Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bendyk Nikodem | Bolszewo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole na Wodnej | |
2 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
3 | Boza Beata | Gdynia/Chłapowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
4 | Brzozowski Piotr | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
5 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
6 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo | |
7 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
8 | Chudzik Oliwia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
9 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
10 | Czwatschka Kacper | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
11 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
12 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
13 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 reda | |
14 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 reda | |
15 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
16 | Firlus Eryk | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | UKS 1 Reda | |
17 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo | |
18 | Gojke Alicja | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo | |
19 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
20 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
21 | Grzegory Marek | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Decathlon Rumia | opłacono |
22 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | BIEG GŁÓWNY | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
23 | Hladiy Lilia | Gdańsk | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
24 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY | Iron Team | opłacono |
25 | Janczy Zbigniew | Tarnobrzeg | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
26 | Janiak Tymon | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
27 | Jankowski Jakub | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
28 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
29 | Jażdżewska Monika | Wiślinka | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
30 | Jedynak Aleksandra | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
31 | Jetke Karol | Strzelno | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
32 | Kaczmarski Tomasz | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Brosio Tornado | |
33 | Karbowiak Gabriel | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
34 | Karcz Igor | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Osp Karwia | |
35 | Kartasińska Anna | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
36 | Kartasińska Arleta | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
37 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kaszëbë Łebcz | opłacono |
38 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | SP Małe Morze Puck | |
39 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | SP Małe Morze Puck | |
40 | Kondracka Helenka | Hel | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
41 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
42 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
43 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
44 | Kreft Bruno | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
45 | Kreft Inga | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
46 | Kurnik Jakub | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
47 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Projekt1000up /Bażant team | opłacono |
48 | Labudda Adam | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
49 | Labudda Arkadiusz | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
50 | Labudda Katarzyna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
51 | Labudda Matylda | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
52 | Labudda Zofia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
53 | Lamenta Leon | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
54 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
55 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
56 | Maciejowski Wiesław | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY | Olkuszbiega | opłacono |
57 | Oberzig Mateusz | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
58 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
59 | Okroy Kamil | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
60 | Okroy Sylwester | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
61 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | BRW KP PSP | opłacono |
62 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
63 | Popis Filip | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
64 | Popis Jakub | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
65 | Popis Kacper | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
66 | Ragin Przemysław | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
67 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Ap1 | |
68 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sportowa Jedyneczka | |
69 | Sikorra Cezary | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
70 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kapitanat Portu Gdynia | |
71 | Sobczak Robert | Łódź | Polska | BIEG GŁÓWNY | Łodzianin | |
72 | Sokół Marcin | Pobłocie | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
73 | Stempniak Katarzyna | Hel | Polska | BIEG GŁÓWNY | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
74 | Stempniak Michał | Hel | Polska | BIEG GŁÓWNY | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
75 | Stempniak Zbigniew | Hel | Polska | BIEG GŁÓWNY | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
76 | Stucki Oliwier | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła podstawowa w Chłapowie | |
77 | Stucki Sławomir | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
78 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | SP 6 Rumia | |
79 | Weckwerth Jacek | Ostrów Wielkopolski | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
80 | Werema Natalia | Pasłęk | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
81 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | MAMY TO | opłacono |
82 | Wyszecki Dawid | Gniewino | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
83 | Zagrabski Tymon | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
84 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | REWA 12:15 | |
85 | Zielke-Gojke Małgorzata | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
86 | Łuczak-Pokój Barbara | Sarzyna/Podkarpacie | Polska | BIEG GŁÓWNY | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | opłacono |
Wyświetleń: 5549