Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
83012301087 | |||||||||
1 | STRZELCZYK ADAM | Gdańsk | 5 km | 83012301087 | limit osiągnięty | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
2 | 339 | Niemiec Marek | Gdynia | 5 km | ACTIV EAGLES PRO | opłacono | |||
ADVA | |||||||||
3 | 588 | Dobrowolski Dariusz Dobrowolski | Gdynia | 5 km | ADVA | opłacono on-line | |||
4 | 149 | Hołubowicz Emilia | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | ADVA | opłacono on-line | |||
AMS | |||||||||
5 | 67 | Cichy Bartosz | Gdańsk | 5 km | AMS | opłacono on-line | |||
AMS | |||||||||
6 | 68 | Cichy Maja | Gdańsk | 5 km | AMS | opłacono on-line | |||
ANANASY z 3 FAL | |||||||||
7 | 584 | Chowaniec Sławomir | Słupsk | 5 km | ANANASY z 3 FAL | opłacono on-line | |||
8 | 493 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | ANANASY z 3 FAL | opłacono on-line | |||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
9 | 424 | Serkowska Anna | Kartuzy | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | |||
Ananasy z 3Fal | |||||||||
10 | Gaweł Iza | Słupsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ananasy z 3Fal | limit osiągnięty | ||||
11 | 507 | Wencławski Michał | Słupsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ananasy z 3Fal | opłacono | |||
Ananasy z 3Fal | |||||||||
12 | 57 | Burman Tomasz | Słupsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ananasy z 3Fal | opłacono on-line | |||
13 | 429 | Siwak Marcin | Słupsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ananasy z 3Fal | opłacono on-line | |||
14 | 10 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ananasy z 3Fal | opłacono on-line | |||
Antidotum | |||||||||
15 | Kołelis Antek | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Antidotum | limit osiągnięty | ||||
16 | 272 | Kwiatkowska Kamila | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Antidotum | opłacono on-line | |||
Arcichy | |||||||||
17 | 15 | Arciszewski Robert | Gdańsk | 5 km | Arcichy | opłacono on-line | |||
18 | 14 | Arciszewski Bartosz | Gdańsk | 5 km | Arcichy | opłacono on-line | |||
19 | 13 | Arciszewska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | Arcichy | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
20 | 639 | Nadolski Waldemar | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
21 | 553 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
22 | 365 | Piekarska Anna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
23 | 254 | Kuczora Artur | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
24 | 551 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
25 | 297 | Macholl Katarzyna | Rokitki Tczewskie | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
26 | 296 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
27 | 271 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
28 | 310 | Markowski Szymon | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
29 | 308 | Markowska Aleksandra | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
30 | 375 | Plutowska Barbara | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
31 | 304 | Małkowska Marzena | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
32 | 569 | Zyguła Iwona | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew / Thales | |||||||||
33 | 184 | Kalinowski Krzysztof | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Biegający Tczew / Thales | opłacono on-line | |||
34 | 182 | Kalinowska Ewa | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Biegający Tczew / Thales | opłacono on-line | |||
Biegami Olivii | |||||||||
35 | 76 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | 5 km | Biegami Olivii | opłacono on-line | |||
Biegusy Gdańsk | |||||||||
36 | Bajerska Sylwia | Gdańsk | 5 km | Biegusy Gdańsk | limit osiągnięty | ||||
Biegusy Gdańsk | |||||||||
37 | 488 | Trojanowska Bogumiła | Gdańsk | 5 km | Biegusy Gdańsk | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
38 | 373 | Piotrowski Marek | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
39 | 503 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
40 | 382 | Polak Jarek | Kościerzyna | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
41 | 548 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
42 | 524 | Witkowski Filip | Banino | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
Black Riders 3city | |||||||||
43 | Nowak Marcin | Gdańsk | 5 km | Black Riders 3city | limit osiągnięty | ||||
CKZiUnr2 | |||||||||
44 | 36 | Biesiadowska Joanna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | CKZiUnr2 | opłacono on-line | |||
CTS / TriWiatrak | |||||||||
45 | 510 | Wiatrowski Krzysztof | Kowale | 5 km | CTS / TriWiatrak | opłacono on-line | |||
Carsekt | |||||||||
46 | 697 | Zacharenko Ewa | Hiuta Palędzka | 5 km | Carsekt | opłacono on-line | |||
47 | 698 | Zacharenko Hanna | Huta Palędzka | 5 km | Carsekt | opłacono on-line | |||
Cognizant | |||||||||
48 | 581 | Brea Antonio | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
49 | 685 | Szymańska Magdalena | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
50 | 594 | Ghazouni Haitam | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
51 | 651 | Podgórny Michał | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
52 | 575 | Beric Adil | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
53 | 573 | Azzouz Amine | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
54 | 653 | Przybyła Sylwia | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
55 | 576 | Beskrovnova Olga | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
56 | 621 | Lieban Monika | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
57 | 656 | Ribeiro Joao | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
58 | 605 | Jezierska Paulina | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
59 | 590 | Fałkowski Bartosz | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
60 | 624 | Lopes Vitor | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
61 | 602 | Hansson Lind Per | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
62 | 643 | Orlov Nikolai | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
63 | 625 | Luisi Marco | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
64 | 663 | Rouhiainen Juudit | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
65 | 611 | Komarovski Vladimir | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
66 | 641 | Nyga Małgorzata | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
67 | 586 | Crepaz Federica | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
68 | 603 | Holub Iryna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
69 | 681 | Sydorovych Yana | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
70 | 607 | Kaim Barbara | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
71 | 642 | Oelrich Ilona | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
72 | 671 | Słowikowska Dominika | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
73 | 677 | Stefanetti Elizabeth | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
74 | 666 | Rymer Piotr | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
75 | 617 | Kozłowska Urszula | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
76 | 616 | Kozłowska Grażyna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
77 | 571 | Adamczyk Joanna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
78 | 598 | Grygiel Robert | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
79 | 578 | Bieniewski Piotr | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
80 | 700 | Zygmunt Magdalena | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
81 | 690 | Wallat Patrycja | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
82 | 675 | Sowa Paulina | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
83 | 604 | Isgro Juan | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
84 | 646 | Palczewska Anna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
85 | 676 | Stawiszyńska Marta | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
86 | 589 | Fabiańska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
87 | 583 | Chominski Dariusz | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
88 | 592 | Fontanieri Matteo | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
89 | 627 | Markewycz Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
90 | 612 | Kondracka Iwona | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
91 | 654 | Pszczoła Jakub | Gdańsk | 5 km | Cognizant | opłacono | |||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | |||||||||
92 | 473 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | 5 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | |||
DR ORŁOWSKA MEDYCYNA ESTETYCZNA | |||||||||
