Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTCZAK RAFAŁ | 82-300 ELBLĄG, Ul. Browarna 50/9 | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
2 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
3 | Węglarz Damian | Barczewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | BUT-Barczewo Ultra Trail | opłacono on-line |
4 | Olszewska Agnieszka | Barczewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | BarczewoUltraTrail | opłacono on-line |
5 | Załucki Zbigniew | BIELNIK PIERWSZY | Polska | Start Biegu na 10 000m | TriWise | opłacono on-line |
6 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Rozbiegane Braniewo | opłacono on-line |
7 | Gorczyca ANNA | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
8 | Hajdus Piotr | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Szturo Marta | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
10 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
11 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | 9 BBK Panc. Wojskowa Straż Pożarna | opłacono on-line |
12 | Potrac Rafał Potrac | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
13 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub HDK PCK "Kropelka" | opłacono on-line |
14 | Marek Ignacy | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
15 | Marek Piotr | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Css szafa | opłacono on-line |
16 | Szalai Mate | Budapest | Węgry | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
17 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | Start Biegu na 10 000m | Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
18 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
19 | Mackiewicz Mariusz | Dawidy | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Paszko Kamil | Dobre Miasto | Polska | Start Biegu na 10 000m | Morąskie Stowarzyszenie Biegowe „Finisz Morąg” | opłacono on-line |
21 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Start Biegu na 10 000m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
22 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
23 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
24 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono on-line |
25 | Talewicz Weronika | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
26 | Korzeniewska Agnieszka | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
27 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
28 | Strach Martin | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
29 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
30 | Kwas Mariusz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
31 | Jagucki Krzysztof | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Nestorowicz Grzegorz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Activity Sport Elbląg | opłacono on-line |
33 | Ocicki Wiktor | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
34 | Jasiński Adrian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
35 | Nowocin Tomasz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Wesolowski Krystian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
37 | Pruszewicz Adrian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
38 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
39 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
40 | Gałdyn Michał | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
41 | Maly Dariusz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
42 | Maly Ewelina | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
43 | pogorzelski slawomir | elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
44 | Burzykowski Andrzej | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś - Elbląg | |
45 | Sobotowski Łukasz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | 3:33 TEAM | opłacono on-line |
46 | Gibas Sławomir | Elblàg | Polska | Start Biegu na 10 000m | BażantNWElbląg | opłacono on-line |
47 | Maksymowicz Krzysztof | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | IronBro TeamKaras | opłacono on-line |
48 | Czacharowski Dominik | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
49 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
50 | Kusowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Siemens Energy Running Team | opłacono on-line |
51 | Nawrocki Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
52 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
53 | Walas Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
54 | Magdziak Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
55 | Bielawski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
56 | BRACZKOWSKI Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
57 | Onyszczuk Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
58 | Gadowska Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
59 | Manelska Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
60 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
61 | Nowakowski Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
62 | Boruszczak-Floryńska Łucja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu - Biblioteka - @banselblag | opłacono on-line |
63 | Kokłowski Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT | opłacono |
64 | Wilmański Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | #szacunekdlasedziow #zostansedzia | opłacono on-line |
65 | Floryński Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | Galuszewski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
67 | Gagjew Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT | opłacono |
68 | Klimek Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
69 | Alicki Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
70 | Brzozowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
71 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Orzeł Elbląg | opłacono on-line |
72 | Bielawski Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
73 | Olkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
74 | Olkowska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
75 | Demicka Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
76 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
77 | Krawczyński Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
78 | Nadachewicz Stanisław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
79 | Branecki Kacper | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
80 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
81 | Waśko Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | MND-NE | opłacono on-line |
82 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
83 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś - Elbląg | opłacono |
84 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
85 | Królikowski Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
86 | ŚWIATKOWSKI ROBERT | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | nie ma OCIERANKI ! | opłacono on-line |
87 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
88 | Puch Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ***** *** | |
89 | Ożubko Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
90 | Choromański Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
91 | Cichowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
92 | Błoch Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
93 | Rogala Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | RKS HUWDU | opłacono on-line |
94 | Krasowski Janusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SP 11 w Elblągu | opłacono on-line |
95 | Krasowska Danuta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sp 18 Elbląg | opłacono on-line |
96 | Mierzwa Dariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Nieco Szybsi | opłacono on-line |
97 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
98 | Mazurek Antoni | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | UKS KONTRA ELBLĄG | opłacono on-line |
99 | Łoniewski Michał | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | UKS KONTRA ELBLĄG | opłacono on-line |
100 | Jaworski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ADVA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24896