Borecka Łękuk Trail 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wernitz Maja Ełk Biegi Dziecięce BORECKA KIDS 10.00 PLN
2 Szumiec Renata Ełk Łękuk 5km 50.00 PLN
3 Dorbach Jacek Wydminy Litygajno 50km Bbl Wydminy 150.00 PLN
4 Bajda Marcin Białystok Litygajno 50km Białostocka Sekta Biegaczy 150.00 PLN
5 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Litygajno 50km BBL Wydminy 150.00 PLN
6 Suwald Andrzej Warszawa Wolisko 21km JacekBiega Running Team 100.00 PLN
7 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Litygajno 50km Lechici Zielonka 150.00 PLN
8 Gajdek Ewelina Ełk Łękuk 5km PKK 50.00 PLN
9 Bełbot Julia Giżycko Biegi Dziecięce BORECKA KIDS TK Masters Giżycko 10.00 PLN
10 Bełbot Wiktoria Giżycko Biegi Dziecięce BORECKA KIDS TK Masters Giżycko 10.00 PLN
11 Nowicki Zbigniew Suwałki Dubinek 13.5km 70.00 PLN
12 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Dubinek 13.5km 70.00 PLN
13 Bartoszewicz Jan Białystok Wolisko 21km 100.00 PLN
14 Juszkiewicz Piotr Giżycko Dubinek 13.5km Nasz Świat - rękodzieło 70.00 PLN
15 Rynkowski Patryk Giżycko Biegi Dziecięce BORECKA KIDS 10.00 PLN
16 Gwóźdź Natalia Kruklanki Łękuk 5km Nasz Świat - rękodzieło 50.00 PLN
17 Sawicki Łukasz Kruklanki Dubinek 13.5km Nasz Świat - rękodzieło 70.00 PLN
18 Guzowski Radosław Grajewo Litygajno 50km Maratonka Grajewo 150.00 PLN
19 Ptaszyński Michał Ptaszyński Olecko Litygajno 50km Pióro Olecko 150.00 PLN
20 Kowalczyk Aleksandra Sucholaski Biegi Dziecięce BORECKA KIDS 10.00 PLN
21 Lenkiewicz Paweł Białystok Litygajno 50km MD RUN TRENING 150.00 PLN
22 Kruk Wojciech Radzieje Dubinek 13.5km 70.00 PLN
23 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Litygajno 50km 150.00 PLN
24 FILIPIAK MAGDALENA Targowo Litygajno 50km Osp Targowo 150.00 PLN
25 Guzowska Sylwia Grajewo Litygajno 50km Maratonka Grajewo 150.00 PLN
26 Jerulank Wiesław Grajewo Dubinek 13.5km Maratonka Grajewo 70.00 PLN
27 Siergiej Wojciech Giżycko Wolisko 21km Giżycki klub morsów zimny ptak 100.00 PLN
28 KASZYCA PAWEŁ JANKOWICE Litygajno 50km opłacono
29 BUDREWICZ DOMINIK SUWAŁKI Wolisko 21km Wioska Biegaczy opłacono
30 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Litygajno 50km Wioska Biegaczy opłacono
31 Gajdek Przemysław Ełk Litygajno 50km PKK 150.00 PLN
32 Majer Jakub Warszawa Wolisko 21km opłacono
33 Majer Bogusława Warszawa Wolisko 21km Vege Runners opłacono
34 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie Wolisko 21km Mazurski Widok Team opłacono
35 Obrycki Paweł Grajewo Dubinek 13.5km 70.00 PLN
36 Słotwiński Adam Ełk Litygajno 50km Wioska Biegaczy / Góral z Mazur Running Team opłacono
37 Karpacz Katarzyna Białystok Litygajno 50km 150.00 PLN
38 Ambroziak Marcin Ryn Dubinek 13.5km DąbrowskiTeam 70.00 PLN
39 Makowska Nastka Giżycko Łękuk 5km Bbl Wydminy opłacono
40 Makowski Marcin Giżycko Łękuk 5km opłacono
