Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Aikido Kyouchou | |||||||||
1 | 1029 | Dworakowski Janusz | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Akademia Aikido Kyouchou | opłacono on-line | |||
Ananasy z 3 Fal | |||||||||
2 | 1131 | Tęsna Magdalena | Siemianice | Pakiet wirtualny | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
3 | 1109 | Sagała Patrycja | Słupsk | Pakiet wirtualny | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
4 | 1055 | Korwin Piotrowska Paulina | Dębnica kaszubska | Pakiet wirtualny | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
Biegowy Patol | |||||||||
5 | 1101 | Pruciak Krzysztof | Oława | Pakiet wirtualny | Biegowy Patol | opłacono on-line | |||
Fit Balans | |||||||||
6 | 1127 | Sznicer Aleksandra Sznicer | Kędzierzyn-Koźle | Pakiet wirtualny | Fit Balans | opłacono on-line | |||
7 | 1044 | Juźwiak Adam | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fit Balans | opłacono on-line | |||
Foczki i Morsy Chełmno | |||||||||
8 | Maciejewska Magdalena | Chełmno | Pakiet wirtualny | Foczki i Morsy Chełmno | |||||
Fundacja Iron Team | |||||||||
9 | 1108 | Sabiniarz Małgorzata | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Iron Team | opłacono on-line | |||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
10 | 1016 | Ciężki Mateusz | Gdynia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
11 | 1124 | Szczepański Michał | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
12 | 1139 | Wojcik Karolina | Gdansk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
13 | 1004 | Bąkowska Dominika | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
14 | 1133 | Tutajewicz Aleksandra | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
15 | 1013 | Cholewa Rafał | Pruszcz Gdański | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
16 | 1100 | Poraj-Górska Anna | Gdynia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
17 | 1112 | Siudzińska Marta | Gdynia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
18 | 1033 | Gołyszny Marta | Gdynia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
19 | 1132 | Tomaszewska Ewa | Rumia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
20 | 1063 | Kotowicz Karolina | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
21 | 1078 | Lisowska Emilia | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
22 | 1142 | Wrobel Jolanta | Gdansk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
23 | 1071 | Kupryciuk Marta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
24 | 1135 | Wilamowski Mateusz | Gdynia | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
25 | 1102 | Reszetow Marta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Fundacja Jeppesena | opłacono | |||
GKS Stoczniowiec | |||||||||
26 | 1068 | Krzysiak Ewa | Gdańsk | Pakiet wirtualny | GKS Stoczniowiec | opłacono on-line | |||
Galopujące Safanduły | |||||||||
27 | 1031 | Gast Monika | Gdynia | Pakiet wirtualny | Galopujące Safanduły | opłacono on-line | |||
IRON TEAM | |||||||||
28 | 1054 | Korpolińska Marta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | IRON TEAM | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
29 | 1065 | Kowalik Katarzyna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
30 | 1120 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
31 | 1064 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
32 | 1070 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
33 | 1011 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
34 | 1093 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
35 | 1037 | Hirt Marta | Gdansk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
36 | 1083 | Mawlichanów Izabela | Pruszcz gdanski | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
37 | 1085 | Meler Benia | Wageningen | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
38 | 1086 | Meler Ula | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
39 | 1067 | Królik Katarzyna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
40 | 1003 | Baranowski Przemek | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
41 | 1042 | Jażdżewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Pakiet wirtualny | Iron Team | opłacono on-line | |||
Iron Team UK | |||||||||
42 | 1072 | Kurzawski Dawid | Płoty | Pakiet wirtualny | Iron Team UK | opłacono on-line | |||
43 | 1015 | Cieciórski Rafał | Walsall | Pakiet wirtualny | Iron Team UK | opłacono on-line | |||
44 | 1081 | Malik Klaudia | Płoty | Pakiet wirtualny | Iron Team UK | opłacono on-line | |||
IronTeam UK | |||||||||
45 | 1035 | Grądzki Kamil | Walsall | Pakiet wirtualny | IronTeam UK | opłacono on-line | |||
IronTeam UK | |||||||||
46 | 1010 | Chlechowicz Gosia | Wejherowo | Pakiet wirtualny | IronTeam UK | opłacono on-line | |||
47 | 1082 | Malik Piotr | Płoty | Pakiet wirtualny | IronTeam UK | opłacono on-line | |||
Jaguar | |||||||||
48 | 1056 | Kosiorek Adam | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Jaguar | opłacono | |||
49 | 1059 | Kosiorek Sebastian | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Jaguar | opłacono | |||
50 | 1057 | Kosiorek Patrycja | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Jaguar | opłacono | |||
KarolkowiPrzyjaciele | |||||||||
