Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 5km | ||
2 | Jarmołowicz Dariusz | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
3 | Pysiak Paweł | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
4 | Kasprowicz Małgorzata | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 5km | ||
5 | Kasprowicz Paweł | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
6 | Perwenis Krzysztof | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | ||
7 | Marciniak Barbara | Pustki 32 | Polska | Bieg Główny 5km | ||
8 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz NW 5km | ||
9 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz NW 5km | ||
10 | KLEIN MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg Główny 5km | ||
11 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
12 | Jarmołowicz Blanka | Iława | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
13 | Woźniewski Leszek | Tylice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
14 | Sulkowski Jacek | Traczyska | Polska | Bieg Główny 5km | ||
15 | Wydrachowski Jaroslaw | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 5km | ||
16 | Cichocka-Wydrachowska Agnieszka | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 5km | ||
17 | Wydrachowska Adrianna | Grodziczno | Polska | Bieg kat klasy VII-VIII 800m | ||
18 | Zawacki Przemysław | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 5km | ||
19 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg Główny 5km | ||
20 | Gremblewski Karol | OLSZTYN | Polska | Bieg Główny 5km | ||
21 | Gremblewski Marcel | OLSZTYN | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
22 | Kobierska Iwona | OLSZTYN | Polska | Marsz NW 5km | ||
23 | Gremblewski Maksymilian | OLSZTYN | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
24 | Mosakowska Maja | Brodnica | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
25 | Niewidziała Łukasz Niewidziała | Brodnica | Polska | Bieg Główny 5km | ||
26 | Niewidziała -Danielewska Karolina | Brodnica | Polska | Bieg Główny 5km | ||
27 | SOCHAL MARIOLA | BRODNICA | Polska | Bieg Główny 5km | ||
28 | Wojciechowska Agnieszka | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
29 | Pernak Magdalena | Chrośle | Polska | Marsz NW 5km | ||
30 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
31 | Pernak Szymon | Chrośle | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
32 | Gorzka Krzysztof | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
33 | Chorzelewski Wojciech | Iława | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
34 | Chorzelewska Zofia | Iława | Polska | Bieg kat klasy VII-VIII 800m | ||
35 | Krotowski Robert | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
36 | Głowiak Rafał | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | ||
37 | KLINICKA MAGDALENA | LUBAWA | Polska | Bieg Główny 5km | ||
38 | Bielicki Piotr | Brodnica | Polska | Bieg Główny 5km | ||
39 | Sadowska Zyta | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Marsz NW 5km | ||
40 | Małek - Kamińska Justyna | Kurzętnik | Polska | Marsz NW 5km | ||
41 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 5km | ||
42 | Januszewski Dawid | Nowe miasto lubawskie | Polska | Bieg Główny 5km | ||
43 | Skocka Teresa | Kurzętnik | Polska | Marsz NW 5km | ||
44 | Wilczewski Kazimierz | Jamielnik | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
45 | Bąkowski Olivier | Jamielnik | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
46 | Kaczyński Mariusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 5km | ||
47 | Wrońska Dorota | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | ||
48 | Mokrzecki Cezary | Chrośle | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
49 | Mokrzecki Piotr | Chrośle | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
50 | Grzywacz Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
51 | Grzywacz Katarzyna | Iława | Polska | Rolki -5km | ||
52 | Studnik Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 5km | ||
53 | Studnik Ksawery | Kurzętnik | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
54 | Studnik Konrad | Kurzętnik | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
55 | Koziatek Jakub | Lipowiec gm. Szczytno | Polska | Bieg kat klasy VII-VIII 800m | ||
56 | ZOMBECKA PATRYCJA | JAMIELNIK | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
57 | ZOMBECKI OSKAR | JAMIELNIK | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
58 | ZOMBECKA MARTYNA | JAMIELNIK | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
59 | MATHIAK LENA | JAMIELNIK | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | ||
60 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | Marsz NW 5km | ||
61 | Piotrowicz Marcin | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Rolki -5km | ||
62 | ZOMBECKA EWA | JAMIELNIK | Polska | Rolki -5km | ||
63 | Zmobecka MARTYNA | Jamielnik | Polska | Rolki -5km | ||
64 | Redman Izabela | Lipowiec | Polska | Rolki -5km | ||
65 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | Bieg Główny 5km | ||
66 | Zawacki Antoni | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
67 | Szczech Antonina | Kurzętnik | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | ||
68 | Danielewski Michał | Pacółtowo | Polska | Bieg Główny 5km | ||
69 | Gorzka Piotr | Kurzetnik | Polska | Bieg Główny 5km | ||
70 | Turowski Marcin | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
71 | Jobs Rafał | Lipowiec | Polska | Bieg Główny 5km | ||
72 | Kalinowska Anna | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Marsz NW 5km | ||
73 | GOSIK-SUCHOCKA Aneta | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Marsz NW 5km | ||
74 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg Główny 5km | ||
75 | Kamińska Amelia | Nawra | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
76 | Rybicka Gabriela | Nielbark | Polska | Marsz NW 5km | ||
77 | Bucha Antoni | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
78 | Łabuda Agnieszka | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
79 | Nerowski Paweł | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
80 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg Główny 5km | ||
81 | Małek Beata | Kurzętnik | Polska | Marsz NW 5km | ||
82 | Bucha Aleksander | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg kat klasy IV-VI 600m | ||
83 | Typa Aleksandra | Iława | Polska | Bieg Główny 5km | ||
84 | Główczewski Stanisław | Lipinki | Polska | Bieg Główny 5km | ||
85 | Główczewska Karolina | Lipinki | Polska | Bieg kat klasy VII-VIII 800m | ||
86 | Studnik Maja | Kurzętnik | Polska | Bieg kat klasy I-III 400m | - | |
87 | Studnik Dawid | Kurzętnik | Polska | Rolki -5km | - | |
88 | Studnik Wiktor | Kurzętnik | Polska | Bieg kat PRZEDSZKOLAKI 100m | - | |
89 | Stepkowska Małgorzata | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Marsz NW 5km | - | |
90 | Wołowska Katarzyna | Zbiczno | Polska | Marsz NW 5km | - | |
91 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Rolki -5km | - | |
92 | Czarnota Beata | Smolniki | Polska | Bieg Główny 5km | - | |
93 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Rolki -5km | - | |
94 | Michalik Karolina | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 5km | - | |
95 | Józefowicz Marek | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | - | |
96 | Zalewska Katarzyna | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Marsz NW 5km | = | |
97 | Koziatek Marcin | Lipowiec gm. Szczytno | Polska | Bieg Główny 5km | AKB Szczytno | |
98 | Koziatek Jakub | Lipowiec gm. Szczytno | Polska | Bieg Główny 5km | AKB Szczytno | |
99 | Knozowski Marcin | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | Aktywna Lubawa | |
100 | Lipiński Rafał | Lubawa | Polska | Bieg Główny 5km | Aktywna Lubawa |
Wyświetleń: 10581