Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KRAM_FC | |||||||||
1 | 389 | Ołowski Jakub | Wydminy | Start Półmaraton | #KRAM_FC | opłacono on-line | |||
9BBKPanc. | |||||||||
2 | 342 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | Start Półmaraton | 9BBKPanc. | opłacono on-line | |||
11 Mazurski Pułk Artylerii | |||||||||
3 | 363 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Start Półmaraton | 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line | |||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
4 | 433 | Wojczys Maciej | Giżycko | Start Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
5 | 311 | Bielak Roman | Mikołajki | Start Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
6 | 374 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Start Półmaraton | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line | |||
A+K | |||||||||
7 | 357 | Krawczyk Katarzyna | Mrągowo | Start Półmaraton | A+K | opłacono on-line | |||
8 | 351 | KASICA ADAM | Grójec | Start Półmaraton | A+K | opłacono on-line | |||
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
9 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Start Półmaraton 60-69 lat | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||
AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża | |||||||||
10 | 359 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Start Półmaraton | AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża | opłacono on-line | |||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
11 | 398 | Rogulski Rafał | Ketrzyn | Start Półmaraton | BBL GIŻYCKO | opłacono on-line | |||
BBL Mikołajki | |||||||||
12 | 397 | Rogowski Jan | Mikołajki | Start Półmaraton | BBL Mikołajki | opłacono on-line | |||
BBL Ostrołęka | |||||||||
13 | 411 | Sierzputowski Artur | Ostrołęka | Start Półmaraton | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | |||
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||||||
14 | 387 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Start Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line | |||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
15 | 340 | Iwon Marcin | Bartoszyce | Start Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | |||
16 | 316 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Start Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | |||
17 | 338 | Huszcza Paweł | Bartoszyce | Start Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | |||
Białystok Biega TEAM | |||||||||
18 | 429 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Białystok Biega TEAM | ||||
Biegnij Juras Biegnij | |||||||||
19 | 362 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Start Półmaraton 60-69 lat | Biegnij Juras Biegnij | opłacono on-line | |||
CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA | |||||||||
20 | 400 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | Start Półmaraton | CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA | opłacono on-line | |||
DRUŻYNA ML | |||||||||
21 | 414 | STĘPIEŃ EDYTA | KĘTRZYN | Start Półmaraton | DRUŻYNA ML | opłacono on-line | |||
22 | 415 | Stępień Sylwester | Kętrzyn | Start Półmaraton | DRUŻYNA ML | opłacono on-line | |||
DXC Sport Team | |||||||||
23 | 356 | Kozielski Paweł | Warszawa | Start Półmaraton | DXC Sport Team | opłacono on-line | |||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
24 | 343 | Jakubiec Tomasz | Chrzanow Mały | Start Półmaraton | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line | |||
25 | 391 | Parol Rafal | Grodzisk Mazowiecki | Start Półmaraton | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line | |||
Drużyna ML | |||||||||
26 | 404 | Rzyp Justyna | Kętrzyn | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
27 | 312 | Bienaimé Astrid | KOZŁOWO | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
28 | 421 | Święta Justyna | Kętrzyn | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
29 | 402 | Rymkiewicz Magdalena | Ketrzyn | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
30 | 365 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
31 | 368 | Lijka Bogusław | Kętrzyn | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
32 | 305 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Start Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
Dzik z podlasia | |||||||||
33 | 306 | Bartoszewicz Jan | Białystok | Start Półmaraton | Dzik z podlasia | opłacono on-line | |||
Egger Biskupiec Biega | |||||||||
34 | 347 | Jurczyk Joanna | Gronowo | Start Półmaraton | Egger Biskupiec Biega | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
35 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start Półmaraton | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Guns & Roses Run Team | |||||||||
36 | 410 | Sierzputowska Ewa | Warszawa | Start Półmaraton | Guns & Roses Run Team | opłacono on-line | |||
37 | 375 | Marek Roman | Warszawa | Start Półmaraton 60-69 lat | Guns & Roses Run Team | opłacono on-line | |||
38 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Start Półmaraton 60-69 lat | Guns & Roses Run Team | |||||
39 | 380 | mikina artur | warszawa | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Guns & Roses Run Team | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
40 | 341 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Start Półmaraton | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | |||
Góral z Mazur Running Team / KB Jurund Szczytno | |||||||||
41 | 386 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Góral z Mazur Running Team / KB Jurund Szczytno | ||||
Jednorożec Robi Co Może | |||||||||
42 | 405 | Sadowski Robert | Dobrzankowo | Start Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | |||
43 | 354 | Klimczak Robert | Ostrołęka/Jednorożec | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Jednorożec Robi Co Może | ||||
KACZMARCZYK TEAM | |||||||||
44 | 348 | Kaczmarczyk Andrzej | Warpuny | Start Półmaraton | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line | |||
45 | 349 | Kaczmarczyk Justyna | Warpuny | Start Półmaraton | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line | |||
KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | |||||||||
