VIII Elbląski Bieg Niepodległości

10 km Sztafeta

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat start 1 okr 2 okr 3 okr Czas netto Czas brutto
1 188 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10 km M 40 00:10:25.52 00:10:38.32 00:10:44.71 00:31:48.55 00:31:48.55
2 27 BŁAUT DAMIAN M 2 OSTRÓDA RUN GOKU TEAM 10 km M 20 00:10:26.89 00:10:45.92 00:10:45.78 00:31:58.59 00:31:58.59
3 379 TOMASZEWSKI MIŁOSZ M 3 TORUŃ 10 km M 30 00:00:00.55 00:10:42.24 00:10:48.41 00:10:34.56 00:32:05.21 00:32:05.76
4 377 TOMASZEWSKI MACIEJ M 4 TORUŃ 10 km M 30 1 00:00:00.43 00:10:43.31 00:10:40.91 00:10:56.01 00:32:20.23 00:32:20.66
5 436 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 5 SZTUM 10 km M 30 2 00:00:00.54 00:10:47.99 00:11:21.49 00:11:18.48 00:33:27.96 00:33:28.50
6 247 MOSKAL PAWEŁ M 6 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10 km M 20 1 00:00:00.36 00:10:47.74 00:11:27.16 00:11:18.19 00:33:33.09 00:33:33.45
7 290 POBŁOCKI PIOTR M 7 LĘBORK 10 km M 50 1 00:00:00.78 00:11:20.97 00:11:18.04 00:10:56.94 00:33:35.95 00:33:36.73
8 266 OŁOWSKI JAKUB M 8 WYDMINY #KRAM_FC 10 km M 30 3 00:00:00.42 00:11:22.28 00:11:18.81 00:11:10.37 00:33:51.46 00:33:51.88
9 230 MAŃKA ERYK M 9 STARY DZIERZGOŃ 10 km M 20 2 00:00:00.22 00:11:21.62 00:11:41.69 00:11:21.28 00:34:24.59 00:34:24.81
10 50 CZAJA LESZEK M 10 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km M 40 1 00:00:01.13 00:11:29.70 00:11:37.36 00:11:31.92 00:34:38.98 00:34:40.11
11 155 KLUGE KRZYSZTOF M 11 ELBLĄG KLUGETEAM 10 km M 30 4 00:00:01.04 00:11:21.76 00:11:43.94 00:11:44.19 00:34:49.89 00:34:50.93
12 300 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 12 ELBLĄG 10 km M 20 3 00:00:01.49 00:11:37.48 00:11:53.03 00:11:43.15 00:35:13.66 00:35:15.15
13 333 SEROCKI ADAM M 13 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 40 2 00:00:00.52 00:11:42.80 00:11:52.32 00:11:57.26 00:35:32.38 00:35:32.90
14 253 MRÓWKA MICHAŁ M 14 GDAŃSK KL LECHIA GDAŃSK 10 km M 30 5 00:00:01.10 00:11:51.67 00:12:00.51 00:12:01.40 00:35:53.58 00:35:54.68
15 257 NIEMYJSKA BEATA K 1 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 10 km K 20 00:00:01.46 00:11:59.20 00:12:05.00 00:11:57.77 00:36:01.97 00:36:03.43
16 181 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 15 OLSZTYN CWCR 10 km M 40 3 00:00:00.82 00:12:01.81 00:12:11.97 00:12:17.49 00:36:31.27 00:36:32.09
17 307 RASZKOWSKI PIOTR M 16 GDAŃSK ŚLĘZAK TEAM 10 km M 30 6 00:00:02.84 00:12:31.21 00:12:19.42 00:11:47.72 00:36:38.35 00:36:41.19
18 117 JAKUBOWSKI MAREK M 17 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 10 km M 40 4 00:12:20.63 00:12:27.96 00:11:53.37 00:36:41.96 00:36:41.96
19 106 GUZOWSKI DARIUSZ M 18 CETYŃ TALEX BORZYTUCHOM 10 km M 50 2 00:00:01.07 00:11:56.18 00:12:27.81 00:12:18.29 00:36:42.28 00:36:43.35
20 75 FELKA SZYMON M 19 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 30 7 00:00:00.74 00:11:57.92 00:12:25.28 00:12:24.83 00:36:48.03 00:36:48.77
21 329 SCHMIDT ROBERT M 20 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 50 3 00:00:02.13 00:12:07.53 00:12:34.68 00:12:14.10 00:36:56.31 00:36:58.44
22 73 FEDAN DOMINIK M 21 MORĄG 10 km M 20 4 00:00:02.69 00:12:23.89 00:12:28.14 00:12:08.50 00:37:00.53 00:37:03.22
23 169 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ M 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10 km M 40 5 00:00:00.94 00:12:20.39 00:12:23.31 00:12:23.44 00:37:07.14 00:37:08.08
24 223 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF M 23 ELBLAG IRONBRO TEAMKARAS 10 km M 20 5 00:00:00.75 00:11:54.90 00:12:48.26 00:12:40.81 00:37:23.97 00:37:24.72
25 26 BLOCH PRZEMYSŁAW M 24 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 40 6 00:00:00.53 00:12:06.40 00:12:36.82 00:12:44.40 00:37:27.62 00:37:28.15
26 299 PROCHNA KRZYSZTOF M 25 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 50 4 00:00:01.31 00:12:29.08 00:12:49.27 00:12:51.64 00:38:09.99 00:38:11.30
27 151 KIEŁCZEWSKI SZYMON M 26 ELBLĄG KORONA TEAM 10 km M 20 6 00:00:03.41 00:12:15.01 00:12:55.49 00:13:21.46 00:38:31.96 00:38:35.37
28 378 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 27 GDAŃSK 10 km M 30 8 00:00:03.45 00:12:37.36 00:13:00.31 00:12:58.44 00:38:36.11 00:38:39.56
29 345 SOBIERAJ JAKUB M 28 GDAŃSK 10 km M 20 7 00:00:02.79 00:12:13.46 00:13:13.89 00:13:12.38 00:38:39.73 00:38:42.52
30 362 SZAFRAN BARTOSZ M 29 GDAŃSK BRIGHT INVENTIONS 10 km M 20 8 00:00:03.21 00:12:56.02 00:12:54.51 00:12:49.73 00:38:40.26 00:38:43.47
31 320 RYTLEWSKI MICHAŁ M 30 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 40 7 00:00:01.12 00:12:59.57 00:12:59.78 00:12:48.37 00:38:47.72 00:38:48.84
32 444 JASIUK JAROSŁAW M 31 ELBLĄG 10 km M 30 9 00:00:03.95 00:12:44.70 00:13:08.10 00:13:13.61 00:39:06.41 00:39:10.36
33 111 HOPPE RADOSŁAW M 32 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 20 9 00:00:03.07 00:12:43.93 00:13:16.55 00:13:12.58 00:39:13.06 00:39:16.13
34 184 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 33 ELBLĄG 10 km M 50 5 00:00:01.74 00:12:48.11 00:13:12.86 00:13:15.25 00:39:16.22 00:39:17.96
35 265 OLSZEWSKI ROMAN M 34 ELBLĄG PLAWGO TEAM 10 km M 40 8 00:00:00.48 00:12:38.14 00:13:22.97 00:13:16.52 00:39:17.63 00:39:18.11
36 334 SIKORA MARCIN M 35 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS POWIŚLE/KRAM FC 10 km M 40 9 00:00:01.79 00:13:14.73 00:13:20.85 00:12:46.62 00:39:22.20 00:39:23.99
37 354 STASIEŁOWICZ PATRYK M 36 ELBLĄG KORONA TEAM 10 km M 20 10 00:00:03.58 00:12:14.06 00:13:22.14 00:13:59.86 00:39:36.06 00:39:39.64
38 197 KWIATKOWSKI TOMASZ M 37 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10 km M 30 10 00:00:03.84 00:13:28.55 00:13:18.45 00:12:58.62 00:39:45.62 00:39:49.46
39 430 WUDKOWSKI FILIP M 38 10 km M 20 11 00:00:01.78 00:12:38.49 00:13:35.75 00:13:33.52 00:39:47.76 00:39:49.54
40 317 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 SZTUM 10 km K 20 00:00:01.34 00:12:48.75 00:13:36.20 00:13:26.76 00:39:51.71 00:39:53.05
41 380 TOMASZEWSKI WOJCIECH M 39 TORUŃ TASMAN TEAM 10 km M 50 6 00:00:00.79 00:12:54.85 00:13:26.47 00:13:38.93 00:40:00.25 00:40:01.04
42 355 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 40 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG 10 km M 60 1 00:00:01.29 00:13:14.08 00:13:24.73 00:13:24.54 00:40:03.35 00:40:04.64
43 248 MOTOFA MARCIN M 41 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km M 40 10 00:00:03.76 00:13:09.68 00:13:38.76 00:13:32.96 00:40:21.40 00:40:25.16
44 291 POGORZELSKI WOJCIECH M 42 NOWINKA WWW.CHWILAPAUZY.PL 10 km M 40 11 00:00:02.49 00:13:17.32 00:13:25.70 00:13:45.00 00:40:28.02 00:40:30.51
45 171 KOZIARSKA ANIA K 3 ELBLĄG 10 km K 30 00:00:00.93 00:13:26.80 00:13:43.86 00:13:33.92 00:40:44.58 00:40:45.51
46 292 POKOJSKI ANDRZEJ M 43 BRANIEWO KLUB HDK PCK "KROPELKA" 10 km M 40 12 00:00:01.81 00:13:01.00 00:13:49.63 00:13:54.87 00:40:45.50 00:40:47.31
47 234 MARNIK JANUSZ M 44 PASŁĘK 10 km M 40 13 00:00:01.62 00:13:15.23 00:13:50.23 00:13:42.52 00:40:47.98 00:40:49.60
48 103 GRUCHALSKI RAFAŁ M 45 ELBLĄG PLAWGO TEAM 10 km M 40 14 00:00:02.28 00:13:33.66 00:13:45.44 00:13:38.28 00:40:57.38 00:40:59.66
49 207 LEWANDOWSKI PIOTR M 46 ELBLĄG KORONA TEAM 10 km M 20 12 00:00:04.56 00:12:32.70 00:14:00.33 00:14:28.31 00:41:01.34 00:41:05.90
50 398 WILAMOWSKI JACEK M 47 LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEC 10 km M 50 7 00:00:04.06 00:13:45.76 00:13:44.87 00:13:35.57 00:41:06.20 00:41:10.26
51 232 MAREK KAMIL M 48 ELBLĄG 10 km M 40 15 00:00:01.87 00:13:15.70 00:13:50.08 00:14:06.71 00:41:12.49 00:41:14.36
52 275 PAKIEŁA ALICJA K 4 ELBLĄG 10 km K 20 1 00:00:03.84 00:13:08.98 00:14:04.24 00:14:03.75 00:41:16.97 00:41:20.81
53 142 KAPAŁA PRZEMYSŁAW M 49 ELBLĄG 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 40 16 00:00:03.45 00:13:42.17 00:14:09.67 00:13:37.73 00:41:29.57 00:41:33.02
54 328 SATKIEWICZ PIOTR M 50 PASŁĘK 10 km M 20 13 00:00:01.90 00:13:22.14 00:14:30.54 00:13:40.24 00:41:32.92 00:41:34.82
