Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozdra Cezary | Wydminy | Tanzania | Wolisko 21km | Gościniec Wydminy | opłacono |
2 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | Litygajno 50km | ZST Augustów | |
3 | Kopeć Wojciech | SWADERKI | Polska | Wolisko 21km | Team Kopeć | opłacono |
4 | Hedemann Max | Grądzkie | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Przedszkole Słoneczna Kraina / Akademia Junior Ełk | |
5 | Mikusek Jakub | Giżycko | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Szkoła Podstawowa nr 2 w Giżycku / Mazuria Giżycko | |
6 | Kozłowski Stefan | Grądzkie | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich / Akademia Junior Ełk | |
7 | Kozłowski Gniewko | Grądzkie | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich / Akademia Junior Ełk | |
8 | Pawluczuk Tomasz | Ełk | Polska | Wolisko 21km | Wściekłe Pięści Węża | opłacono |
9 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
10 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | Dubinek 13.5km | Góral z Mazur Running Team / KB Jurund Szczytno | opłacono |
11 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Polska | Wolisko 21km | Egger Biskupiec Biega | opłacono |
12 | Stasiak Alina | Suwałki | Polska | Dubinek 13.5km | ||
13 | Morawska Edyta | Białystok | Polska | Wolisko 21km | PLUM Running Team | opłacono |
14 | Kłos Jacek | Grabówka | Polska | Łękuk 5km | Plum Running Team | opłacono |
15 | Cymek Wiktoria | Kalinowo | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Szkoła Podstawowa w Piątnicy | opłacono |
16 | Cymek Gabrysia | Kalinowo | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Szkoła Podstawowa w Piątnicy | opłacono |
17 | Lisowska Ewelina | Ełk | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
18 | Gryżewski Bruno | Ełk | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | opłacono | |
19 | Sienkiewicz Marta | Elk | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
20 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Dubinek 13.5km | Maratonka Grajewo | opłacono |
21 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Dubinek 13.5km | Maratonka Grajewo | opłacono |
22 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Polska | Łękuk 5km | Team Kopeć | opłacono |
23 | Krawczyk Adam | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km | TK Masters Giżycko | opłacono |
24 | Będźkowski Marek | Ostrołęka | Polska | Litygajno 50km | Góral z Mazur Running Team / Siwy ultra Mors | |
25 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Polska | Dubinek 13.5km | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | |
26 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Wolisko 21km | rowery zenon dobrzyn | opłacono |
27 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Dubinek 13.5km | Maratonka Grajewo | opłacono |
28 | Sołtaniuk Tomasz | Wydminy | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
29 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Łękuk 5km | Maratonka | |
30 | Kędziora Leszek | Opoczno | Polska | Litygajno 50km | Oknonet Ultra Run Opoczno | opłacono |
31 | Golak Nela | Ełk | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Progress House Jakub Golak | opłacono |
32 | Radomski Łukasz | Olszewo | Polska | Litygajno 50km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
33 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | Dubinek 13.5km | 1PBOT | opłacono |
34 | Basiewicz Karol | Ełk | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
35 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Polska | Wolisko 21km | godzina zero | opłacono |
36 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | Wolisko 21km | Runners Team Kętrzyn | opłacono |
37 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | Wolisko 21km | Team Kętrzyn 70 | opłacono |
38 | Rojus Laimonas | Šiauliai | Litwa | Wolisko 21km | Greenteam | opłacono |
39 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
40 | Radomska Marlena | Olszewo | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
41 | Frendo Monika | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km | ||
42 | Jakucewicz Jarosław | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
43 | Tomaszewski Jakub | Różnowo | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
44 | Koczaj Malgorzata | Wydminy | Polska | Wolisko 21km | ||
45 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
46 | Wasilec Mikołaj | Zaścianki | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | opłacono | |
47 | Starsierski Tomasz | Kielno | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
48 | Gołub Radosław | Ełk | Polska | Łękuk 5km | Progress House Jakub Golak | opłacono |
