Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Siemens Energy Running Team | opłacono on-line |
2 | Marek Ignacy | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
3 | Marek Piotr | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
4 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Start Biegu na 10 000m | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line |
5 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
6 | Walas Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
7 | Magdziak Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
8 | Bielawski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
10 | BRACZKOWSKI Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
11 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
12 | Szalai Mate | Budapest | Węgry | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
13 | Szafran Bartosz | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bright Inventions | opłacono on-line |
14 | Gadowska Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
15 | Mroziński Adam | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Iron Team | opłacono on-line |
16 | Adamonis Jewgienij | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
17 | Adamonis Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
18 | Manelska Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
19 | Osiński Tomasz | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Osińska Klaudia | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
21 | Czacharowski Dominik | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
22 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
23 | Onyszczuk Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
24 | Denis Arkadiusz | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Małe Kotki PL | opłacono on-line |
25 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
26 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
27 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
28 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
29 | Karpiuk Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
30 | Szczepański Patryk | Narzym | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
31 | Sowiński Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Dębczyńska Oliwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | UKS KONTRA ELBLĄG | opłacono on-line |
33 | Mieszanek Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
34 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Start Biegu na 10 000m | #KRAM_FC | opłacono on-line |
35 | Ocicki Wiktor | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Olszewski Roman | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Plawgo Team | opłacono on-line |
37 | Kuszowski Adam | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
38 | Jachimowicz Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Doradcy Finansowi ECF | opłacono on-line |
39 | WIELGOSZ Tomasz | PASŁĘK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
40 | Walas Gabriel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Fasola i spółka | opłacono on-line |
41 | Lewandowski Emil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Korona Team | opłacono on-line |
42 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT- Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
43 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Start Biegu na 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
44 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | #BKKSE | opłacono on-line |
45 | Grądziel Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
46 | Woliński Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
47 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
48 | Nestorowicz Grzegorz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Activity Sport Elbląg | opłacono on-line |
49 | Sadowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
50 | Jagucki Krzysztof | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
51 | Kwas Mariusz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
52 | Lewandowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Korona Team | opłacono on-line |
53 | Kiełczewski Szymon | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Korona Team | opłacono on-line |
54 | Stasiełowicz Patryk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Korona Team | opłacono on-line |
55 | Iłowska Emilia Iłowska | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
56 | Szczepański Robert | Małdyty | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
57 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
58 | Pogorzelski Wojciech | Nowinka | Polska | Start Biegu na 10 000m | www.chwilapauzy.pl | opłacono on-line |
59 | Subocz Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
60 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Start Biegu na 10 000m | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
61 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Piecobudowa Elbląg | opłacono on-line |
62 | KARPIŃSKI Dominik | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
63 | Kozierska Katarzyna | Stary Targ | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
64 | SOBIERAJ EWA | GDANSK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
65 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | Puciłowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | KRAM | opłacono on-line |
67 | Radomski Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
68 | Strach Martin | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
69 | Książek Patrycja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line |
70 | Dobrzeniecki Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
71 | DYAS KRZYSZTOF | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
72 | Sarnowski Piotr | Nowina | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
73 | Kołodziejski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
74 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
75 | Bendyk Elżbieta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
76 | Zalewski Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
77 | Gołębiowska Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
78 | Cechowska Karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
79 | Kubicki Mariusz | Kluczbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dobra Forma | opłacono on-line |
80 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono on-line |
81 | Kliks Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
82 | Paszko Kamil | Dobre Miasto | Polska | Start Biegu na 10 000m | Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” | opłacono on-line |
83 | Meller Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Małe Kotki PL | opłacono on-line |
84 | Stolarz Mieczysław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
85 | Pakieła Alicja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
86 | Dzik Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
87 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
88 | Kowalska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
89 | Graczyk Emilia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
90 | Szarko Ezbieta Mariolal | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
91 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
92 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
93 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
94 | Gerej Szymon | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
95 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
96 | Jaśkiewicz Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Federacja Ninjutsu Genbukan (Ryugan Dojo Elbląg) | opłacono on-line |
97 | Wolak Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
98 | Skrzypski Patrycjusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
99 | Ratajczyk Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
100 | Olszewska Agnieszka | Barczewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | BarczewoUltraTrail | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24900