55 381 TOMCZYK RAFAŁ M 51 GDAŃSK 10 km M 50 8 00:00:02.72 00:13:49.57 00:14:03.31 00:13:43.58 00:41:36.46 00:41:39.18
56 404 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 52 ELBLĄG 10 km M 30 11 00:00:05.14 00:13:51.88 00:14:03.49 00:13:44.01 00:41:39.38 00:41:44.52
57 450 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 5 SWAROŻYN TEAM TAPFLO 10 km K 30 1 00:00:03.87 00:13:46.82 00:14:11.17 00:13:46.74 00:41:44.73 00:41:48.60
58 213 ŁOWCZAK WIESŁAW M 53 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 17 00:00:04.64 00:13:33.16 00:14:04.67 00:14:14.92 00:41:52.75 00:41:57.39
59 424 KUŚNIEREK ZUZANNA K 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10 km K 20 2 00:00:02.14 00:13:44.88 00:14:11.81 00:14:00.48 00:41:57.17 00:41:59.31
60 186 KUBICKI MARIUSZ M 54 KLUCZBORK DOBRA FORMA 10 km M 40 18 00:00:02.38 00:13:40.04 00:14:21.30 00:13:56.25 00:41:57.59 00:41:59.97
61 445 ŁANIK GRZEGORZ M 55 ELBLĄG 10 km M 30 12 00:00:08.35 00:13:48.34 00:14:01.92 00:14:02.42 00:41:52.68 00:42:01.03
62 24 BIELENICA BEATA K 7 WYDMINY ANIA HALSKA COACHING 10 km K 40 1 00:00:04.62 00:13:46.56 00:14:13.44 00:13:58.17 00:41:58.17 00:42:02.79
63 138 JUROŁAJĆ TOMASZ M 56 LIPOWINA 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 50 9 00:00:03.76 00:13:41.67 00:14:09.57 00:14:10.85 00:42:02.09 00:42:05.85
64 159 KOKŁOWSKI DANIEL M 57 ELBLĄG 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 30 13 00:00:08.10 00:14:21.72 00:14:07.27 00:13:29.12 00:41:58.11 00:42:06.21
65 209 LITWIN PIOTR M 58 GDAŃSK 10 km M 50 10 00:00:04.24 00:13:48.73 00:14:39.65 00:13:50.89 00:42:19.27 00:42:23.51
66 206 LEWANDOWSKI EMIL M 59 ELBLĄG KORONA TEAM 10 km M 20 14 00:00:04.55 00:12:47.23 00:14:35.86 00:15:08.61 00:42:31.70 00:42:36.25
67 152 KIERSKA-TOMCZYK SYLWIA K 8 GDAŃSK 10 km K 40 2 00:00:02.27 00:13:52.26 00:14:15.21 00:14:26.85 00:42:34.32 00:42:36.59
68 72 EWERT MARIUSZ M 60 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS/NAJMOWICZ TRIATHLON 10 km M 40 19 00:00:03.06 00:13:39.95 00:14:23.69 00:14:30.87 00:42:34.51 00:42:37.57
69 48 CYRON BOGUMIŁ M 61 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 50 11 00:00:07.11 00:14:25.05 00:14:11.73 00:13:56.85 00:42:33.63 00:42:40.74
70 158 KOBYRA JANUSZ M 62 ELBLĄG 10 km M 50 12 00:00:05.35 00:14:26.19 00:14:10.82 00:14:02.35 00:42:39.36 00:42:44.71
71 49 CZACHAROWSKI DOMINIK M 63 ELBLAG 10 km M 20 15 00:00:09.60 00:14:15.58 00:14:21.25 00:14:05.12 00:42:41.95 00:42:51.55
72 271 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 64 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 30 14 00:00:05.00 00:14:41.42 00:14:13.19 00:13:55.21 00:42:49.82 00:42:54.82
73 173 KOZŁOWSKI ŁUKASZ M 65 ELBLĄG SZYBKI MARIAN 10 km M 40 20 00:00:03.52 00:13:45.36 00:14:38.43 00:14:39.89 00:43:03.68 00:43:07.20
74 189 KUKUĆ ANNA K 9 ELBLĄG 10 km K 40 3 00:00:07.21 00:14:14.21 00:14:27.65 00:14:19.35 00:43:01.21 00:43:08.42
75 297 POTRAC RAFAŁ POTRAC M 66 BRANIEWO 10 km M 30 15 00:00:07.72 00:14:23.00 00:14:14.26 00:14:28.98 00:43:06.24 00:43:13.96
76 74 FEDOROWSKI KONRAD M 67 TORUŃ SALON OPTYCZNY OKOWOKO ELBLĄG 10 km M 40 21 00:00:08.44 00:14:34.59 00:14:25.25 00:14:06.14 00:43:05.98 00:43:14.42
77 365 SZCZEPAŃSKI PATRYK M 68 NARZYM 10 km M 30 16 00:00:05.71 00:14:28.45 00:14:39.15 00:14:03.45 00:43:11.05 00:43:16.76
78 278 PASZKO KAMIL M 69 DOBRE MIASTO MORĄSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE „FINISZ MORĄG” 10 km M 30 17 00:00:08.75 00:14:28.79 00:14:23.93 00:14:17.02 00:43:09.74 00:43:18.49
79 440 PRZESZEWICZ ADRIAN M 70 ELBLĄG 10 km M 30 18 00:00:12.04 00:14:10.28 00:14:27.59 00:14:43.25 00:43:21.12 00:43:33.16
80 144 KAROLEWSKA ANNA K 10 WEJHEROWO KUJAWSCY RUNNERS 10 km K 40 4 00:00:04.44 00:14:18.89 00:14:34.49 00:14:36.10 00:43:29.48 00:43:33.92
81 127 JAWORSKI TOMASZ M 71 ELBLĄG ADVA 10 km M 40 22 00:00:07.41 00:14:37.27 00:14:45.71 00:14:10.62 00:43:33.60 00:43:41.01
82 70 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 72 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 20 16 00:00:04.28 00:13:34.83 00:14:35.87 00:15:26.88 00:43:37.58 00:43:41.86
83 421 ZYZEK MARIUSZ M 73 ELBLĄG 10 km M 50 13 00:00:04.28 00:13:44.94 00:15:00.11 00:14:59.48 00:43:44.53 00:43:48.81
84 88 GIERSZEWSKI WOJCIECH M 74 GDAŃSK 10 km M 50 14 00:00:09.38 00:14:16.46 00:14:33.17 00:14:50.74 00:43:40.37 00:43:49.75
85 244 MIERZWA MACIEJ M 75 GDAŃSK NIECO SZYBSI 10 km M 20 17 00:00:13.50 00:14:40.16 00:14:39.66 00:14:19.55 00:43:39.37 00:43:52.87
86 13 BARTCZAK JACEK M 76 ELBLĄG DUDYCZ RUN 10 km M 50 15 00:00:06.59 00:14:43.34 00:14:48.32 00:14:16.56 00:43:48.22 00:43:54.81
87 429 BURZYKOWSKI ANDRZEJ M 77 ELBLĄG 10 km M 50 16 00:00:07.48 00:14:43.28 00:14:48.23 00:14:23.35 00:43:54.86 00:44:02.34
88 422 PŁATKOWSKI MARCIN M 78 ELBLĄG 10 km M 40 23 00:00:07.27 00:14:43.99 00:14:49.76 00:14:31.62 00:44:05.37 00:44:12.64
89 191 KUROWSKI MICHAŁ M 79 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10 km M 30 19 00:00:09.77 00:14:45.75 00:14:49.23 00:14:31.07 00:44:06.05 00:44:15.82
90 130 JEZIERSKI MICHAŁ M 80 ELBLĄG 10 km M 30 20 00:00:10.39 00:14:31.63 00:14:52.48 00:14:44.69 00:44:08.80 00:44:19.19
91 105 GRYNIS PAWEŁ M 81 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG 10 km M 30 21 00:00:08.54 00:14:32.71 00:14:57.08 00:14:42.17 00:44:11.96 00:44:20.50
92 114 JACHIMOWICZ MICHAŁ M 82 ELBLĄG DORADCY FINANSOWI ECF 10 km M 30 22 00:00:16.17 00:14:44.03 00:14:48.41 00:14:32.95 00:44:05.39 00:44:21.56
93 214 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 83 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10 km M 40 24 00:00:08.72 00:14:44.04 00:14:48.38 00:14:41.83 00:44:14.25 00:44:22.97
94 54 DANELSKA MONIKA K 11 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km K 30 2 00:00:02.10 00:14:03.87 00:15:13.86 00:15:05.45 00:44:23.18 00:44:25.28
95 289 POBŁOCKA BOŻENA K 12 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATONCZYK 10 km K 50 1 00:00:01.56 00:14:52.02 00:14:50.92 00:14:41.75 00:44:24.69 00:44:26.25
96 17 BĄK KACPER M 84 ELBLĄG II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W ELBLĄGU 10 km M 20 18 00:00:09.83 00:14:42.29 00:14:51.57 00:14:46.55 00:44:20.41 00:44:30.24
97 31 BORKOWSKI JACEK M 85 OLSZTYN 10 km M 40 25 00:00:09.88 00:14:38.07 00:14:56.05 00:14:46.46 00:44:20.58 00:44:30.46
98 414 ZAŁUCKI ZBIGNIEW M 86 BIELNIK PIERWSZY TRIWISE 10 km M 60 2 00:00:05.12 00:14:31.70 00:15:03.35 00:14:52.32 00:44:27.37 00:44:32.49
99 210 LIZAK WŁODZIMIERZ M 87 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km M 50 17 00:00:06.93 00:14:45.56 00:14:50.68 00:14:50.43 00:44:26.67 00:44:33.60
100 313 ROGOWSKI SEBASTIAN M 88 ELBLĄG 10 km M 20 19 00:00:12.17 00:14:47.05 00:14:57.11 00:14:37.38 00:44:21.54 00:44:33.71
101 298 PROCEK DARIA K 13 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km K 30 3 00:00:05.93 00:14:41.60 00:14:52.78 00:14:55.87 00:44:30.25 00:44:36.18
102 294 POPIELARZ ROBERT M 89 RYNARZEWO HIPIS TEAM 10 km M 50 18 00:00:07.84 00:14:43.19 00:14:54.07 00:14:52.25 00:44:29.51 00:44:37.35
103 395 WĘGLARZ DAMIAN M 90 BARCZEWO BUT-BARCZEWO ULTRA TRAIL 10 km M 30 23 00:00:10.45 00:14:47.96 00:14:42.72 00:14:57.88 00:44:28.56 00:44:39.01
104 216 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 91 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km M 60 3 00:00:02.72 00:14:06.10 00:14:57.93 00:15:33.43 00:44:37.46 00:44:40.18
105 225 MALINOWSKI TOMASZ M 92 JEGŁOWNIK PLAWGOTEAM 10 km M 40 26 00:00:07.18 00:14:43.80 00:14:55.83 00:14:53.87 00:44:33.50 00:44:40.68
106 391 WASIAK TOMASZ M 93 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 10 km M 30 24 00:00:05.88 00:14:35.02 00:15:04.81 00:14:55.63 00:44:35.46 00:44:41.34
107 239 MAZURO MONIKA K 14 LIDZBARK WARMIŃSKI #ZALINIAMETY KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km K 30 4 00:00:02.60 00:14:57.18 00:14:52.63 00:14:50.63 00:44:40.44 00:44:43.04
108 264 OLSZEWSKI MAREK M 94 LIDZBARK WARMIŃSKI 10 km M 40 27 00:00:02.53 00:14:56.43 00:14:51.75 00:14:52.56 00:44:40.74 00:44:43.27
