Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny 7.8km | ||
2 | Wyka Damian | Bietowo | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
3 | Kułach Marzena | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
4 | Wolfahrt Franciszek | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |
5 | Wolfahrt Jan | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Szkoła | |
6 | Ehlert Natalia | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
7 | Ehlert Agata | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||
8 | Ehlert Adriana | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||
9 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
10 | Małecki Radosław | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
11 | Mazurowski Jan | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||
12 | Mielewczyk Marcin | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | Hardersi | |
13 | Mielewczyk Natalia | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Hardersi | |
14 | Szejnik Emilia | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | Wataha Wilków | |
15 | Połom Maciej | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
16 | Połom Joanna | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
17 | Połom Małgorzata | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
18 | Kułach Maria | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
19 | Dziedziński Ignacy | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |
20 | Dziedziński Igor | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |
21 | Jabłoński Kamil | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
22 | Jabłońska Nadia | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |
23 | Jabłońska Nikola | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | PSP BOBOWO | |
24 | Kowalska Lena | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | PSP BOBOWO | |
25 | Drągowska Blanka | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
26 | Szczodrowski Aleksander | Bobowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
27 | Szczodrowska Aleksandra | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |
28 | Nowak Piotr | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
29 | Grochowski Bartosz | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
30 | Kolaska Fabian | Bobowo | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
31 | Kowalski Michał | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |
32 | Dunajska Lena | Bobowo | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |
33 | Dusowski Piotr | Borkowo | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
34 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny 7.8km | Morsy Zblewo | |
35 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg główny 7.8km | Kujawscy Runners | opłacono |
36 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Bieg główny 7.8km | ||
37 | Kaminski Julian | Dąbrowa | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
38 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Polska | Bieg główny 7.8km | Kujawscy Runners | opłacono |
39 | Patelczyk Karol | Demin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
40 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
41 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
42 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 7.8km | OSP POGRODZIE | |
43 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
44 | Rożek Maciej | Frank | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
45 | Rożek Jakub | Frank | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP.Kaliska | |
46 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 7.8km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
47 | Richter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
48 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg główny 7.8km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
49 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | Bieg główny 7.8km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
50 | Mazur Marta | Gniew | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
51 | Szramka Michalina | Gniew | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
52 | Stolska Izabela | Gniew | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
53 | Sobczyk Weronika | Gniew | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
54 | Święcikowska Natalia | Gniew | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |
55 | Szramke Paulina | Grabowiec | Polska | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||
56 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny 7.8km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
57 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
58 | Wasilewska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 7.8km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
59 | Grubich Damian | Grudziądz | Polska | Bieg główny 7.8km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
60 | Szyca Przemysław | Jabłowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
61 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
62 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
63 | Bzowski Dominik | Koteże | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
64 | Bzowski Artur | Koteże | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
65 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | |
66 | Bzowska Oliwia | Koteże | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||
67 | Raszeja Jerzy | Kranek | Polska | Bieg główny 7.8km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
68 | Grucza Agata | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
69 | Grucza Julia | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
70 | Grucza Paulina | Kulice | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
71 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
72 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
73 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
74 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
75 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
76 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
77 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
78 | Choinski Konrad | Kulice | Polska | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
79 | Gornowicz Marcin | Leźno | Polska | Bieg główny 7.8km | TREC | opłacono |
80 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg główny 7.8km | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |
81 | Brzezińska Sylwia | Linowiec | Polska | Bieg główny 7.8km | brak | |
82 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg główny 7.8km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
83 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny 7.8km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
84 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
85 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | Bieg główny 7.8km | ||
86 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
87 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono on-line | |
88 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
89 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg główny 7.8km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono |
90 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg główny 7.8km | Ostróda Runners | |
91 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
92 | Czapiewska Iga | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
93 | Piskorski Jurek | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
94 | Seroka Eugeniusz | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
95 | Kamrowski Miłosz | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
96 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
97 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
98 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
99 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | opłacono | |
100 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny 7.8km | Klub Aktywnego Pelpliniaka |
Wyświetleń: 11090