93 | 348 | Orłowska Alicja | Borkowo | 5 km | DR ORŁOWSKA MEDYCYNA ESTETYCZNA | opłacono on-line | |||
Dream Tri Team | |||||||||
94 | 187 | KALISZ PAWEŁ | GDAŃSK | 5 km | Dream Tri Team | opłacono on-line | |||
Dwójka | |||||||||
95 | Białkowska-Andrzejewska Katarzyna Białkowska-Andrzejewska | Kowale | 5 km | Dwójka | limit osiągnięty | ||||
96 | Andrzejewski Marcin | Kowale | 5 km | Dwójka | limit osiągnięty | ||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
97 | 298 | Maćkowiak Anna | Gdańsk | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
98 | 496 | Uryga Anna | Rumia | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
99 | 397 | Rohde Ewelina | Gdynia | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
100 | 98 | Dzemidok Natallia | Rumia | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
101 | 564 | Żółć Sebastian | Zbychowo | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
102 | 563 | Żółć Beata | Zbychowo | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | |||
Dąbrowski Team | |||||||||
103 | 148 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | 5 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | |||
ESJA TEAM | |||||||||
104 | 398 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | 5 km | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
105 | 386 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
Eurocash | |||||||||
106 | 640 | Nowak Michał | Pruszcz Gdański | 5 km | Eurocash | opłacono | |||
107 | 688 | Urbański Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Eurocash | opłacono | |||
108 | 670 | Słowik Przemysław | Gdańsk | 5 km | Eurocash | opłacono | |||
109 | 647 | Paracki Michał | Gdańsk | 5 km | Eurocash | opłacono | |||
Eurocash | |||||||||
110 | 689 | Voloshyn Mykyta | Gdańsk | 5 km | Eurocash | opłacono | |||
Faster than light | |||||||||
111 | 391 | Raciniewski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Faster than light | opłacono on-line | |||
112 | 390 | Raciniewska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | Faster than light | opłacono on-line | |||
113 | 143 | Heldt Łukasz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Faster than light | opłacono on-line | |||
Fastfoot | |||||||||
114 | 224 | Kotala Marta | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Fastfoot | opłacono on-line | |||
Fit Balance | |||||||||
115 | 20 | Bak Dorota | Gdansk | 5 km | Fit Balance | opłacono on-line | |||
Fit Balans | |||||||||
116 | 324 | Mikłaszewicz Anna | GDAŃSK | 5 km | Fit Balans | opłacono on-line | |||
117 | 55 | Buczek Angelika | Gdańsk | 5 km | Fit Balans | opłacono on-line | |||
118 | 372 | Pikulska Jolanta | Gdańsk | 5 km | Fit Balans | opłacono on-line | |||
119 | 330 | Młynarczyk Marzena | Gdańsk | 5 km | Fit Balans | opłacono on-line | |||
120 | 415 | Rynkowska Joanna | Gdańsk | 5 km | Fit Balans | opłacono on-line | |||
FitnessFitback | |||||||||
121 | 269 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | FitnessFitback | opłacono on-line | |||
122 | 331 | Mojek Daria | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | FitnessFitback | opłacono on-line | |||
FitnessFitback | |||||||||
123 | 523 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | FitnessFitback | opłacono on-line | |||
124 | 142 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | 5 km | FitnessFitback | opłacono on-line | |||
125 | 428 | Siuma Emilia | GDAŃSK | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | FitnessFitback | opłacono on-line | |||
Fraya Running Team | |||||||||
126 | 234 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Fraya Running Team | opłacono on-line | |||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
127 | 527 | Wodzikowska Marta | Gdynia | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
128 | 3 | Adamski Mateusz | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
129 | Kociemski Przemysław | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | limit osiągnięty | ||||
130 | 59 | Bzura Eliza Bzura | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
131 | 541 | Zajac Zuzanna | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
132 | 385 | Prusaczyk Dawid | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
133 | 477 | Tabaczyński Łukasz | Pępowo | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
134 | 525 | Witkowski Jakub | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
135 | 492 | Twarowski Michał | Straszyn | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
136 | 418 | Rzepczyk Michał | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
137 | 518 | Wilamowski Łukasz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Fundacja Jeppesena | opłacono on-line | |||
138 | 433 | Słowikowski Kamil | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
139 | 175 | Jóźwiak Patryk Jóźwiak | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
140 | 309 | Markowski Marcin | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
141 | 279 | Laskowski Kamil | Tczew | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
142 | 436 | Sobisz Joanna | Gdańsk | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
143 | 177 | Jurkiewicz Anna | Gdynia | 5 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
Funtri | |||||||||
144 | 383 | Polańska Dorota | Wrocław | 5 km | Funtri | opłacono on-line | |||
GLC po godzinach | |||||||||
145 | 74 | Czarnul Łukasz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | GLC po godzinach | opłacono on-line | |||
146 | 73 | Czarnul Agata | Gdansk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | GLC po godzinach | opłacono on-line | |||
Granica | |||||||||
147 | 657 | Rogacki Jacek | Gdańsk | 5 km | Granica | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
148 | 336 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
149 | 422 | Sawa-Bornejko Aleksandra | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
150 | 480 | Templin Agnieszka | Gdańsk | 5 km | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
151 | Bork Łukasz | Żuława | 5 km | Grupa Druha Borucha | limit osiągnięty | ||||
HEXONIC | |||||||||
152 | 570 | Krefft Bartosz | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono on-line | |||
153 | 34 | Bieńkowski Tomasz | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
154 | 80 | Darski Paweł | Gdansk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | HEXONIC | opłacono on-line | |||
155 | 371 | Pięta Krzysztof | Nowy Dwór Gdański | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
156 | 170 | Jaworski Piotr | Rybina | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
157 | 325 | Mikołajczewski Robert | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
158 | 120 | Gedera Piotr | Pruszcz Gdański | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
159 | 347 | Oracz Adrian | Kmiecin | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
160 | 479 | Tatarowicz Przemysław | Nowy Dwór Gdański | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
161 | 367 | Pielecki Zbigniew | Nowy Dwór Gdański | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
162 | 568 | Żuromska-Pacer Natalia | Elbląg | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
163 | 95 | DOMARADZKI MAREK | GDANSK | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
164 | 88 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono on-line | |||
165 | 87 | Dąbrowski Grzegorz | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono on-line | |||
166 | 89 | Dąbrowski Mariusz | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
167 | 25 | Barecka Karolina | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
168 | 437 | Sobolewski Dawid | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono | |||
169 | 560 | Żejmo Sebastian | Gdańsk | 5 km | HEXONIC | opłacono on-line | |||
Happy People | |||||||||
170 | 366 | Pielak Katarzyna | Elbląg | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Happy People | opłacono on-line | |||
Hexonic | |||||||||
171 | 274 | Kwiatkowski Sebastian | Nowy Dwor Gdanski | 5 km | Hexonic | opłacono | |||
Huber+Suhner | |||||||||
172 | 669 | Simon Julia | Gniew | 5 km | Huber+Suhner | opłacono on-line | |||
IRON TEAM | |||||||||
173 | 353 | OSMAŃSKI MICHAŁ | gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | IRON TEAM | opłacono | |||
Invicta Power Team | |||||||||
174 | 212 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | 5 km | Invicta Power Team | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
175 | 303 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
176 | 395 | REJEK Włodzimierz | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
177 | 333 | Mroziński Adam | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
