Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#MLH | |||||||||
1 | 51 | Piędel Michał | Warszawa | zapis na 42 km | #MLH | opłacono | |||
#WAWRZYNTEAM | |||||||||
2 | 42 | Kundys Karolina | Warszawa | zapis na 42 km | #WAWRZYNTEAM | opłacono | |||
100 Marathon Club Polska | |||||||||
3 | 21 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | zapis na 42 km | 100 Marathon Club Polska | opłacono | |||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
4 | 40 | Kościński Patryk | Pozezdrze | zapis na 42 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | |||
BRYGADA R R | |||||||||
5 | Machlowski RYSZARD | KRAKÓW | zapis na 42 km | BRYGADA R R | |||||
Biegacz Portowy Hel | |||||||||
6 | 17 | Elmiś Grzegorz | Hel | zapis na 42 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono | |||
Biegam więc jestem | |||||||||
7 | 53 | sędecki piotr | Skierniewice | zapis na 42 km | Biegam więc jestem | opłacono | |||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
8 | 28 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | zapis na 42 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono | |||
Byledobiec Anin | |||||||||
9 | 60 | ŚWIERCZ JACEK | Warszawa | zapis na 42 km | Byledobiec Anin | opłacono | |||
CoYoTe TEAM | |||||||||
10 | 29 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | zapis na 42 km | CoYoTe TEAM | opłacono | |||
Eko-okna. Runners | |||||||||
11 | Mika Damian | Kuźnia Raciborska | zapis na 42 km | Eko-okna. Runners | |||||
Forever Young Łódź | |||||||||
12 | 34 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | zapis na 42 km | Forever Young Łódź | opłacono | |||
GWSC Team | |||||||||
13 | 71 | Wyganowski Konrad | RUMIA | zapis na 42 km | GWSC Team | opłacono | |||
Grupa Biegowa UTK/KB Legionowo | |||||||||
14 | 12 | Doliński Adam | Warszawa | zapis na 42 km | Grupa Biegowa UTK/KB Legionowo | opłacono | |||
Happy Runners | |||||||||
15 | TARNOWSKI PAWEŁ | LUBLIN | zapis na 42 km | Happy Runners | |||||
JASTROWIE | |||||||||
16 | 45 | Mańkowski Dariusz | Jastrowie | zapis na 42 km | JASTROWIE | opłacono | |||
JP 2 Team | |||||||||
17 | 13 | Maculewicz Marcin | Kielce | zapis na 42 km | JP 2 Team | opłacono | |||
JoMaCha JoMaSo | |||||||||
18 | 58 | STUPKA Grzegorz | Warszawa | zapis na 42 km | JoMaCha JoMaSo | opłacono | |||
KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||||||
19 | 43 | Kwiatkowska Renata | Ożarów Mazowiecki | zapis na 42 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono | |||
KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
20 | 59 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | zapis na 42 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono | |||
Klub Biegacza JURUND Szczytno | |||||||||
21 | Szczepanek Piotr | Szczytno | zapis na 42 km | Klub Biegacza JURUND Szczytno | |||||
Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
22 | 66 | Wąż Mariusz | Reda | zapis na 42 km | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono | |||
Kundy Portowe | |||||||||
23 | 74 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | zapis na 42 km | Kundy Portowe | opłacono | |||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
24 | Karczewski Grzegorz | Hel | zapis na 42 km | LKS Błękitni Żeglce | |||||
Lusia biega | |||||||||
25 | 15 | Dudek Barbara | Lublin | zapis na 42 km | Lusia biega | opłacono | |||
MORT! | |||||||||
26 | Selke Radosław Lucjan | Milanówek | zapis na 42 km | MORT! | |||||
NST SPORT | |||||||||
27 | 55 | Skalski Piotr | Warszawa | zapis na 42 km | NST SPORT | opłacono | |||
OKAS Gdynia | |||||||||
28 | Moskot Krzysztof | Gdynia | zapis na 42 km | OKAS Gdynia | |||||
Oddział Studencki PTTK | |||||||||
29 | 11 | Dębski Tomasz | Gdańsk | zapis na 42 km | Oddział Studencki PTTK | opłacono | |||
POLONIA JASTROWIE AP START JASTROWIE | |||||||||
30 | 50 | OCHNIO RYSZARD | JASTROWIE | zapis na 42 km | POLONIA JASTROWIE AP START JASTROWIE | opłacono | |||
Pasat Końskie | |||||||||
31 | 2 | Bańbura Piotr | Końskie | zapis na 42 km | Pasat Końskie | opłacono | |||
Rol-Ryż | |||||||||
32 | 56 | Smyk Kamil | Gdańsk | zapis na 42 km | Rol-Ryż | opłacono | |||
Run Goku Team | |||||||||
33 | Przybyła Adrian | Iława | zapis na 42 km | Run Goku Team | |||||
Rush Denied | |||||||||
34 | 68 | Wietecha Marcin | Gdeńsk | zapis na 42 km | Rush Denied | opłacono | |||
Soderasens fk | |||||||||