109 335 SIKORSKI ARKADIUSZ M 95 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOCNY-WSCHÓD 10 km M 40 28 00:00:10.52 00:14:50.42 00:15:02.14 00:14:41.29 00:44:33.85 00:44:44.37
110 156 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 96 ELBLĄG 10 km M 40 29 00:00:06.71 00:14:17.87 00:15:11.70 00:15:08.11 00:44:37.68 00:44:44.39
111 102 GRUBECKI MARCIN M 97 RACZKI ELBLĄSKIE DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE 10 km M 40 30 00:00:13.05 00:14:36.79 00:14:47.63 00:15:09.34 00:44:33.76 00:44:46.81
112 372 ŚWIATKOWSKI ROBERT M 98 ELBLĄG NIE MA OCIERANKI ! 10 km M 40 31 00:00:12.68 00:14:44.55 00:14:57.96 00:14:52.69 00:44:35.20 00:44:47.88
113 331 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 99 ELBLĄG 10 km M 40 32 00:00:08.47 00:14:43.81 00:14:51.84 00:15:07.11 00:44:42.76 00:44:51.23
114 254 MURASZKO MICHAŁ M 100 ELBLĄG II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W ELBLĄGU 10 km M 20 20 00:00:05.55 00:14:46.35 00:14:52.55 00:15:08.33 00:44:47.23 00:44:52.78
115 403 WŁODARCZYK MARIUSZ M 101 MORĄG ZPD KACZKAN 10 km M 40 33 00:00:06.48 00:14:39.21 00:15:03.93 00:15:03.57 00:44:46.71 00:44:53.19
116 76 FILIPCZYK JOANNA K 15 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km K 50 2 00:00:07.81 00:14:44.38 00:14:53.20 00:15:08.56 00:44:46.14 00:44:53.95
117 203 LEŚNIAK DANIEL M 102 ELBLĄG 10 km M 40 34 00:00:11.28 00:14:35.54 00:14:56.25 00:15:13.91 00:44:45.70 00:44:56.98
118 176 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 103 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 30 25 00:00:07.01 00:14:43.38 00:14:53.48 00:15:18.67 00:44:55.53 00:45:02.54
119 420 ZYGADŁOWICZ TOMASZ M 104 ELBLĄG PIECOBUDOWA ELBLĄG 10 km M 40 35 00:00:09.04 00:14:36.88 00:14:56.80 00:15:21.20 00:44:54.88 00:45:03.92
120 68 DZIAWER MACIEJ M 105 ELBLĄG 10 km M 30 26 00:00:16.95 00:16:00.04 00:14:47.08 00:14:16.38 00:45:03.50 00:45:20.45
121 104 GRYNIS KAMILA K 16 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 10 km K 30 5 00:00:07.66 00:14:45.13 00:15:12.75 00:15:16.77 00:45:14.65 00:45:22.31
122 145 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 106 BRANIEWO 10 km M 60 4 00:00:11.06 00:14:36.71 00:15:02.55 00:15:39.73 00:45:18.99 00:45:30.05
123 301 PUCIŁOWSKI MAREK M 107 ELBLĄG KRAM 10 km M 30 27 00:00:02.59 00:14:46.93 00:15:34.79 00:15:06.45 00:45:28.17 00:45:30.76
124 241 MELLER MARCIN M 108 MALBORK MAŁE KOTKI PL 10 km M 30 28 00:00:14.52 00:15:09.18 00:15:42.90 00:14:32.96 00:45:25.04 00:45:39.56
125 249 MOŻEJKO DAWID M 109 MORĄG MORĄSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE „FINISZ MORĄG” 10 km M 20 21 00:00:09.22 00:14:27.73 00:15:17.70 00:15:46.53 00:45:31.96 00:45:41.18
126 58 DENIS ARKADIUSZ M 110 MALBORK MAŁE KOTKI PL 10 km M 30 29 00:00:13.03 00:15:10.10 00:15:42.62 00:14:44.69 00:45:37.41 00:45:50.44
127 81 GAGJEW MATEUSZ M 111 ELBLĄG 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 40 36 00:00:09.28 00:14:42.66 00:15:10.54 00:15:49.33 00:45:42.53 00:45:51.81
128 384 TRZOS ŁUKASZ M 112 ELBLĄG 10 km M 30 30 00:00:03.29 00:14:47.06 00:15:26.39 00:15:37.04 00:45:50.49 00:45:53.78
129 53 CZYŻAK KAMIL M 113 ELBLĄG 10 km M 30 31 00:00:07.89 00:14:46.45 00:15:19.35 00:15:44.32 00:45:50.12 00:45:58.01
130 3 ADAMONIS AGNIESZKA K 17 GDAŃSK 10 km K 30 6 00:00:02.18 00:14:44.07 00:15:45.73 00:15:26.85 00:45:56.65 00:45:58.83
131 175 KRASOWSKI JANUSZ M 114 ELBLĄG SP 11 W ELBLĄGU 10 km M 50 19 00:00:17.94 00:15:45.74 00:15:06.88 00:14:51.22 00:45:43.84 00:46:01.78
132 309 RAULIN RAFAŁ M 115 ELBLĄG 10 km M 30 32 00:00:10.87 00:15:21.05 00:15:32.45 00:15:24.04 00:46:17.54 00:46:28.41
133 407 WOLAK GRZEGORZ M 116 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 30 33 00:00:04.82 00:14:48.29 00:15:26.91 00:16:11.23 00:46:26.43 00:46:31.25
134 347 SOBOTOWSKI ŁUKASZ M 117 ELBLAG 3:33 TEAM 10 km M 30 34 00:00:10.86 00:15:26.77 00:15:58.15 00:14:59.20 00:46:24.12 00:46:34.98
135 91 GLAUBERT WERONIKA K 18 GLAUBERT KLUGETEAM 10 km K 20 3 00:00:09.95 00:14:45.14 00:15:40.94 00:15:59.22 00:46:25.30 00:46:35.25
136 140 KAMIŃSKI PAWEŁ M 118 ELBLĄG 10 km M 40 37 00:00:06.60 00:14:50.98 00:15:50.84 00:15:57.20 00:46:39.02 00:46:45.62
137 90 GLAUBERT ROBERT M 119 ELBLĄG GLAUBERT TEAM 10 km M 40 38 00:00:10.34 00:15:33.61 00:15:30.92 00:15:31.17 00:46:35.70 00:46:46.04
138 134 JUREWICZ ADAM M 120 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km M 40 39 00:00:06.97 00:14:59.17 00:16:02.24 00:15:41.70 00:46:43.11 00:46:50.08
139 220 MADERA FILIP M 121 ELBLĄG 10 km M 30 35 00:00:11.23 00:15:46.53 00:15:49.21 00:15:09.16 00:46:44.90 00:46:56.13
140 396 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 122 ANIOŁOWO 10 km M 50 20 00:00:06.76 00:15:18.03 00:15:44.38 00:15:51.27 00:46:53.68 00:47:00.44
141 308 RATAJCZYK JACEK M 123 ELBLĄG 10 km M 40 40 00:00:09.26 00:14:39.01 00:15:44.82 00:16:27.99 00:46:51.82 00:47:01.08
142 375 TOMASIK MARIUSZ M 124 ELBLĄG 10 km M 30 36 00:00:12.56 00:15:44.87 00:15:45.70 00:15:18.54 00:46:49.11 00:47:01.67
143 350 SOWIŃSKI PAWEŁ M 125 ELBLĄG 10 km M 30 37 00:00:07.51 00:14:08.13 00:15:54.08 00:16:52.34 00:46:54.55 00:47:02.06
144 123 JASIUTA PAWEŁ M 126 WILCZĘTA 10 km M 40 41 00:00:13.03 00:15:12.49 00:15:37.38 00:15:59.35 00:46:49.22 00:47:02.25
145 418 ZNAROWSKA BOŻENA K 19 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km K 50 3 00:00:06.64 00:15:36.31 00:15:44.16 00:15:42.01 00:47:02.48 00:47:09.12
146 194 KUSZOWSKI ADAM M 127 MALBORK 10 km M 40 42 00:00:15.29 00:15:16.08 00:15:46.82 00:15:55.20 00:46:58.10 00:47:13.39
147 341 SŁUPSKI DAMIAN M 128 WARSZAWA 10 km M 20 22 00:00:08.16 00:15:33.23 00:16:10.40 00:15:22.81 00:47:06.44 00:47:14.60
148 293 POPIELARCZYK ROBERT M 129 GRONOWO GÓRNE 10 km M 50 21 00:00:05.81 00:14:43.77 00:16:30.69 00:15:56.69 00:47:11.15 00:47:16.96
149 89 GLAUBERT JUSTYNA K 20 ELBLĄG GLAUBERT TEAM 10 km K 40 5 00:00:10.14 00:15:38.73 00:15:43.75 00:15:45.17 00:47:07.65 00:47:17.79
150 236 MATLEWSKA MARZENA K 21 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km K 50 4 00:00:10.42 00:15:39.23 00:15:41.58 00:15:46.56 00:47:07.37 00:47:17.79
151 202 LENZER DANIEL M 130 ELBLĄG 10 km M 30 38 00:00:20.02 00:15:27.88 00:15:48.72 00:15:50.81 00:47:07.41 00:47:27.43
152 319 RUTKOWSKI PIOTR M 131 ELBLĄG WWW.AROBRON.PL 10 km M 40 43 00:00:11.04 00:15:19.43 00:15:47.12 00:16:11.51 00:47:18.06 00:47:29.10
153 125 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 132 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 10 km M 40 44 00:00:05.57 00:15:34.71 00:15:58.82 00:15:59.55 00:47:33.08 00:47:38.65
154 287 PIVAVAREVICH ANDREI M 133 ELBLĄG PIVAVAREVICH TEAM 10 km M 30 39 00:00:13.58 00:16:05.06 00:15:42.34 00:15:39.22 00:47:26.62 00:47:40.20
155 199 LATECKA MARTYNA K 22 ELBLĄG 10 km K 20 4 00:00:01.23 00:15:15.12 00:16:18.12 00:16:08.14 00:47:41.38 00:47:42.61
156 4 ADAMONIS JEWGIENIJ M 134 GDAŃSK 10 km M 30 40 00:00:02.48 00:14:33.28 00:16:49.32 00:16:21.69 00:47:44.29 00:47:46.77
157 150 KĘPIŃSKI SŁAWOMIR M 135 ELBLĄG SŁAWO TEAM 10 km M 50 22 00:00:15.54 00:16:46.35 00:15:45.51 00:15:01.80 00:47:33.66 00:47:49.20
158 339 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 136 ELBLĄG 10 km M 40 45 00:00:14.45 00:16:38.69 00:15:51.83 00:15:06.48 00:47:37.00 00:47:51.45
159 387 TYFERT KRZYSZTOF M 137 ELBLĄG 10 km M 40 46 00:00:10.77 00:15:03.88 00:16:12.49 00:16:27.94 00:47:44.31 00:47:55.08
160 119 JANKOWSKI TOMASZ M 138 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 47 00:00:10.90 00:15:50.22 00:16:27.84 00:15:26.96 00:47:45.02 00:47:55.92
161 215 ŁUDCZAK SYLWIA K 23 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 10 km K 40 6 00:00:09.94 00:15:29.27 00:16:04.93 00:16:12.02 00:47:46.22 00:47:56.16
162 2 ADAMCZYK ŁUKASZ M 139 ELBLĄG 10 km M 20 23 00:00:17.81 00:15:58.89 00:15:46.59 00:15:54.21 00:47:39.69 00:47:57.50
163 360 SUDOŁ SŁAWOMIR M 140 ELBLĄG 10 km M 40 48 00:00:20.14 00:16:42.62 00:15:51.54 00:15:10.01 00:47:44.17 00:48:04.31