178 | 506 | Wąsik Sylwia | Pruszcz Gdański | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
179 | 176 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
180 | 35 | Biernacki Sebastian | GDAŃSK | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
181 | 550 | Zięć Artur | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
182 | 408 | Rożnowski Tymon | Pruszcz Gd. | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
183 | 406 | Rożnowska Lena | Pruszcz Gd. | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
184 | 405 | Rożnowska Aleksandra | Pruszcz Gd. | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
185 | 521 | Wirgentius Niko | Gdansk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
186 | 458 | Sulewska Anna Sulewska | Szczodrowo | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
187 | 192 | Kamińska Kamila | Gdansk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
188 | Witkowska Agnieszka | Jagatowo | 5 km | Iron Team | limit osiągnięty | ||||
189 | 377 | Płotka Magda | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
190 | 174 | Jędrzejewski Piotr | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
191 | 315 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
192 | 335 | Nałęcz Adam | Straszyn | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
193 | 463 | Szkopiak Waldemar | Bąkowo | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
194 | 22 | Banaszek Iwona | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
195 | 90 | Deluga Lidia | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono | |||
196 | 70 | Ciszek Natalia | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono | |||
197 | 435 | Sobiech Barbara | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
198 | 161 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
199 | 316 | Megger Iwona | Trąbki Wielkie | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
200 | 69 | Ciesiński Łukasz | Pruszczu gdański | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
201 | 381 | Pokojska Joanna | Gdansk | 5 km | Iron Team | opłacono | |||
202 | 543 | Zalewska Gosia | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
203 | 49 | Bożyk Daria | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
204 | 1 | Ciszek Szymon | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
205 | 71 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
206 | 505 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | 5 km | Iron Team | opłacono on-line | |||
JEBB | |||||||||
207 | 462 | Szerszenowicz Jarosław | Gdansk | 5 km | JEBB | opłacono on-line | |||
208 | 546 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | JEBB | opłacono on-line | |||
JZK | |||||||||
209 | 337 | Nawrocki Szymon | Gdańsk | 5 km | JZK | opłacono on-line | |||
Jeszcze Tylko Kawałek | |||||||||
210 | 167 | Jasionowska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Jeszcze Tylko Kawałek | opłacono on-line | |||
211 | 264 | Kuprewicz Grzegorz | Gdańk | 5 km | Jeszcze Tylko Kawałek | opłacono on-line | |||
KB Rypin | |||||||||
212 | 687 | Taczyński Marek | Rypin | 5 km | KB Rypin | opłacono | |||
KS B A T | |||||||||
213 | 508 | Wenta Wiesława | Sierakowice | 5 km | KS B A T | opłacono on-line | |||
214 | 334 | Myszk Natalia | Sierakowice | 5 km | KS B A T | opłacono on-line | |||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
215 | 42 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | K S Sokół Zblewo | opłacono on-line | |||
Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Korytnicka | |||||||||
216 | 221 | Korytnicka Paulina | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Korytnicka | opłacono on-line | |||
Kartuski Team | |||||||||
217 | 113 | Frankowska Justyna | Kartuzy | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Kartuski Team | opłacono on-line | |||
Klub | |||||||||
218 | 200 | Kiejzik-Głowińska Magdalena Kiejzik-Głowińska | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Klub | opłacono on-line | |||
Klub zdrowych facetów | |||||||||
219 | 327 | Miller Krzysztof | Gdynia | 5 km | Klub zdrowych facetów | opłacono on-line | |||
Kobieta w biegu | |||||||||
220 | 152 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | 5 km | Kobieta w biegu | opłacono on-line | |||
Krioterapia | |||||||||
221 | 220 | Koprowska Hanna | Gdańsk | 5 km | Krioterapia | opłacono on-line | |||
LIRA | |||||||||
222 | 162 | Jankowska Sylwia | Kleszczewo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | LIRA | opłacono on-line | |||
LPP TEAM | |||||||||
223 | 549 | Ziemkowska Dorota | Gdańsk | 5 km | LPP TEAM | opłacono on-line | |||
Lew Team | |||||||||
224 | 322 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | 5 km | Lew Team | opłacono on-line | |||
Lew Team - 49 BLot | |||||||||
225 | 284 | Lewiński Krzysztof | Pruszcz Gdański | 5 km | Lew Team - 49 BLot | opłacono on-line | |||
Lira Team | |||||||||
226 | 214 | Kołodziejski Artur | Gdańsk | 5 km | Lira Team | opłacono on-line | |||
Lodovelove | |||||||||
227 | 513 | WIELKE JOANNA WIELKE | gdańsk | 5 km | Lodovelove | opłacono on-line | |||
Lokomotywa | |||||||||
228 | 48 | Borek Małgorzata Borek | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Lokomotywa | opłacono on-line | |||
MMKS Gdańskie Lwy | |||||||||
229 | 8 | Andrelczyk Mikołaj | Gdańsk | 5 km | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
230 | 6 | Andrelczyk Dominik | Gdańsk | 5 km | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
231 | 7 | Andrelczyk Marek | Gdańsk | 5 km | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
232 | 168 | Jaskulski Janusz | Gdańsk | 5 km | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | |||
MORSjANKI | |||||||||
233 | 202 | Kleban Anna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | MORSjANKI | opłacono on-line | |||
MORSjANKI&MORSjANIE | |||||||||
234 | 452 | Strongowska Patrycja | Banino | 5 km | MORSjANKI&MORSjANIE | opłacono on-line | |||
MORSjANKI & MORSjANIE | |||||||||
235 | 453 | Strongowski Krzysztof | Banino | 5 km | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
236 | 155 | Jakubowska Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
237 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | MOTYWATORNIA TEAM | limit osiągnięty | ||||
238 | Kamiński Jacek | Żukowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | MOTYWATORNIA TEAM | limit osiągnięty | ||||
239 | 145 | Hiller Gabriela | Gdańsk | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono | |||
Mama w Trójmieście | |||||||||
240 | 558 | Żak Karolina | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Mama w Trójmieście | opłacono on-line | |||
Mamy-Biegamy | |||||||||
241 | 388 | Pudłowska Patrycja | Rumia | 5 km | Mamy-Biegamy | opłacono on-line | |||
Mamy To | |||||||||
242 | 631 | Mikołajczyk Kasia | Gdynia | 5 km | Mamy To | opłacono on-line | |||
243 | 572 | Augustyniak Mirosława | Gdynia | 5 km | Mamy To | opłacono on-line | |||
244 | 628 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | 5 km | Mamy To | opłacono on-line | |||
Mistrzowski Trening | |||||||||
245 | 345 | Obara Żaneta | Nekla | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Mistrzowski Trening | opłacono on-line | |||
Morenowe Pszczółki | |||||||||
246 | 153 | Jagielski Bartosz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Morenowe Pszczółki | opłacono on-line | |||
Morsy Dąbrowa Chełmińska | |||||||||
247 | 62 | Chmielewska Katarzyna | Nowy Dwór | 5 km | Morsy Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line | |||
248 | 403 | Rozmarynowicz Konrad | Dąbrowa Chełmińska | 5 km | Morsy Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line | |||
249 | 402 | Rozmarynowicz Grzegorz | Dąbrowa Chełmińska | 5 km | Morsy Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line | |||
250 | 404 | Rozmarynowicz Patrycja | Dąbrowa Chełmińska | 5 km | Morsy Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line | |||
251 | 401 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | 5 km | Morsy Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line | |||
Morze Aniołów | |||||||||
252 | 683 | Szomburg Krzysztof | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
253 | 630 | Mikołajczak Dobrochna | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
254 | 682 | Szczepkowska Anna | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
255 | 396 | Rejf Renata | Słupno | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
256 | 72 | Ciupinska Katarzyna | Sopot | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
257 | 128 | Gradecki Piotr | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
258 | 235 | Kozlowska Ewa | Gdansk | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
