Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Krupiński Marek | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Team ZabieganeDni | opłacono | |
2 | 20 | Gilarska Marta | Brwinów | Polska | zapis na 42 km | biegowe nygusy | opłacono | |
3 | 52 | Pogocki Piotr | Knurów | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
4 | 62 | Topolski Piotr | Sopot | Polska | zapis na 42 km | Sztafeta Nadziei | opłacono | |
5 | 13 | Maculewicz Marcin | Kielce | Polska | zapis na 42 km | JP 2 Team | opłacono | |
6 | 40 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | zapis na 42 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | |
7 | 46 | Mazur Emiliusz | Darłowo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
8 | 48 | Niedźwiedź Michał | Zgierz | Polska | zapis na 42 km | ŁÓDŹ RUNNING TEAM | opłacono | |
9 | 73 | Zawadzki Andrzej | Ogrodniczki | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
10 | 60 | ŚWIERCZ JACEK | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Byledobiec Anin | opłacono | |
11 | 24 | Irzyk Tomasz | Lublin | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
12 | 39 | Kosek Pawel | Tychy | Polska | zapis na 42 km | www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy | opłacono | |
13 | 29 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | zapis na 42 km | CoYoTe TEAM | opłacono | |
14 | 71 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Polska | zapis na 42 km | GWSC Team | opłacono | |
15 | 7 | Chołody Małgorzata | Gołańcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
16 | 34 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | zapis na 42 km | Forever Young Łódź | opłacono | |
17 | 72 | Zaglewski Andrzej | Władysławowo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
18 | 42 | Kundys Karolina | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | #WAWRZYNTEAM | opłacono | |
19 | 6 | Cejko Sławomir | Bydgoszcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
20 | 51 | Piędel Michał | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | #MLH | opłacono | |
21 | 44 | Łuc Grzegorz | Otwock | Polska | zapis na 42 km | Yienu | opłacono | |
22 | 45 | Mańkowski Dariusz | Jastrowie | Polska | zapis na 42 km | JASTROWIE | opłacono | |
23 | 49 | Nikrant Bartłomiej | Leśniewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
24 | 64 | Trochowski Adrian | Czatkowy | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
25 | 53 | sędecki piotr | Skierniewice | Polska | zapis na 42 km | Biegam więc jestem | opłacono | |
26 | 68 | Wietecha Marcin | Gdeńsk | Polska | zapis na 42 km | Rush Denied | opłacono | |
27 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | zapis na 42 km | Run Goku Team | |||
28 | 1 | Bajda Grzegorz | Pogórze | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
29 | 31 | KALITA Marcin | Kościelisko | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
30 | Olejniczak-Suchodolska Paulina | Przasnysz | Polska | zapis na 42 km | ||||
31 | Szczepanek Piotr | Szczytno | Polska | zapis na 42 km | Klub Biegacza JURUND Szczytno | |||
32 | 54 | Siekierski Wiesław | Bełchów | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
33 | Kozub Basia | Bochnia | Polska | zapis na 42 km | ||||
34 | Dziwoki Marek | Rybnik | Polska | zapis na 42 km | ||||
35 | 23 | Hyjek Stanisław | Poznań | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
36 | 61 | Tatuśko Tomasz | Kraków | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
37 | 25 | Jachimczyk-Korbut Aleksandra | Chrzanów | Polska | zapis na 42 km | parkrun Chrzanów | opłacono | |
38 | Machlowski RYSZARD | KRAKÓW | Polska | zapis na 42 km | BRYGADA R R | |||
39 | 55 | Skalski Piotr | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | NST SPORT | opłacono | |
40 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | zapis na 42 km | LKS Błękitni Żeglce | |||
41 | 2 | Bańbura Piotr | Końskie | Polska | zapis na 42 km | Pasat Końskie | opłacono | |
42 | Szklarski Łukasz | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | ||||
43 | Miros Aleksander | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | ||||
44 | 33 | Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak | Szczytniki | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
45 | Dachtera - Janiuk Dobrawa | Poznań | Polska | zapis na 42 km | ||||
46 | 43 | Kwiatkowska Renata | Ożarów Mazowiecki | Polska | zapis na 42 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono | |
47 | 30 | Jesiołowski Łukasz Jesiołowski | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
48 | 69 | Więczkowski Wojciech | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
49 | 63 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
50 | 16 | Dydak Dawid | Nadarzyn | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
51 | 22 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
52 | Selke Radosław Lucjan | Milanówek | Polska | zapis na 42 km | MORT! | |||
53 | 66 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | zapis na 42 km | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono | |
54 | 59 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | zapis na 42 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono | |
55 | 11 | Dębski Tomasz | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | Oddział Studencki PTTK | opłacono | |
56 | Michel Jan | Przywidz | Polska | zapis na 42 km | ||||
57 | 37 | Komadowska Monika | POZNAŃ | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
58 | 50 | OCHNIO RYSZARD | JASTROWIE | Polska | zapis na 42 km | POLONIA JASTROWIE AP START JASTROWIE | opłacono | |
59 | 58 | STUPKA Grzegorz | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | JoMaCha JoMaSo | opłacono | |
60 | 27 | Jaroni Tomasz | Poznań | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
61 | 14 | Dubowski Grzegorz | Kraków | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
62 | 67 | Widłak Janusz | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
63 | 9 | Czarnecki Adam | Łomianki | Polska | zapis na 42 km | Łomiankowska Grupa Biegowa | opłacono | |
64 | Stemplowski Jakub | Częstochowa | Polska | zapis na 42 km | ||||
65 | 10 | Dembiński Marek | Poznań | Polska | zapis na 42 km | W TRI Team / Atimex | opłacono | |
66 | Kąkol Sławomir | Reda | Polska | zapis na 42 km | ||||
67 | TARNOWSKI PAWEŁ | LUBLIN | Polska | zapis na 42 km | Happy Runners | |||
68 | Łoziński Wojciech | Oleśnica | Polska | zapis na 42 km | Ultra Speed Kwezal | |||
69 | 28 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono | |
70 | 19 | Gibas Mirosław | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
71 | MAJEWSKI MACIEJ | POZNAN | Polska | zapis na 42 km | ||||
72 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | zapis na 42 km | ||||
73 | Moskot Krzysztof | Gdynia | Polska | zapis na 42 km | OKAS Gdynia | |||
74 | 15 | Dudek Barbara | Lublin | Polska | zapis na 42 km | Lusia biega | opłacono | |
75 | 12 | Doliński Adam | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Grupa Biegowa UTK/KB Legionowo | opłacono | |
76 | Henriksson Catharina | Perstorp | Szwecja | zapis na 42 km | Söderasens fk | |||
77 | 56 | Smyk Kamil | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | Rol-Ryż | opłacono | |
78 | Jelander Anders | Perstorp | Szwecja | zapis na 42 km | Soderasens fk | |||
79 | 74 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | zapis na 42 km | Kundy Portowe | opłacono | |
80 | 70 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
81 | 17 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | zapis na 42 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono | |
82 | Mika Damian | Kuźnia Raciborska | Polska | zapis na 42 km | Eko-okna. Runners | |||
83 | 47 | Nehring Tomasz | Chełmno | Polska | zapis na 42 km | WETERANI RP | opłacono | |
84 | 26 | Jaciuk Dagmara | Zalasewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
85 | 4 | Birlet Paweł | Krosno | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
86 | 21 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | 100 Marathon Club Polska | opłacono |
Wyświetleń: 15810