41 Kuczyńska Kinga Giżycko Łękuk 5km Bbl Wydminy opłacono
42 Budziński Karol Ełk Litygajno 50km PKK 150.00 PLN
43 Bąk Jarek Stare Lipiny Litygajno 50km Stare Lipiny 150.00 PLN
44 Długosz Lucyna KĘTRZYN Dubinek 13.5km WitkowskiRunningTeam opłacono
45 Gryka Patryk Giżycko Łękuk 5km opłacono
46 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Wolisko 21km BBL GIŻYCKO 100.00 PLN
47 Kaleciak Mariusz Giżycko Litygajno 50km opłacono
48 Grygorowicz Przemek Białystok Litygajno 50km Biegam, bo żona pozwoliła :) opłacono
49 Wacewicz Rafał Białystok Wolisko 21km AikiRunners 100.00 PLN
50 Kopko Kamila Giżycko Dubinek 13.5km opłacono
51 Łachacz Franciszek Kamionek Biegi Dziecięce BORECKA KIDS 10.00 PLN
52 Łachacz Robert Kamionek Litygajno 50km Góral z Mazur Running Team opłacono
53 Bagińska Olga Białystok Litygajno 50km Białostocka Sekta Biegaczy 150.00 PLN
54 Sowul Norbert Olecko Wolisko 21km Rozbiegane słonie opłacono
55 Andrulewicz Dominik Andrulewicz Suwałki Wolisko 21km 100.00 PLN
56 Grabowicz Mirosław Sokółka Litygajno 50km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
57 Frybes Aga Giżycko Litygajno 50km 150.00 PLN
58 Opoński Artur EŁK - BARANY Litygajno 50km Wioska Biegaczy opłacono
59 Prawdzik Renata Ełk Litygajno 50km Super Drużyna Ełk 150.00 PLN
60 Bartczak Marcin Bisztynek Wolisko 21km Drużyna ML 100.00 PLN
61 Jakacka Barbara Bartoszyce Biegi Dziecięce BORECKA KIDS Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
62 Jakacki Stanisław Bartoszyce Biegi Dziecięce BORECKA KIDS Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
63 Jakacki Sylwester Bartoszyce Litygajno 50km Góral z Mazur Running Team opłacono
64 Staniszewski Krzysztof Grajewo Litygajno 50km Maratonka Grajewo 150.00 PLN
65 Kuleszka Anna Węgorzewo Wolisko 21km Drużyna ML 100.00 PLN
66 Łachacz Karol Suwałki Litygajno 50km Góral z Mazur Running Team / Wioska Biegaczy opłacono
67 Cygański Tomasz Olsztyn Litygajno 50km Góral z Mazur Running Team / ULTRACYGAN 150.00 PLN
68 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok Litygajno 50km Białostocka Sekta Biegaczy 150.00 PLN
69 Bagińska Bożena Olecko Dubinek 13.5km OleckoBiega opłacono
70 Bagiński Jan Olecko Dubinek 13.5km OleckoBiega opłacono
71 Piwońska Julita Ełk Litygajno 50km Super Drużyna Ełk opłacono
72 Maciejewski Krzysztof Ełk Litygajno 50km PKK 150.00 PLN
73 Wszeborowska Magda Ełk Wolisko 21km 100.00 PLN
74 Nestorowicz Marek Kętrzyn Litygajno 50km Góral z Mazur Running Team / KB Jurund 150.00 PLN
75 Kwiatkowski Karol Suwałki Wolisko 21km BIEGAM BO CHCĘ opłacono
76 Nowicki Michał Suwałki Wolisko 21km Centrum Nurkowe Banana Divers 100.00 PLN
77 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Dubinek 13.5km KARPASZ Team 70.00 PLN
78 SALEWSKI JAN GDYNIA Łękuk 5km KUJAWCY RUNNERS 50.00 PLN


Wyświetleń: 2191

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