259 | 196 | Karnowska Violetta | Gdańsk | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
260 | 291 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
261 | 292 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | 5 km | Morze Aniołów | opłacono on-line | |||
Morze aniołów | |||||||||
262 | 577 | Bielawska Kamila | Gdynia | 5 km | Morze aniołów | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
263 | 146 | Hiller Wojciech | Gdańsk | 5 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
264 | 17 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
NDI | |||||||||
265 | 218 | Konopka Piotr | Rumia | 5 km | NDI | opłacono on-line | |||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
266 | 674 | Smyk Magdalena | Banino | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
267 | 620 | Leśnikowska-Osielska Katarzyna | Banino | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
268 | 354 | Paluch-Stubińska Dorota | Z | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
269 | 447 | Stańczyk Anna | Żukowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
270 | 389 | Racicka Marzena | Pępowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
271 | 219 | Kopczyńska Irena | Borkowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
272 | 181 | Kaleta Małgorzata | Leźno | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
273 | 147 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
Niedźwiedź Team | |||||||||
274 | Kurowska Monika | Bojano | 5 km | Niedźwiedź Team | limit osiągnięty | ||||
O-SOWA BIEGA | |||||||||
275 | 91 | Depczyńska Agnieszka | Chwaszczyno | 5 km | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line | |||
Onzloły | |||||||||
276 | 154 | Jakubowska Basia | Gdańsk | 5 km | Onzloły | opłacono on-line | |||
Orunia Team | |||||||||
277 | 250 | Księżopolski Daniel | Gdańsk | 5 km | Orunia Team | opłacono on-line | |||
Osowa | |||||||||
278 | 295 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | 5 km | Osowa | opłacono on-line | |||
P4F | |||||||||
279 | 519 | Wilke Tomasz | Gdynia | 5 km | P4F | opłacono on-line | |||
P86 Team | |||||||||
280 | 191 | Kamela Paulina | Gdańsk Oliwa | 5 km | P86 Team | opłacono on-line | |||
PGS Software | |||||||||
281 | 664 | Rutkiewicz Stanisław | Gdańsk | 5 km | PGS Software | opłacono on-line | |||
Panny z Wilka | |||||||||
282 | 85 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | 5 km | Panny z Wilka | opłacono on-line | |||
Piekarnia Tradycyjna | |||||||||
283 | 400 | Roś Jakub Roś | Reda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Piekarnia Tradycyjna | opłacono on-line | |||
Pingwin Team Show Must Go On | |||||||||
284 | 132 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | 5 km | Pingwin Team Show Must Go On | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
285 | 486 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP | |||||||||
286 | 530 | Wokacz-Zaborowska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP | opłacono on-line | |||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
287 | 552 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 5 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega | |||||||||
288 | 344 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | 5 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega | |||||||||
289 | 343 | Nuż Ania | Pruszcz Gdański | 5 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega/49BLot | |||||||||
290 | 54 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | |||||||||
291 | 320 | Michalczyk Mirosława | Pruszcz Gdański | 5 km | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono on-line | |||
Pruszcz biega | |||||||||
292 | 536 | Wysmyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
293 | 260 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | 5 km | Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
Przedszkole 86 w Gdańsku | |||||||||
294 | 81 | Daszczyńska Iwona | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Przedszkole 86 w Gdańsku | opłacono on-line | |||
295 | Tron Martyna | Gdańsk | 5 km | Przedszkole 86 w Gdańsku | limit osiągnięty | ||||
Przyjemnie zmęczeni | |||||||||
296 | 323 | Mielewczyk Justyna | Reda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line | |||
297 | 58 | Bury Liliana | Reda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line | |||
Przymorze 76ers | |||||||||
298 | 393 | Radawiec Marcin | Gdańsk | 5 km | Przymorze 76ers | opłacono on-line | |||
R.Stachurski Team | |||||||||
299 | 679 | Stusińska Julita | Rypin | 5 km | R.Stachurski Team | opłacono on-line | |||
300 | 455 | Stusiński Oliwier | Rypin | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Team | opłacono on-line | |||
301 | 104 | Feretycka Agnieszka | Rypin | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Team | opłacono on-line | |||
302 | 119 | Gawrońska Iwona | Chojno | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Team | opłacono on-line | |||
303 | 439 | Stachurski Radosław | Rypin | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | R.Stachurski Team | opłacono on-line | |||
RODZINA ADAMSÓW | |||||||||
304 | 426 | SIELEWICZ WOJCIECH | Gdańsk | 5 km | RODZINA ADAMSÓW | opłacono on-line | |||
305 | 445 | STANEK MAKSYMILIAN | Gdańsk | 5 km | RODZINA ADAMSÓW | opłacono on-line | |||
306 | 443 | STANEK JOANNA | GDAŃSK | 5 km | RODZINA ADAMSÓW | opłacono on-line | |||
307 | 444 | STANEK MACIEJ | Gdańsk | 5 km | RODZINA ADAMSÓW | opłacono on-line | |||
Run babys | |||||||||
308 | Małek Aleksandra | Kąpino | 5 km | Run babys | limit osiągnięty | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
309 | 122 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 5 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | |||
SEAPRO JW Sport Club | |||||||||
310 | 526 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | 5 km | SEAPRO JW Sport Club | opłacono | |||
SP27TEAM | |||||||||
311 | 66 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | 5 km | SP27TEAM | opłacono on-line | |||
312 | 135 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | 5 km | SP27TEAM | opłacono on-line | |||
313 | 136 | Gumiela Piotr | Gdański | 5 km | SP27TEAM | opłacono on-line | |||
314 | 351 | Osińska-Krupa Magdalena | Gdańsk | 5 km | SP27TEAM | opłacono | |||
315 | 242 | Krause Ania | Gdańsk | 5 km | SP27TEAM | opłacono on-line | |||
SP Rotmanka | |||||||||
316 | 317 | Metz Aleksandra | Rotmanka | 5 km | SP Rotmanka | opłacono on-line | |||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
317 | 494 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | |||
STO nr 1 Gdansk | |||||||||
318 | 699 | Zamkowski Mikolaj | Gdańsk | 5 km | STO nr 1 Gdansk | opłacono on-line | |||
SUT | |||||||||
319 | 380 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | 5 km | SUT | opłacono on-line | |||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
320 | 262 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdański | 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
321 | 263 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | 5 km | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
Somsiady | |||||||||
322 | 355 | Paprocki Paweł | Gdańsk | 5 km | Somsiady | opłacono on-line | |||
Sp nr 38 | |||||||||
323 | 301 | Makowski Szymon | Gdańsk | 5 km | Sp nr 38 | opłacono on-line | |||
324 | 300 | Makowski Filip | Gdańsk | 5 km | Sp nr 38 | opłacono on-line | |||
Sport Generation Team | |||||||||
325 | 244 | KRÓL Arkadiusz | Gdańsk | 5 km | Sport Generation Team | opłacono on-line | |||
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||||||
326 | 130 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line | |||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
327 | 97 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | 5 km | Straszyn Biega, SUT | opłacono on-line | |||
328 | 252 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | 5 km | Straszyn Biega, SUT | opłacono on-line | |||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
329 | 253 | Kuchciński Bartosz | Rotmanka | 5 km | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | |||
330 | 412 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | 5 km | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | |||
331 | 261 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | 5 km | Straszyn biega, SUT | opłacono on-line | |||
Supervision Optyk | |||||||||
332 | 247 | Krzemiński Paweł | Borkowo | 5 km | Supervision Optyk | opłacono on-line | |||
Szalony Gdańsk Biega | |||||||||
333 | Adamczyk-Szczykutowicz Ewa | Gdańsk | 5 km | Szalony Gdańsk Biega | limit osiągnięty | ||||
334 | 302 | Malgadey Mariola | Banino | 5 km | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line | |||
