Cookie Run 2022 z Drukarnią
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kauwa Oskar Kauwa Zalasewo Bieg główny 49.00 PLN
2 Zimińska Kinga Łódź Bieg główny 49.00 PLN
3 Komorowski Aleksander Łódź Bieg główny 49.00 PLN
4 Piekutowski Ireneusz Łódź Bieg główny 49.00 PLN
5 Kostecka Izabela Poznań Bieg główny 49.00 PLN
6 Sobieraj Sara Łódź Bieg dziecięcy 39.00 PLN
7 Sobieraj Aneta Sobieraj Łódż Bieg główny 49.00 PLN
8 Brykowska Teresa Pabianice Bieg główny ADA TEAM opłacono BM
9 Brykowski Andrzej Brykowski Pabianice Bieg główny ADA TEAM opłacono BM
10 Dyktyński Tadeusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
11 Dyktyńska Katarzyna Łódź Bieg główny 49.00 PLN
12 Protsun Natalia Łódź Bieg główny opłacono BM
13 Przybylak Joanna Łódż Bieg główny opłacono BM
14 Sibilski Wojciech Łódź Bieg główny opłacono BM
15 Picz Robert Łódź Bieg główny opłacono BM
16 Tuzin Mateusz Łódź Bieg główny opłacono BM
17 Tuzin Lukasz Łódź Bieg główny Brak opłacono BM
18 Jaskulski Bartosz Łódź Bieg główny opłacono BM
19 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
20 Stefaniak Robert Lodz Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
21 Gromek Jan Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
22 Gromek Nina Łódź Bieg główny opłacono BM
23 Pawelczyk Adam Łódź Bieg główny opłacono BM
24 Szumski Kajetan Zgierz Bieg dziecięcy opłacono BM
25 Laszczyk Krzysztof Łódź Bieg główny opłacono BM
26 Boczkowski Marcin Łódź Bieg główny 49.00 PLN
27 Jóźwiak Lena Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
28 Grabski Aleksander Starowa Góra Bieg dziecięcy opłacono BM
29 Grabska Kamila Starowa Góra Bieg główny opłacono BM
30 Grabski Adrian Starowa Góra Bieg główny opłacono BM
31 Kiełczykowska Alicja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
32 Kiełczykowska Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
33 Chuścińska agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
34 Chuścińska Patrycja Łódź Bieg główny opłacono BM
35 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
36 Dobrzelewska Dominika Zgierz Bieg główny opłacono BM
37 Olszewska Kamila Lodz Bieg główny opłacono BM
38 Frątczak Piotr Łódź Bieg główny opłacono BM
39 Domańska Sylwia Łódź Bieg główny opłacono BM
40 Cieplucha Dorota Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
41 Paszkowska Agata Łódź Bieg główny #happyrunners opłacono
42 Kardas Karolina Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
43 Białkowska Małgorzata Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
44 Król Patrycja Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
45 Sędkowski Tomasz Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
46 Pluta Joanna Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
47 Kuśmirowska Marta Łódź Bieg główny Aflofarm Active Team opłacono
48 Giżewski Grzegorz Głowno Bieg główny opłacono BM
49 Świderski Jakub Świderski Łódź Bieg główny opłacono BM
50 Dubert Nikola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
51 Jaszczura Jan Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
52 Jaszczura Hanna Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
53 Fijałkowski Piotr Łódź Bieg główny opłacono BM
54 Bednarska Sara Łódź Bieg główny opłacono BM
55 Woźniak Mateusz Łódź Bieg główny opłacono BM
56 Kędziora Daniel Lublin Bieg główny opłacono BM
57 Urufa Henok Łódź Bieg główny opłacono BM
58 Susik Adrian Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
59 Susik Edwin Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
60 Kraska Mateusz Łódź Bieg główny Łakomczuszki opłacono BM
61 Karbowniczek Zofia Łódź Bieg główny Łakomczuszki opłacono BM
62 Pola Brajan Łódź Bieg dziecięcy TeamPomykała 39.00 PLN
63 Dłabich Łukasz Łódź Bieg główny opłacono BM
64 Pochwalska Izabela Łódź Bieg główny opłacono BM
65 RZEPKOWSKI MARCIN RZEPKOWSKI LUTOMIERSK Bieg główny opłacono BM
66 Kalinowski Cezary Łódź Bieg główny opłacono BM
67 RZEPKOWSKA JULIA BABICE Bieg dziecięcy STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
68 Wojna Olek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
69 Klinger Tomasz Łódź Bieg główny opłacono BM
70 Konarska Liliana Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
71 Konarski Aleksander Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
72 Cuper Jakub Łaznów Bieg główny opłacono BM
73 Konaszewicz Ewa Łódź Bieg główny opłacono
74 KARPOWICZ KRYSTYNA Łódź Bieg dziecięcy opłacono
75 Harlejczyk Patrycja Łódź Bieg główny opłacono
76 Kulik Klaudia Łódź Bieg główny opłacono BM
77 Kulik Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
78 Dziedzic Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
79 Zalewski Marcin Łódź Bieg główny Konsens Team opłacono BM
80 Urbaszek Jagoda Łódź Bieg dziecięcy opłacono
81 Urbaszek Tomasz Łódź Bieg główny opłacono
82 Urbaszek Karolina Łódź Bieg główny opłacono
83 Karasek Dariusz Slubice Bieg główny opłacono BM
84 Sakwa Amelia Łódź Bieg dziecięcy sp35 opłacono BM
85 Sakwa Adam łódź Bieg dziecięcy sp35 opłacono BM
86 karttunen Timo LODZ Bieg główny opłacono BM
87 Kierzkowski Radoslaw Łódź Bieg główny 64.00 PLN
88 Paszkowski Norbert Pabianice Bieg główny O co biega opłacono BM
89 Pożarlik Wojciech Stryków Bieg główny LUKS Dwójka Stryków opłacono BM
90 Sygula Monika Dabrowka wielka Bieg główny 49.00 PLN
91 Kozakowska Natalia Łódź Bieg główny opłacono BM
92 Dziekańska Lena Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
93 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
94 Szymczyk Paula Łask Bieg główny opłacono BM
95 Sobczak Joanna Dobroń Bieg główny opłacono BM
96 Andrzejewska Joanna Witkowo Bieg główny opłacono BM
97 Wiatrowski Marek Witkowo Bieg główny opłacono BM
98 Zając Julian Gałków Duży Bieg dziecięcy opłacono BM
99 Pakos Aleksander Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
100 Zając Jarosław Gałków Duży Bieg główny opłacono BM


Wyświetleń: 3740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