51 | 1018 | Ciróg Ewelina | Warszkowo | Pakiet wirtualny | KarolkowiPrzyjaciele | opłacono on-line | |||
52 | 1017 | Ciróg Artur | Warszkowo | Pakiet wirtualny | KarolkowiPrzyjaciele | opłacono on-line | |||
53 | 1136 | Wilawer Mariusz | Sławno | Pakiet wirtualny | KarolkowiPrzyjaciele | opłacono on-line | |||
54 | 1118 | Staszak Ignacy | Sławno | Pakiet wirtualny | KarolkowiPrzyjaciele | opłacono on-line | |||
55 | 1069 | Kuklińska-Staszak Beata | Sławno | Pakiet wirtualny | KarolkowiPrzyjaciele | opłacono on-line | |||
Krasnale | |||||||||
56 | 1116 | Sobański Dawid Sobański | Oława | Pakiet wirtualny | Krasnale | opłacono on-line | |||
Lider z sercem | |||||||||
57 | 1019 | Czaicki Grzegorz | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Lider z sercem | opłacono on-line | |||
M&ms | |||||||||
58 | 1117 | Sochanek Małgorzata | Łęgowo | Pakiet wirtualny | M&ms | opłacono on-line | |||
NORDIC-GOWINO | |||||||||
59 | 1128 | SZYMEROWSKI KRZYSZTOF | GOWINO | Pakiet wirtualny | NORDIC-GOWINO | opłacono on-line | |||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
60 | 1047 | Komar Tomasz | Lubiszewo | Pakiet wirtualny | Na przypale albo wcale!!! | opłacono on-line | |||
Nordic Walking z Leonem/Strzyżowisko | |||||||||
61 | 1045 | Kodlewicz Bogusław | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Nordic Walking z Leonem/Strzyżowisko | opłacono on-line | |||
Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku | |||||||||
62 | 1052 | Korecki Franciszek | Rębiechowo | Pakiet wirtualny | Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku | opłacono on-line | |||
63 | 1051 | Korecka Amelia | Rębiechowo | Pakiet wirtualny | Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku | opłacono on-line | |||
64 | 1053 | Korecki Maksymilian | Rębiechowo | Pakiet wirtualny | Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku | opłacono on-line | |||
65 | 1074 | Laskowski Tomasz | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Rozbiegani Lubraniec | |||||||||
66 | Zufla Ewelina | Lubraniec | Pakiet wirtualny | Rozbiegani Lubraniec | opłacono on-line | ||||
Siemi Carp Fishing | |||||||||
67 | 1111 | Siemiński Rafał | Sąsieczno | Pakiet wirtualny | Siemi Carp Fishing | opłacono on-line | |||
68 | 1110 | Siemińska Agnieszka | Sąsieczno | Pakiet wirtualny | Siemi Carp Fishing | opłacono on-line | |||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
69 | 1146 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Pakiet wirtualny | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
Szczecin biega | |||||||||
70 | 1088 | Mijas Małgorzata | Szczecin | Pakiet wirtualny | Szczecin biega | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
71 | 1050 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Pakiet wirtualny | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
72 | 1020 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Pakiet wirtualny | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
Tri Team | |||||||||
73 | 1129 | Ślizowska Paulina | Bochnia | Pakiet wirtualny | Tri Team | opłacono on-line | |||
Tysar | |||||||||
74 | 1062 | Kotarba - Tysarczyk Ewa | Lublewo Gdańskie | Pakiet wirtualny | Tysar | opłacono on-line | |||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
75 | 1046 | Kołodziej Edyta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | |||
Złote Trampki | |||||||||
76 | 1005 | Benkowska Jolanta | Gołubie | Pakiet wirtualny | Złote Trampki | opłacono on-line | |||
77 | 1125 | Szewczuk Anna | Gołubie | Pakiet wirtualny | Złote Trampki | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
78 | 1099 | Połeć Filip | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
79 | 1097 | Pijewska Joanna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
80 | 1115 | Smętek Malwina | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
81 | 1148 | ZIELIŃSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
82 | 1001 | Bach Sylwester | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
83 | 1076 | Lebiedzinski Kajetan | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
84 | 1075 | Lebiedzinska Tatiana | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
85 | 1122 | Szatanowski Jurek | Pruszcz Gdański | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
86 | 1145 | Zander Joanna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
87 | 1144 | Zając Grzegorz | Czarlin | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
88 | 1126 | Szewczyk Łukasz | Katowice | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
89 | 1002 | Bajerska Sylwia | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
90 | 1006 | Bisewski Robert | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
91 | 1091 | Nowicka Anna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
92 | 1089 | Mindexer Marco | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
93 | 1048 | Komorowska Sabina | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
94 | 1028 | Domańska Patrycja | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
95 | 1036 | Halikowska Adriana | Nysa | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
96 | 1123 | Szczepańska Joanna | Nysa | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
97 | 1032 | Gołębiewska Jolanta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