46 | 438 | Zdunek Józef | Szczytno | Start Półmaraton | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | opłacono on-line | |||
47 | 352 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Start Półmaraton | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | opłacono on-line | |||
48 | 412 | Soliwoda Iwona | Nowe Gizewo | Start Półmaraton | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | opłacono on-line | |||
KS ARCO Ławy | |||||||||
49 | 409 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Start Półmaraton | KS ARCO Ławy | opłacono on-line | |||
50 | 358 | Krukowski Krzysztof | NOWA WIES | Start Półmaraton | KS ARCO Ławy | opłacono on-line | |||
KS Przaśnik Przasnysz | |||||||||
51 | 313 | Błażejewski Zdzisław | Przasnysz | Start Półmaraton 60-69 lat | KS Przaśnik Przasnysz | opłacono on-line | |||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
52 | 399 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Start Półmaraton powyżej 70 lat | KURPIE Myszyniec | ||||
Klub Biegacza Jysk | |||||||||
53 | 418 | Szulga Piotr | Augustów | Start Półmaraton | Klub Biegacza Jysk | opłacono on-line | |||
Kurka Wodna | |||||||||
54 | 353 | Kiśluk Jacek | Faszcze | Start Półmaraton | Kurka Wodna | opłacono on-line | |||
Leszcze Kętrzyn | |||||||||
55 | 440 | ŻYŹNIEWSKI CEZARY | Kętrzyn | Start Półmaraton | Leszcze Kętrzyn | opłacono on-line | |||
Lider Winnica | |||||||||
56 | 350 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
57 | 360 | Kucharczyk Edyta | Winnica | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
58 | 361 | Kucharczyk Mariusz | Winnica | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
59 | 303 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
60 | 344 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
61 | 317 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Start Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | |||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
62 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Start Półmaraton | MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||
Maratonczyk | |||||||||
63 | 324 | Czarnecki Marcin | Warszawa | Start Półmaraton | Maratonczyk | opłacono on-line | |||
Maratonka Grajewo | |||||||||
64 | 384 | Myszka Marcin | Grajewo | Start Półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
65 | 327 | Dmochowski Tomasz | Grajewo | Start Półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
MinRol | |||||||||
66 | 337 | Gruza Mariusz | Warszawa | Start Półmaraton | MinRol | opłacono on-line | |||
Mlekovita | |||||||||
67 | RYGIELSKI Arkadiusz | Lubawa | Start Półmaraton | Mlekovita | |||||
Mlekpol | |||||||||
68 | 408 | Sieklucki Tadeusz | Szestno | Start Półmaraton | Mlekpol | opłacono on-line | |||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
69 | 396 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Start Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | |||
Mroźniaki z Kętaki | |||||||||
70 | 325 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | Start Półmaraton | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | |||
NBRC Warszawa | |||||||||
71 | 379 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Start Półmaraton | NBRC Warszawa | opłacono on-line | |||
Na, pagauk! | |||||||||
72 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Start Półmaraton | Na, pagauk! | |||||
Nadleśnictwo Głęboki Brod | |||||||||
73 | 417 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Start Półmaraton | Nadleśnictwo Głęboki Brod | opłacono on-line | |||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
74 | Deptuła Piotr | Ełk | Start Półmaraton | OSPWL Bemowo Piskie | |||||
Olecko Biega | |||||||||
75 | 424 | Truchan Marek | Olecko | Start Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |||
76 | 427 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Start Półmaraton 60-69 lat | Olecko Biega | opłacono on-line | |||
OleckoBiega | |||||||||
77 | 301 | Bagiński Jan | Olecko | Start Półmaraton powyżej 70 lat | OleckoBiega | ||||
Olecko Biega | |||||||||
78 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Start Półmaraton | Olecko Biega | |||||
Ostrołęka | |||||||||
79 | Kwapisz-Cichowska Katarzyna | Ostrołęka | Start Półmaraton | Ostrołęka | |||||
PKK | |||||||||
80 | 372 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Start Półmaraton | PKK | opłacono on-line | |||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
81 | 416 | Sysuła Janusz | Białystok | Start Półmaraton 60-69 lat | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line | |||
RCN | |||||||||
82 | Gražys Vytautas | Paberžė | Start Półmaraton | RCN | |||||
RUMET Ostrołęka | |||||||||
83 | 394 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | RUMET Ostrołęka | ||||
RobsonRunners | |||||||||
84 | 373 | Maczan Robert | Kętrzyn | Start Półmaraton | RobsonRunners | opłacono on-line | |||
Rozbiegana Wileńszczyzna | |||||||||
85 | 346 | Junda Edward | Wilno | Start Półmaraton | Rozbiegana Wileńszczyzna | opłacono on-line | |||
Runeda | |||||||||
86 | 330 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Runeda | ||||
87 | 329 | Dydymska Monika | Rumia | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Runeda | ||||
Runners Team Kętrzyn | |||||||||
88 | 320 | Chodara Roman | Kętrzyn | Start Półmaraton 60-69 lat | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line | |||
Somfy Running Team | |||||||||
89 | 434 | Wolanin Tomasz | Warszawa | Start Półmaraton | Somfy Running Team | opłacono on-line | |||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
90 | 435 | Zalewski Michał | Ławy | Start Półmaraton | Starglass Team Ostrołęka | opłacono on-line | |||
91 | 383 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Start Półmaraton | Starglass Team Ostrołęka | opłacono on-line | |||
92 | 382 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Start Półmaraton | Starglass Team Ostrołęka | opłacono on-line | |||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
93 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Start Półmaraton | Super Drużyna Ełk | |||||
Team Spirit ! | |||||||||
94 | 378 | Mierzejewski Rafał | Grudusk | Start Półmaraton | Team Spirit ! | opłacono on-line | |||
