Maraton

Maraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 37 km Diableska Ściana 4,7 km Meta g. PU g. WŁ
1 27 LABUDDA WOJCIECH M 1 PUCK LKS PUCK, PRZYJACIELE W BIEGU Maraton 02:36:10.83 00:02:15.28 00:20:21.82 02:58:47.93
2 35 RESZKE FILIP M 2 WEJHEROWO ARESZT ŚLEDCZY WEJHEROWO Maraton 02:38:13.64 00:02:27.68 00:21:00.63 03:01:41.95
3 4 CZAJKOWSKI MICHAL M 3 WARSZAWA Maraton 02:41:40.86 00:01:59.41 00:19:52.40 03:03:32.67
4 13 HUBERT JAKUB M 4 POGÓRZE Maraton 02:58:03.58 00:02:50.89 00:22:56.08 03:23:50.55
5 32 OBERZIG TOMASZ M 5 REDA ST RUNNERS Maraton 03:00:00.10 00:02:43.78 00:22:21.60 03:25:05.48
6 39 SZCZEPANEK PIOTR M 6 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Maraton 02:58:43.94 00:02:54.40 00:25:06.79 03:26:45.13
7 44 ZIELIŃSKI TOMASZ M 7 STOŁĘŻYN Maraton 03:02:40.96 00:03:40.88 00:24:00.27 03:30:22.11
8 47 JEŻEWSKI MICHAŁ M 8 WARSZAWA KYOKO WARSZAWA Maraton 03:03:36.33 00:03:30.13 00:28:45.77 03:35:52.23
9 22 KŁODAWSKI PRZEMYSŁAW M 9 UDORPIE Maraton 03:12:03.23 00:02:54.81 00:24:18.03 03:39:16.07
10 33 ORESZKE JAN M 10 KARWIA BRW KP PSP Maraton 03:10:28.89 00:03:47.24 00:30:26.99 03:44:43.12 TAK
11 45 SANNER MARCIN M 11 GDYNIA WTE I WEWTE Maraton 03:17:43.90 00:02:56.04 00:24:31.94 03:45:11.88
12 8 GIL JAKUB M 12 WARSZAWA Maraton 03:17:30.83 00:03:51.65 00:25:19.06 03:46:41.54
13 14 JANUSZ MAREK M 13 CZĘSTOCHOWA Maraton 03:15:30.55 00:03:10.95 00:28:17.40 03:46:58.90
14 43 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 14 KOLBUDY LEŚNA RUNDA Maraton 03:16:52.29 00:04:21.27 00:26:39.68 03:47:53.24
15 20 KICZYŃSKI GRZEGORZ M 15 WARSZAWA Maraton 03:18:30.41 00:03:17.58 00:27:43.25 03:49:31.24
16 26 KUBACKI PAWEŁ M 16 ŁÓDŹ Maraton 03:21:47.09 00:03:10.36 00:25:49.44 03:50:46.89
17 46 SKRZYPCZAK MARCIN M 17 JASZCZÓW LHKS JASZCZOWIANKA Maraton 03:20:25.16 00:04:43.50 00:25:48.68 03:50:57.34
18 5 ĆWIKLIŃSKI SŁAWOMIR M 18 KOSAKOWO KOSAKOWO/ZŁOTE PIASKI Maraton 03:23:20.04 00:02:33.68 00:25:51.63 03:51:45.35
19 25 KOWAL CEZARY M 19 REDA SZYBKIE TRAMPKI Maraton 03:23:36.34 00:03:04.58 00:25:17.69 03:51:58.61
20 18 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 20 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE Maraton 03:20:25.93 00:04:42.41 00:28:00.92 03:53:09.26
21 29 LEKSYCKI ROBERT M 21 GDYNIA AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI Maraton 03:23:57.66 00:03:10.87 00:28:21.15 03:55:29.68
22 16 JĘDRACHOWICZ KRZYSZTOF M 22 ZDUNY Maraton 03:25:45.17 00:04:26.28 00:31:27.56 04:01:39.01
23 30 MOLLIN BARTŁOMIEJ M 23 STRZELNO LZS SOKÓŁ STRZELNO Maraton 03:25:10.77 00:01:37.62 00:34:51.39 04:01:39.78 TAK
24 19 KARWAN ZBIGNIEW M 24 LUBLIN BBL Maraton 03:32:39.73 00:03:57.87 00:29:02.94 04:05:40.54
25 17 KANIGOWSKI GRZEGORZ M 25 GDAŃSK Maraton 03:34:50.20 00:03:12.50 00:27:53.20 04:05:55.90
26 31 NECEL MAREK M 26 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Maraton 03:31:56.75 00:04:16.38 00:31:14.08 04:07:27.21 TAK
27 34 POPIEL GRAŻYNA K 1 TRZEBNICA Maraton 03:38:52.58 00:04:32.09 00:30:55.98 04:14:20.65
28 7 FRAŃSKI ŁUKASZ M 27 NOWY TOMYŚL NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Maraton 03:35:20.29 00:05:07.86 00:37:31.37 04:17:59.52
29 12 HOJKA KAMIL M 28 KLENICA KS ODRA KLENICA Maraton 03:41:17.78 00:05:16.45 00:33:15.21 04:19:49.44
30 11 GUZEK CEZARY M 29 ŁOWICZ Maraton 03:44:38.82 00:03:05.14 00:32:29.64 04:20:13.60
31 41 VANDENBUSSCHE JELLE M 30 MEULEBEKE Maraton 03:23:43.76 00:05:35.21 00:52:04.66 04:21:23.63
32 21 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M 31 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ Maraton 03:46:35.05 00:03:53.71 00:32:22.00 04:22:50.76
33 40 TRZEPACZ DOROTA K 2 OLEŚNICA KB LUPUS OLEŚNICA Maraton 03:54:18.73 00:03:29.83 00:29:52.64 04:27:41.20
34 15 JAZDZEWSKI DAWID M 32 GDAŃSK Maraton 03:52:14.50 00:04:11.45 00:34:42.17 04:31:08.12
35 36 SIEROCKI JAN M 33 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW Maraton 04:01:58.22 00:02:56.04 00:28:59.21 04:33:53.47
36 37 SIESICKA-WASILEWSKA MARTA K 3 KOLBUDY LEŚNA RUNDA Maraton 04:14:00.14 00:04:22.58 00:30:27.38 04:48:50.10
37 42 WACH ZDZISŁAW M 34 AUGUSTÓW Maraton 04:08:42.89 00:04:48.37 00:37:27.46 04:50:58.72
38 10 GOJKE DAWID M 35 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Maraton 04:04:03.81 00:05:18.27 00:43:24.45 04:52:46.53 TAK
39 28 LATOSINSKA KAMILA K 4 GDANSK Maraton 04:25:01.17 00:03:16.10 00:32:57.21 05:01:14.48
40 1 ADAMSKI ADAM M 36 BIERUTÓW Maraton 04:26:31.80 00:04:11.24 00:34:15.63 05:04:58.67
41 3 MROZOWSKA-KLAJNERT AGATA K 5 GDAŃSK Maraton 04:28:34.21 00:03:14.56 00:34:47.12 05:06:35.89
42 23 KOLLEK ANNA K 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Maraton 04:29:01.78 00:04:56.54 00:37:05.98 05:11:04.30 TAK
43 6 DUJKA DARIUSZ M 37 RADOM Maraton 04:31:46.40 00:05:16.06 00:37:16.54 05:14:19.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