35 | Jelander Anders | Perstorp | zapis na 42 km | Soderasens fk | |||||
Sztafeta Nadziei | |||||||||
36 | 62 | Topolski Piotr | Sopot | zapis na 42 km | Sztafeta Nadziei | opłacono | |||
Söderasens fk | |||||||||
37 | Henriksson Catharina | Perstorp | zapis na 42 km | Söderasens fk | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
38 | 41 | Krupiński Marek | Warszawa | zapis na 42 km | Team ZabieganeDni | opłacono | |||
Ultra Speed Kwezal | |||||||||
39 | Łoziński Wojciech | Oleśnica | zapis na 42 km | Ultra Speed Kwezal | |||||
WETERANI RP | |||||||||
40 | 47 | Nehring Tomasz | Chełmno | zapis na 42 km | WETERANI RP | opłacono | |||
W TRI Team / Atimex | |||||||||
41 | 10 | Dembiński Marek | Poznań | zapis na 42 km | W TRI Team / Atimex | opłacono | |||
Yienu | |||||||||
42 | 44 | Łuc Grzegorz | Otwock | zapis na 42 km | Yienu | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | 52 | Pogocki Piotr | Knurów | zapis na 42 km | opłacono | ||||
44 | 46 | Mazur Emiliusz | Darłowo | zapis na 42 km | opłacono | ||||
45 | 73 | Zawadzki Andrzej | Ogrodniczki | zapis na 42 km | opłacono | ||||
46 | 24 | Irzyk Tomasz | Lublin | zapis na 42 km | opłacono | ||||
47 | 7 | Chołody Małgorzata | Gołańcz | zapis na 42 km | opłacono | ||||
48 | 72 | Zaglewski Andrzej | Władysławowo | zapis na 42 km | opłacono | ||||
49 | 6 | Cejko Sławomir | Bydgoszcz | zapis na 42 km | opłacono | ||||
50 | 49 | Nikrant Bartłomiej | Leśniewo | zapis na 42 km | opłacono | ||||
51 | 64 | Trochowski Adrian | Czatkowy | zapis na 42 km | opłacono | ||||
52 | 1 | Bajda Grzegorz | Pogórze | zapis na 42 km | opłacono | ||||
53 | 31 | KALITA Marcin | Kościelisko | zapis na 42 km | opłacono | ||||
54 | Olejniczak-Suchodolska Paulina | Przasnysz | zapis na 42 km | ||||||
55 | 54 | Siekierski Wiesław | Bełchów | zapis na 42 km | opłacono | ||||
56 | Kozub Basia | Bochnia | zapis na 42 km | ||||||
57 | Dziwoki Marek | Rybnik | zapis na 42 km | ||||||
58 | 23 | Hyjek Stanisław | Poznań | zapis na 42 km | opłacono | ||||
59 | 61 | Tatuśko Tomasz | Kraków | zapis na 42 km | opłacono | ||||
60 | Szklarski Łukasz | Warszawa | zapis na 42 km | ||||||
61 | Miros Aleksander | Warszawa | zapis na 42 km | ||||||
62 | 33 | Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak | Szczytniki | zapis na 42 km | opłacono | ||||
63 | Dachtera - Janiuk Dobrawa | Poznań | zapis na 42 km | ||||||
64 | 30 | Jesiołowski Łukasz Jesiołowski | Gdańsk | zapis na 42 km | opłacono | ||||
65 | 69 | Więczkowski Wojciech | Warszawa | zapis na 42 km | opłacono | ||||
66 | 63 | Torłop Przemysław | Gdańsk | zapis na 42 km | opłacono | ||||
67 | 16 | Dydak Dawid | Nadarzyn | zapis na 42 km | opłacono | ||||
68 | 22 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | zapis na 42 km | opłacono | ||||
69 | Michel Jan | Przywidz | zapis na 42 km | ||||||
70 | 37 | Komadowska Monika | POZNAŃ | zapis na 42 km | opłacono | ||||
71 | 27 | Jaroni Tomasz | Poznań | zapis na 42 km | opłacono | ||||
72 | 14 | Dubowski Grzegorz | Kraków | zapis na 42 km | opłacono | ||||
73 | 67 | Widłak Janusz | Warszawa | zapis na 42 km | opłacono | ||||
74 | Stemplowski Jakub | Częstochowa | zapis na 42 km | ||||||
75 | Kąkol Sławomir | Reda | zapis na 42 km | ||||||
76 | 19 | Gibas Mirosław | Warszawa | zapis na 42 km | opłacono | ||||
77 | MAJEWSKI MACIEJ | POZNAN | zapis na 42 km | ||||||
78 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | zapis na 42 km | ||||||
79 | 70 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | zapis na 42 km | opłacono | ||||
80 | 26 | Jaciuk Dagmara | Zalasewo | zapis na 42 km | opłacono | ||||
81 | 4 | Birlet Paweł | Krosno | zapis na 42 km | opłacono | ||||
biegowe nygusy | |||||||||
82 | 20 | Gilarska Marta | Brwinów | zapis na 42 km | biegowe nygusy | opłacono | |||
parkrun Chrzanów | |||||||||
83 | 25 | Jachimczyk-Korbut Aleksandra | Chrzanów | zapis na 42 km | parkrun Chrzanów | opłacono | |||
www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy | |||||||||
84 | 39 | Kosek Pawel | Tychy | zapis na 42 km | www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy | opłacono | |||
Łomiankowska Grupa Biegowa | |||||||||
85 | 9 | Czarnecki Adam | Łomianki | zapis na 42 km | Łomiankowska Grupa Biegowa | opłacono | |||
ŁÓDŹ RUNNING TEAM | |||||||||
86 | 48 | Niedźwiedź Michał | Zgierz | zapis na 42 km | ŁÓDŹ RUNNING TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 15262