Bolszewo dla Niepodległej w ramach Kaszubskiego Grand Prix Małego Trójmiasta

Bieg 1,8 km Bieg 5 km Nordic Walking 5 km

Bieg 1,8 km

Nazwisko Imię Klub Dystans start Czas netto
FERRA-KLAS MONIKA AKADEMIA SPORTÓW WALKI I FITNESS FREE FIGHT Bieg 1,8 km 00:00:07.32 00:12:07.68


Bieg 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 86 LESZCZYŃSKI JACEK M 1 m 30-39 1 RUMIA Bieg 5 km 00:00:01.23 00:16:59.31
2 79 KRYZEL TOMASZ M 2 m 16-29 1 CZŁUCHÓW KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 00:00:01.63 00:17:14.82
3 72 JEREMICZ KAMIL M 3 m 16-29 2 ŚRODA WIELKOPOLSKA SKLEP BIEGACZA GDAŃSK Bieg 5 km 00:00:01.63 00:17:44.16
4 115 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 4 m 40-49 1 Bieg 5 km 00:00:01.43 00:18:39.26
5 81 LABUN ZENON M 5 m 40-49 2 MRZEZINO Bieg 5 km 00:00:02.38 00:18:52.83
6 117 JANKOWSKI SEBASTIAN M 6 m 30-39 2 Bieg 5 km 00:00:01.46 00:19:35.01
7 55 DAMPC DARIUSZ M 7 m 40-49 3 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:04.17 00:19:55.10
8 103 WASYLKA ŁUKASZ M 8 m 30-39 3 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 00:00:02.19 00:20:17.58
9 82 LADEMANN ARTUR M 9 m 40-49 4 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 00:00:02.60 00:20:43.13
10 63 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 10 m 40-49 5 RUMIA RUNEDA Bieg 5 km 00:00:04.51 00:20:45.00
11 96 RYCHLIK SEBASTIAN M 11 m 40-49 6 KLUCZE LISY PUSTYNI Bieg 5 km 00:00:02.03 00:21:01.37
12 95 PŁOTKA ADAM M 12 m 60-69 1 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 00:00:02.43 00:21:09.66
13 104 WICZLING KAROL M 13 m 40-49 7 CIESZENIE Bieg 5 km 00:00:03.53 00:21:21.52
14 92 NALEPKA KAROLINA K 1 k 16-29 1 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 5 km 00:00:01.96 00:21:27.91
15 111 STANKIEWICZ WITOLD M 14 m 40-49 8 GODĘTOWO WOLF TEAM Bieg 5 km 00:00:02.19 00:21:53.64
16 97 RYTLEWSKA ALICJA K 2 k 16-29 2 REDA Bieg 5 km 00:00:02.10 00:21:58.36
17 76 KOSZAŁKA JAKUB M 15 m 16-29 3 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:03.57 00:22:01.77
18 114 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 16 m 40-49 9 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5 km 00:00:03.94 00:22:22.91
19 105 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 17 m 40-49 10 LĘBORK Bieg 5 km 00:00:03.35 00:23:03.88
20 93 NASTAŁY MATEUSZ M 18 m 16-29 4 WEJHEROWO ATOMÓWKI Bieg 5 km 00:00:03.15 00:23:15.85
21 80 LABUDDA MIROSŁAW M 19 m 60-69 2 RUMIA MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 5 km 00:00:04.58 00:23:21.08
22 61 DROZDOWSKI ADAM M 20 m 40-49 11 BOLSZEWO Bieg 5 km 00:00:04.03 00:24:00.68
23 107 ZWOLIŃSKI SEBASTIAN M 21 m 40-49 12 BYDGOSZCZ Bieg 5 km 00:00:02.03 00:24:17.67
24 56 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 3 k 40-49 1 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 00:00:01.78 00:24:45.12