Tyborski Team | |||||||||
95 | 425 | Tyborski Piotr | Barczewo | Start Półmaraton | Tyborski Team | opłacono on-line | |||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
96 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Start Półmaraton 60-69 lat | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |||||||||
97 | Napiórkowski Rafał | Szczytno | Start Półmaraton | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |||||
Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | |||||||||
98 | 403 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Start Półmaraton | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono on-line | |||
Zielony Śledzik Team | |||||||||
99 | 335 | Gołota Krzysztof | Rudka | Start Półmaraton | Zielony Śledzik Team | opłacono on-line | |||
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||||||
100 | 319 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
101 | 321 | Chyła Wojciech | Ryn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
102 | 322 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
103 | 426 | Walenciej Karolina | Białystok | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
104 | 393 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
105 | 407 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
106 | 370 | Łukaszuk Paweł | Mragowo | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
107 | 345 | Jaworski Michał | Mrągowo | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
108 | 385 | Narodowski Piotr | Biskupiec | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
109 | 307 | Basiewicz Karol | Ełk | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
110 | 420 | Śledziewski Józef | Kętrzyn | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
111 | 428 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
112 | 431 | Wiśniewski Jacek | Kętrzyn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
113 | 302 | Bakun Monika | Ełk | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
114 | 334 | Gajewski Mariusz Gajewski | Pułtusk | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
115 | 395 | Rejmentowski Marcin | Pisz | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
116 | 413 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
117 | 392 | Parwicka Ania | Ketrzyn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
118 | 432 | Włodek Rafał | Warszawa | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
119 | 336 | Gontarczyk Piotr | Szczytno | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
120 | 332 | Filipiak Jan | Piecki | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
121 | 364 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
122 | 376 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
123 | 439 | Żywczak Piotr | Siemianowice Śląskie | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
124 | 333 | Filipowicz Mirosław | Ketrzyn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
125 | 430 | Wesenberg - Kaszubowska Joanna | Szczytno | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
126 | 369 | Linga Arturas | Wilno | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
127 | 331 | Fafinski Marcin | Mikołajki | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
128 | 310 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
129 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | Start Półmaraton | ||||||
130 | 381 | milkowski mariusz | gdynia | Start Półmaraton osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
131 | 339 | Ignaczak Rafał | Mrągowo | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
132 | 423 | tomaszewski jacek | Łomża | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
133 | 323 | Ciupiński Jerzy | Olsztyn | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
134 | 328 | Dudziec Marcin | Szczytno | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
135 | 436 | Zalewski Wiesław | Mrągowo | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
136 | 304 | Baran Mateusz | Warszawa | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
137 | 355 | Korycki Krzysztof | Warszawa | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
138 | 315 | Bosky Ewa | olsztyn | Start Półmaraton | opłacono | ||||
139 | 314 | Bosky Bogdan | Olsztyn | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
140 | Bielecka Joanna | Białystok | Start Półmaraton | ||||||
141 | 377 | Mielnikiewicz Weronika | Murzynowo | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
142 | wolff marcin | olsztyn | Start Półmaraton | ||||||
143 | 309 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
144 | 326 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
145 | 308 | Bastek Zuzanna | Pisz | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
146 | 367 | Lichnerowicz Iwona | Rudka | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
147 | 371 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
148 | 401 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
149 | 437 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Start Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | ||||
150 | 422 | TARNOWSKI PAWEŁ | LUBLIN | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
151 | Rakowski Tomasz | Lidzbark Warmiński. | Start Półmaraton | ||||||
152 | 419 | SZYMAŃSKI Artur | WARSZAWA | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
153 | 406 | Sałek Radosław | Warszawa | Start Półmaraton | opłacono on-line | ||||
damitech team | |||||||||
154 | 390 | Pajek Jacek | Olsztyn | Start Półmaraton | damitech team | opłacono on-line | |||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
155 | 388 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Start Półmaraton | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | |||
guns @ roses run team | |||||||||
156 | 318 | Cabańska Dorota | Łomianki | Start Półmaraton | guns @ roses run team | opłacono on-line | |||
malborskie morsy | |||||||||
157 | Chabowski Tomasz | sztum | Start Półmaraton | malborskie morsy | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
158 | 366 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Start Półmaraton powyżej 70 lat | so-biebie-gam |
Wyświetleń: 13112