49 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Wolisko 21km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
50 | Jagiełło Katarzyna | Ząbki | Polska | Litygajno 50km | Biegające Ząbki | opłacono |
51 | Jagiełło Krzysztof | Ząbki | Polska | Litygajno 50km | Biegające Ząbki | opłacono |
52 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | Litygajno 50km | Biuro rachunkowe Wiesława Grala-Mąka Ostrołęka | opłacono |
53 | Jastrzębski Michał | Warszawa | Polska | Litygajno 50km | Bemowo Biega | opłacono |
54 | Piasecki Rafał | Piła | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
55 | Chomicz Bożena | Suwałki | Polska | Wolisko 21km | PGB Pocztowa Grupa Biegowa | opłacono |
56 | Przekop Przemysław | Suwałki | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
57 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
58 | WASILEC TOMEK | ZAŚCIANKI | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
59 | Bańkowska Anna | Białystok | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
60 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
61 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | Dubinek 13.5km | Maratonka Grajewo | opłacono |
62 | Nowicki Igor | Suwałki | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Nowicki Team | |
63 | Nawrocki Arkadiusz | Stara Wieś | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
64 | Stasiak Krzysiek | Suwałki | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
65 | Słotwiński Leo | Ełk | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Wioska Biegaczy | opłacono |
66 | Słotwiński Igi | Ełk | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Wioska Biegaczy | opłacono |
67 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | Wolisko 21km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
68 | CZARTORYSKA SYLWIA | ŁOMŻA | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
69 | Kieliszek Dariusz | Guzowy Piec | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
70 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Litygajno 50km | Bbl Wydminy | opłacono |
71 | Kozak Wojciech | Giżycko | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Koralik | opłacono |
72 | Kozak Aleksandra | Giżycko | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | Bbl Wydminy | opłacono |
73 | Kosiorek Małgorzata | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
74 | Herbszt Wojciech | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km | opłacono | |
75 | Elster Adam | Łomża | Polska | Wolisko 21km | Grygo Team | opłacono |
76 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Dubinek 13.5km | Bure Futro | opłacono |
77 | Danilczuk Arkadiusz | Kowalowce | Polska | Dubinek 13.5km | Leospeed | |
78 | Leończuk Adam | Białystok | Polska | Wolisko 21km | Leospeed | opłacono |
79 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Litygajno 50km | PRONAR | opłacono |
80 | Selwestruk Tomasz | Warszawa | Polska | Litygajno 50km | SEL TEAM | opłacono |
81 | Selwestruk Izabela | Warszawa | Polska | Litygajno 50km | SEL TEAM | opłacono |
82 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
83 | Dąbkowski Andrzej | Wojciechy | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
84 | Żbikowski Marek Żbikowski | Olsztyn | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
85 | Gołaszewska Marta | Gdańsk | Polska | Wolisko 21km | opłacono | |
86 | Bogusz Mikołaj | Bartosze | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | opłacono | |
87 | Bogusz Kazimierz | Bartosze | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
88 | Bogusz Monika | Bartosze | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
89 | Kot Rafał | Szczytno | Polska | Litygajno 50km | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
90 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Litygajno 50km | Pozytywni biegacze | opłacono |
91 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | Litygajno 50km | Pozytywni biegacze | opłacono |
92 | Wacewicz Olga | Białystok | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | AikiRunners | opłacono |
93 | Bulkowski Maciej | Bartosze | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | opłacono | |
94 | Bulkowski Wiesław | Bartosze | Polska | Łękuk 5km | opłacono | |
95 | Niewiarowski Natan | Giżycko | Polska | Biegi Dziecięce BORECKA KIDS | opłacono | |
96 | Morawska Agnieszka | Białystok | Polska | Wolisko 21km | 3T Białystok | opłacono |
97 | Masalska Eliza | Augustów | Polska | Wolisko 21km | 3T Białystok | opłacono |
98 | Suchodoła Piotr | Krupniki | Polska | Litygajno 50km | opłacono | |
99 | Golak Jakub | Ełk | Polska | Wolisko 21km | Progress House Jakub Golak | opłacono |
100 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Litygajno 50km | opłacono |
Wyświetleń: 22624