TEAM TAPFLO | |||||||||
335 | 596 | Gostomski Piotr | TCZEW | 5 km | TEAM TAPFLO | opłacono on-line | |||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
336 | 509 | Wesołowska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line | |||
337 | 409 | Rówinska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line | |||
Taka RYBA | |||||||||
338 | 474 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Taka RYBA | opłacono on-line | |||
339 | 83 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 5 km | Taka RYBA | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
340 | Ogrodowicz Iwona | Gdynia | 5 km | Team Deaf | limit osiągnięty | ||||
341 | 329 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 5 km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
342 | 24 | Baranowski Sebastian | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
343 | 567 | Żurawski Olivier | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
344 | 370 | Pięta Katarzyna | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
345 | 26 | Bartczak Dariusz | Rotmanka | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
346 | 566 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
Tri Sexi | |||||||||
347 | 359 | Pawłowska Patrycja | Gdynia | 5 km | Tri Sexi | opłacono on-line | |||
Tri Sexi/ KS Bachmat | |||||||||
348 | 358 | Pawłowska Magdalena | Gdynia | 5 km | Tri Sexi/ KS Bachmat | opłacono on-line | |||
Tri Talent Team | |||||||||
349 | 186 | Kalisz Mikołaj | Gdańsk | 5 km | Tri Talent Team | opłacono on-line | |||
Trimama Team/Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
350 | 419 | Salkowska Basia | Gdańsk | 5 km | Trimama Team/Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Tumboteam | |||||||||
351 | 107 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | 5 km | Tumboteam | opłacono on-line | |||
UKS 2 Morena | |||||||||
352 | 482 | Thrun Mikołaj | Gdańsk | 5 km | UKS 2 Morena | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
353 | Sajewicz Magda | Gdańsk | 5 km | Ultra Way Team | limit osiągnięty | ||||
Ustaw się na bieganie w Gdansku | |||||||||
354 | 434 | Sobek Gabriela | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdansku | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
355 | 678 | Stencel Krystian | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
356 | 164 | Jarantewicz Ksenia | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
357 | 476 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
358 | 50 | Braun-Azarczyk Patrycja | Gdansk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
359 | 18 | Azarczyk Maciej | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
360 | 701 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
361 | Kucharska Anna | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | limit osiągnięty | ||||
362 | 197 | Karpińska Barbara | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
363 | 417 | Ryźlewicz Agata | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
364 | 413 | Rycharska Sylwia | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
365 | 318 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Vector Team | |||||||||
366 | 606 | Józefowicz Dariusz | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
367 | 686 | Szymańska Monika | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
368 | 672 | Słowińska Kasia | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
369 | 652 | Popek Marcin | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
370 | 649 | Pietruszka Adrian | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
371 | 597 | Gragowska Sylwia | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
372 | 342 | Nowak Sebastian | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
373 | 346 | Olstowski Szymon | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
374 | 60 | Chanowska Klaudia | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
375 | 61 | Chanowska Nikola | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
376 | 140 | Gwoździecka Julia | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
377 | 281 | Lebiedziński Przemek | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
378 | 99 | Dzięcielska Marta | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
379 | 438 | Socha Natalia | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
380 | 51 | Briński Artur | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
Vector Team | |||||||||
381 | 636 | Mondra Zuzanna | Gdańsk | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
382 | 173 | Jędryczka Denis | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
383 | 286 | Lipińska Emilia | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
384 | 277 | Labuda Nikodem | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
385 | 352 | Oskar Weber | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
386 | 481 | Tesmer Kacper | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
387 | 251 | Kuca Marcin | Gdynia | 5 km | Vector Team | opłacono | |||
WIŚNIE | |||||||||
388 | 694 | Wiszniewski Mikołaj | Gdańśk | 5 km | WIŚNIE | opłacono on-line | |||
389 | 692 | Wiszniewska Milena | Gdańsk | 5 km | WIŚNIE | opłacono on-line | |||
390 | 693 | Wiszniewska Monika | Gdańsk | 5 km | WIŚNIE | opłacono on-line | |||
Wataha | |||||||||
391 | 267 | Kurowska Marzena | Gdańsk | 5 km | Wataha | opłacono on-line | |||
392 | 268 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | 5 km | Wataha | opłacono on-line | |||
Wataha Wilków | |||||||||
393 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | limit osiągnięty | ||||
394 | 280 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
Wataha Wilków | |||||||||
395 | 282 | Lehmann Justyna | Starogard Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
396 | 520 | Wilma Anna | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
397 | 461 | Szejnik Emilia | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
398 | 278 | Laskiewicz Alicja | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
399 | 431 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
400 | 562 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 5 km | Wataha Wilków | opłacono on-line | |||
Wolny Elektron | |||||||||
401 | 504 | Wawryn Dorota | Gdańsk | 5 km | Wolny Elektron | opłacono on-line | |||
ZMORY | |||||||||
402 | 211 | Kłos Piotr Kłos | Gdańk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | ZMORY | opłacono on-line | |||
Zafishowani | |||||||||
403 | 139 | Gutowski Sławek | Gdańsk | 5 km | Zafishowani | opłacono on-line | |||
404 | 565 | Żuchliński Robert | Gdańsk | 5 km | Zafishowani | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
405 | 587 | Dabrowski Remigiusz | Reda | 5 km | opłacono on-line | ||||
406 | 613 | Kopcych Anna | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
407 | 637 | Mrozowska agata mrozowska | Barniewice | 5 km | opłacono on-line | ||||
408 | 595 | Gliwka Piotr | Kowale | 5 km | opłacono on-line | ||||
409 | 665 | Rybicka Marysia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
410 | 684 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
411 | 632 | Minkiewicz Aleksander | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
412 | 633 | Minkiewicz Maja | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
413 | 599 | Grzonka Marek | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
414 | 629 | Michałowska Matylda | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
415 | Wawrzyniak Michał | Chojnice | 5 km | limit osiągnięty | |||||
416 | 580 | Bolanowski Piotr | Chojnice | 5 km | opłacono on-line | ||||
417 | 668 | Sikora Anna | Bojano | 5 km | opłacono on-line | ||||
418 | Rzyski Tomasz | Gdańsk | 5 km | limit osiągnięty | |||||
419 | 644 | Ossowska Iwona | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
420 | Majsterek Karolina | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
421 | 585 | Chrzanowska Sylwia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
422 | 608 | Kawula - Minkiewicz Marzena Kawula - Minkiewicz | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
423 | 634 | Minkiewicz Paweł | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
424 | 661 | Rościszewski Kuba | Tuchom | 5 km | opłacono on-line | ||||
425 | 660 | Rościszewska Kinga | Tuchom | 5 km | opłacono on-line | ||||
426 | 659 | Rościszewska Julia | Tuchom | 5 km | opłacono on-line | ||||
427 | 662 | Rościszewski Paweł | Tuchom | 5 km | opłacono on-line | ||||
428 | 655 | Rachowska Dagmara | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
429 | 614 | Kotowski Marcin | Osówiec | 5 km | opłacono on-line | ||||
430 | 695 | Wojciechowska Weronika | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
