Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ | |||||||||
1 | Każmierczak Helena | Skórcz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ | |||||
2 | Tyczyński Krzysztof | Skórcz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ | |||||
Akademia Treningu Your Progress | |||||||||
3 | Szachta Marta | Skórcz | Bieg główny 7.8km | Akademia Treningu Your Progress | |||||
Akademia treningu your progress | |||||||||
4 | Firyn-Bogalecka Barnadeta | Skórcz | Bieg główny 7.8km | Akademia treningu your progress | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
5 | Dubiela Beata | Skórcz | Bieg główny 7.8km | Aktywni Kociewiacy | |||||
6 | Raszeja Jerzy | Kranek | Bieg główny 7.8km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
7 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg główny 7.8km | Aktywni Kociewiacy | |||||
Biegam bo lubię | |||||||||
8 | Kowalski Radosław | Starogard gdański | Bieg główny 7.8km | Biegam bo lubię | |||||
Broker biegaj z nami. | |||||||||
9 | Sowiński Paweł | Skórcz | Bieg główny 7.8km | Broker biegaj z nami. | opłacono | ||||
Checz Gdynia | |||||||||
10 | Wojak Aleksandra | Wysoka | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Checz Gdynia | |||||
Crazy Team | |||||||||
11 | Borszewska Małgorzata | Starogard Gdański | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Crazy Team | |||||
12 | Borszewski Paweł | Starogard Gdański | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Crazy Team | |||||
13 | Borszewski Dariusz | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Crazy Team | opłacono | ||||
Cyce | |||||||||
14 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Cyce | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
15 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | Drużyna Pierścienia | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
16 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg główny 7.8km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono | ||||
Hardersi | |||||||||
17 | Stopa Łukasz | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Hardersi | |||||
Hardersi | |||||||||
18 | Radkowski Marcin | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Hardersi | opłacono | ||||
19 | Mielewczyk Natalia | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Hardersi | |||||
20 | Mielewczyk Marcin | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | Hardersi | |||||
KS GP 'Sprint' Kulice | |||||||||
21 | Delewski Piotr | Rożental | Bieg główny 7.8km | KS GP 'Sprint' Kulice | |||||
22 | Delewska Marta | Rożental | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | KS GP 'Sprint' Kulice | |||||
23 | Delewska Hanna | Rożental | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | KS GP 'Sprint' Kulice | |||||
KS GP Sprint Kulice | |||||||||
24 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Bieg główny 7.8km | KS GP Sprint Kulice | |||||
25 | Frątczak Antoni | Pelplin | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | KS GP Sprint Kulice | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
26 | Szweda Marek | Zblewo | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
27 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | |||||
28 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
29 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
30 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg główny 7.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
31 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg główny 7.8km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
32 | Waśniewski Edward | Pelplin | Bieg główny 7.8km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||
Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański | |||||||||
33 | Zaworski Mateusz | Starogard Gdanski | Bieg główny 7.8km | Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
34 | Kozłowska Dominika | Smętowo Graniczne | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
35 | Choinski Konrad | Kulice | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
36 | Bukowska Maja | Rożental | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
37 | Szwedowska Martyna | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
38 | Szwedowska Julia | Kulice | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
39 | Szwedowska Laura | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
40 | Szwedowski Kacper | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
41 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | ||||
42 | Kulczyńska Agata | Kulice | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
43 | Kulczyński Julian | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
44 | Grucza Paulina | Kulice | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
45 | Grucza Julia | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
46 | Grucza Agata | Kulice | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
47 | Wójcicki Kuba | SmętowoGraniczne | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line | ||||
48 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg główny 7.8km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
49 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Bieg główny 7.8km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
50 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg główny 7.8km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
51 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Bieg główny 7.8km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
52 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Bieg główny 7.8km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
53 | Derdowski Michał | Mirotki | Bieg główny 7.8km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
54 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg główny 7.8km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
55 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg główny 7.8km | Morsy Zblewo | |||||
56 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
57 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Bieg główny 7.8km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
58 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg główny 7.8km | OSP POGRODZIE | |||||
Ostróda Runners | |||||||||
59 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg główny 7.8km | Ostróda Runners | |||||
PSP BOBOWO | |||||||||
60 | Dunajska Lena | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |||||
61 | Kowalski Michał | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |||||
62 | Szczodrowska Aleksandra | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |||||
63 | Kowalska Lena | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | PSP BOBOWO | |||||
64 | Jabłońska Nikola | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | PSP BOBOWO | |||||
65 | Dziedziński Igor | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | PSP BOBOWO | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
66 | Grubich Damian | Grudziądz | Bieg główny 7.8km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
67 | Wasilewska Joanna | Grudziądz | Bieg główny 7.8km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Pogoń Tczew | |||||||||
68 | Hering Lena | Tczew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Pogoń Tczew | |||||
69 | Hering Nina | Tczew | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Pogoń Tczew | |||||
Przechlewo | |||||||||
70 | Barton Krystyna | Przechlewo | Bieg główny 7.8km | Przechlewo | opłacono on-line | ||||
Przedszkole | |||||||||
71 | Jabłońska Nadia | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |||||
72 | Dziedziński Ignacy | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |||||
73 | Piekarska Magda | Wysoka | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |||||
74 | Wolfahrt Franciszek | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Przedszkole | |||||
SKL FILIPIDES | |||||||||
75 | Kowalski Filip | Starogard gdański | Bieg główny 7.8km | SKL FILIPIDES | |||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
76 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | SKL FILIPPIDES | |||||
77 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | SKL FILIPPIDES | opłacono | ||||
SP.Kaliska | |||||||||
78 | Rożek Jakub | Frank | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP.Kaliska | |||||
SP1 GNIEW | |||||||||
79 | Święcikowska Natalia | Gniew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
