Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 235 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Bieg dzieci 9 lat ZKS Miastko
2 125 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Bieg dzieci 5-7 lat ZKS Miastko
3 58 Kozłowski Maciej Biały Bór Polska Bieg dzieci do lat 4
4 141 Margol Mikołaj Bojano Polska Bieg dzieci 5-7 lat
5 280 Mischke Magda Bojano Polska Bieg dzieci 10 lat KKS SFORA
6 386 Wojtysiak Nila Bojano Polska Bieg dzieci 12-13 lat KKS SFORA BOJANO
7 260 Wojtysiak Zosia Bojano Polska Bieg dzieci 9 lat KKS SFORA BOJANO
8 275 Lewandowska Martyna Bolszewo Polska Bieg dzieci 10 lat
9 132 Lewandowska Pola Bolszewo Polska Bieg dzieci 5-7 lat
10 73 Sumera Sara Bolszewo Polska Bieg dzieci do lat 4
11 372 Romanowska Agata Bolszewo Polska Bieg dzieci 12-13 lat Cassubian
12 253 Romanowski Gracjan Bolszewo Polska Bieg dzieci 9 lat Cassubian
13 158 Romanowski Dawid Bolszewo Polska Bieg dzieci 5-7 lat Cassubian
14 121 Kierska Melania Bolszewo Polska Bieg dzieci 5-7 lat
15 233 Kierska Anastazja Bolszewo Polska Bieg dzieci 9 lat Błękitni Wejherowo
16 304 Kierski Marcel Bolszewo Polska Bieg dzieci 11 lat Akademia Piłkarska Cassubian
17 331 Twórz Laura Borkowo Polska Bieg dzieci 11 lat SP Kowale
18 118 Kasperek Olek Bożepole Wielkie Polska Bieg dzieci 5-7 lat
19 29 Płomin Hania Bożepole Wielkie Polska Bieg Malucha z rodzicem
20 379 Szczegielniak Tamara Celbowo Polska Bieg dzieci 12-13 lat Mardy Bum
21 291 Szczegielniak Julia Celbowo Polska Bieg dzieci 10 lat Mardy Bum
22 205 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Polska Bieg dzieci 8 lat
23 131 Leveleki Olivia Elbląg Polska Bieg dzieci 5-7 lat Mks Truso Elbląg
24 160 Rusak Michal Gdansk Polska Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
25 159 Rusak Malgorzata Gdansk Polska Bieg dzieci 5-7 lat BrygadaRR
26 323 Rusak Antonina Gdansk Polska Bieg dzieci 11 lat BrygadaRR
27 97 Drapała Beata Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
28 48 Drapała Agata Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
29 392 Heland Grzegorz Gdańsk Polska Bieg dzieci 14-18 lat
30 177 Strużyński Leon Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
31 329 Strużyński IGNACY Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat
32 110 Hladiy Lilia Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
33 102 Fot Agnieszka Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat Drużyna Tumbo
34 202 Jaworski Juliusz Gdańsk Polska Bieg dzieci 8 lat Sp23 Gdańsk
35 116 Jaworska Marianna Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
36 55 Jaworski Piotr Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
37 86 Bzowski Emil Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
38 87 Bzowski Filip Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
39 43 Bzowski Dominik Gdańsk Polska Bieg dzieci do lat 4
40 1 Bzowski Nikodem Gdańsk Polska Bieg Malucha z rodzicem
41 396 Łaguna Anna Gdańsk Polska Bieg dzieci 14-18 lat MMKS Gdańsk
42 405 Walas Daniel Gdańsk Polska Bieg dzieci 14-18 lat Sp 75 Gdańsk
43 342 Bójko Martyna Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat Mks Gala gdańsk
44 215 Piętka Jakub Gdańsk Polska Bieg dzieci 8 lat Hevelius
45 378 Strużyńska Weronika Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat SP 39
46 330 Strużyński Michał Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat SP 39
47 176 Strużyńska Barbara Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat SP 39
48 328 Smołoński Marcel Gdańsk Polska Bieg dzieci 11 lat Active Flow
49 377 Smołoński Ignacy Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat Active Flow
50 208 Kwiatkowski Jakub Gdańsk Polska Bieg dzieci 8 lat Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk
51 350 Gliński Szymon Gdańsk Polska Bieg dzieci 12-13 lat
52 107 Gliński Jan Gdańsk Polska Bieg dzieci 5-7 lat
53 186 Walczak Ignacy Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat ElektroniczneZapisy.pl Team