431 | 696 | Wysokiński Michał | Leźno | 5 km | opłacono on-line | ||||
432 | 582 | Chmulak Karolina | Grabiny Zameczek | 5 km | opłacono on-line | ||||
433 | 601 | Hajduk Zuzanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
434 | 600 | Hajduk Magdalena | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
435 | 645 | Paduch Wiktoria | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
436 | 574 | Banaś Dominika | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
437 | 635 | Mitakis Iwona | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
438 | 658 | Rogacki Paweł | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
439 | 650 | Piotrowska Mirka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
440 | 591 | Filipek Patryk | Sopot | 5 km | opłacono on-line | ||||
441 | 593 | Gałkowska Katarzyna | Białystok | 5 km | opłacono on-line | ||||
442 | 609 | Kitlas Angelika | Sopot | 5 km | opłacono on-line | ||||
443 | 667 | Sędzik Łukasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
444 | 615 | Kowalska Alina Kowalska | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
445 | 691 | Werc Tomasz | Tuchom | 5 km | opłacono on-line | ||||
446 | 579 | Bogucki Zarko | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
447 | 638 | Myszk Aleksandra | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
448 | 680 | Sulak Wojciech | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
449 | 648 | Pęcherzewski Mariusz | Łódź | 5 km | opłacono on-line | ||||
450 | 626 | Łapińska Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
451 | 478 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | 5 km | opłacono on-line | ||||
452 | 512 | Wielicka Hanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
453 | 376 | Płotka Joanna | Stezyca | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
454 | 243 | Krefft Zaneta | Stezyca | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
455 | Malicki Izabela | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
456 | 240 | Krajka Marcin | Gdansk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
457 | 190 | Kalkowska Maria | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
458 | 189 | Kalkowska Agata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
459 | 384 | Polaszek Tomasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
460 | 410 | Rudakow Grzegorz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
461 | 79 | Damaske andrzej | Rumia | 5 km | opłacono on-line | ||||
462 | 449 | Stencel Joanna | Żukowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
463 | 45 | Bohdanowicz Paulina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
464 | 610 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
465 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 5 km | limit osiągnięty | |||||
466 | 357 | Pawłowska Kamila | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
467 | 121 | Głazaczow Marta | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
468 | 489 | Trzasko Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
469 | 517 | Wierzchowski Bartosz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
470 | 2 | Adamczyk Mariusz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
471 | 427 | Sikorska Justyna | Susz | 5 km | opłacono on-line | ||||
472 | 188 | Kalisz Zosia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
473 | 185 | Kalisz Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
474 | 241 | Kraska Karolina | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
475 | 32 | Bielenkiewicz Barbara | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
476 | 442 | Stando Monika | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
477 | 421 | Sałata Dorota | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
478 | 223 | KOT MAGDALENA | Sopot | 5 km | opłacono on-line | ||||
479 | 31 | Bejm Łukasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
480 | 475 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
481 | 171 | Jegliński Jarosław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
482 | 534 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | 5 km | opłacono on-line | ||||
483 | 118 | Garstkowiak Tomasz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
484 | 392 | Radawiec Małgorzata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
485 | 349 | Orzoł Agata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
486 | 516 | Wierzchowska Karolina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
487 | 673 | Smyk Julia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
488 | 464 | Szulimowicz Maciej | Gdanska | 5 km | opłacono on-line | ||||
489 | 12 | Aniszewski Paweł | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
490 | 4 | Andrearczyk Małgorzata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
491 | 5 | Andrearczyk Przemysław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
492 | 56 | Burkacka Anna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
493 | 30 | Bednarek Krzysztof | Bytów | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
494 | 106 | Fijał Aleksandra | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
495 | 363 | Piątek Justyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
496 | 249 | Krzoska Dorota | Brusy | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
497 | 222 | Kosicki Rafał | Kobylnica | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
498 | 425 | Siedlecka Joanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
499 | 495 | Urbański Wojciech | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
500 | 82 | Dawicka Joanna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
501 | 387 | Przyłucki Robert | Parszewo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
502 | 326 | Mikszewicz Marcin | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
503 | 245 | Kryger Monika | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
504 | Deptuła Robert | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
505 | Deptuła Bernadeta | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
506 | 362 | Piasecki Jakub | Rotmanka | 5 km | opłacono on-line | ||||
507 | 500 | Warda Daniel | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
508 | 623 | Lis Tomasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
509 | 622 | Lis Maksymilian | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
510 | 454 | Strzelczyk Zuzanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
511 | 64 | CHOSZCZ MIKA | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
512 | 407 | Rożnowski Bartosz | Pruszcz Gd. | 5 km | opłacono on-line | ||||
513 | 378 | Płotka Mateusz | Stezyca | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
514 | 364 | Piechocki Krzysztof | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
515 | 265 | Kupryciuk Aleksandra | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
516 | 266 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
517 | 229 | Kowalczyk Tomasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
518 | 228 | Kowalczyk Katarzyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
519 | 275 | Kwiatkowski Zbyszek | Kowale | 5 km | opłacono on-line | ||||
520 | 273 | Kwiatkowska Marta Kwiatkowska | Kowale | 5 km | opłacono on-line | ||||
521 | 361 | Piankowska Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
522 | Zajko Julia | Susz | 5 km | limit osiągnięty | |||||
523 | 150 | Ilcewicz Monika | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
524 | 321 | Michałowska Joanna Michałowska | Susz | 5 km | opłacono on-line | ||||
525 | 112 | Frankowska Agnieszka | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
526 | 115 | Frankowski Dariusz | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
527 | 114 | Frankowska Marta | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
528 | Wittek Arian | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
529 | 102 | Eiselt Piotr | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
530 | 101 | Eiselt Maria | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
531 | 208 | Klimczuk Monika Klimczuk | Olsztyn | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
532 | 207 | Klimczuk Mariusz | Olsztyn | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
533 | 53 | Bruździak Piotr | Borkowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
534 | 108 | Fijoł Magda | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
535 | 205 | Klein Maja | Starogard Gdanski | 5 km | opłacono on-line | ||||
536 | 126 | Gornowicz Daniela | Starogard Gdanski | 5 km | opłacono on-line | ||||
537 | 204 | Klein Kamil Klein | Starogard Gdanski | 5 km | opłacono on-line | ||||