25 90 MROCZEK SYLWIA K 4 k 50-59 1 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5 km 00:00:03.39 00:24:58.13
26 112 SUJKOWSKI RYSZARD M 22 m 50-59 1 KOSTKOWO WOLF TEAM Bieg 5 km 00:00:02.76 00:25:02.09
27 60 DOLNY KAMIL M 23 m 16-29 5 RUMIA Bieg 5 km 00:00:05.33 00:25:09.04
28 50 ADRIANOWICZ BOŻENA K 5 k 60+ 1 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIE Bieg 5 km 00:00:06.74 00:25:13.74
29 108 WOŹNIAK JAGODA K 6 k 16-29 3 Bieg 5 km 00:00:05.01 00:25:18.43
30 62 DYDYMSKA MONIKA K 7 k 40-49 2 RUMIA RUNEDA Bieg 5 km 00:00:04.74 00:25:21.03
31 109 WOŹNIAK MIROSŁAWA K 8 k 30 -39 1 Bieg 5 km 00:00:04.67 00:25:22.98
32 66 GAWRYLCZYK MACIEJ M 24 m 60-69 3 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:04.58 00:25:59.63
33 74 KLEIN PIOTR M 25 m 40-49 13 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:03.24 00:26:24.12
34 110 KALINOWSKI PAWEŁ M 26 m 30-39 4 Bieg 5 km 00:00:02.73 00:26:26.52
35 73 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 27 m 40-49 14 REDA SKLEP BIEGACZA GDAŃSK Bieg 5 km 00:00:03.87 00:26:38.30
36 113 MIOTK BEATA K 9 k 40-49 3 Bieg 5 km 00:00:05.79 00:27:00.36
37 83 LADEMANN GABRIELA K 10 k 40-49 4 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 00:00:01.62 00:27:07.24
38 78 KRAUZA GRAŻYNA K 11 k 60+ 2 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 00:00:02.50 00:27:06.58
39 71 HIRSZ SEBASTIAN M 28 m 30-39 5 GOWINO Bieg 5 km 00:00:02.76 00:27:42.50
40 116 PŁOMIN OLA K 12 k 30 -39 2 BOŻEPOLE WIELKIE Bieg 5 km 00:00:04.80 00:27:52.45
41 58 DMOCHOWSKI CHRYSTIAN DMOCHOWSKI M 29 m 16-29 6 RUMIA Bieg 5 km 00:00:05.43 00:28:03.69
42 69 HALMAN MIROSŁAWA K 13 k 40-49 5 LUZINO Bieg 5 km 00:00:05.94 00:28:07.83
43 53 CHOINKA ALICJA K 14 k 16-29 4 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:08.16 00:28:30.44
44 98 RZEPA KAZIMIERZ M 30 m 70-79 1 BOLSZEWO Bieg 5 km 00:00:03.26 00:28:40.84
45 85 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 15 k 40-49 6 BOLSZEWO Bieg 5 km 00:00:07.02 00:28:45.51
46 99 RZESZUTEK MARZENA K 16 k 30 -39 3 BOLSZEWO Bieg 5 km 00:00:07.95 00:28:59.76
47 57 DMOCHOWSKA JULITA K 17 k 50-59 2 RYBNO Bieg 5 km 00:00:05.66 00:29:10.74
48 101 SUTUŁA IZABELA K 18 k 40-49 7 RYBNO Bieg 5 km 00:00:06.73 00:30:36.12
49 89 MARDZIŃSKA SYLWIA K 19 k 40-49 8 WEJHEROWO Bieg 5 km 00:00:06.66 00:30:36.90
50 75 KONKOL BEATA K 20 k 30 -39 4 BOLSZEWO AKADEMIA SPORTÓW WALKI I FITNESS FREE FIGHT Bieg 5 km 00:00:07.37 00:30:52.96
51 100 RZESZUTEK SŁAWOMIR M 31 m 30-39 6 BOLSZEWO Bieg 5 km 00:00:08.05 00:32:06.10
52 54 CHWALISZ SABINA K 21 k 60+ 3 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5 km 00:00:06.19 00:33:29.36
53 102 SZUR MATEUSZ K 22 k 16-29 5 RYBNO Bieg 5 km 00:00:04.66 00:35:35.69
54 106 ZASKOWSKA MARIA K 23 k 16-29 6 RUMIA Bieg 5 km 00:00:04.32 00:36:34.76


