Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubański Henryk Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
2 Kubańska Zdzisława Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
3 Cholewa Krzysztof Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
4 Cholewa Wiesława Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
5 Pierzchała Anna Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
6 Kozieł Małgorzata Wojkowice Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA darmowy udział
7 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team darmowy udział
8 Marczak Tomasz Aleksandria I Marszu NW 5 km Nordic Team Częstochowa darmowy udział
9 STILLER KAROL Kusięta Marszu NW 5 km Podkowa Janów darmowy udział
10 Foryś Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km darmowy udział
11 Trzebińska Dominika Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km darmowy udział
12 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km darmowy udział
13 Krukowski Rafał Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
14 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
15 Adler Patryk Gliwice Bieg 5km darmowy udział
16 Piekorz Dagmara Gliwice Bieg 5km darmowy udział
17 Cyba Adam Chorzów Bieg 5km DAJEM RADĘ darmowy udział
18 Cyba Natalia Chorzów Bieg 5km DAJEM RADĘ darmowy udział
19 Wielgus Robert Katowice Bieg 5km DAJEM RADĘ darmowy udział
20 Wielgus Edyta Katowice Bieg 5km DAJEM RADĘ darmowy udział
21 Małka Irena Gliwice Marszu NW 5 km darmowy udział
22 Małka Marian Gliwice Marszu NW 5 km darmowy udział
23 Klimczyk Agata Bedzin Bieg 5km darmowy udział
24 Szczepanek Joanna Olkusz Bieg 5km Olkuszbiega.pl darmowy udział
25 Łatacz Anita Bytom Bieg 5km darmowy udział
26 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 5km Lecymy Durś darmowy udział
27 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 5km GXO Running Team Poland darmowy udział
28 Pawlikowska Dorota Myślachowice Marszu NW 5 km darmowy udział
29 Molenda Dorota Myślachowice Marszu NW 5 km darmowy udział
30 Cichoń Mariusz Będzin Bieg 5km Ordynus Team darmowy udział
31 Liu Elaine Wojkowice Bieg 5km darmowy udział
32 Miszczak Radoslaw Wojkowice Bieg 5km darmowy udział
33 KOZŁOWSKI JACEK 42-600 tarnowskie góry Bieg 5km darmowy udział
34 Bożkiewicz Karolina Będzin Marszu NW 5 km darmowy udział
35 Olszewski Jarosław Kozy Bieg 5km Bimber Squad darmowy udział
36 Szaleniec Jakub Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia darmowy udział
37 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia darmowy udział
38 Szypuła Bartłomiej Będzin Bieg 5km darmowy udział
39 Andruszkiewicz Aneta Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km darmowy udział
40 Andruszkiewicz Krzysztof Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km darmowy udział
41 Chyżyńska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km darmowy udział
42 Szkatuła Paweł Knurów Bieg 5km darmowy udział
43 Kulińska Dorota Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach darmowy udział
44 Biedra Krystyna Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach darmowy udział
45 Drygalska Aleksandra Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach darmowy udział
46 Anyż Maria Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach darmowy udział
47 Poloczek Zbigniew Myszków Bieg 5km darmowy udział
48 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marszu NW 5 km MALINOWE GWIAZDY darmowy udział
49 Maciążek Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB Samo Się nie Przebiegnie darmowy udział
50 Madej Antoni Sosnowiec Bieg 5km Skarpa Sosnowiec darmowy udział
51 Madej Jan Sosnowiec Bieg 5km Skarpa Sosnowiec darmowy udział
52 Madej Dorota Sosnowiec Bieg 5km Skarpa Sosnowiec darmowy udział
53 Madej Tomasz Sosnowiec Bieg 5km Skarpa Sosnowiec darmowy udział
54 Duda Krzysztof Mikołów Bieg 5km darmowy udział
55 Kędzierski Wojciech Olkusz Bieg 5km Parówkowi Skrytożercy darmowy udział
56 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team darmowy udział
57 Krasoń Łukasz Psary Bieg 5km darmowy udział
58 Iwaszkiewicz Dominik Katowice Marszu NW 5 km Parkrun Katowice darmowy udział
59 Plewa Rafał Jaworzno Bieg 5km darmowy udział
60 Chmura Bartosz Katowice Bieg 5km darmowy udział
61 Nafalska Anna Katowice Bieg 5km darmowy udział
62 Kapuścińska Justyna Rędziny Bieg 5km Darsoft Running Team darmowy udział
63 Kapuscinski Robert Częstochowa Bieg 5km Darsoft Running Team darmowy udział
64 Staroszyńska Anna Katowice Bieg 5km darmowy udział
65 Kuwak Bogdan Myszków Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie darmowy udział
66 Kuwak Anna Myszków Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie darmowy udział
67 Pytlarz Adrian Częstochowa Bieg 5km Darsoft Running Team darmowy udział
68 Mazur Magdalena Częstochowa Bieg 5km Darsoft Running Team darmowy udział
69 Tomal Andrzej Chrzanów Bieg 5km darmowy udział
70 Szafert Marcin Częstochowa Bieg 5km Darsoft Running Team darmowy udział
71 Gurgoń Marcin Chorzów Bieg 5km darmowy udział
72 Curyło Kamil Będzin Bieg 5km darmowy udział
73 Kosteczka Mateusz Siewierz Marszu NW 5 km darmowy udział
74 Kosteczka Sabina Siewierz Marszu NW 5 km darmowy udział
75 Wyszyński Artur Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
76 Tuchowska Anna sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
77 Prukop Anna Katowice Bieg 5km darmowy udział
78 Nowak Beata Bedzin Bieg 5km darmowy udział
79 Olszewski Wojciech Sosnowiec Bieg 5km Mountain Warriors darmowy udział
80 Magner Aleksandra Wojkowice Marszu NW 5 km darmowy udział
81 Skrzyńska Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km darmowy udział
82 Karliński Henryk Wojkowice Marszu NW 5 km darmowy udział
83 Karlińska Zofia Wojkowice Marszu NW 5 km darmowy udział
84 Michałkiewicz Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km darmowy udział
85 Socha Gabriel Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
86 Śmiechowicz Piotr Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team darmowy udział
87 Świetlicka Aleksandra Sławków Bieg 5km darmowy udział
88 Buze Kamila Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
89 Ślusarczyk Piotr Dąbrowa Gornicza Bieg 5km darmowy udział
90 Muszala Dawid Zabrze Bieg 5km BDB TEAM darmowy udział
91 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
92 Klita Rafał Tychy Bieg 5km Strefa51 darmowy udział
93 Muszala Anna Zabrze Marszu NW 5 km BDB TEAM darmowy udział
94 Kurzyński Krzysztof Rogoźnik Bieg 5km TeamOrdynus darmowy udział
95 struzik agata sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
96 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 5km darmowy udział
97 Kaszuba Katarzyna Czeladź Bieg 5km Biegowa Kuźnia darmowy udział
98 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg 5km #czeladzbiega darmowy udział
99 Rusek Przemysław Katowice Bieg 5km darmowy udział
100 Hajda Justyna Radzionków Bieg 5km Mafia Team Lubliniec darmowy udział


Wyświetleń: 4236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