Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 272 Jastrzębska Marta Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
2 288 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna Polska Bieg dzieci 10 lat STALSPEED SPEDYCJA
3 285 Patoka Franciszek Kosakowo Polska Bieg dzieci 10 lat SP Kosakowo
4 271 Janik Piotr Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
5 270 Grzegorczyk Dawid Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
6 291 Szczegielniak Julia Celbowo Polska Bieg dzieci 10 lat Mardy Bum
7 275 Lewandowska Martyna Bolszewo Polska Bieg dzieci 10 lat
8 287 Sawicki Wiktor Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat UKS Gromik Gdynia
9 283 Olszewska Maja Mirachowo Polska Bieg dzieci 10 lat AMS
10 284 Paszka Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Sp17 Gdynia
11 280 Mischke Magda Bojano Polska Bieg dzieci 10 lat KKS SFORA
12 279 Mateja Lucja Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
13 278 Malitka Marcel Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Sztorm kosakowo
14 292 Szwemin Zuzia Rumia Bieg dzieci 10 lat
15 267 Dardzińska Martyna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
16 289 Słowińska Łucja Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Triteam Rumia
17 290 Socik Antonina Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat
18 277 Maciejewska Agata Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 8 Rumia
19 269 Grabowska Zofia Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 6 Rumia
20 265 Ciszewska Zuzanna Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP nr 6 w Rumi
21 293 Teska Martyna Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Active Flow
22 286 Reszka Nikola Lębork Polska Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
23 266 Dancewicz Amelka Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 31
24 268 Godlewska Małgorzata Malbork Polska Bieg dzieci 10 lat Sp2 Malbork
25 282 Nietupska Inga Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat SP 1 Rumia
26 274 Kuś Nadia Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat
27 273 Klimczuk Kamil Lębork Polska Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
28 294 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 10 lat RKS Rumia
29 264 Bomba Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Akademia Bałtyk Gdynia
30 276 Łyżwińska Wiktoria Lębork Polska Bieg dzieci 10 lat UKS "Siódemka" Lębork
31 263 Bojaruniec Piotr Rumia Polska Bieg dzieci 10 lat Salos Rumia
32 301 Hadam Jakub Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Active Life
33 332 Wasilke Julia Reda Polska Bieg dzieci 11 lat
34 302 Iłgowski Sebastian Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat
35 305 Koślicka Milena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
36 313 Marek Piotr Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
37 326 Sikora Zuzanna Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS „Siódemka”
38 298 Cichocka Zofia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
39 325 Sawuk Zofia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
40 334 Wojciechowska Lena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
41 297 Browarczyk Robert Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
42 328 Smołoński Marcel Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat Active Flow
43 295 Barszczewska Dajana Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat SP nr 9 w Rumi
44 316 parchem Nikodem Kielno Polska Bieg dzieci 11 lat Sfora bojano
45 330 Strużyński Michał Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat SP 39
46 315 Paczkowski Wojciech WEJHEROWO Polska Bieg dzieci 11 lat
47 319 Puzdrowska Laura Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
48 309 Langmesser Nadia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
49 312 Maciejewska Laura Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
50 306 Krupska Katarzyna RUMIA Polska Bieg dzieci 11 lat
51 304 Kierski Marcel Bolszewo Polska Bieg dzieci 11 lat Akademia Piłkarska Cassubian
52 331 Twórz Laura Borkowo Polska Bieg dzieci 11 lat SP Kowale
53 324 Ryk Lena Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
54 303 Jastrzebska Agata Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
55 318 Pryczkowski Nikodem Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
56 296 Bielecki Jakub GDYNIA Polska Bieg dzieci 11 lat
57 327 Skurtys AMELIA REDA Polska Bieg dzieci 11 lat MARDY BUM
58 321 Rohde Agata Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
59 300 DegórskI Mateusz REDA Polska Bieg dzieci 11 lat Triteam Rumia
60 337 Żuka Marika Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
61 329 Strużyński IGNACY Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat
62 308 Kwidziński Filip Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat
63 336 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp7 Rumia
64 320 Redzimska Otylia Pępowo Polska Bieg dzieci 11 lat SP PĘPOWO
65 299 Czapiński Marcel Reda Polska Bieg dzieci 11 lat UKS 1 REDA
66 323 Rusak Antonina Gdansk Polska Bieg dzieci 11 lat BrygadaRR
67 335 Zielińska Urszula Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat SP16 Gdynia
68 311 Lubecki Wojciech Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat KS Wodnik Rumia
69 322 ROMAN MICHAŁ RUMIA Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 9 Rumia
70 314 Mielewczyk Julia Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat UKS "Siódemka" Lębork
71 333 Wilczewska Oliwia Rumia Polska Bieg dzieci 11 lat Rumia Ladies Academy
72 307 Krużycki Sebastian Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
73 317 Pawlak Leon Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
74 310 Lubański Mateusz Lębork Polska Bieg dzieci 11 lat
75 384 Więckowska Martyna Lębork Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
76 359 Lepak Filip Skorzewo Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS Olimpijczyk
77 368 Plichta Wiktoria Zgorzałe Polska Bieg dzieci 12-13 lat
78 367 Plichta Karol ZGORZAŁE Polska Bieg dzieci 12-13 lat
79 371 Redzimski Mateusz Pępowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat SP PĘPOWO
80 375 Sekścińska Liliana Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
81 376 Sekściński Dominik Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Rumia
82 379 Szczegielniak Tamara Celbowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat Mardy Bum
83 354 Kolasa Lea Reda Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS 1 REDA
84 374 Sawicki Michał Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
85 363 Olszewska Nadia Mirachowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat AMS
86 364 Olszewska Natasza Mirachowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat AMS
87 358 Kubler Julia Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
88 386 Wojtysiak Nila Bojano Polska Bieg dzieci 12-13 lat KKS SFORA BOJANO
89 352 Kamińska Kinga Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS Rumia
90 339 Bartkowski Aleksander Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat
91 345 Bukowska Lena Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat sp 4 rumia
92 351 Groth Kajetan Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat SP 6 Rumia
93 380 Szotrowska Paulina Lębork Polska Bieg dzieci 12-13 lat UKS "Siódemka" Lębork
94 350 Gliński Szymon Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat
95 362 Olek-Dejnecka Gabrysia Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Azymut 45 Gdynia
96 340 Białaszewska Anita Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Sp17
97 341 Bobrucki Karol Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 4 w Rumi
98 370 POSAŃSKa Zosia MRZEZINO Polska Bieg dzieci 12-13 lat
99 369 Posańska Julka Mrzezino Polska Bieg dzieci 12-13 lat
100 344 Budzynska Dominika Rumia Polska Bieg dzieci 12-13 lat RKS RUMIA


Wyświetleń: 17373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