Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Andrzejewska-Sobieszek Ewa | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | Sport Life Balance | opłacono | |
2 | 1 | Bajda Grzegorz | Pogórze | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
3 | 2 | Bańbura Piotr | Końskie | Polska | zapis na 42 km | Pasat Końskie | opłacono | |
4 | 102 | Baraniecki Zbigniew | Poznan | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | 100MARATHON CLUB POLAND | opłacono | |
5 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | YULO RUN TEAM SIEDLCE | |||
6 | 3 | Bernat Antoni | Puck | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
7 | 103 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
8 | 4 | Birlet Paweł | Krosno | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
9 | Bisewski Piotr | Karwia | Polska | zapis na 21 km | ||||
10 | Biskupska Ewa | Poznań | Polska | zapis na 21 km | ||||
11 | 104 | Bodus Marcin | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
12 | Borowska Maria | Łódź | Polska | zapis na 21 km | ||||
13 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | zapis na 21 km | Przebiegli Unisław i Okolice | |||
14 | 5 | Brzozowski Andrzej | Zamość | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | WKZ | opłacono | |
15 | 105 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |
16 | 106 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | zapis na 21 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |
17 | 107 | Bukowczan-Piniarska Beata | Dachowa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
18 | 6 | Cejko Sławomir | Bydgoszcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
19 | 108 | Centkowska Iwona | Radziejów | Polska | zapis na 21 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono | |
20 | 7 | Chołody Małgorzata | Gołańcz | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
21 | 8 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | k s Olszewski i synowie | opłacono | |
22 | 109 | Chwalisz Leszek | Rumia | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | parkrun Rumia | opłacono | |
23 | 110 | Chwalisz Sabina | Rumia | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | parkrun Rumia | opłacono | |
24 | 111 | Ciebielski Wojciech | Dąbrówka | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
25 | 112 | Ciosmak Tomasz | Katowice | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
26 | 113 | Czarnecka Ilona | Łomianki | Polska | zapis na 21 km | Łomiankowska Grupa Biegowa | opłacono | |
27 | 9 | Czarnecki Adam | Łomianki | Polska | zapis na 42 km | Łomiankowska Grupa Biegowa | opłacono | |
28 | 114 | Czechowski Jerzy | warszawa | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | mza - warszawa | opłacono | |
29 | Dachtera - Janiuk Dobrawa | Poznań | Polska | zapis na 42 km | ||||
30 | 11 | Dębski Tomasz | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | Oddział Studencki PTTK | opłacono | |
31 | dembina andrzej | Gorzkie pole | Polska | zapis na 21 km | ||||
32 | 10 | Dembiński Marek | Poznań | Polska | zapis na 42 km | W TRI Team / Atimex | opłacono | |
33 | 115 | Depczyńska Patrycja | Rumia | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
34 | 12 | Doliński Adam | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | Grupa Biegowa UTK/KB Legionowo | opłacono | |
35 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | zapis na 21 km | North Runners | |||
36 | 116 | Dołgoruki Karolina Dołgoruki | Bogdanowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
37 | 117 | Dragowska Emilia | Gdansk | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
38 | 118 | Dreliszek Wojciech | Ogrodzieniec | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
39 | Drygas Wojciech | Luboń | Polska | zapis na 21 km | ||||
40 | 119 | Drzymała Beata | Krępina | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
41 | 120 | Drzymała Tomasz | Krępina | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
42 | 14 | Dubowski Grzegorz | Kraków | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
43 | 15 | Dudek Barbara | Lublin | Polska | zapis na 42 km | Lusia biega | opłacono | |
44 | 16 | Dydak Dawid | Nadarzyn | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
45 | Dziwoki Marek | Rybnik | Polska | zapis na 42 km | ||||
46 | 17 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | zapis na 42 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono | |
47 | 121 | Fajer Marek | Myszków | Polska | zapis na 21 km K60+ oraz M65+ | Zwik Myszków BBB Myszków | opłacono | |
48 | 122 | Fiedorowicz Marcin | Kuźnica/ Podlaskie | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
