Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jędrzejak Magdalena Gdynia Polska Bieg Główny 5km SĄ Wolniejsi
2 NIEŚCIÓR Jan OLSZTYN Polska Marsz NW 5km SĄ Wolniejsi
3 NIEŚCIÓR Mieczysława OLSZTYN Polska Marsz NW 5km SĄ Wolniejsi
4 Józefowicz Marek Lubawa Polska Bieg Główny 5km -
5 Michalik Karolina Marzęcice Polska Bieg Główny 5km -
6 Maciejewski Marian Iława Polska Rolki -5km -
7 Czarnota Beata Smolniki Polska Bieg Główny 5km -
8 Przyborkiewicz Kriss Toruń Polska Marsz NW 5km Pierniki Toruń
9 Główczewska Karolina Lipinki Polska Bieg kat klasy VII-VIII 800m
10 Główczewski Stanisław Lipinki Polska Bieg Główny 5km
11 Kliniewski Kajetan Nielbark Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
12 Birbach Gabriel Kurzętnik Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
13 Kogut Tomasz Szafarnia Polska Bieg kat klasy I-III 400m KURZĘTNIK BIEGA
14 Kowalski Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
15 Typa Aleksandra Iława Polska Bieg Główny 5km
16 Kisicki Tomasz Radomno Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
17 Lewandowski Wojciech Jamielnik Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
18 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m
19 Małek Beata Kurzętnik Polska Marsz NW 5km
20 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Polska Bieg Główny 5km
21 Nerowski Paweł Iława Polska Bieg Główny 5km
22 Łabuda Agnieszka Iława Polska Bieg Główny 5km
23 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m
24 Rybicka Gabriela Nielbark Polska Marsz NW 5km
25 Biegajski Fabian Lubawa Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m LKS Lubawa
26 Kamińska Amelia Nawra Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m
27 Połomski MAREK Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km Niezrzeszony
28 Kwiatkowski Sebastian Iława Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
29 Grucza Sebastian Grudziadz Polska Bieg Główny 5km
30 GOSIK-SUCHOCKA Aneta Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km
31 Kalinowska Anna Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km
32 Jobs Rafał Lipowiec Polska Bieg Główny 5km
33 Pieńdak Grzegorz Pacółtowo Polska Bieg Główny 5km Pacółtowo
34 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg Główny 5km OSP POGRODZIE
35 Kogut Sławomir Szafarnia Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
36 Kogut Szymon Szafarnia Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
37 Turowski Marcin Iława Polska Bieg Główny 5km
38 Gorzka Piotr Kurzetnik Polska Bieg Główny 5km
39 Jaguszewski Mateusz Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
40 Steckiewicz Iwona Rypin Polska Marsz NW 5km Klub Biegacza Rypin
41 Danielewski Michał Pacółtowo Polska Bieg Główny 5km
42 Szczech Antonina Kurzętnik Polska Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
43 Zawacki Antoni Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
44 Maciejewski Marian Iława Polska Rolki -5km -
45 Kordowska Aleksandra Sztum Polska Bieg Główny 5km
46 Drozdowicz Justyna BRODNICA Polska Bieg Główny 5km CBR Biega
47 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Polska Bieg Główny 5km CBR Biega
48 Redman Izabela Lipowiec Polska Rolki -5km
49 Wołowska Katarzyna Zbiczno Polska Marsz NW 5km -
50 Patalon Piotr Bratian Polska Bieg Główny 5km OrkaMasters
51 Zmobecka MARTYNA Jamielnik Polska Rolki -5km
52 ZOMBECKA EWA JAMIELNIK Polska Rolki -5km
53 Szczech Olga Szczech Kurzętnik Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
54 Piotrowicz Marcin Nowe Miasto Lubawskie Polska Rolki -5km
55 Pernak Melania Chrośle Polska Marsz NW 5km
56 Zajączkowski Artur Działdowo Polska Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
57 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
58 MATHIAK LENA JAMIELNIK Polska Bieg kat klasy I-III 400m
59 ZOMBECKA MARTYNA JAMIELNIK Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m
60 ZOMBECKI OSKAR JAMIELNIK Polska Bieg kat klasy I-III 400m
61 ZOMBECKA PATRYCJA JAMIELNIK Polska Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
62 Wilczewski Szymon Bratian Polska Bieg kat klasy VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
63 Kliniewska Lena Nielbark Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
64 Brzóskiewicz Julia Kąciki Polska Bieg kat klasy VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
65 Otremski Oskar Kurzętnik Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
66 Stepkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km -
67 Zalewska Katarzyna Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km =
68 Studnik Wiktor Kurzętnik Polska Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m -
69 Studnik Dawid Kurzętnik Polska Rolki -5km -
70 Studnik Maja Kurzętnik Polska Bieg kat klasy I-III 400m -
71 Łukwiński Ireneusz Iława Polska Bieg Główny 5km Iława biega
72 Cyrta Elżbieta Nowa Wieś Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
73 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Polska Bieg kat klasy VII-VIII 800m
74 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Polska Bieg Główny 5km AKB Szczytno
75 Koziatek Marcin Lipowiec gm. Szczytno Polska Bieg Główny 5km AKB Szczytno
76 Koziatek Sebastian Szczytno Polska Bieg Główny 5km Team Kopeć
77 Koziatek Jakub Szczytno Polska Bieg Główny 5km Klub Biegacza Jurund Szczytno
78 Studnik Konrad Kurzętnik Polska Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m
79 Studnik Ksawery Kurzętnik Polska Bieg kat klasy I-III 400m
80 Studnik Paweł Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km
81 Grzywacz Katarzyna Iława Polska Rolki -5km
82 Grzywacz Michał Iława Polska Bieg Główny 5km
83 Mokrzecki Piotr Chrośle Polska Bieg kat klasy I-III 400m
84 Mokrzecki Cezary Chrośle Polska Bieg kat klasy IV-VI 600m
85 Wrońska Dorota Lubawa Polska Bieg Główny 5km
86 Marchlewski Radosław Marzęcice Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
87 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km
88 Wolak Paweł Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km OrkaMasters
89 Bąkowski Olivier Jamielnik Polska Bieg kat klasy I-III 400m
90 Wilczewski Kazimierz Jamielnik Polska Bieg kat klasy I-III 400m
91 Skocka Teresa Kurzętnik Polska Marsz NW 5km
92 Januszewski Dawid Nowe miasto lubawskie Polska Bieg Główny 5km
93 Aranowski Maciej Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km Fabio Team
94 Moskal Paweł Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km
95 Małek - Kamińska Justyna Kurzętnik Polska Marsz NW 5km
96 Sadowska Zyta Nowe Miasto Lubawskie Polska Marsz NW 5km
97 Bielicki Piotr Brodnica Polska Bieg Główny 5km
98 Brodziński Mariusz Bartniczka Polska Bieg Główny 5km Samindruk Brodnica
99 Godlewski Jacek Karbowo Polska Bieg Główny 5km SAMINDRUK
100 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA


Wyświetleń: 4970

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