98 | 1038 | Jakubas Edyta | Rumia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
99 | 1043 | Józefiak Patrycja | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
100 | Józefiak Patrycja | Gdańsk | Pakiet wirtualny | ||||||
101 | 1079 | Łukaszewicz Paweł | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
102 | 1008 | Buczkowska Justyna | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
103 | 1098 | Podgorski Robert | Boleslawiec | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
104 | 1073 | Lalikowska Iwona | GDAŃSK | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
105 | 1027 | Derejczyk Paweł | Stara Huta | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
106 | 1096 | Palińska Elżbieta | Iława | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
107 | 1084 | Mawlichanów Maciej | Warszawa | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
108 | 1130 | Tatara Paulina | Warszawa | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
109 | 1149 | Zielnik Dariusz | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
110 | Bartela Leszek Bartela | Radłów | Pakiet wirtualny | ||||||
111 | 1024 | Darnowska-Daschke Małgorzata | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
112 | 1025 | Darnowski Dariusz | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
113 | 1023 | Darnowska Ewa | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
114 | 1095 | Oszmana Karolina | Tczew | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
115 | 1121 | Styga Krystyna | Kolbuszowa | Pakiet wirtualny | opłacono | ||||
116 | 1094 | Orzoł Agata | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
117 | 1041 | Jarzębowska Aneta | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
118 | 1150 | Zosgórnik Rafał | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
119 | 1026 | Dec Jacek | Kraków | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
120 | 1012 | Chmura Artur | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
121 | 1105 | Rosińska Karolina | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
122 | 1014 | Chylewska Aleksandra | Słupsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
123 | 1039 | Janta Katarzyna | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
124 | 1103 | Reszka Hanna | Zielonka | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
125 | 1107 | Rybka-Szczęsna Julianna | Juszkowo | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
126 | 1137 | Witkowska Agnieszka | Jagatowo | Pakiet wirtualny | opłacono | ||||
127 | 1106 | Rybka Czesław | Szczecin | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
128 | 1090 | Naliwajska NATALIA | Żnin | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
129 | 1030 | Falkiewicz Piotr | Walsal | Pakiet wirtualny | opłacono | ||||
130 | 1061 | Kot Żaneta | Gdynia | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
131 | 1058 | Kosiorek Robert | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono | ||||
132 | 1119 | Stencel Lilla | Stężyca | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
133 | 1143 | Wypych Magda | Piaseczno | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
134 | 1104 | Rompca Tomasz | Reda | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
135 | 1134 | Weichbrodt-Rompca Kamila | Reda | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
136 | 1034 | Góra Beata | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
137 | 1022 | Czechowska Anna | Kleszczewko | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
138 | Kuczyńska Barbara | Wrocław | Pakiet wirtualny | ||||||
139 | 1080 | Makowski Przemysław | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
140 | 1049 | Kopeć Zdzisław | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
141 | 1066 | Kowalski Piotr | Wrocław | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
142 | 1077 | Lehmann Ania | Gdańsk | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
143 | 1040 | Jarczewska Renata | Goleniów | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
144 | 1141 | Wolniak Mikołaj | Konin | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
145 | Sowa Renata | Elbląg | Pakiet wirtualny | ||||||
146 | 1060 | Kośmider Katarzyna | Leszno | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
147 | 1021 | Czech Julia | Paryż | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
148 | 1007 | Boczkowska Beata | Pruszków | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
149 | 1092 | Nowicka Marzena | Jonkowo | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
150 | 1114 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Pakiet wirtualny | opłacono | ||||
151 | 1147 | Zieleniewska Monika | Nedenes | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
152 | 1087 | Michalska Joanna | Reda | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
153 | 1138 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
154 | 1113 | Siwy Agata | Tarnowskie Góry | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
155 | 1140 | Wolniak Kasia | Konin | Pakiet wirtualny | opłacono on-line | ||||
Żeby Ci się Chciało | |||||||||
156 | 1009 | Bury Dorota Bury | Starogard Gd. | Pakiet wirtualny | Żeby Ci się Chciało | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5963