164 323 SANGOWSKI ANDRZEJ M 141 TOLKMICKO 10 km M 50 23 00:00:08.32 00:15:20.30 00:16:16.82 00:16:19.57 00:47:56.69 00:48:05.01
165 116 JAKSZEWICZ SŁAWOMIR M 142 ELBLĄG 10 km M 40 49 00:00:13.41 00:16:07.71 00:15:45.81 00:16:00.00 00:47:53.52 00:48:06.93
166 129 JEDLIŃSKI ANDRZEJ M 143 ELBLĄG KOCIAMBERKI 10 km M 30 41 00:00:16.06 00:16:28.97 00:16:04.26 00:15:18.57 00:47:51.80 00:48:07.86
167 408 WOLAK MARCIN M 144 ELBLĄG 10 km M 50 24 00:00:15.69 00:15:34.86 00:16:13.42 00:16:06.37 00:47:54.65 00:48:10.34
168 260 OCICKI WIKTOR M 145 ELBLAG 10 km M 30 42 00:00:16.26 00:16:46.79 00:16:05.28 00:15:07.46 00:47:59.53 00:48:15.79
169 251 MROZIŃSKI ADAM M 146 GDAŃSK IRON TEAM 10 km M 40 50 00:00:13.77 00:15:47.74 00:16:11.33 00:16:03.33 00:48:02.40 00:48:16.17
170 451 KLAPKA PIOTR M 147 GDYNIA 10 km M 40 51 00:00:04.45 00:15:08.14 00:16:46.06 00:16:21.12 00:48:15.32 00:48:19.77
171 218 MACKIEWICZ MARIUSZ M 148 DAWIDY 10 km M 40 52 00:00:16.28 00:16:04.63 00:16:32.24 00:15:29.07 00:48:05.94 00:48:22.22
172 36 BRZEZIŃSKI PAWEŁ M 149 ELBLĄG BRZOOZATEAM 10 km M 40 53 00:00:16.83 00:16:45.13 00:15:52.06 00:15:36.92 00:48:14.11 00:48:30.94
173 157 KOBYŁECKA EWA K 24 ELBLĄG 10 km K 40 7 00:00:09.35 00:15:51.17 00:16:19.08 00:16:19.59 00:48:29.84 00:48:39.19
174 324 SANGOWSKI JAKUB M 150 TOLKMICKO TECHNIKUM MECHANICZNE 10 km M 20 24 00:00:08.43 00:15:19.27 00:16:17.94 00:16:54.14 00:48:31.35 00:48:39.78
175 79 FRĄCKOWSKI PATRYK M 151 TUCHOLA BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km M 20 25 00:00:12.77 00:16:16.86 00:16:18.26 00:15:53.69 00:48:28.81 00:48:41.58
176 7 AUGUSTYŃCZYK WIESŁAW M 152 WILCZĘTA 10 km M 50 25 00:00:14.27 00:15:34.41 00:16:26.14 00:16:29.20 00:48:29.75 00:48:44.02
177 282 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 153 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km M 40 54 00:00:18.81 00:16:15.31 00:15:55.04 00:16:15.10 00:48:25.45 00:48:44.26
178 195 KUTERNOWSKI IRENEUSZ M 154 ELBLĄG 10 km M 40 55 00:00:17.09 00:16:07.70 00:16:13.10 00:16:08.80 00:48:29.60 00:48:46.69
179 60 DOBROŁOWICZ AGATA K 25 WARSZAWA 10 km K 30 7 00:00:28.19 00:16:22.60 00:16:16.82 00:15:44.73 00:48:24.15 00:48:52.34
180 346 SOBIERAJ PIOTR M 155 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 40 56 00:00:18.86 00:16:32.77 00:16:17.83 00:15:43.69 00:48:34.29 00:48:53.15
181 367 SZEWCZUN ANNA K 26 DZIERZGOŃ 10 km K 20 5 00:00:11.65 00:15:53.58 00:16:39.32 00:16:11.86 00:48:44.76 00:48:56.41
182 311 RIDINGER MICHAŁ M 156 ELBLĄG 10 km M 30 43 00:00:16.11 00:16:17.37 00:16:23.90 00:15:59.38 00:48:40.65 00:48:56.76
183 66 DYAS KRZYSZTOF M 157 ELBLĄG 10 km M 40 57 00:00:14.19 00:16:18.76 00:16:23.45 00:16:01.49 00:48:43.70 00:48:57.89
184 353 STANKIEWICZ PIOTR M 158 ELBLĄG #BKKSE 10 km M 40 58 00:00:11.83 00:15:52.23 00:16:39.13 00:16:15.70 00:48:47.06 00:48:58.89
185 198 LAHN EWELINA K 27 ELBLĄG 10 km K 30 8 00:00:15.21 00:16:25.49 00:16:21.58 00:16:01.92 00:48:48.99 00:49:04.20
186 219 MAĆKOWIAK TOMASZ M 159 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 30 44 00:00:13.99 00:16:47.61 00:16:35.11 00:15:30.41 00:48:53.13 00:49:07.12
187 61 DOBRZENIECKI DAMIAN M 160 ELBLĄG 10 km M 30 45 00:00:16.88 00:15:44.97 00:16:19.42 00:16:47.62 00:48:52.01 00:49:08.89
188 122 JASIŃSKI DAMIAN M 161 ELBLĄG 10 km M 30 46 00:00:14.26 00:16:48.35 00:16:34.98 00:15:33.28 00:48:56.61 00:49:10.87
189 1 WALĘDZIK MARCIN M 162 ELBLĄG #BIEDRIONTOUR 10 km M 30 47 00:00:17.16 00:16:08.63 00:16:19.66 00:16:31.69 00:48:59.98 00:49:17.14
190 96 GOSTKOWSKI REMIGIUSZ M 163 ELBLĄG 10 km M 40 59 00:00:20.10 00:16:47.83 00:16:35.28 00:15:37.96 00:49:01.07 00:49:21.17
191 137 JUREWICZ TOMASZ M 164 PASŁĘK 10 km M 50 26 00:00:17.87 00:16:07.02 00:16:30.57 00:16:30.40 00:49:07.99 00:49:25.86
192 373 ŚWIDERSKI JAN M 165 PASŁĘK PLAWGOTEAM 10 km M 50 27 00:00:17.97 00:16:45.69 00:16:33.78 00:15:54.15 00:49:13.62 00:49:31.59
193 348 SOCHAL RADOSŁAW M 166 ELBLĄG 10 km M 40 60 00:00:18.58 00:16:40.70 00:16:38.12 00:15:55.54 00:49:14.36 00:49:32.94
194 45 CHOROMAŃSKI PAWEŁ M 167 ELBLĄG 10 km M 30 48 00:00:13.05 00:14:47.94 00:16:39.90 00:17:52.37 00:49:20.21 00:49:33.26
195 182 KRYSZCZUK PIOTR M 168 PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 30 49 00:00:14.51 00:16:02.96 00:16:45.31 00:16:30.54 00:49:18.81 00:49:33.32
196 276 TOMASZEWICZ PIOTR M 169 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 50 28 00:00:14.77 00:16:42.28 00:16:29.14 00:16:11.31 00:49:22.73 00:49:37.50
197 BRAK DANYHCH M 170 F 10 km M 40 61 00:00:14.77 00:16:42.28 00:16:29.14 00:16:11.31 00:49:22.73 00:49:37.50
198 426 BAŁABAN ŁUKASZ M 171 KROSNO 10 km M 30 50 00:00:18.26 00:16:45.99 00:16:33.21 00:16:00.41 00:49:19.61 00:49:37.87
199 33 BORZEJEWICZ MICHAŁ M 172 JEGŁOWNIK 10 km M 30 51 00:00:15.40 00:15:39.43 00:16:54.43 00:16:50.46 00:49:24.32 00:49:39.72
200 235 PADUCH KONRAD M 173 GDAŃSK 10 km M 20 26 00:00:14.82 00:16:20.96 00:16:27.44 00:16:39.34 00:49:27.74 00:49:42.56
201 406 WOJTCZAK RAFAŁ M 174 82-300 ELBLĄG, UL. BROWARNA 50/9 10 km M 30 52 00:00:13.58 00:16:41.21 00:16:37.00 00:16:15.52 00:49:33.73 00:49:47.31
202 316 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 28 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10 km K 40 8 00:00:12.93 00:16:21.25 00:16:35.05 00:16:40.27 00:49:36.57 00:49:49.50
203 393 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 175 BRANIEWO 9 BBK PANC. WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 10 km M 40 62 00:00:19.21 00:15:51.72 00:16:39.80 00:16:59.16 00:49:30.68 00:49:49.89
204 193 KUSOWSKI MAREK M 176 ELBLĄG SIEMENS ENERGY RUNNING TEAM 10 km M 50 29 00:00:18.17 00:16:46.02 00:16:36.05 00:16:11.55 00:49:33.62 00:49:51.79
205 349 SOŁOWIEJ MAGDALENA K 29 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km K 40 9 00:00:13.23 00:16:48.02 00:16:34.69 00:16:18.20 00:49:40.91 00:49:54.14
206 141 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 177 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 30 53 00:00:16.09 00:16:48.85 00:16:33.32 00:16:16.64 00:49:38.81 00:49:54.90
207 47 CICHOWSKI MARCIN M 178 ELBLĄG 10 km M 40 63 00:00:15.27 00:16:47.64 00:16:35.85 00:16:16.23 00:49:39.72 00:49:54.99
208 342 SMOLAREK ROBERT M 179 ELBLĄG 10 km M 40 64 00:00:06.95 00:14:53.67 00:17:15.42 00:17:42.60 00:49:51.69 00:49:58.64
209 419 ZOMMER MARCIN M 180 PASIEKI 10 km M 30 54 00:00:10.79 00:14:57.39 00:17:40.58 00:17:11.82 00:49:49.79 00:50:00.58
210 165 KOTULSKA ADA K 30 ELBLĄG 10 km K 20 6 00:00:15.86 00:16:42.09 00:16:37.56 00:16:25.11 00:49:44.76 00:50:00.62
211 124 JAŚKIEWICZ MICHAŁ M 181 ELBLĄG FEDERACJA NINJUTSU GENBUKAN (RYUGAN DOJO ELBLĄG) 10 km M 40 65 00:00:14.83 00:15:58.03 00:16:58.39 00:16:51.01 00:49:47.43 00:50:02.26
212 437 STANISZEWSKI PAWEŁ M 182 ELBLĄG 10 km M 30 55 00:00:12.04 00:15:47.58 00:16:50.33 00:17:16.22 00:49:54.13 00:50:06.17
213 153 KLIKS RAFAŁ M 183 ELBLĄG 10 km M 20 27 00:00:20.05 00:16:48.92 00:16:49.60 00:16:09.40 00:49:47.92 00:50:07.97
214 303 RADOMSKI MIROSŁAW M 184 ELBLĄG 10 km M 60 5 00:00:03.98 00:15:43.64 00:17:06.00 00:17:17.72 00:50:07.36 00:50:11.34
215 15 BARTNICKI WOJCIECH M 185 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 50 30 00:00:12.91 00:16:48.71 00:16:34.24 00:16:38.16 00:50:01.11 00:50:14.02
216 409 WOLIŃSKI ROBERT M 186 ELBLĄG 10 km M 40 66 00:00:10.69 00:16:17.73 00:17:03.42 00:16:49.52 00:50:10.67 00:50:21.36
217 252 MROZOWSKI ADAM M 187 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10 km M 40 67 00:00:19.88 00:16:37.14 00:16:42.16 00:16:44.38 00:50:03.68 00:50:23.56
218 208 LIKSZO PAWEŁ M 188 OLSZTYN 10 km M 30 56 00:00:17.81 00:16:51.04 00:16:48.43 00:16:29.68 00:50:09.15 00:50:26.96
219 401 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 189 ELBLĄG 10 km M 40 68 00:00:20.68 00:16:41.07 00:16:36.55 00:16:53.20 00:50:10.82 00:50:31.50
220 23 BIELAWSKI MACIEJ M 190 ELBLĄG 10 km M 20 28 00:00:18.63 00:16:45.31 00:16:36.27 00:16:56.81 00:50:18.39 00:50:37.02
221 386 TURCZAK JAKUB M 191 ELBLĄG 10 km M 20 29 00:00:08.89 00:14:50.35 00:18:22.19 00:17:17.87 00:50:30.41 00:50:39.30
