |||||||||
21 | Proczek Agnieszka | Granica | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 6 w Pruszkowie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu | |||||||||
22 | Zemlak Piotr | Wrocław | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu | |||||
Szkoła Podstawowa nr 93 w Krakowie im. L.Rydla | |||||||||
23 | Chwałkowska-Figiel Natalia | Kraków | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 93 w Krakowie im. L.Rydla | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi | |||||||||
24 | Czarnecki Grzegorz | Łódź | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Pogorzu | |||||||||
25 | Szlachta Karolina | Kosakowo | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa w Pogorzu | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa im Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |||||||||
26 | Klein Izabela | Łebunia | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła podstawowa im Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | opłacono BM | ||||
TEB Rybnik | |||||||||
27 | Nowik Monika | Łaziska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | TEB Rybnik | opłacono BM | ||||
ZS im. Zbigniewa Herberta | |||||||||
28 | Chojnacka Natalia | Sowno | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | ZS im. Zbigniewa Herberta | opłacono BM | ||||
29 | Kupczyk Zbigniew | Trzebiatów | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | ZS im. Zbigniewa Herberta | opłacono | ||||
Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie | |||||||||
30 | Cincio Robert | Kotłowo | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Specjalnych im. B.A. Kosiby w Wieliczce | |||||||||
31 | Szostak Joanna | Kraków | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Specjalnych im. B.A. Kosiby w Wieliczce | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
32 | Orlik Malgorzata | Wrocław | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
33 | Szymański Wiktor | Łódź | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
34 | Gościński Adam | Warszawa | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
35 | Kurzawa Wioletta | Gdynia | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono | |||||
36 | Grzegorczyk Monika | Jaworzno | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono | |||||
37 | Michalewska Sylwia | Twardogóra | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
38 | Wieteska Marzena | Pruszków | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
39 | Bober Sebastian | Sianów | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | ||||||
40 | Ogonowska Magdalena | Gdańsk | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
41 | Podlaska Monika | Wrocław | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
42 | Mali-Harkawik Dominika | Buczkowice | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
43 | Kawa Aleksandra | Bielsko-Biała | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
44 | Dołęga Agnieszka | Grala-Dąbrowizna | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM |
Wyświetleń: 10756