538 | 129 | Granica Mateusz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
539 | 469 | Szyłobryt Ewa | Ostróda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
540 | 86 | Dąbrowski Arkadiusz | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
541 | Sienkiewicz Zuzanna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
542 | 456 | Suchorzebska Żaneta | gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
543 | 117 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
544 | 515 | Wierciński Mariusz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
545 | 287 | Lipka Alex | Ostróda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
546 | 11 | Aniszewska Julia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
547 | 554 | Zodel Monika Zodel | Elbląg | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
548 | 540 | Zaborowska Magda | Pszczółki | 5 km | opłacono on-line | ||||
549 | 288 | Lipka Eliza | Ostroda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
550 | 483 | Tomczyk Marek | Susz | 5 km | opłacono on-line | ||||
551 | Mazurek Mariusz | Borkowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
552 | 311 | Materny Łukasz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
553 | 38 | Błaszczyk Jakub | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
554 | 39 | Błaszczyk Jan | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
555 | 414 | Ryduchowska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
556 | 466 | Szwemin Małgorzata | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
557 | 46 | Bojanowski Tomasz | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
558 | 209 | Kloskowska-Górska Magdalena | Przodkowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
559 | 270 | Kuzniar Mirella | Sulmin | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
560 | 180 | Kaczykowska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
561 | 420 | Sałanowska Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
562 | 557 | Zwolak Karolina | Ryjewo | 5 km | opłacono on-line | ||||
563 | 124 | Goliński Mariusz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
564 | 123 | Golińska Justyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
565 | 116 | Gajger Aneta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
566 | 360 | Pepłońska Renata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
567 | 559 | Żakowska Marcjanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
568 | 217 | Koniuszewska Anna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
569 | 423 | Scheipe Mateusz | Gdynia | 5 km | opłacono | ||||
570 | 19 | Bach Sylwester | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
571 | 555 | Zwoinska Iwona | Kowale | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
572 | 255 | Kudryk Piotr | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
573 | 256 | Kudryk Sylwia | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
574 | 232 | Kowalikowski Radosław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
575 | 231 | Kowalikowski Dariusz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
576 | 195 | Karczewska Aleksandra | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
577 | 356 | Partyka Paulina | Starogard Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
578 | 138 | Gustowska Barbara | Rumia | 5 km | opłacono on-line | ||||
579 | 470 | Szymański Marek | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
580 | 203 | Klein Andrzej | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
581 | Kubaszewska Magdalena Kubaszewska | Rumia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
582 | 226 | Kotynia Joanna | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
583 | 63 | Chmielewska Zuzanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
584 | 531 | Wolniewicz Adam Wolniewicz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
585 | 225 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
586 | 133 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
587 | 547 | Zdun Aneta | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
588 | 92 | Długa Małgorzata | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
589 | 163 | Jankowski Dominik | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
590 | 169 | Jaśkowiak Lucyna | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
591 | 166 | Jarzemski Piotr | Malbork | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
592 | 511 | Wieczerzak Kamila | Malbork | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
593 | 514 | Wierciński Andrzej | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
594 | 472 | Śliwka-Wiercinska Wioletta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
595 | 227 | Kowalczyk Bartosz | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
596 | 199 | Kiedrowski Remigiusz | Rokitnica | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
597 | 369 | Pietrzyk Piotr | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
598 | Szabat Katarzyna | Gdańsk | 5 km | limit osiągnięty | |||||
599 | 487 | Trojan Monika | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
600 | Józefczyk Natalia | Kiełpino | 5 km | limit osiągnięty | |||||
601 | 283 | Leusz Zuzanna | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
602 | 29 | Bartuś Alan | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
603 | 28 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
604 | 498 | Wachowiak Wojciech | Rumia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
605 | 497 | Wachowiak Sylwia Wachowiak | Rumia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
606 | Werema Natalia | Pasłęk | 5 km | limit osiągnięty | |||||
607 | 293 | Lewanczyk Krzysztof | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
608 | 528 | Wojsław Alina | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
609 | 529 | Wojsław Krzysztof | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
610 | 490 | Trzebiatowska Kinga | Łupawa | 5 km | opłacono on-line | ||||
611 | 100 | Eilmes Sylwia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
612 | 532 | Wołczyński Krzysztof | Lwówek Śląski | 5 km | opłacono on-line | ||||
613 | 109 | Filbrandt Wojciech | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
614 | 144 | Hepka Maciej | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
615 | 105 | Fiborek Honorata | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
616 | 332 | Mordasiewicz Monika Mordasiewicz | Gdansk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
617 | 37 | BŁASIAK ALICJA | GDAŃSK | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
618 | 619 | Kurmin Dominika | Gdańsk | 5 km | opłacono | ||||
619 | 77 | Czujko Jakub | gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
620 | 78 | Czujko Robert | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
621 | 502 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
622 | 448 | Stawiński Paweł | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
623 | 134 | Grzemski Jakub | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
624 | 338 | Niburski Rafał | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | ||||
625 | 313 | Mazur Piotr | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
626 | 312 | Mazur Gabriela | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
627 | 501 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
628 | 289 | Litkowiec Alicja | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
629 | 179 | Kaczmarek Beata | Rotmanka | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
630 | 522 | Wiśniewski Rafał | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
631 | 47 | Borczak Gosia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
632 | 440 | Stamirowska Maria | Grzybno | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
633 | 441 | Stamirowski Krzysztof | Grzybno | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
634 | 416 | Ryta-Stamirowska Patrycja | Grzybno | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
635 | 545 | Zdrojewska Karolina | Reda | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
636 | 471 | Szymor Wiktoria | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
637 | Skocka Ania | Gdynia | 5 km | limit osiągnięty | |||||
638 | 561 | Żmuda Beata | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
639 | 40 | Błaszczyk Marta Błaszczyk | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
640 | 485 | Toryfter Sylwia | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
641 | 484 | Toryfter Jarosław | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
642 | 65 | Chyła Iwona | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
643 | 27 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