222 168 KOZACZUK JAN M 192 WIÓREK 10 km M 60 6 00:00:16.25 00:16:48.80 00:16:49.02 00:16:54.11 00:50:31.93 00:50:48.18
223 447 KUREK WOJCIECH M 193 ELBLĄG 10 km M 40 69 00:00:23.77 00:16:51.26 00:16:50.74 00:16:47.08 00:50:29.08 00:50:52.85
224 390 WALAS GRZEGORZ M 194 ELBLĄG 10 km M 40 70 00:00:24.37 00:17:18.21 00:16:57.31 00:16:15.62 00:50:31.14 00:50:55.51
225 62 DOMERACKI KRZYSZTOF M 195 ELBLĄG 10 km M 30 57 00:00:19.31 00:16:24.41 00:17:04.48 00:17:09.13 00:50:38.02 00:50:57.33
226 415 ZBARASZEWSKI BARTOSZ M 196 ELBLĄG 10 km M 40 71 00:00:21.98 00:16:41.74 00:16:40.79 00:17:15.99 00:50:38.52 00:51:00.50
227 448 KUŁAKOWSKI RAFAŁ M 197 OSTRÓDA 10 km M 20 30 00:00:18.44 00:16:45.69 00:16:42.01 00:17:16.12 00:50:43.82 00:51:02.26
228 405 WOJNAROWICZ ZDZISLAW M 198 ELBLAG 10 km M 50 31 00:00:37.09 00:16:33.13 00:17:04.65 00:16:47.58 00:50:25.36 00:51:02.45
229 6 ANTOSIK DMITRIJ M 199 GDAŃSK TRANSFORMERS 10 km M 30 58 00:00:06.07 00:16:21.98 00:17:14.53 00:17:29.79 00:51:06.30 00:51:12.37
230 196 KWAS MARIUSZ M 200 ELBLAG 10 km M 50 32 00:00:22.93 00:16:49.53 00:17:06.76 00:16:53.23 00:50:49.52 00:51:12.45
231 270 OSIŃSKI TOMASZ M 201 MALBORK 10 km M 50 33 00:00:31.69 00:19:54.18 00:15:30.32 00:15:18.39 00:50:42.89 00:51:14.58
232 314 ROGOWSKI TOMASZ M 202 ELBLĄG 10 km M 40 72 00:00:19.28 00:16:49.00 00:16:50.52 00:17:16.57 00:50:56.09 00:51:15.37
233 107 HAJDUS PIOTR M 203 BRANIEWO 10 km M 40 73 00:00:19.25 00:17:00.80 00:17:08.02 00:16:49.00 00:50:57.82 00:51:17.07
234 397 WIELGOSZ TOMASZ M 204 PASŁĘK 10 km M 40 74 00:00:19.47 00:17:13.29 00:17:11.05 00:16:34.77 00:50:59.11 00:51:18.58
235 369 SZEWCZYK RADOSŁAW M 205 ELBLĄG 10 km M 40 75 00:00:21.64 00:17:14.03 00:17:06.79 00:16:38.62 00:50:59.44 00:51:21.08
236 449 ŚLĘZAK ADAM M 206 ELBLĄG 10 km M 30 59 00:00:01.28 00:16:04.09 00:17:22.23 00:17:59.50 00:51:25.82 00:51:27.10
237 178 KRÓLIK JACEK M 207 PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 10 km M 40 76 00:00:18.30 00:18:28.58 00:17:13.01 00:15:29.66 00:51:11.25 00:51:29.55
238 40 CABAN KRZYSZTOF M 208 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km M 30 60 00:00:21.53 00:16:51.90 00:17:24.36 00:16:53.65 00:51:09.91 00:51:31.44
239 256 NESTOROWICZ GRZEGORZ M 209 ELBLAG ACTIVITY SPORT ELBLĄG 10 km M 20 31 00:00:22.74 00:17:58.46 00:17:11.49 00:16:00.59 00:51:10.54 00:51:33.28
240 410 WOŁKOWICZ ADAM M 210 ELBLĄG DRUŻYNA A 10 km M 40 77 00:00:30.60 00:16:12.53 00:17:13.76 00:17:50.11 00:51:16.40 00:51:47.00
241 217 MACIJEWICZ MACIEJ M 211 NOWOTKI 10 km M 20 32 00:00:14.40 00:16:42.11 00:17:27.59 00:17:36.70 00:51:46.40 00:52:00.80
242 64 DUCHER LONGIN M 212 MORĄG MORĄSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE „FINISZ MORĄG” 10 km M 60 7 00:00:18.27 00:17:45.89 00:17:29.87 00:16:31.26 00:51:47.02 00:52:05.29
243 371 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 213 SZTUM 10 km M 30 61 00:00:12.44 00:16:34.47 00:18:11.24 00:17:10.66 00:51:56.37 00:52:08.81
244 34 BRACZKOWSKI RADOSŁAW M 214 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 78 00:00:19.73 00:17:19.40 00:17:32.49 00:16:59.41 00:51:51.30 00:52:11.03
245 250 MOŻEJKO MAREK M 215 MORĄG MORĄSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE „FINISZ MORĄG” 10 km M 40 79 00:00:19.28 00:16:50.80 00:17:12.01 00:17:50.58 00:51:53.39 00:52:12.67
246 21 BIELAWSKI BARTŁOMIEJ M 216 ELBLĄG 10 km M 30 62 00:00:10.16 00:18:18.11 00:17:43.24 00:16:03.27 00:52:04.62 00:52:14.78
247 146 KAROLKIEWICZ BARBARA K 31 ELBLĄG TT FURNITURE-MEBLE NA WYMIAR 10 km K 40 10 00:00:25.72 00:17:01.57 00:17:30.21 00:17:17.86 00:51:49.64 00:52:15.36
248 427 BŁASZKIEWICZ TOMASZ M 217 ELBLĄG 10 km M 40 80 00:00:26.26 00:17:43.23 00:17:03.32 00:17:05.43 00:51:51.98 00:52:18.24
249 204 LEŚNIEWSKI JAN M 218 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km M 70+ 1 00:00:20.54 00:17:10.66 00:17:26.75 00:17:22.72 00:52:00.13 00:52:20.67
250 370 SZTURO MARTA K 32 BRANIEWO 10 km K 20 7 00:00:22.41 00:17:06.16 00:17:31.74 00:17:20.40 00:51:58.30 00:52:20.71
251 149 KAZIMIERCZAK PATRYK M 219 FROMBORK 10 km M 20 33 00:00:22.02 00:17:01.81 00:17:37.73 00:17:19.90 00:51:59.44 00:52:21.46
252 356 STOLARZ MIECZYSŁAW M 220 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 60 8 00:00:20.04 00:17:47.87 00:17:24.86 00:16:58.76 00:52:11.49 00:52:31.53
253 179 KRÓLIKOWSKI ADAM M 221 ELBLĄG 10 km M 40 81 00:00:25.63 00:17:40.51 00:17:18.54 00:17:09.45 00:52:08.50 00:52:34.13
254 229 MANELSKA JOANNA K 33 ELBLĄG 10 km K 30 9 00:00:23.96 00:17:17.05 00:17:49.45 00:17:32.52 00:52:39.02 00:53:02.98
255 340 SŁAWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 222 ELBLĄG 10 km M 30 63 00:00:17.39 00:16:30.48 00:18:20.45 00:17:59.35 00:52:50.28 00:53:07.67
256 190 KURKIEWICZ DOMINIK M 223 ELBLĄG 10 km M 30 64 00:00:21.48 00:17:50.47 00:17:23.21 00:17:35.60 00:52:49.28 00:53:10.76
257 310 RESZKA ZYGFRYD M 224 ELBLĄG 10 km M 70+ 2 00:00:04.74 00:16:48.22 00:18:02.09 00:18:19.77 00:53:10.08 00:53:14.82
258 332 SEROCKA BASIA K 34 NOWY DWÓR GDAŃSKI CSS SZAFA 10 km K 30 10 00:00:21.38 00:18:06.71 00:17:47.74 00:16:59.05 00:52:53.50 00:53:14.88
259 37 BRZOZOWSKI GRZEGORZ M 225 ELBLĄG 10 km M 40 82 00:00:22.75 00:18:04.59 00:18:03.02 00:16:47.65 00:52:55.26 00:53:18.01
260 363 SZALAI MATE M 226 BUDAPEST 10 km M 30 65 00:00:24.79 00:17:52.58 00:17:40.29 00:17:24.39 00:52:57.26 00:53:22.05
261 263 OLSZEWSKA AGNIESZKA K 35 BARCZEWO BARCZEWOULTRATRAIL 10 km K 40 11 00:00:21.09 00:17:56.24 00:17:46.14 00:17:21.63 00:53:04.01 00:53:25.10
262 306 RASZKOWSKA EMILIA K 36 GDANSK ŚLĘZAK TEAM 10 km K 30 11 00:00:21.14 00:18:07.82 00:17:53.57 00:17:03.28 00:53:04.67 00:53:25.81
263 274 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 37 ELBLĄG #BKKSE 10 km K 40 12 00:00:20.84 00:17:55.85 00:17:46.28 00:17:23.56 00:53:05.69 00:53:26.53
264 326 SARNOWSKI PIOTR M 227 NOWINA 10 km M 50 34 00:00:19.60 00:17:05.87 00:18:15.96 00:17:46.47 00:53:08.30 00:53:27.90
265 358 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 228 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 10 km M 50 35 00:00:24.44 00:17:44.81 00:17:41.17 00:17:38.54 00:53:04.52 00:53:28.96
266 87 GIBAS SŁAWOMIR M 229 ELBLÀG BAŻANTNWELBLĄG 10 km M 40 83 00:00:00.24 00:17:00.42 00:18:45.50 00:17:44.94 00:53:30.86 00:53:31.10
267 259 NOWOCIN TOMASZ M 230 ELBLAG 10 km M 40 84 00:00:13.68 00:17:48.86 00:18:03.08 00:17:27.73 00:53:19.67 00:53:33.35
268 25 BIENIEK DOMINIK M 231 ELBLĄG 10 km M 40 85 00:00:24.86 00:18:05.09 00:17:45.99 00:17:21.56 00:53:12.64 00:53:37.50
269 318 RUTKOWSKI DAWID M 232 ELBLĄG 10 km M 30 66 00:00:36.72 00:17:46.02 00:17:49.67 00:17:27.93 00:53:03.62 00:53:40.34
270 95 GORCZYCA ANNA K 38 BRANIEWO 10 km K 40 13 00:00:23.43 00:17:46.22 00:17:54.21 00:17:37.61 00:53:18.04 00:53:41.47
271 238 MAZUREK ANTONI M 233 ELBLĄG UKS KONTRA ELBLĄG 10 km M 30 67 00:00:06.03 00:17:54.92 00:17:50.51 00:17:50.64 00:53:36.07 00:53:42.10
272 59 DĘBCZYŃSKA OLIWIA K 39 ELBLĄG UKS KONTRA ELBLĄG 10 km K 20 8 00:00:05.62 00:17:54.01 00:17:51.82 00:17:50.71 00:53:36.54 00:53:42.16
273 412 ZAJĄC BARTOSZ M 234 KIERZLINY 10 km M 30 68 00:00:23.92 00:17:48.91 00:17:43.81 00:17:59.72 00:53:32.44 00:53:56.36
274 154 KLIMEK PIOTR M 235 ELBLĄG 10 km M 20 34 00:00:24.79 00:17:51.46 00:17:55.34 00:17:47.62 00:53:34.42 00:53:59.21
275 29 BŁOCH PIOTR M 236 ELBLĄG 10 km M 20 35 00:00:17.12 00:17:50.91 00:18:06.32 00:17:49.41 00:53:46.64 00:54:03.76
276 288 PŁONKA JAN M 237 ELBLĄG 10 km M 60 9 00:00:11.80 00:17:53.50 00:18:01.15 00:18:04.42 00:53:59.07 00:54:10.87
277 338 SKRZYPECKI JACEK M 238 ELBLĄG GREEN ARROW 10 km M 40 86 00:00:15.12 00:16:51.60 00:18:17.48 00:18:52.15 00:54:01.23 00:54:16.35
278 337 SKRZYPECKA WIKTORIA K 40 ELBLĄG GREEN ARROW 10 km K 20 9 00:00:15.19 00:16:51.67 00:18:17.53 00:18:52.17 00:54:01.37 00:54:16.56
279 277 PAŃKA MARCIN M 239 ELBLĄG 10 km M 30 69 00:00:18.74 00:16:56.81 00:18:11.60 00:18:53.60 00:54:02.01 00:54:20.75
280 302 RADELCZUK MICHAŁ M 240 ELBLĄG 10 km M 30 70 00:00:21.06 00:17:08.07 00:17:53.72 00:18:59.45 00:54:01.24 00:54:22.30
