Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Sanner Marcin Gdynia Polska Maraton Wte i WeWte opłacono
2 Miśtak Jolanta Oława Polska Maraton Biegnij Oławo
3 Klimczewski Andrzej Łódź Polska Maraton Forever Young Łódź opłacono
4 Dujka Dariusz Radom Polska Maraton opłacono
5 Nowopolski Leszek Gdańsk Polska Maraton
6 Labudda Wojciech Puck Polska Maraton LKS Puck, Przyjaciele w Biegu opłacono
7 Czajkowski Michal Warszawa Polska Maraton opłacono
8 Vandenbussche Jelle Meulebeke Belgia Maraton opłacono
9 Jankowska Barbara Poznań Polska Maraton
10 Trzepacz Dorota Oleśnica Polska Maraton KB Lupus Oleśnica opłacono
11 Kaczmarski Tomasz Gdynia Polska Maraton
12 Zieliński Tomasz Stołężyn Polska Maraton opłacono
13 Gil Jakub Warszawa Polska Maraton opłacono
14 Pazda-Pozorska Gosia Słupsk Polska Maraton Poltarex
15 Adamski Adam Bierutów Polska Maraton opłacono
16 Latosinska Kamila Gdansk Polska Maraton opłacono
17 Błaszczyk Marta Gdańsk Polska Maraton opłacono
18 Hojka Kamil Klenica Polska Maraton KS Odra Klenica opłacono
19 Jazdzewski Dawid Gdańsk Polska Maraton opłacono
20 Necel Marek Władysławowo Polska Maraton Biegamy Razem Władysławowo opłacono
21 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Polska Maraton ST RUNNERS
22 Kubacki Paweł Łódź Polska Maraton opłacono
23 Kłodawski Przemysław Udorpie Polska Maraton opłacono
24 Kowal Cezary Reda Polska Maraton Szybkie Trampki opłacono
25 Gojke Dawid Władysławowo Polska Maraton Biegamy Razem Władysławowo opłacono
26 Wach Zdzisław Augustów Polska Maraton opłacono
27 Szczutkowski Jakub Warszawa Polska Maraton GWARDIA Warszawa 1948 Running Team
28 Guzek Cezary Łowicz Polska Maraton opłacono
29 Mollin Bartłomiej Strzelno Polska Maraton LZS Sokół Strzelno opłacono
30 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Polska Maraton opłacono
31 Jędrachowicz Krzysztof Zduny Polska Maraton opłacono
32 Kruszyński Krzysztof świecie Polska Maraton
33 Oreszke Jan Karwia Polska Maraton BRW KP PSP opłacono
34 Hewelt Mateusz Puck Polska Maraton REBELS LEGION TEAM
35 Bekisz Marcin Bojano Polska Maraton opłacono
36 Hubert Jakub Pogórze Polska Maraton opłacono
37 Janusz Marek Częstochowa Polska Maraton opłacono
38 Popiel Grażyna Trzebnica Polska Maraton opłacono
39 Kiczyński Grzegorz Warszawa Polska Maraton opłacono
40 Frański Łukasz Nowy Tomyśl Polska Maraton NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
41 Szczepanek Piotr Szczytno Polska Maraton Klub Biegacza JURUND Szczytno opłacono
42 Karwan Zbigniew Lublin Polska Maraton bbl opłacono
43 Sierocki Jan Augustów Polska Maraton ATP Augustów opłacono
44 Witek Tomasz Warszawa Polska Maraton
45 Ćwikliński Sławomir Kosakowo Polska Maraton Kosakowo/Złote Piaski opłacono
46 Karczewski Grzegorz Hel Polska Maraton LKS Błękitni Żeglce opłacono
47 Kollek Anna Władysławowo Polska Maraton Biegamy Razem Władysławowo opłacono
48 Reszke Filip Wejherowo Polska Maraton Areszt Śledczy Wejherowo opłacono
49 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią Polska Maraton opłacono
50 Konieczny Robert Nakło nad Notecią Polska Maraton opłacono
51 Dydak Dawid Nadarzyn Polska Maraton
52 Ostojska Ewa Reda Polska Maraton Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo
53 Siesicka-Wasilewska Marta Kolbudy Polska Maraton Leśna RUNda opłacono
54 Głupczyk Tadeusz Warszawa Polska Maraton 100 Marathon Club Polska opłacono
55 Michalczuk Mariusz Kraków Polska Maraton
56 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Polska Maraton
57 Oberzig Tomasz Reda Polska Maraton ST RUNNERS opłacono
58 Wasilewski Sławomir Kolbudy Polska Maraton Leśna RUNda opłacono
59 Leksycki Robert Gdynia Polska Maraton AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI opłacono


Wyświetleń: 6190

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