Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gamdzyk Jolanta | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | PJ | opłacono BM |
2 | Kłoda Aleksandra | Cieszyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie | opłacono |
3 | Deptuła Natalia | Wrocław | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu | opłacono BM |
4 | Wentowska Katarzyna | Straszewo | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
5 | Burzyńska Ola | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
6 | Ciechelska Daria | Bytom | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu | opłacono BM |
7 | Grosz Marta | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | SP 22 Olsztyn | opłacono BM |
8 | Troch Lucyna | Malbork | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork | opłacono BM |
9 | Juras Paweł | Jaroty | Polska | Bieg 6 km | PJ | opłacono BM |
10 | Jabłońska Anna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych | opłacono BM |
11 | Lewandowska Klaudia | Barczewo | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach | opłacono BM |
12 | Romanowska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie | opłacono BM |
13 | Wawrzyniak Barbara | Plewiska | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach | opłacono BM |
14 | Maciąg Katarzyna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM |
15 | Kempiński Tomasz | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie | opłacono BM |
16 | Szmidt-Pawłowska Anna | Pabianice | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
17 | Cześnik Martyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 6 km | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODZISZEWIE | opłacono |
18 | Kwiatkowska Beata | Chojnice | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
19 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono BM |
20 | Krajewski Wojciech | Piła | Polska | Bieg 6 km | ZST w Pile | opłacono BM |
21 | Kopeć Ewa | Huta Komorowska | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
22 | Dudkiewicz Jolanta | Budy | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
23 | Maj Agnieszka | Sławno | Polska | Bieg 6 km | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie | opłacono BM |
24 | Ławniczak Anna Ławniczak | Oława | Polska | Bieg 6 km | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie | opłacono BM |
25 | Gąsior Anna | Strzelin | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Żórawinie | opłacono BM |
26 | Orlowski Maciej | Darlowo | Polska | Bieg 6 km | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie | opłacono BM |
27 | Popławski Jan | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Zespoł Państwowych ogólnokształcących szkół muzycznych nr 3 | |
28 | Szubert Agnieszka | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg 6 km | ||
29 | Malinowska Aleksandra | Ostróda | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 5 w Olsztynie | opłacono BM |
30 | Trębska Marta Elżbieta | Łódź | Polska | Bieg 6 km | Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi | opłacono BM |
31 | Spitulska-Szulc Marta Spitulska-Szulc | Poznań | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
32 | Kwacz Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
33 | Tama Łukasz | Jarosław | Polska | Bieg 6 km | Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy, PSONI koło w Jarosławiu | opłacono BM |
34 | Antosiewicz-Tama Anna | Jarosław | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM |
35 | Smura Anna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | opłacono | |
36 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Polska | Bieg 6 km | ||
37 | Koperska Małgorzata | Wierzchowiny | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
38 | Rybaczek Małgorzata | Rosnowo | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole Samorządowe w Rosnowie | opłacono BM |
39 | Wolińska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
40 | DERESZEWSKI PIOTR | WARSZAWA | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
41 | Gos-Stacherska Agnieszka Gos-Stacherska | KLESZCZÓW | Polska | Bieg 6 km | Szkola Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie | opłacono BM |
42 | Rogalska Anna | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | opłacono BM |
43 | Praczuk Agnieszka | Chełm | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie | opłacono |
44 | Gajda Anka | Łódź | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi | opłacono BM |
45 | Korejwo Beata Korejwo | Chełm Śląski | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
46 | Wójcik Paulina | Łukta | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie | opłacono BM |
47 | Pawlik - Joachimiak Elżbieta | Wrocław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im.B.Chrobrego w Żórawinie. | opłacono |
48 | Zielińska SYLWIA | Jarosław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM |
49 | Karbownik Magdalena | Sady | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela Poznań | opłacono BM |
50 | Gudzińska-Niemiec Anna | Jarosław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | UKS MANASTERZ | opłacono BM |
51 | Kurzyńska Katarzyna | Rogoźnik | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Atomówki | opłacono BM |
52 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |
53 | Dąbrowska Joanna | Pogórze | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
54 | Duda Beata | Warszawa | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Z. Herberta w Warszawie | opłacono BM |
55 | Drobińska Ewa | Bydgoszcz | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
56 | Grzybowska Monika Grzybowska | Oława | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
57 | Żuchowski Artur | Legionowo | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SPS 394 | opłacono BM |
58 | głuch katarzyna | koszalin | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie | opłacono BM |
59 | Stachowiak Maja | Głogów | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Ekonomicznych im.Jana Pawła II w Głogowie | opłacono BM |
60 | Styperek Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | MKS Siemion przy Szkole Podstawowej nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono BM |
61 | Gutowska Janiuk Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku | opłacono BM |
62 | Różański Michał | Gryfino | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
63 | Mrzygłód Marzena | Koszalin | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie | opłacono BM |
64 | Kania Anna | Katowice | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 72 KATOWICE | opłacono BM |
65 | Ziółkowska Anna | Wilkszyn | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Przedszkole nr 104 | opłacono BM |
66 | Kozłowska Justyna | Trzebiatów | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | ZS im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie | opłacono BM |
67 | Goś Dorota | Łódź | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SP 116 Łódź | opłacono |
68 | Lutomirska Blanka | Łódź | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | XXV LO Runners | opłacono BM |
69 | Moskwiak Dariusz | Jarosław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku | opłacono |
70 | Wróbel Lidia | Płock | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
71 | Witkowski Robert | Wiry | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach | opłacono BM |
72 | Waluda Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
73 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono BM |
74 | Bereza Agata | Łódź | Rwanda | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi | opłacono BM |
75 | Rupala Katarzyna | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Z. Herberta w Warszawie | opłacono BM |
76 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
77 | Marekwia Anna | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Przedszkole | opłacono BM |
78 | Kownacki Bartłomiej | Malbork | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
79 | SZNIGIREWICZ TOMASZ | SŁUPSK | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
80 | Panek Żaneta | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 66 im. J. Korczaka w Katowicach | opłacono BM |
81 | Erdman Justyna | Starogard Gdański | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
82 | Stangrecki Robert | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 66 im. J. Korczaka w Katowicach | opłacono BM |
83 | Podlasiak Anna | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
84 | Hanke Agnieszka | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
85 | Szczepanik Dorota | Kraków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 93 w Krakowie im. L.Rydla | opłacono |
86 | Mikołajczak Bartłomiej Mikołajczak | Jarocin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
87 | Kotowska Beata | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
88 | Tomaszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
89 | Kasznia Radosław | Gniezno | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 8 im Mikołaja Kopernika w Gnieźnie | opłacono BM |
90 | Stangret Marta | Bełchatów | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
91 | Kępa Małgorzata | Laski | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
92 | SOBIECKI Artur | marki | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono | |
93 | Bączkowski Tomasz | Międzyrzecz | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Międzyrzeczu | opłacono |
94 | Deubel Joanna | Szczecin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | XIV Liceum Ogólnokształcące Szczecin | opłacono BM |
95 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie | opłacono BM |
96 | Piasecka Patrycja | Szczecin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | XIV Liceum Ogólnokształcące Szczecin | opłacono BM |
97 | Jankowska Ula | Bydgoszcz | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
98 | Gierdal Anna | Jagatowo | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
99 | Jaworska Emilia | Żołwin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
100 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM |
Wyświetleń: 10486