80 | Sobczyk Weronika | Gniew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
81 | Stolska Izabela | Gniew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
82 | Szramka Michalina | Gniew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
83 | Mazur Marta | Gniew | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
84 | Drągowska Blanka | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | SP1 GNIEW | |||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
85 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Bieg główny 7.8km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
86 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg główny 7.8km | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||
Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||||||
87 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | Bieg główny 7.8km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||
Szkoła | |||||||||
88 | Piekarski Jerzy | Wysoka | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Szkoła | |||||
Szkoła | |||||||||
89 | Perlikowski Olek | Starogard Gdański | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Szkoła | |||||
90 | Wolfahrt Jan | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | Szkoła | |||||
TREC | |||||||||
91 | Gornowicz Marcin | Leźno | Bieg główny 7.8km | TREC | opłacono | ||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
92 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg główny 7.8km | TRI STAROGARD GD | |||||
Team Tapflo | |||||||||
93 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Bieg główny 7.8km | Team Tapflo | |||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
94 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg główny 7.8km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Wataha Wilków | |||||||||
95 | Szejnik Emilia | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | Wataha Wilków | |||||
96 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | Wataha Wilków | |||||
Zelgoszcz | |||||||||
97 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | Zelgoszcz | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
98 | Kolaska Fabian | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
99 | Grochowski Bartosz | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
100 | Szramke Paulina | Grabowiec | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
101 | Bzowska Oliwia | Koteże | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
102 | Wyka Damian | Bietowo | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
103 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
104 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Bieg główny 7.8km | ||||||
105 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
106 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Bieg główny 7.8km | ||||||
107 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
108 | Richter Krzysztof | Gdańsk | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
109 | Karnowski Paweł | Ocypel | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
110 | Rogowski Szymon | Pelplin | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
111 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
112 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
113 | Bzowski Artur | Koteże | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
114 | Bzowski Dominik | Koteże | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
115 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
116 | Homa Henryk | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
117 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
118 | Banach Ksawery | Grudziądz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
119 | Sowiński Jakub | Skórcz | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
120 | Sowiński Antoni | Skórcz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
121 | Nowak Piotr | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
122 | Szczodrowski Aleksander | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
123 | Pączek Zenon | Wysoka | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
124 | Jabłoński Kamil | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
125 | Kropidłowski Jacek | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono on-line | |||||
126 | Szyca Przemysław | Jabłowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
127 | Kamrowski Miłosz | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
128 | Kułach Maria | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
129 | Dusowski Piotr | Borkowo | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
130 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg główny 7.8km | ||||||
131 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gd. | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
132 | Kaminski Julian | Dąbrowa | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
133 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
134 | Seroka Eugeniusz | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
135 | Piskorski Jurek | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
136 | Połom Małgorzata | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
137 | Połom Joanna | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
138 | Połom Maciej | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
139 | Byza Julia | Rokocin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
140 | Onasch Karol | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
141 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg główny 7.8km | ||||||
142 | Korczak Alicja | Wysoka | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
143 | Korczak Krzysztof | Wysoka | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
144 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 13-15) | ||||||
145 | Rożek Maciej | Frank | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
146 | Czapiewska Iga | Pelplin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
147 | Sarnowski Marcin | Osiek | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
148 | Boguszewski Michał | Tczew | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
149 | Patelczyk Karol | Demin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
150 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
151 | Dering Marcin | Demlin | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
152 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
153 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
154 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
155 | Mazurowski Jan | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
156 | Rogocki Kuba | Starogard Gdański | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
157 | Małecki Radosław | Bobowo | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
158 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
159 | Ehlert Adriana | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
160 | Ehlert Agata | Bobowo | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
161 | Ehlert Natalia | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
162 | Kułach Marzena | Bobowo | Bieg główny 7.8km - Mieszkańcy Gminy Bobowo | ||||||
163 | Langowski Igor | Skórcz | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
164 | Langowski Tomasz | Skórcz | Bieg główny 7.8km | ||||||
165 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | ||||||
166 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | 1. Bieg: godz. 10.20 (dzieci 0-8 lat) – ok.250 metrów | ||||||
167 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | 2. Bieg Łączony: godz. 10.40 (dzieci w wieku 9-12) | ||||||
168 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bieg główny 7.8km | ||||||
169 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
170 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
171 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
172 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg główny 7.8km | opłacono | |||||
173 | Glaza Henryk | Osieczna | Bieg główny 7.8km | opłacono on-line | |||||
brak | |||||||||
174 | Brzezińska Sylwia | Linowiec | Bieg główny 7.8km | brak | |||||
kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | |||||||||
175 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg główny 7.8km | kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | opłacono | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
176 | Połomski Jarosław | Gniew | Bieg główny 7.8km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
Wyświetleń: 11728