Nordic Walking 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans start Czas netto Ostrzeżenia
1 5 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 m 30-39 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO Nordic Walking 5 km 00:00:03.55 00:30:04.94
2 40 TOPOREK RAFAŁ M 2 m 40-49 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 00:00:03.90 00:30:40.17
3 19 KUCHNOWSKI KAROL M 3 m 40-49 2 WERBLINIA Nordic Walking 5 km 00:00:03.72 00:32:21.52
4 35 SMEJA PRZEMYSLAW M 4 m 40-49 3 NADOLE Nordic Walking 5 km 00:00:02.55 00:32:31.19 2min
5 16 KONKOL ANDRZEJ M 5 m 60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LEBORK Nordic Walking 5 km 00:00:02.68 00:33:00.15
6 12 HRYCYK KRZYSZTOF M 6 m 50-59 1 LĘBORK Nordic Walking 5 km 00:00:03.70 00:33:00.12
7 36 STEMPNIK DARIUSZ M 7 m 50-59 2 GDYNIA GDYNIA MOJE MIASTO Nordic Walking 5 km 00:00:01.43 00:33:34.98
8 31 REJMAK MAREK M 8 m 60-69 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 00:00:04.61 00:34:38.38
9 6 DREWA MARIAN M 9 m 60-69 3 GOŚCICINO Nordic Walking 5 km 00:00:04.62 00:34:38.59
10 43 WAWRZYNIAK IGOR M 10 m 16-29 1 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 00:00:02.31 00:35:32.82
11 33 SKURTYS CEZARY M 11 m 40-49 4 REDA MARDY BUM Nordic Walking 5 km 00:00:05.56 00:35:38.15
12 27 PIERZCHAŁA MAREK M 12 m 60-69 4 LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 5 km 00:00:04.49 00:35:42.96
13 11 HRYCYK IZABELA K 1 K 16-29 1 LĘBORK Nordic Walking 5 km 00:01:06.60 00:35:12.81
14 47 WÓJCIK PIOTR M 13 m 60-69 5 GDYNIA MORSIK WETERAN Nordic Walking 5 km 00:00:05.80 00:36:27.28
15 8 GAJEWSKA DANUTA K 2 k 40-49 1 ŁEBA Nordic Walking 5 km 00:01:05.68 00:35:32.92
16 20 ŁĘCKI JAN M 14 m 30-39 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 00:00:05.45 00:36:42.74
17 7 GAJDZIS WOJCIECH M 15 m 40-49 5 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 00:00:06.17 00:37:10.69
18 68 GÓRSKA IWONA K 3 k 40-49 2 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA Nordic Walking 5 km 00:01:06.87 00:36:10.04
19 21 MAŁSZYCKA BARBARA K 4 k 50-59 1 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA Nordic Walking 5 km 00:01:06.63 00:36:10.29
20 46 WIRKUS PAWEŁ M 16 m 60-69 6 KOWALE Nordic Walking 5 km 00:00:02.54 00:37:42.25
21 44 WAWRZYNIAK ANNA K 5 k 40-49 3 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 00:01:05.55 00:36:45.89
22 34 SKURTYS DAGMARA K 6 k 30-39 1 REDA MARDY BUM Nordic Walking 5 km 00:01:04.82 00:36:55.55
23 28 PIOTROWICZ KARINA K 7 k 50-59 2 GDYNIA Nordic Walking 5 km 00:01:05.60 00:37:10.64
24 18 KRAUZA JERZY M 17 m 60-69 7 BOLSZEWO RUN BABYS Nordic Walking 5 km 00:00:01.96 00:38:47.06
25 1 BIAŁK ROMAN M 18 m 70-79 1 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 00:00:03.25 00:38:50.87
26 48 ZWIERZ ANDRZEJ M 19 m 60-69 8 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK Nordic Walking 5 km 00:00:02.43 00:38:56.00
27 41 TOWARNICKA IZABELA K 8 k 50-59 3 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 00:01:07.24 00:38:09.50
28 2 BIESIADA CELINA K 9 k 30-39 2 LUBIESZYN Nordic Walking 5 km 00:01:03.49 00:38:15.48
29 22 MEGER PAWEŁ M 20 m 40-49 6 GRANICZNA WIEŚ Nordic Walking 5 km 00:00:04.97 00:39:32.68
30 39 SZPYRA EDWARD M 21 m 70-79 2 GDYNIA Nordic Walking 5 km 00:00:03.39 00:39:50.10
31 15 KASZUBOWSKI GRZEGORZ M 22 m 40-49 7 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 00:00:04.92 00:40:18.10
32 26 PETTA MAGDALENA K 10 k 40-49 4 ŁĘCZYCE Nordic Walking 5 km 00:01:04.44 00:39:32.64
33 42 WAJS-BUCZYŃSKA JOANNA K 11 k 60 1 ZAKOPANE TG SOKÓŁ GNIAZDO ZAKOPANE Nordic Walking 5 km 00:01:05.26 00:40:15.10
34 3 BŁASZKOWSKA ANNA K 12 k 40-49 5 WEJHEROWO Nordic Walking 5 km 00:01:04.10 00:42:13.42
35 17 KONKOL KRYSTYNA K 13 k 50-59 4 LĘBORK KREATIVSPORT LEBORK Nordic Walking 5 km 00:01:06.59 00:42:11.74
36 29 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 14 k 50-59 5 GDYNIA ELITE TEAM Nordic Walking 5 km 00:01:06.08 00:42:16.79
37 13 JABŁOŃSKA ANNA K 15 k 40-49 6 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 00:01:07.47 00:42:19.55
38 38 SZMIGIELSKA MARZENA K 16 k 50-59 6 GOŚCICINO Nordic Walking 5 km 00:01:10.36 00:42:56.75
39 23 MIŁKOWSKA JOLANTA K 17 k 50-59 7 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 5 km 00:01:07.65 00:43:01.10
40 32 SKRZYNECKA ANNA K 18 k 30-39 3 BOLSZEWO Nordic Walking 5 km 00:01:05.25 00:43:32.50
41 37 SZLAS LAURA K 19 k 30-39 4 GOŚCICINO Nordic Walking 5 km 00:01:13.02 00:46:29.88
42 25 OGRODOWICZ IWONA K 20 k 50-59 8 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 5 km 00:01:08.60 00:46:45.91
43 45 WIRKUS DANUTA K 21 k 50-59 9 KOWALE Nordic Walking 5 km 00:01:04.14 00:47:32.25
44 4 BRYLOWSKA GRAŻYNA K 22 k 40-49 7 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 00:01:09.44 00:51:36.27
45 49 ŻUKOWSKA ALICJA K 23 k 40-49 8 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 00:01:09.25 00:51:37.13
46 9 GRABOWSKA BASIA K 24 k 40-49 9 REDA Nordic Walking 5 km 00:01:07.84 00:51:44.89
47 10 GRABOWSKI RADEK M 23 m 16-29 2 REDA Nordic Walking 5 km 00:00:03.34 00:52:49.72

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