Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Krupiński Marek | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Team ZabieganeDni | opłacono | |
2 | 20 | Gilarska Marta | Brwinów | Polska | zapis na 42 km | biegowe nygusy | opłacono | |
3 | 175 | Szeszycki Karol | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
4 | 124 | Gadzińska Katarzyna | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
5 | 111 | Ciebielski Wojciech | Dąbrówka | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
6 | 181 | Wallrat Anna | Rumia | Polska | zapis na 21 km | Parkrun Rumia | opłacono | |
7 | 52 | Pogocki Piotr | Knurów | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
8 | 139 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
9 | 62 | Topolski Piotr | Sopot | Polska | zapis na 42 km | Sztafeta Nadziei | opłacono | |
10 | 13 | Maculewicz Marcin | Kielce | Polska | zapis na 42 km | JP 2 Team | opłacono | |
11 | 40 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | zapis na 42 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | |
12 | 46 | Mazur Emiliusz | Darłowo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
13 | 112 | Ciosmak Tomasz | Katowice | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
14 | 177 | Szymański Paweł | Orle | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
15 | 101 | Andrzejewska-Sobieszek Ewa | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | Sport Life Balance | opłacono | |
16 | 134 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | zapis na 21 km | B-PAC Aronpharma | opłacono | |
17 | 48 | Niedźwiedź Michał | Zgierz | Polska | zapis na 42 km | ŁÓDŹ RUNNING TEAM | opłacono | |
18 | 123 | Fryc Paweł | Kamień | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
19 | 118 | Dreliszek Wojciech | Ogrodzieniec | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
20 | 147 | Lipińska-Pawlak Paulina | Bolechówko | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
21 | 73 | Zawadzki Andrzej | Ogrodniczki | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
22 | 60 | ŚWIERCZ JACEK | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Byledobiec Anin | opłacono | |
23 | 179 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | Byledobiec Anin | opłacono | |
24 | 176 | Szpyt Tomasz | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
25 | 137 | Kaczykowski Leon | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
26 | 24 | Irzyk Tomasz | Lublin | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
27 | 136 | Kaczanowski Maciej | Łódź | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
28 | 39 | Kosek Pawel | Tychy | Polska | zapis na 42 km | www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy | opłacono | |
29 | 164 | Ruta Maciej | Łódź | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
30 | 132 | Hoppe Maria | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
31 | 131 | Hoppe Jacek | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
32 | 29 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | zapis na 42 km | CoYoTe TEAM | opłacono | |
33 | 71 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Polska | zapis na 42 km | GWSC Team | opłacono | |
34 | 7 | Chołody Małgorzata | Gołańcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
35 | 34 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | zapis na 42 km | Forever Young Łódź | opłacono | |
36 | 168 | Sieniawski Marek | Gdynia | Polska | zapis na 21 km | ALFACO RUNNING TEAM | opłacono | |
37 | 32 | KASIERSKA EWA KATARZYNA | POZNAŃ | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | WKB META LUBLINIEC | opłacono | |
38 | 72 | Zaglewski Andrzej | Władysławowo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
39 | 42 | Kundys Karolina | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | #WAWRZYNTEAM | opłacono | |
40 | 188 | Zaręba Beata | Pruszków | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
41 | 138 | Kalbarczyk Beata | Otwock | Polska | zapis na 21 km | Orange Polska | opłacono | |
42 | 117 | Dragowska Emilia | Gdansk | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
43 | 6 | Cejko Sławomir | Bydgoszcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
44 | 174 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | zapis na 21 km | IG@fit_soldier3city | opłacono | |
45 | 135 | Jurek Andrzej | Pobiedziska | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
46 | 140 | Karpińska Monika | Bolęcin | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
47 | 51 | Piędel Michał | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | #MLH | opłacono | |
48 | 44 | Łuc Grzegorz | Otwock | Polska | zapis na 42 km | Yienu | opłacono | |
49 | 157 | Norkowska Aleksandra | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | Orange Polska | opłacono | |
50 | 154 | Nadolska Anna | WROCŁAW | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
