Bieg Główny 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Święcki Dariusz Iława Polska Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
2 Aranowski Maciej Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km Fabio Team
3 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Polska Bieg Główny 5km Niezrzeszony
4 Bielicki Piotr Brodnica Polska Bieg Główny 5km
5 Bielski Piotr Radomno Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
6 Brodziński Mariusz Bartniczka Polska Bieg Główny 5km Samindruk Brodnica
7 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Polska Bieg Główny 5km
8 Cyrta Elżbieta Nowa Wieś Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
9 Czarnota Beata Smolniki Polska Bieg Główny 5km -
10 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
11 Danielewski Michał Pacółtowo Polska Bieg Główny 5km
12 Drozdowicz Justyna BRODNICA Polska Bieg Główny 5km CBR Biega
13 filipowicz albert tyrowo Polska Bieg Główny 5km Albert Team
14 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
15 Godlewski Jacek Karbowo Polska Bieg Główny 5km SAMINDRUK
16 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
17 Gorzka Krzysztof Marzęcice Polska Bieg Główny 5km
18 Gorzka Piotr Kurzetnik Polska Bieg Główny 5km
19 Gremblewski Karol OLSZTYN Polska Bieg Główny 5km
20 Grucza Sebastian Grudziadz Polska Bieg Główny 5km
21 Grzywacz Michał Iława Polska Bieg Główny 5km
22 Guzowski Piotr Iława Polska Bieg Główny 5km BGS IŁAWA
23 Główczewski Stanisław Lipinki Polska Bieg Główny 5km
24 Głowiak Rafał Lubawa Polska Bieg Główny 5km
25 Herkt Jacek Kwidzyn Polska Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
26 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Polska Bieg Główny 5km CBR Biega
27 Jaguszewski Mateusz Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
28 Januszewski Dawid Nowe miasto lubawskie Polska Bieg Główny 5km
29 Jarmołowicz Dariusz Iława Polska Bieg Główny 5km
30 Jędrzejak Magdalena Gdynia Polska Bieg Główny 5km SĄ Wolniejsi
31 Jobs Rafał Lipowiec Polska Bieg Główny 5km
32 Józefowicz Marek Lubawa Polska Bieg Główny 5km -
33 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km
34 Karpiński Sławomir Golub-dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
35 Kasprowicz Dorota Iława Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
36 Kasprowicz Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km
37 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska Bieg Główny 5km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
38 Kisicki Tomasz Radomno Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
39 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE Polska Bieg Główny 5km
40 KLINICKA MAGDALENA LUBAWA Polska Bieg Główny 5km
41 Knozowski Marcin Lubawa Polska Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
42 Kogut Piotr Kwidzyn Polska Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
43 Kogut Sławomir Szafarnia Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
44 Kogut Szymon Szafarnia Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
45 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
46 Kordowska Aleksandra Sztum Polska Bieg Główny 5km
47 Koziatek Jakub Szczytno Polska Bieg Główny 5km Klub Biegacza Jurund Szczytno
48 Koziatek Jakub Lipowiec gm. Szczytno Polska Bieg Główny 5km AKB Szczytno
49 Koziatek Marcin Lipowiec gm. Szczytno Polska Bieg Główny 5km AKB Szczytno
50 Koziatek Sebastian Szczytno Polska Bieg Główny 5km Team Kopeć
51 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km Fabio Team
52 Krępeć Natalia Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
53 Krotowski Błażej Iława Polska Bieg Główny 5km
54 Krotowski Robert Iława Polska Bieg Główny 5km
55 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska Bieg Główny 5km
56 Kuciński Rafał Tylice Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
57 Kwiatkowska Joanna Iława Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
58 Kwiatkowski Sebastian Iława Polska Bieg Główny 5km Iława Biega
59 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Polska Bieg Główny 5km
60 Latoszewski Piotr Kwidzyn Polska Bieg Główny 5km Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn
61 Lewandowski Wojciech Jamielnik Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
62 Lipiński Rafał Lubawa Polska Bieg Główny 5km Aktywna Lubawa
63 Marchlewski Radosław Marzęcice Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
64 Marciniak Barbara Pustki 32 Polska Bieg Główny 5km
65 Marciniak Tomasz Pustki Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
66 Michalak Krzysztof NASTAJKI Polska Bieg Główny 5km Ostróda Runners
67 Michalik Karolina Marzęcice Polska Bieg Główny 5km -
68 Milewski Benedykt Grążawy Polska Bieg Główny 5km SAMINDRUK
69 Modrzejewski Mateusz Golub-dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
70 Mosakowski Łukasz Brodnica Polska Bieg Główny 5km SAMINDRUK
71 Moskal Paweł Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km
72 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
73 Nerowski Paweł Iława Polska Bieg Główny 5km
74 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Polska Bieg Główny 5km
75 Niewidziała -Danielewska Karolina Brodnica Polska Bieg Główny 5km
76 Ostrowska Monika Brodnica Polska Bieg Główny 5km Szalone Brodnoczanki
77 Patalon Piotr Bratian Polska Bieg Główny 5km OrkaMasters
78 Pawłowski Mariusz Marzęcice Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
79 Perwenis Krzysztof Lubawa Polska Bieg Główny 5km
80 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
81 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
82 Pieńdak Grzegorz Pacółtowo Polska Bieg Główny 5km Pacółtowo
83 Piotrowicz Justyna Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO Golub-Dobrzyń
84 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
85 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Polska Bieg Główny 5km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
86 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Polska Bieg Główny 5km Biegam U KOLESI
87 Pydynkowski Łukasz Działdowo Polska Bieg Główny 5km Rozbiegane Działdowo
88 Pysiak Paweł Marzęcice Polska Bieg Główny 5km
89 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
90 Rybkowski Marcin Brodnica Polska Bieg Główny 5km SAMINDRUK
91 RZEPKA RYSZARD LEMBARG 11 Polska Bieg Główny 5km KURZĘTNIK BIEGA
92 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg Główny 5km OSP POGRODZIE
93 SOCHAL MARIOLA BRODNICA Polska Bieg Główny 5km
94 Steckiewicz Edmund Rypin Polska Bieg Główny 5km Klub Biegacza Rypin
95 Studnik Paweł Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km
96 Sulkowski Jacek Traczyska Polska Bieg Główny 5km
97 Święcki Przemysław Iława Polska Bieg Główny 5km SPORT A-Z Team Iława
98 Szwaracka Maria Radomno Polska Bieg Główny 5km Radomno Biega
99 Szymański Jerzy Kurzętnik Polska Bieg Główny 5km
100 truszczynski krzysztof biskupiec Polska Bieg Główny 5km PND Running Team


Wyświetleń: 4964

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