281 243 MIERZWA DARIUSZ M 241 ELBLĄG NIECO SZYBSI 10 km M 50 36 00:00:22.41 00:17:36.89 00:18:07.04 00:18:17.39 00:54:01.32 00:54:23.73
282 56 DĄBROWSKI JAKUB M 242 ELBLĄG 10 km M 30 71 00:00:20.88 00:17:41.97 00:18:18.78 00:18:09.24 00:54:09.99 00:54:30.87
283 187 KUCZORA ARTUR M 243 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km M 40 87 00:00:32.78 00:18:29.76 00:17:53.04 00:17:38.46 00:54:01.26 00:54:34.04
284 267 ONYSZCZUK GRZEGORZ M 244 ELBLĄG 10 km M 30 72 00:00:35.64 00:16:45.88 00:18:23.58 00:18:56.59 00:54:06.05 00:54:41.69
285 330 SENDER ANDRZEJ M 245 SMUGI 10 km M 50 37 00:00:21.86 00:18:06.61 00:18:24.65 00:17:49.26 00:54:20.52 00:54:42.38
286 351 SPARZAK TOMASZ M 246 ELBLĄG 10 km M 30 73 00:00:18.93 00:16:51.62 00:18:00.76 00:19:35.22 00:54:27.60 00:54:46.53
287 336 SKOWROŃSKA MONIKA K 41 SUCHACZ 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 10 km K 20 10 00:00:21.97 00:17:43.77 00:18:41.05 00:18:03.32 00:54:28.14 00:54:50.11
288 8 BACHEWICZ KRZYSZTOF M 247 ELBLĄG 10 km M 30 74 00:00:16.15 00:16:57.27 00:19:01.67 00:18:39.64 00:54:38.58 00:54:54.73
289 52 CZARNOMSKI IRENEUSZ M 248 STARE POLE 10 km M 40 88 00:00:23.81 00:18:24.00 00:18:21.66 00:17:46.41 00:54:32.07 00:54:55.88
290 368 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 42 DZIERZGOŃ 10 km K 50 5 00:00:20.28 00:17:54.43 00:18:43.07 00:17:59.82 00:54:37.32 00:54:57.60
291 166 KOTYZA MARTA K 43 SZROPY 10 km K 30 12 00:00:12.01 00:18:18.58 00:18:23.42 00:18:10.53 00:54:52.53 00:55:04.54
292 42 CENDLEWSKI JACEK M 249 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOCNY-WSCHÓD 10 km M 40 89 00:00:24.31 00:17:19.27 00:18:14.20 00:19:08.90 00:54:42.37 00:55:06.68
293 246 MIKICKA BEATA K 44 ELBLĄG 10 km K 20 11 00:00:34.38 00:18:08.48 00:18:31.29 00:17:53.13 00:54:32.90 00:55:07.28
294 101 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 250 MORĄG 10 km M 60 10 00:00:18.20 00:17:52.95 00:18:18.50 00:18:38.72 00:54:50.17 00:55:08.37
295 394 WESOLOWSKI KRYSTIAN M 251 ELBLAG 10 km M 40 90 00:00:15.47 00:17:40.92 00:18:30.41 00:18:42.08 00:54:53.41 00:55:08.88
296 16 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 252 ELBLĄG 10 km M 50 38 00:00:23.46 00:18:09.07 00:18:21.87 00:18:15.31 00:54:46.25 00:55:09.71
297 93 GODZIŃSKI PAWEŁ M 253 MILEJEWO BAŻANTNWELBLĄG 10 km M 40 91 00:00:27.04 00:19:25.71 00:18:19.90 00:17:00.20 00:54:45.81 00:55:12.85
298 374 TALEWICZ WERONIKA K 45 ELBLAG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km K 30 13 00:00:09.49 00:17:41.33 00:18:49.36 00:18:35.16 00:55:05.85 00:55:15.34
299 388 WAL ARTUR WAL M 254 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10 km M 40 92 00:00:09.08 00:18:16.49 00:18:39.16 00:18:13.25 00:55:08.90 00:55:17.98
300 92 GODZIŃSKA DOROTA K 46 MILEJEWO BAŻANTNWELBLĄG 10 km K 40 14 00:00:27.22 00:19:25.57 00:18:21.04 00:17:07.08 00:54:53.69 00:55:20.91
301 434 MAZUR JAROSŁAW M 255 10 km M 50 39 00:00:19.61 00:18:08.20 00:18:25.18 00:18:28.97 00:55:02.35 00:55:21.96
302 177 KRAWCZYŃSKI MARIUSZ M 256 ELBLĄG 10 km M 30 75 00:00:35.22 00:19:26.80 00:17:33.36 00:17:46.90 00:54:47.06 00:55:22.28
303 11 BARAŃSKI ARTUR M 257 ELBLĄG 10 km M 20 36 00:00:24.02 00:18:15.15 00:18:45.98 00:17:57.67 00:54:58.80 00:55:22.82
304 71 DZIK ADAM M 258 ELBLĄG CSS SZAFA 10 km M 20 37 00:00:23.08 00:17:13.98 00:18:21.15 00:19:25.64 00:55:00.77 00:55:23.85
305 9 BACHIR RAFAŁ M 259 ELBLĄG 10 km M 30 76 00:00:22.55 00:18:06.65 00:18:28.63 00:18:29.47 00:55:04.75 00:55:27.30
306 82 GALUSZEWSKI MAREK M 260 ELBLĄG 10 km M 50 40 00:00:20.34 00:16:44.87 00:18:07.31 00:20:19.90 00:55:12.08 00:55:32.42
307 389 WALAS GABRIEL M 261 ELBLĄG FASOLA I SPÓŁKA 10 km M 20 38 00:00:25.57 00:19:35.09 00:18:45.68 00:16:47.27 00:55:08.04 00:55:33.61
308 121 JASIŃSKI ADRIAN M 262 ELBLAG 10 km M 20 39 00:00:27.23 00:19:33.94 00:18:44.90 00:16:47.58 00:55:06.42 00:55:33.65
309 382 TROCHOWSKI MARCIN M 263 ELBLĄG 10 km M 30 77 00:00:25.68 00:19:35.02 00:18:45.52 00:16:48.71 00:55:09.25 00:55:34.93
310 148 KARPIUK PAWEŁ M 264 ELBLĄG 10 km M 40 93 00:00:28.72 00:18:24.13 00:18:23.72 00:18:22.75 00:55:10.60 00:55:39.32
311 315 ROMAŃCZUK PAULINA K 47 ELBLĄG 10 km K 30 14 00:00:17.41 00:18:02.24 00:18:36.87 00:18:43.84 00:55:22.95 00:55:40.36
312 131 JEZIORSKI ROBERT M 265 ELBLĄG AUTOS 10 km M 40 94 00:00:17.42 00:17:50.63 00:19:02.24 00:18:36.17 00:55:29.04 00:55:46.46
313 126 JATKOWSKI ŁUKASZ M 266 ELBLĄG 10 km M 30 78 00:00:31.15 00:16:59.30 00:18:54.94 00:19:22.33 00:55:16.57 00:55:47.72
314 261 OLKOWSKA ANNA K 48 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km K 40 15 00:00:32.14 00:19:20.28 00:18:09.40 00:17:45.90 00:55:15.58 00:55:47.72
315 242 MICHAŁOWSKA SYLWIA K 49 ELBLĄG 10 km K 40 16 00:00:30.92 00:18:34.20 00:18:16.82 00:18:27.84 00:55:18.86 00:55:49.78
316 98 GRACZYK EMILIA K 50 ELBLĄG 10 km K 30 15 00:00:30.12 00:18:16.78 00:18:22.91 00:18:42.34 00:55:22.03 00:55:52.15
317 108 HEJMEJ SEBASTIAN M 267 ELBLĄG 10 km M 40 95 00:00:28.49 00:18:39.29 00:18:51.90 00:17:55.28 00:55:26.47 00:55:54.96
318 268 ORŁOWSKA PAULINA K 51 MORĄG MORĄSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE „FINISZ MORĄG” 10 km K 30 16 00:00:17.97 00:17:46.41 00:18:19.09 00:19:31.88 00:55:37.38 00:55:55.35
319 18 BENDYK ELŻBIETA K 52 ELBLĄG 10 km K 50 6 00:00:25.94 00:18:39.57 00:18:31.77 00:18:19.04 00:55:30.38 00:55:56.32
320 383 TRZCIŃSKI PAWEŁ M 268 ELBLĄG 10 km M 20 40 00:00:22.34 00:18:08.18 00:18:28.25 00:18:59.11 00:55:35.54 00:55:57.88
321 163 KORZENIEWSKA AGNIESZKA K 53 ELBLAG 10 km K 60+ 1 00:00:03.05 00:18:46.41 00:18:10.54 00:19:01.00 00:55:57.95 00:56:01.00
322 112 IŁOWSKA EMILIA IŁOWSKA K 54 ELBLĄG 10 km K 30 17 00:00:26.03 00:18:31.89 00:18:41.74 00:18:25.62 00:55:39.25 00:56:05.28
323 435 WIKTORUK MICHAŁ M 269 ELBLĄG 10 km M 30 79 00:00:27.80 00:18:23.58 00:18:36.53 00:18:37.68 00:55:37.79 00:56:05.59
324 413 ZALEWSKI DAMIAN M 270 ELBLĄG 10 km M 20 41 00:00:21.75 00:17:49.69 00:18:38.51 00:19:16.69 00:55:44.89 00:56:06.64
325 357 STRACH MARTIN M 271 ELBLAG 10 km M 30 80 00:00:15.06 00:18:16.89 00:19:11.07 00:18:43.06 00:56:11.02 00:56:26.08
326 439 SMAL ADAM M 272 ELBLĄG 10 km M 40 96 00:00:09.33 00:22:05.00 00:16:33.04 00:17:39.61 00:56:17.65 00:56:26.98
327 411 WÓJCIK KATARZYNA WÓJCIK K 55 MILEJEWO 10 km K 30 18 00:00:17.67 00:17:37.22 00:19:52.42 00:18:42.53 00:56:12.17 00:56:29.84
328 343 SOBCZAK GRZEGORZ M 273 ELBLĄG URZĄD MIEJSKI W ELBLĄGU 10 km M 40 97 00:00:30.70 00:19:03.38 00:18:40.12 00:18:19.38 00:56:02.88 00:56:33.58
329 128 JAŻDŻYŃSKA IZABELA K 56 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU 10 km K 50 7 00:00:10.22 00:18:00.55 00:18:55.21 00:19:31.82 00:56:27.58 00:56:37.80
330 183 KRYVORUCHKO ARTUR M 274 ELBLĄG TRANSFORMERS 10 km M 30 81 00:00:06.57 00:17:28.69 00:19:12.62 00:19:50.04 00:56:31.35 00:56:37.92
331 304 RAPACKA MONIKA K 57 PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 10 km K 40 17 00:00:15.00 00:18:30.86 00:18:55.56 00:18:57.69 00:56:24.11 00:56:39.11
332 305 RAPACKI GRZEGORZ M 275 PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 10 km M 40 98 00:00:15.11 00:18:30.81 00:18:54.86 00:18:58.43 00:56:24.10 00:56:39.21
333 286 PIETRZAK MACIEJ M 276 GRONOWO GÓRNE URZĄD MIEJSKI W ELBLĄGU 10 km M 40 99 00:00:25.38 00:18:11.67 00:18:47.95 00:19:15.18 00:56:14.80 00:56:40.18
334 327 SARWIŃSKI JACEK M 277 PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 4W-MBOT 10 km M 30 82 00:00:30.21 00:19:25.58 00:19:06.59 00:17:41.45 00:56:13.62 00:56:43.83
335 85 GDULA ROMAN M 278 GRONOWO ELBLĄSKIE 10 km M 50 41 00:00:28.58 00:19:40.89 00:18:51.51 00:17:50.61 00:56:23.01 00:56:51.59
336 352 STANKIEWICZ ADAM M 279 ELBLĄG 10 km M 30 83 00:00:17.03 00:18:03.54 00:18:41.75 00:19:57.43 00:56:42.72 00:56:59.75
337 136 JUREWICZ PAWEŁ M 280 ELBLĄG 10 km M 30 84 00:00:23.17 00:19:09.58 00:19:02.92 00:18:27.85 00:56:40.35 00:57:03.52
338 322 SAMBOR ELŻBIETA K 58 ELBLĄG GRUPA OPEN BALANCE HTT ELBLĄG 10 km K 50 8 00:00:28.01 00:19:20.06 00:18:43.26 00:18:37.27 00:56:40.59 00:57:08.60