49 | 18 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | opłacono | ||
50 | Florek Magdalena | Borkowo | Polska | zapis na 21 km | ||||
51 | Florek Marcin | Borkowo | Polska | zapis na 21 km | ||||
52 | 123 | Fryc Paweł | Kamień | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
53 | Gadzinowski Ignacy | Radom | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | ||||
54 | 124 | Gadzińska Katarzyna | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
55 | 126 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | zapis na 21 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | |
56 | 125 | Gałacka Joanna | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
57 | 19 | Gibas Mirosław | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
58 | 127 | Gierszewski Mateusz | Poznań | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
59 | 20 | Gilarska Marta | Brwinów | Polska | zapis na 42 km | biegowe nygusy | opłacono | |
60 | 128 | Godlewska Diana | Łomża | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
61 | 130 | Górna Aldona | Śrem | Polska | zapis na 21 km | Żółwice w biegu | opłacono | |
62 | 22 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
63 | 129 | Gołębiowski Sławomir | Śrem | Polska | zapis na 21 km | OSP Śrem | opłacono | |
64 | Grabarska Lidia | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | ||||
65 | 21 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | zapis na 42 km | 100 Marathon Club Polska | opłacono | |
66 | Henriksson Catharina | Perstorp | Szwecja | zapis na 42 km | Söderasens fk | |||
67 | 131 | Hoppe Jacek | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
68 | 132 | Hoppe Maria | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
69 | 133 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | zapis na 21 km | Mama w Trójmieście | opłacono | |
70 | 23 | Hyjek Stanisław | Poznań | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
71 | 24 | Irzyk Tomasz | Lublin | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
72 | Iwanicki Łukasz | Lublin | Polska | zapis na 21 km | ||||
73 | 134 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | zapis na 21 km | B-PAC Aronpharma | opłacono | |
74 | 25 | Jachimczyk-Korbut Aleksandra | Chrzanów | Polska | zapis na 42 km | parkrun Chrzanów | opłacono | |
75 | 26 | Jaciuk Dagmara | Zalasewo | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
76 | 27 | Jaroni Tomasz | Poznań | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
77 | 29 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | zapis na 42 km | CoYoTe TEAM | opłacono | |
78 | 28 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono | |
79 | Jelander Anders | Perstorp | Szwecja | zapis na 42 km | Soderasens fk | |||
80 | 30 | Jesiołowski Łukasz Jesiołowski | Gdańsk | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
81 | Józwik Leszek | Kołaków | Polska | zapis na 21 km | ||||
82 | 135 | Jurek Andrzej | Pobiedziska | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
83 | 136 | Kaczanowski Maciej | Łódź | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
84 | 137 | Kaczykowski Leon | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
85 | Kąkol Sławomir | Reda | Polska | zapis na 42 km | ||||
86 | 138 | Kalbarczyk Beata | Otwock | Polska | zapis na 21 km | Orange Polska | opłacono | |
87 | 31 | KALITA Marcin | Kościelisko | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
88 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | zapis na 42 km | LKS Błękitni Żeglce | |||
89 | Karczewski Sławomir | Bydgoszcz | Polska | zapis na 21 km | ||||
90 | 139 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
91 | 140 | Karpińska Monika | Bolęcin | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
92 | 32 | KASIERSKA EWA KATARZYNA | POZNAŃ | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | WKB META LUBLINIEC | opłacono | |
93 | 141 | Kasperkiewicz Maja | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
94 | 33 | Kaźmierczak Andrzej Kaźmierczak | Szczytniki | Polska | zapis na 42 km | opłacono | ||
95 | 142 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | zapis na 21 km | Kaszëbë Łebcz | opłacono | |
96 | 34 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | zapis na 42 km | Forever Young Łódź | opłacono | |
97 | Klusek Jolanta | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | Yola Yolanda | |||
98 | 143 | Knaga Piotr | Warszawa | Polska | zapis na 21 km | opłacono | ||
99 | 35 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | Klub J.Słowackiego | opłacono | |
100 | 36 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Polska | zapis na 42 km K60+ oraz M65+ | Klub J.Słowackiego | opłacono |
Wyświetleń: 15823