51 | 65 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
52 | 158 | Ornal Mirek | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
53 | 161 | Popławski Przemysław Popławski | Elbląg | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
54 | 45 | Mańkowski Dariusz | Jastrowie | Polska | zapis na 42 km | JASTROWIE | opłacono | |
55 | 49 | Nikrant Bartłomiej | Leśniewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
56 | 145 | KORNOSZ ŁUKASZ | LUBOŃ | Polska | zapis na 21 km | Tuptańsko | opłacono | |
57 | 152 | Mosur Mirosław | Wolbrom | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
58 | 64 | Trochowski Adrian | Czatkowy | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
59 | 8 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | k s Olszewski i synowie | opłacono | |
60 | 53 | sędecki piotr | Skierniewice | Polska | zapis na 42 km | Biegam więc jestem | opłacono | |
61 | 68 | Wietecha Marcin | Gdeńsk | Polska | zapis na 42 km | Rush Denied | opłacono | |
62 | 162 | przepióra iwona | chęciny | Polska | zapis na 21 km | Bbl kielce | opłacono | |
63 | 121 | Fajer Marek | Myszków | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | Zwik Myszków BBB Myszków | opłacono | |
64 | 183 | Wesołek Daniel | Poznań | Polska | zapis na 21 km | Adidas Runners Poznań | opłacono | |
65 | 113 | Czarnecka Ilona | Łomianki | Polska | zapis na 21 km | Łomiankowska Grupa Biegowa | opłacono | |
66 | 108 | Centkowska Iwona | Radziejów | Polska | zapis na 21 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono | |
67 | 126 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | zapis na 21 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | |
68 | 104 | Bodus Marcin | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
69 | 1 | Bajda Grzegorz | Pogórze | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
70 | 31 | KALITA Marcin | Kościelisko | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
71 | 128 | Godlewska Diana | Łomża | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
72 | 107 | Bukowczan-Piniarska Beata | Dachowa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
73 | 167 | Siekierski Rafał | Bełchów | Polska | zapis na 21 km | Fundacja Biegamy Polesie | opłacono | |
74 | 143 | Knaga Piotr | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
75 | 141 | Kasperkiewicz Maja | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
76 | 142 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | zapis na 21 km | Kaszëbë Łebcz | opłacono | |
77 | 144 | KOLASIŃSKI Jarosław | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | KTM | opłacono | |
78 | 169 | Skowron Arkadiusz | Łódź | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
79 | 187 | Zaremba-Gąska Olga | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | BeFit24Team | opłacono | |
80 | 54 | Siekierski Wiesław | Bełchów | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
81 | 182 | Wasiak Joanna Wasiak | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | UNIQA RUNNING TEAM | opłacono | |
82 | 23 | Hyjek Stanisław | Poznań | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
83 | 61 | Tatuśko Tomasz | Kraków | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
84 | 149 | Matviichuk Galyna | Kijów | Ukraina | zapis na 21 km | RSP | opłacono | |
85 | 25 | Jachimczyk-Korbut Aleksandra | Chrzanów | Polska | zapis na 42 km | parkrun Chrzanów | opłacono | |
86 | 160 | Popek Barbara | Jastrzębie-Zdrój | Polska | zapis na 21 km | Sobieski6 | opłacono | |
87 | 55 | Skalski Piotr | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | NST SPORT | opłacono | |
88 | 109 | Chwalisz Leszek | Rumia | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | parkrun Rumia | opłacono | |
89 | 110 | Chwalisz Sabina | Rumia | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | parkrun Rumia | opłacono | |
90 | 171 | Stachurska Marta | Łódź | Polska | zapis na 21 km | Szakale Bałut Łódź | opłacono | |
91 | 18 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
92 | 184 | Wesołek Paula | Poznań | Polska | zapis na 21 km | Adidas Runners Poznań | opłacono | |
93 | 150 | Michalak Rafał | Rumia | Polska | zapis na 21 km | DA COMMANDA | opłacono | |
94 | 2 | Bańbura Piotr | Końskie | Polska | zapis na 42 km | Pasat Końskie | opłacono | |
95 | 38 | kopacz mirosław | Poznan | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
96 | 119 | Drzymała Beata | Krępina | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
97 | 120 | Drzymała Tomasz | Krępina | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
98 | 163 | Roszman Henryk | Orle | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
99 | 33 | Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak | Szczytniki | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
100 | 122 | Fiedorowicz Marcin | Kuźnica/ Podlaskie | Polska | zapis na 21 km | opłacono |
Wyświetleń: 15269