Impreza została odwołana

Zbyt mała ilość uczestników wycieczki.

OSiR on Tour – wycieczki rowerowe dla „miłośników dwóch kółek” powracają po dwuletniej przerwie! W pierwszą sobotę października wspólnie wyruszymy w drugą z nich – po bajecznych terenach Suwalszczyzny. Będzie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie fantastycznych osób, w wyjątkowej atmosferze!

Przebieg trasy:

Suwałki - Biała Woda - Żywa Woda - g. Krzemieniucha -Krzemianka - Szurpiły - g. Zamkowa - jez. Szurpiły - Sidorówka - Udryn - Wołownia - Szelement - Leszczewo - Prudziszki – Suwałki (dystans około 45 km).

Program minutowy:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy siedzibie pomysłodawcy (Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu, Suwałki, ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

Pomysłodawca informuje, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W owym przypadku na stronie pomysłodawcy www.osir.suwalki.pl zostanie zamieszczona stosowna informacja.

Uczestnictwo w OSiR On Tour jest bezpłatne i wiąże się ze wcześniejszą akceptacją regulaminu. Warunkiem uczestnictwa jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

Serdecznie zapraszamy!

Wyświetleń: 1078

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