339 438 POGORZELSKI SŁAWOMIR M 281 ELBLĄG 10 km M 50 42 00:00:25.14 00:18:05.90 00:19:09.79 00:19:36.28 00:56:51.97 00:57:17.11
340 312 ROGALA MATEUSZ M 282 ELBLĄG RKS HUWDU 10 km M 20 42 00:00:16.74 00:17:50.00 00:18:56.43 00:20:14.95 00:57:01.38 00:57:18.12
341 361 SYPIAŃSKI ŁUKASZ M 283 ELBLĄG 10 km M 30 85 00:00:16.27 00:19:04.13 00:19:00.86 00:18:57.80 00:57:02.79 00:57:19.06
342 283 PIASKOWSKI TOMASZ M 284 ELBLĄG 10 km M 40 100 00:00:23.33 00:18:43.51 00:19:24.59 00:18:48.57 00:56:56.67 00:57:20.00
343 113 JABŁOŃSKI JAKUB M 285 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km M 40 101 00:00:26.87 00:18:28.53 00:19:07.44 00:19:21.08 00:56:57.05 00:57:23.92
344 201 LENART KRZYSZTOF M 286 TOLKMICKO 10 km M 30 86 00:00:28.00 00:19:12.11 00:19:15.76 00:18:35.91 00:57:03.78 00:57:31.78
345 39 BUREĆ ADAM M 287 ELBLĄG 10 km M 40 102 00:00:23.87 00:18:23.68 00:19:05.86 00:19:42.91 00:57:12.45 00:57:36.32
346 392 WAŚKO ŁUKASZ M 288 ELBLĄG MND-NE 10 km M 30 87 00:00:31.32 00:18:20.01 00:19:44.89 00:19:08.93 00:57:13.83 00:57:45.15
347 258 NOWAKOWSKI BARTOSZ M 289 ELBLĄG 10 km M 30 88 00:00:28.97 00:19:46.13 00:19:45.14 00:18:02.24 00:57:33.51 00:58:02.48
348 10 BAKALARZ JAROSŁAW M 290 ELBLĄG ORZEŁ ELBLĄG 10 km M 60 11 00:00:28.72 00:19:16.31 00:19:15.05 00:19:04.34 00:57:35.70 00:58:04.42
349 240 MAZUROWSKA PATRYCJA K 59 ELBLĄG URZĄD MIEJSKI W ELBLĄGU 10 km K 30 19 00:00:23.20 00:18:18.77 00:19:22.23 00:20:03.53 00:57:44.53 00:58:07.73
350 139 KALITA MIROSŁAW M 291 ELBLĄG 10 km M 60 12 00:00:25.32 00:18:43.38 00:19:23.62 00:19:45.45 00:57:52.45 00:58:17.77
351 100 GRĄDZIEL MICHAŁ M 292 ELBLĄG 10 km M 40 103 00:00:34.22 00:18:24.16 00:19:55.42 00:19:34.30 00:57:53.88 00:58:28.10
352 425 KOWALCZYK JAROSŁAW M 293 ELBLĄG 10 km M 40 104 00:00:32.17 00:19:54.56 00:19:22.75 00:18:55.24 00:58:12.55 00:58:44.72
353 222 MAKOWSKI MARCIN M 294 ELBLĄG 10 km M 40 105 00:00:29.64 00:19:00.94 00:19:34.54 00:19:43.02 00:58:18.50 00:58:48.14
354 321 SADOWSKI PIOTR M 295 ELBLĄG 10 km M 30 89 00:00:28.61 00:18:35.00 00:18:27.21 00:21:43.00 00:58:45.21 00:59:13.82
355 160 KOŁODZIEJCZYK PIOTR M 296 JANOWO 10 km M 30 90 00:00:34.89 00:19:26.75 00:20:18.12 00:18:56.03 00:58:40.90 00:59:15.79
356 65 DUDEK JUSTYNA K 60 ELBLĄG 10 km K 40 18 00:00:35.03 00:19:25.26 00:20:14.15 00:19:01.46 00:58:40.87 00:59:15.90
357 5 ALICKI GRZEGORZ M 297 ELBLĄG 10 km M 40 106 00:00:34.86 00:19:49.20 00:20:13.11 00:18:54.28 00:58:56.59 00:59:31.45
358 118 JANIK DOROTA K 61 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU - BIBLIOTEKA - @BANSELBLAG 10 km K 40 19 00:00:26.32 00:19:40.58 00:20:22.05 00:19:21.19 00:59:23.82 00:59:50.14
359 200 LECH RAFAŁ M 298 MAŁDYTY 10 km M 30 91 00:00:25.48 00:19:43.42 00:20:18.21 00:19:25.68 00:59:27.31 00:59:52.79
360 364 SZARKO EZBIETA MARIOLAL K 62 ELBLĄG 10 km K 60+ 2 00:00:27.25 00:19:50.22 00:20:13.48 00:19:24.84 00:59:28.54 00:59:55.79
361 99 GRADZINSKI WOJCIECH M 299 ELBLĄG 10 km M 40 107 00:00:28.98 00:19:49.78 00:20:12.80 00:19:34.17 00:59:36.75 01:00:05.73
362 22 BIELAWSKI ŁUKASZ M 300 ELBLĄG 10 km M 30 92 00:00:29.83 00:19:47.61 00:20:06.37 00:19:44.58 00:59:38.56 01:00:08.39
363 43 CHERVAKOU MAKSIM M 301 ELBLĄG 10 km M 30 93 00:00:22.53 00:18:57.26 00:19:59.91 00:20:52.30 00:59:49.47 01:00:12.00
364 44 CHERVAKOVA VOLHA K 63 ELBLĄG 10 km K 30 20 00:00:21.94 00:18:57.09 00:20:00.57 00:20:52.64 00:59:50.30 01:00:12.24
365 279 PATLEWICZ KAROLINA K 64 KROSNO 10 km K 20 12 00:00:28.17 00:19:35.01 00:19:50.70 00:20:19.52 00:59:45.23 01:00:13.40
366 120 JARZĘBIŃSKI DANIEL M 302 ELBLĄG AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km M 20 43 00:00:27.92 00:19:35.03 00:19:50.96 00:20:19.65 00:59:45.64 01:00:13.56
367 192 KURYŁO DARIUSZ M 303 ELBLĄG 10 km M 30 94 00:00:18.05 00:16:37.57 00:18:57.44 00:24:24.82 00:59:59.83 01:00:17.88
368 38 BUCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M 304 ELBLĄG 10 km M 20 44 00:00:29.87 00:19:50.41 00:20:15.51 00:19:43.40 00:59:49.32 01:00:19.19
369 67 DZIAŁOWSKA SYLWIA K 65 ELBLĄG 10 km K 20 13 00:00:29.46 00:19:50.89 00:20:15.49 00:19:43.77 00:59:50.15 01:00:19.61
370 170 KOZIAR KAROLINA K 66 ELBLĄG 10 km K 30 21 00:00:30.83 00:19:57.25 00:20:04.97 00:20:11.14 01:00:13.36 01:00:44.19
371 285 PIETRUSZYŃSKI JANUSZ M 305 ELBLĄG PODSUMOWANIE TYGODNIA NA TWITTER SPACES 10 km M 40 108 00:00:26.94 00:19:20.60 00:19:57.64 00:20:59.18 01:00:17.42 01:00:44.36
372 416 ZIELIŃSKA MARTYNA K 67 ELBLĄG 10 km K 30 22 00:00:29.98 00:19:45.87 00:20:18.46 00:20:13.21 01:00:17.54 01:00:47.52
373 417 ZIELIŃSKI PAWEŁ M 306 ELBLĄG 10 km M 30 95 00:00:30.29 00:19:45.60 00:20:19.58 00:20:13.59 01:00:18.77 01:00:49.06
374 423 MICKIEWICZ EWA K 68 ELBLĄG 10 km K 40 20 00:00:26.21 00:19:51.61 00:20:12.96 00:20:18.62 01:00:23.19 01:00:49.40
375 14 BARTNICKA ANETTA K 69 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 10 km K 40 21 00:00:26.35 00:19:50.90 00:20:12.65 00:20:20.17 01:00:23.72 01:00:50.07
376 174 KRASOWSKA DANUTA K 70 ELBLĄG SP 18 ELBLĄG 10 km K 50 9 00:00:22.61 00:20:03.84 00:20:14.47 00:20:19.41 01:00:37.72 01:01:00.33
377 446 NADOLSKI MACIEJ M 307 ELBLĄG 10 km M 40 109 00:00:33.12 00:19:16.44 00:19:58.74 00:21:18.18 01:00:33.36 01:01:06.48
378 344 SOBIERAJ EWA K 71 GDANSK 10 km K 50 10 00:00:28.86 00:20:23.06 00:20:19.00 00:20:09.08 01:00:51.14 01:01:20.00
379 255 NADACHEWICZ STANISŁAW M 308 ELBLĄG 10 km M 60 13 00:00:11.82 00:19:52.20 00:20:37.39 00:20:38.83 01:01:08.42 01:01:20.24
380 69 DZIĄBKOWSKI MARCIN M 309 MARIANKA 10 km M 40 110 00:00:32.77 00:19:55.77 00:20:03.31 00:20:52.77 01:00:51.85 01:01:24.62
381 115 JAGUCKI KRZYSZTOF M 310 ELBLAG 10 km M 30 96 00:00:31.55 00:20:32.87 00:19:02.75 00:21:19.03 01:00:54.65 01:01:26.20
382 28 BŁAŻEWICZ MARCIN M 311 ELBLĄG 10 km M 30 97 00:00:30.49 00:20:10.40 00:20:57.15 00:20:13.51 01:01:21.06 01:01:51.55
383 77 FILIPÓW TADEUSZ M 312 LĘBORK 84-300 ,UL. 0BR. WYBRZEŻA 5/6 NIEZRZESZONY 10 km M 70+ 3 00:00:05.27 00:19:16.55 00:21:23.68 00:21:26.92 01:02:07.15 01:02:12.42
384 273 PADUCH DARIUSZ M 313 ELBLĄG 10 km M 40 111 00:00:32.95 00:21:06.47 00:20:48.57 00:19:54.46 01:01:49.50 01:02:22.45
385 245 MIESZANEK KRZYSZTOF M 314 ELBLĄG 10 km M 40 112 00:00:31.44 00:20:34.60 00:20:49.83 00:20:30.55 01:01:54.98 01:02:26.42
386 399 WILMAŃSKI PIOTR M 315 ELBLĄG #SZACUNEKDLASEDZIOW #ZOSTANSEDZIA 10 km M 20 45 00:00:28.18 00:19:49.97 00:20:19.26 00:21:53.04 01:02:02.27 01:02:30.45
387 262 OLKOWSKI KRZYSZTOF M 316 ELBLĄG #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km M 40 113 00:00:32.05 00:19:27.69 00:20:39.46 00:22:11.85 01:02:19.00 01:02:51.05
388 224 MALECKI MATEUSZ M 317 ELBLĄG CSS SZAFA 10 km M 30 98 00:00:24.13 00:20:12.52 00:21:02.55 00:21:20.80 01:02:35.87 01:03:00.00
389 295 POROŻYŃSKA ANNA K 72 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU - BIBLIOTEKA - @BANSELBLAG 10 km K 40 22 00:00:32.44 00:20:27.15 00:21:18.03 00:21:00.82 01:02:46.00 01:03:18.44
390 296 POROŻYŃSKI PIOTR K 73 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU 10 km K 40 23 00:00:32.44 00:20:28.17 00:21:17.95 00:20:59.88 01:02:46.00 01:03:18.44
391 30 BORIS ANETA K 74 ELBLĄG 10 km K 30 23 00:00:29.72 00:20:10.40 00:21:06.12 00:21:51.27 01:03:07.79 01:03:37.51
392 402 WITEK SYLWIA K 75 MALBORK 10 km K 40 24 00:00:31.33 00:20:37.37 00:20:57.77 00:21:31.44 01:03:06.58 01:03:37.91
393 110 HOOG WIOLETA K 76 MIŁORADZ 10 km K 40 25 00:00:31.51 00:20:41.19 00:21:12.71 00:21:12.63 01:03:06.53 01:03:38.04
394 55 DANIELEWSKA MAGDALENA K 77 NOWY TARG 10 km K 40 26 00:00:31.31 00:20:40.61 00:20:52.72 00:21:33.70 01:03:07.03 01:03:38.34
395 162 KOPACZEWSKA SYLWIA K 78 ELBLĄG 10 km K 40 27 00:00:30.95 00:20:11.95 00:21:30.45 00:21:57.35 01:03:39.75 01:04:10.70
396 269 OSIŃSKA KLAUDIA K 79 MALBORK 10 km K 20 14 00:00:30.75 00:19:56.34 00:22:14.50 00:21:43.44 01:03:54.28 01:04:25.03
397 57 DEMICKA KATARZYNA K 80 ELBLĄG 10 km K 30 24 00:00:35.96 00:20:31.30 00:22:36.07 00:21:21.70 01:04:29.07 01:05:05.03