644 | 544 | Zańko Marek | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
645 | 314 | Mazur Rafał | Danowo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
646 | 172 | Jeziorska Joanna | Danowo 3 | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
647 | 341 | Niemunis Patrycja | Sopot | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
648 | 43 | Bogdanowicz Marzena | Borówno | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
649 | 206 | Klein-Piórkowska Marlena | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
650 | 539 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
651 | 75 | Czechowski Lukasz | Kleszczewko | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
652 | 193 | Kamrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
653 | 178 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
654 | 248 | Krzemiński Zdzisław | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
655 | 246 | Krzemińska Dorota | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
656 | 556 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
657 | 151 | Jachimowicz Bartosz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
658 | Sowa Renata | Elbląg | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
659 | 430 | Skalska Anna | Elbląg | 5 km | opłacono | ||||
660 | 96 | Dusowski Piotr | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
661 | 258 | Kulesza Krzysztof | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
662 | 259 | Kulesza Lidia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
663 | 305 | Mandrysz Jan | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
664 | ZDROJEWSKA MARIOLA | GDAŃSK | 5 km | limit osiągnięty | |||||
665 | 399 | Rola Michał | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
666 | 127 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
667 | 198 | Kawecka Agnieszka | Gdansk | 5 km | opłacono | ||||
668 | 535 | Wronka Tomasz Wronka | Straszyn | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
669 | 44 | Bohdan Łukasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
670 | 465 | Szumski Waldemar | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
671 | jankowski marek | gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | limit osiągnięty | |||||
672 | 213 | Koc Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
673 | 340 | Niemiec Mariola | Gdynia | 5 km | opłacono | ||||
674 | 9 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | 5 km | opłacono on-line | ||||
675 | 183 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
676 | 216 | Konatowski Tadeusz | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
677 | 215 | Konatowska Hanna | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
678 | 350 | Osek Michał | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
679 | 41 | Bocheński Przemysław | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
680 | 111 | Formela Sebastian Formela | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
681 | 194 | Karasiewicz Jolanta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
682 | 210 | Kłodowska Edyta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
683 | 125 | Gołuńska Hanna | Gdańsk | 5 km | opłacono | ||||
684 | 499 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
685 | 446 | Stankiewicz Patryk | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
686 | 533 | Wołonciej Milena | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
687 | 460 | Szczypior Jarosław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
688 | 319 | Miąskowski Krzysztof | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
689 | 257 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
690 | 374 | Piórkowski Kamil | gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
691 | 230 | Kowalik Natalia | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
692 | 299 | Makowska Dalia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
693 | 538 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
694 | 537 | Wysocka Dorota | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
695 | 459 | Szajer Zofia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
696 | 137 | Gustowska Anna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
697 | 432 | Skałuba Urszula | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
698 | 103 | Fendrych Joanna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
699 | 158 | Janczy Agata | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
700 | 160 | Janczy Nadia | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
701 | 159 | Janczy Lena | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
702 | 141 | HALLMANN Aleksandra | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
703 | 84 | Dąbrowska Aleksandra | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
704 | 156 | Janczarska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
705 | 157 | Janczarski Piotr Janczarski | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
706 | 294 | Łubkowska Justyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
707 | 237 | Kozłowski Antoni | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
708 | 238 | Kozłowski Stanisław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
709 | 236 | Kozłowska Magdalena | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
710 | 239 | Kozłowski Wojciech Kozłowski | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
711 | 491 | Turek-Lizakowska Anita | Tczew | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
712 | 306 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
713 | 451 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
714 | Wawerko Katarzyna | Banino | 5 km | limit osiągnięty | |||||
715 | 290 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | 5 km | opłacono | ||||
716 | 94 | Długoński Andrzej | Grudziądz | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
717 | 93 | Długońska Beata | Grudziądz | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
718 | 233 | KOWALSKI RAFAŁ | PŁOCK | 5 km | opłacono on-line | ||||
719 | 411 | Rut Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
720 | 33 | Bieniasz Stefania | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
721 | 165 | Jarosik Barbara | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
722 | 379 | Pobożan Agnieszka | Inowrocław | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
723 | 307 | Markiewicz Katarzyna | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | opłacono on-line | ||||
eMOCja | |||||||||
724 | 328 | Miller Małgorzata | Gdynia | 5 km | eMOCja | opłacono on-line | |||
eMOCja | |||||||||
725 | 285 | Liegman Ewa | Gdańsk | 5 km | eMOCja | opłacono on-line | |||
726 | 450 | Stępień Damian | Gdańsk | 5 km | eMOCja | opłacono on-line | |||
elovelo.cc | |||||||||
727 | 21 | Balicki Tomasz | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | elovelo.cc | opłacono | |||
goauto | |||||||||
728 | 201 | Kiełbasa Wojciech | Gdańsk | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | goauto | opłacono on-line | |||
liceum Błeńskiej | |||||||||
729 | 542 | Zakrzewski Antoni | Borkowo | 5 km | liceum Błeńskiej | opłacono on-line | |||
lokomotywa | |||||||||
730 | 52 | Bronk Agnieszka | Gdynia | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | lokomotywa | opłacono on-line | |||
731 | 368 | Piernikowska Marta | Gdańsk | 5 km | lokomotywa | opłacono | |||
noClub | |||||||||
732 | 110 | Filip Krzysztof | Dębogórze | 5 km + wysyłka pakietu przed biegiem | noClub | opłacono on-line | |||
parkrun Rezerwat Strzelnica | |||||||||
733 | 467 | Szwichtenberg Aneta | Kościerzyna | 5 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | opłacono on-line | |||
734 | 23 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | 5 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | opłacono on-line | |||
735 | 457 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | 5 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | opłacono on-line | |||
736 | 394 | Reca Grażyna | Kościerzyna | 5 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | opłacono on-line | |||
737 | 276 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | 5 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | opłacono on-line | |||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
738 | 468 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | 5 km | Łódź Ratunkowa | opłacono on-line | |||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
739 | 131 | Grochowski Mateusz | Bytów | 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line | |||
Żarta Wataha | |||||||||
740 | 16 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | 5 km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21413