Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaskulska Dominika Sztum Polska Bieg dzieci 10-12 lat LKS Zantyr Sztum
2 Buglewska Patrycja Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 2 Malbork
3 Buglewski Nikodem Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP 2 Malbork
4 Kowszewicz Agata Sztum Polska Bieg dzieci 10-12 lat LKS Zantyr Sztum
5 Pyzik Oliwia Sztum Polska Bieg dzieci 10-12 lat LKS Zantyr Sztum
6 Kwiatkowska Nina Sztum Polska Bieg dzieci 10-12 lat LKS Zantyr Sztum
7 Jaworska Maja Sztum Polska Bieg dzieci 10-12 lat LKS Zantyr Sztum
8 Bandzarewicz Franiszek Sztum Polska Bieg dzieci do lat 9 LKS Zantyr Sztum
9 Kubacki Ksawery Sztum Polska Bieg dzieci do lat 9 LKS Zantyr Sztum
10 Rys Hanna Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr.8 Malbork
11 Kamińska Martyna Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
12 Kocięda Jan Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
13 Ciesielski Adrian Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
14 Jasiński Antoni Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
15 Radzikowski Franciszek Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
16 Kocięda Małgorzata Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
17 Mroczkowski ARTUR Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 Zespół Szkół Katolickich w Malborku
18 Mroczkowska Patrycja Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 Zespół Szkół Katolickich w Malborku
19 Kloc Grzegorz Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat
20 Krupski Piotr malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 SP8 Malbork
21 Tomczyk Aleksandra Starogard gd Polska Bieg dzieci 13-14 lat KKB Starogard gd
22 Spiżewski Tymoteusz Sztum Polska Bieg dzieci do lat 9 LKS Zantyr Sztum
23 Jurkiewicz Natalia Sztum Polska Bieg dzieci do lat 9 LKS ZANTYR SZTUM
24 Cygan Lena BRANIEWO Polska Bieg dzieci do lat 9 MOS ZATOKA
25 Wirska Emma Jaworzno Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 14 Jaworzno
26 Gołuńska Amelia Kolincz Polska Bieg dzieci 13-14 lat OSP Klonówka
27 Piotrowska Maria Sztum Polska Bieg dzieci do lat 9 LKS ZANTYR SZTUM
28 Ackermann Tymon Tczew Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 12 Tczew
29 Ackermann Kamil Tczew Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 12 Tczew
30 Ziemba Franciszek Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat
31 Zawadzki Hubert Nowiec Polska Bieg dzieci do lat 9 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
32 Zawadzka Wiktoria Nowiec Polska Bieg dzieci do lat 9 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
33 Radzikowska Hania Szymankowo Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 1 Malbork
34 Dziedzic Zuzanna Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
35 Dolata Ksawery Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 Malbork
36 Boniek Kajetan Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
37 Szwed Jan Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
38 Socha Beniamin Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
39 Krotowski Szymon Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
40 Wróblewski Jakub Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
41 Siemaszkiewicz Igor Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
42 Sawicki Maksym Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
43 Pozorski Stanisław Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat I LO Malbork
44 Brzeziński Michał Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
45 Sobuń Filip Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
46 Jastrzębski Igor Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
47 Lorenz Franciszek Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
48 Stachurski Ignacy Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
49 Szewczyk Antoni Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
50 Strzeszyński Mateusz Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
51 Frąckowiak Maciej Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
52 Owczarek Szymon Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
53 Tyborski Jan Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
54 Kończyński Szymon Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
55 Waniewski Łukasz Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat G8 Bielany
56 Kochaniak Oliwier Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
57 Niezgoda Przemysław Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP8 Malbork
58 Laskowska Kinga Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
59 Krajeńska Małgorzata Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
60 Ostrowska Nadia Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
61 Drózda Kaja Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
62 Żarska Małgorzata Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
63 Zaborowska Daria Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
64 Łyczkowska Lena Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
65 Łyczkowski Borys Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
66 Zakrzewski Piotr Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
67 Troszko Amelia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
68 Kozakiewicz Patrycja Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
69 Górna Zofia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
70 Mettel Maja Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
71 Falkowska Natalia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
72 Zając Zuzanna Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
73 Satkiewicz Sandra Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
74 Ganiacz Karolina Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
75 Szczepańska Kornelia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
76 Józefowicz Wiktoria Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
77 Dawidowska Oliwia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
78 Białkowska Maria Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
79 Stec Natalia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
80 Rotter Antonina Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
81 Święcka Agata Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
82 Suchcicka Julia Malbork Polska Bieg dzieci 15-18 lat I LO Malbork
83 Staniec Julia Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat
84 Maliszewska Zuzanna Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP8 Malbork
85 Opalewska Wiktoria Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
86 Czoska Maja Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
87 Łucewicz Jakub Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP8 Malbork
88 Brillowski Dawid Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP8 Malbork
89 Podlewski Filip Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
90 Miszkiel Kacper Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
91 Barwinek Oliwia Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
92 Kostrzewa Lena Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
93 Żółtańska Hanna Malbork Polska Bieg dzieci 10-12 lat SP8 Malbork
94 Wiktorowicz Ignacy Malbork Polska Bieg dzieci do lat 9 SP 2 Malbork
95 Chmielewska Marcelina Starogard Gdański Polska Bieg dzieci 13-14 lat SKL FILIPPIDES
96 Ostrowski Konrad Starogard Gdański Polska Bieg dzieci 10-12 lat SKL FILIPPIDES
97 Śliwa Aleksandra Starogard Gdański Polska Bieg dzieci 10-12 lat SKL FILIPPIDES
98 Wilczyńska Courtney Starogard Gdański Polska Bieg dzieci 10-12 lat SKL FILIPPIDES
99 Wilczyńska Samantha Starogard Gdański Polska Bieg dzieci 13-14 lat SKL FILIPPIDES
100 Wiktorowicz Igor Malbork Polska Bieg dzieci 13-14 lat SP 2 Malbork


Wyświetleń: 5852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