398 51 CZAJA ŁUKASZ M 318 GDAŃSK AC/DC 10 km M 40 114 00:00:26.34 00:19:35.42 00:21:39.75 00:23:48.21 01:05:03.38 01:05:29.72
399 86 GEREJ SZYMON M 319 ELBLĄG 10 km M 40 115 00:00:24.66 00:19:06.38 00:22:29.89 00:23:29.97 01:05:06.24 01:05:30.90
400 231 MAREK IGNACY M 320 BRANIEWO CSS SZAFA 10 km M 40 116 00:00:22.85 00:21:28.27 00:23:24.88 00:20:44.00 01:05:37.15 01:06:00.00
401 172 KOZIERSKA KATARZYNA K 81 STARY TARG 10 km K 30 25 00:00:12.12 00:20:20.38 00:22:38.58 00:22:54.98 01:05:53.94 01:06:06.06
402 212 ŁOTOCKA KATARZYNA K 82 ELBLĄG 10 km K 40 28 00:00:30.34 00:18:10.55 00:23:24.63 00:24:28.13 01:06:03.31 01:06:33.65
403 233 MAREK PIOTR M 321 BRANIEWO CSS SZAFA 10 km M 40 117 00:00:22.94 00:21:27.97 00:23:31.58 00:22:00.51 01:07:00.06 01:07:23.00
404 185 KSIĄŻEK PATRYCJA K 83 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 40 29 00:00:32.16 00:22:38.99 00:22:49.08 00:21:50.49 01:07:18.56 01:07:50.72
405 226 MALY DARIUSZ M 322 ELBLAG 10 km M 30 99 00:00:29.40 00:22:33.54 00:22:57.92 00:22:06.08 01:07:37.54 01:08:06.94
406 227 MALY EWELINA K 84 ELBLAG 10 km K 30 26 00:00:30.04 00:22:34.65 00:22:56.68 00:22:05.79 01:07:37.12 01:08:07.16
407 12 BARSZCZ WALDEMAR M 323 ELBLĄG 10 km M 60 14 00:00:34.55 00:22:50.08 00:22:56.36 00:24:17.59 01:10:04.03 01:10:38.58
408 167 KOWALSKA ANNA K 85 ELBLĄG 10 km K 30 27 00:00:31.93 00:22:23.15 00:23:24.79 00:24:31.44 01:10:19.38 01:10:51.31
409 132 JURAGO KAROLINA K 86 ELBLĄG 10 km K 40 30 00:00:21.27 00:22:28.89 00:24:10.37 00:24:18.16 01:10:57.42 01:11:18.69
410 133 JURAGO TOMASZ M 324 ELBLĄG 10 km M 40 118 00:00:21.63 00:22:29.98 00:24:09.08 00:24:18.00 01:10:57.06 01:11:18.69
411 221 MAGDZIAK KATARZYNA K 87 ELBLĄG 10 km K 30 28 00:00:35.22 00:22:46.88 00:24:33.39 00:25:19.15 01:12:39.42 01:13:14.64
412 366 SZCZEPAŃSKI ROBERT M 325 MAŁDYTY CSS SZAFA 10 km M 40 119 00:00:15.80 00:23:07.08 00:25:25.55 00:25:59.10 01:14:31.73 01:14:47.53
413 281 PAWŁOWSKA BEATA K 88 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 40 31 00:00:33.30 00:23:10.54 00:25:08.89 00:26:06.35 01:14:25.78 01:14:59.08
414 180 KRUPIEŃSKA EWA K 89 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 10 km K 30 29 00:00:32.71 00:23:11.66 00:25:10.94 00:26:03.84 01:14:26.44 01:14:59.15
415 78 FLORYŃSKI MIROSŁAW M 326 ELBLĄG 10 km M 40 120 00:00:08.64 00:23:41.73 00:23:09.63 00:28:31.37 01:15:22.73 01:15:31.37
416 32 BORUSZCZAK-FLORYŃSKA ŁUCJA K 90 ELBLĄG AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU - BIBLIOTEKA - @BANSELBLAG 10 km K 20 15 00:00:04.54 00:36:25.31 00:38:58.79
417 428 CHĘSY TOMASZ M 327 ELBLĄG 10 km M 30 100 00:00:12.37


Sztafeta

Msc Numer Nazwa sztafety Skład sztafety Miejscowość Dystans start 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana Czas netto Czas brutto
1 708 SZTAFETOWE ŚLIMAKI GROCKI ARTUR, OLSZEWSKI ROMAN, GUZOWSKI JACEK ELBLĄG Sztafeta 00:00:00.47 00:12:37.06 00:12:46.78 00:12:08.16 00:37:32.00 00:37:32.47
2 731 KURCZEWSCY TEAM KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW, KURCZEWSKI PAWEŁ KURCZEWSKI PIOTR ELBLĄG Sztafeta 00:00:02.10 00:13:19.99 00:14:24.92 00:12:29.45 00:40:14.36 00:40:16.46
3 712 BETONIARZE TEAM JAKIMCZUK NIKODEM, REMIGIUSZ LIPOWSKI STYCZEŃ MICHAŁ BRANIEWO Sztafeta 00:00:00.3 00:11:49.86 00:15:32.21 00:13:50.83 00:41:12.90 00:41:12.93
4 718 HUNGRY4WIN NAWROCKI MIKOŁAJ, LEŚNIEWSKA MAŁGORZATA, HULANICKA PATRYCJA, ELBLĄG Sztafeta 00:00:00.86 00:13:29.78 00:14:06.08 00:13:45.47 00:41:21.33 00:41:22.19
5 703 BIEGAJĄCE ŚLIWICE DEMIRSKI MAREK, BANACH DAWID, POZORSKI ADAM ŚLIWICE Sztafeta 00:00:13.08 00:17:52.67 00:13:35.74 00:12:52.76 00:44:21.17 00:44:34.25
6 732 432 KOMPANIA LEKKIEJ PIECHOTY FILIPEK DANIEL, MARUSZAK ROBERT STĘPKOWSKI MARCIN, OSTRÓDA Sztafeta 00:00:03.85 00:12:41.38 00:15:45.67 00:16:26.34 00:44:53.39 00:44:57.24
7 710 SCOOBY-DOO HRYNKIEWICZ-SUDNIK WANESA, HRYNKIEWICZ-SUDNIK AREK WALCZAK OLAF ELBLĄG Sztafeta 00:00:06.20 00:14:47.65 00:15:43.32 00:14:22.44 00:44:53.41 00:44:59.61
8 716 ŁUKI TEAM ŁUKIEWICZ BARTOSZ, ŁUKIEWICZ KATARZYNA, ŁUKIEWICZ ŁUKASZ, ELBLĄG Sztafeta 00:00:16.23 00:16:58.68 00:14:20.20 00:13:55.92 00:45:14.80 00:45:31.03
9 726 DRUŻYNA A WITKOWSKA JOANNA, NAZIM MATEUSZ JUNGOWSKA IWONA ELBLĄG Sztafeta 00:00:01.34 00:15:00.32 00:18:24.05 00:15:11.53 00:48:35.90 00:48:37.24
10 723 SKYWALKER TEAM SZAŁACH ANNA, SZAŁACH SEBASTIAN SZAŁACH STANISŁAW ELBLĄG Sztafeta 00:00:01.35 00:12:30.46 00:14:48.10 00:22:12.47 00:49:31.03 00:49:32.38
11 724 ZWINNE CHUDE BYKI SZNAZA KACPER, MADEJEK TOMASZ, NARKUN PATRYK ELBLĄG Sztafeta 00:00:19.91 00:17:04.40 00:18:12.71 00:15:22.04 00:50:39.15 00:50:59.06
12 721 POGORZELSCY MAN POGORZELSKI TOMASZ, POGORZELSKI DAREK POGORZELSKI DANIEL MISZEWKO Sztafeta 00:00:31.21 00:18:06.18 00:13:45.04 00:19:06.51 00:50:57.73 00:51:28.94
13 713 BIEGAJĄCE ŚLIWICE LADIES JANUSZEWSKA KRYSTYNA, LIPKOWSKA MAGDALENA POZORSKA JOANNA ŚLIWICE Sztafeta 00:00:13.03 00:17:51.80 00:18:04.94 00:15:51.77 00:51:48.51 00:52:01.54
14 704 DEMSCY I ANITA DEMSKI DANIEL, DEMSKA KAMILA, BEGEJ ANITA ELBLĄG Sztafeta 00:00:25.01 00:16:21.31 00:19:08.53 00:16:43.44 00:52:13.28 00:52:38.29
15 705 2+1 DUDEK PAWEŁ, DUDEK VANESSA SZCZEPAŃSKI ARTUR ELBLĄG Sztafeta 00:00:12.04 00:19:25.09 00:18:21.54 00:15:43.82 00:53:30.45 00:53:42.49
16 702 STRAŻ MIEJSKA W ELBLĄGU BROCZKOWSKA DOROTA, BALIŃSKA-SMAL MARZENA, MIKOWSKI MARIUSZ ELBLĄG Sztafeta 00:00:08.93 00:22:04.75 00:18:36.52 00:12:52.64 00:53:33.91 00:53:42.84
17 706 AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W ELBLĄGU DWOJACKI MATEUSZ, DWOJACKA IWONA, JANIK GABRIELA ELBLĄG Sztafeta 00:00:27.20 00:20:39.58 00:18:24.39 00:14:39.07 00:53:43.04 00:54:10.24
18 728 FRANULKI ŻUROMSKI FRANCISZEK, ŻUROMSKA-PACER NATALIA CZEMPIŃSKA EWA ELBLĄG Sztafeta 00:00:00.97 00:19:46.63 00:17:24.24 00:17:33.31 00:54:44.18 00:54:45.15
19 725 OPEN BALANCE TOŁWIŃSCY TOŁWIŃSKA MARIOLA, TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ ELBLĄG Sztafeta 00:00:29.47 00:20:19.60 00:18:40.61 00:16:22.23 00:55:22.44 00:55:51.91
20 717 MND-NE NAGÓRSKI MARCIN, WYRWAS MAŁGORZATA, GOTLIBOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG Sztafeta 00:00:19.12 00:17:28.72 00:19:57.04 00:18:47.45 00:56:13.21 00:56:32.33
21 711 LAPDANCERADIO.EU JABŁOŃSKI PIOTR, MINCEWICZ ANGELIKA RATAJEWSKI ADAM ELBLĄG Sztafeta 00:00:27.98 00:18:21.16 00:20:11.22 00:18:41.05 00:57:13.43 00:57:41.41
22 714 BAŻANT ELBLĄG KAJDASZ KRZYSZTOF, GIBAS ASIA, GIZA DANIEL ELBLĄG Sztafeta 00:00:24.48 00:18:39.79 00:17:14.94 00:21:47.81 00:57:42.54 00:58:07.02
23 709 ARKOS HEJMEJ ANGELIKA, CISZAK MACIEJ, KOS ARTUR, ELBLĄG Sztafeta 00:00:28.15 00:20:02.40 00:19:51.64 00:17:49.72 00:57:43.76 00:58:11.91
24 729 BOBA TEAM ŻYCKI MARIUSZ, GLAZA PRZEMYSŁAW BĘDKOWSKA-MAKOWSKA AGNIESZKA ELBLĄG Sztafeta 00:00:19.14 00:17:27.02 00:21:44.77 00:20:26.96 00:59:38.75 00:59:57.89
25 727 PIERNICZKI ZIELIŃSKA AGATA, NEJMEG-SOKOŁOWSKA ANNA FEDYNA JOANNA ELBLĄG Sztafeta 00:00:20.91 00:19:19.55 00:22:22.43 00:19:07.95 01:00:49.93 01:01:10.84
26 701 NAS TROJE BRECZKO OLGA, KWAS ARLETA, KWAS SZYMON ELBLĄG Sztafeta 00:00:09.57 00:26:52.82 00:16:38.84 00:17:46.90 01:01:18.56 01:01:28.13
27 722 TEAM RODZEŃSTWO SADOWSKA KATARZYNA, SADOWSKA JOANNA BRODA PRZEMYSŁAW ELBLĄG Sztafeta 00:00:33.43 00:21:32.10 00:17:52.93 00:21:34.97 01:01:00.00 01:01:33.43
28 707 GRUPA OPEN BALANCE WONDER WOMEN ELMINOWSKI WOJCIECH, CHEŁMICKA EWA SNAZA IWONA ELBLĄG Sztafeta 00:00:26.90 00:24:35.43 00:20:43.88 00:16:47.92 01:02:07.23 01:02:34.13
29 720 POGORZELSCY WOMAN POGORZELSKA EDYTA, POGORZELSKA JOANNA, POGORZELSKA EDYTA ELBLĄG Sztafeta 00:00:33.56 00:19:33.91 00:21:36.19 00:22:23.65 01:03:33.75 01:04:07.31
30 730 SZCZĘŚLIWE KOBIETY ZODEL MONIKA, KOCHANOWSKA PAULINA, PIŚKIEWICZ AGNIESZKA Sztafeta 00:00:19.54 00:19:03.94 00:32:45.55 00:18:31.72 01:10:21.21 01:10:40.75
31 719 HAPPY TRIO PIELAK KATARZYNA, KRESIMON KAMILA, BERDZIK MAŁGORZATA ELBLĄG Sztafeta 00:00:26.84 00:21:16.86 00:28:41.87 00:21:23.15 01:11:21.88 01:11:48.72

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