54 76 Walczak Konrad Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4 ElektroniczneZapisy.pl Team
55 74 Teska Robert Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
56 293 Teska Martyna Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Active Flow
57 403 Teska Patrycja Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat Biegun OCR Team
58 255 Solecki Filip Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat Gorillas OCR
59 171 Solecka Nela Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Cheerleaders Junior Gdynia
60 266 Dancewicz Amelka Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Szkoła podstawowa nr 31
61 256 Świeżyńska Urszula Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat
62 381 Świeżyński Adam Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat
63 244 Miotke Kornelia Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat Active Flow
64 145 Miotke Marcelina Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Active Flow
65 203 Kamińska Wiktoria Gdynia Polska Bieg dzieci 8 lat Active Flow
66 207 Krużycka NIKOLA Gdynia Polska Bieg dzieci 8 lat
67 59 Krużycka Weronika Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
68 33 Werbiński Aleksander Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem
69 312 Maciejewska Laura Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
70 356 Kruk Maja Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat
71 264 Bomba Bartosz Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat Akademia Bałtyk Gdynia
72 84 Bomba Kacper Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 13 Gdynia
73 389 Fetta Dominika Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat Szkoła podstawowa nr 31
74 348 Fetta Maciej Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Szkoła podstawowa nr 31
75 274 Kuś Nadia Gdynia Polska Bieg dzieci 10 lat
76 404 Tokarska Laura Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat
77 340 Białaszewska Anita Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Sp17
78 112 Jaczun Agata Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
79 362 Olek-Dejnecka Gabrysia Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Azymut 45 Gdynia
80 169 Słowik Martyna Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 26 gdynia
81 339 Bartkowski Aleksander Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat
82 401 Rutkowski Jakub Gdynia Polska Bieg dzieci 14-18 lat WKS Flota Gdynia
83 71 Rutkowska Natasza Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
84 373 Rutkowska Antonina Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Sp 33 Gdynia
85 385 Winiarski Aleksander Gdynia Polska Bieg dzieci 12-13 lat Biegamy Razem Władysławowa
86 34 Winiarska Anastazja Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem Biegamy Razem Władysławowa
87 234 Kleszczewska Zosia Gdynia Polska Bieg dzieci 9 lat Sp 26 Gdynia
88 64 Niedźwiedzki Jan Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
89 127 Kujawa Amelia Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat
90 168 Skorupa Maja gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat Przedszkole 52 Gdynia
91 40 Żurawski Wojtek Gdynia Polska Bieg Malucha z rodzicem
92 296 Bielecki Jakub GDYNIA Polska Bieg dzieci 11 lat
93 83 Bielecki Filip GDYNIA Polska Bieg dzieci 5-7 lat
94 321 Rohde Agata Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat
95 51 Gomoła Szymon Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
96 199 Ciężkowski Piotr Gdynia Polska Bieg dzieci 8 lat Akademia Piłkarska Gdynia
97 220 Wilczkowiak Michał Gdynia Polska Bieg dzieci 8 lat SP 46 w Gdyni
98 337 Żuka Marika Gdynia Polska Bieg dzieci 11 lat Sp 33 Gdynia
99 68 Płotka Grzegorz Gdynia Polska Bieg dzieci do lat 4
100 178 Szostak Wiktor Gdynia Polska Bieg dzieci 5-7 lat


Wyświetleń: 17368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