Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
1 | 99 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
2 | 110 | Uliszewska Iwona | Orzysz | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
3 | 33 | Januszewski Maciej | Ełk | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | |||||||||
4 | 15 | Durmaj Marcin | Giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
15Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
5 | 90 | Samson Renata | Wydminy | Start Mikołajkowa Dyszka | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |||
24 WOG Giżycko | |||||||||
6 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Start Mikołajkowa Dyszka | 24 WOG Giżycko | |||||
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
7 | 108 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line | |||
AKM OLSZTYN | |||||||||
8 | 89 | Rytwiński Lech | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | AKM OLSZTYN | ||||
AKM Olsztyn | |||||||||
9 | 7 | Berk Krzysztof | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn | opłacono on-line | |||
10 | 47 | KOSOWSKI JANUSZ | OLSZTYN | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | AKM Olsztyn | ||||
11 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | AKM Olsztyn | |||||
ATP Augustów / Dawaj Kalach Team | |||||||||
12 | 32 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Start Mikołajkowa Dyszka | ATP Augustów / Dawaj Kalach Team | opłacono on-line | |||
Ania Halska Coaching | |||||||||
13 | 8 | Bielenica Beata | Wydminy | Start Mikołajkowa Dyszka | Ania Halska Coaching | opłacono on-line | |||
BBL Mikołajki | |||||||||
14 | 81 | Pudlis Marcin | Inulec | Start Mikołajkowa Dyszka | BBL Mikołajki | opłacono on-line | |||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
15 | 19 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | |||
16 | 18 | Figat Kamil | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | |||
17 | 64 | Mysiewicz Wojciech | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | ||||
18 | 58 | Melnyczok Jan | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | ||||
19 | Figat Alina | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||
BeHaP | |||||||||
20 | 117 | Zwierzyński Krzysztof | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | BeHaP | opłacono on-line | |||
Biegajace Slimaki | |||||||||
21 | 36 | Juchnowicz Robert | Bialystok | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Biegajace Slimaki | ||||
Bure Futro | |||||||||
22 | 22 | Gierszewski Czarek | Olecko | Start Mikołajkowa Dyszka | Bure Futro | opłacono on-line | |||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
23 | 50 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | DHL AUGUSTÓW | opłacono on-line | |||
Decepticon Gym | |||||||||
24 | 77 | Piekut Jakub | Warszawa | Start Mikołajkowa Dyszka | Decepticon Gym | opłacono on-line | |||
25 | 12 | Dobrogost Maciej | Warszawa | Start Mikołajkowa Dyszka | Decepticon Gym | opłacono on-line | |||
Drużyna ML | |||||||||
26 | Tragońska Małgorzata | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | |||||
27 | 63 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Drużyna ML | ||||
28 | 92 | Serwin Andrzej | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
29 | Wojciechowska Justyna | Hanwell | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
30 | 118 | Żyrkowski Robert Żyrkowski | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line | |||
Dzikie Życie Run Team | |||||||||
31 | 79 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Start Mikołajkowa Dyszka | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line | |||
DąbrowskiTeam | |||||||||
32 | Ambroziak Marcin | Ryn | Start Mikołajkowa Dyszka | DąbrowskiTeam | |||||
Egger Biskupiec Biega | |||||||||
33 | Sadowska Maria | Biskupiec | Start Mikołajkowa Dyszka | Egger Biskupiec Biega | |||||
34 | Roicka Magdalena | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | Egger Biskupiec Biega | |||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
35 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start Mikołajkowa Dyszka | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Fundacja Teraz Wschód | |||||||||
36 | 98 | sokołowski Rafcio | Suwałki | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Fundacja Teraz Wschód | ||||
Giżycki klub morsów zimny ptak | |||||||||
37 | 95 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | |||
Husaria Gołdap | |||||||||
38 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Start Mikołajkowa Dyszka | Husaria Gołdap | |||||
Into The Wild | |||||||||
39 | 49 | Kozłowski Mariusz | Ziomek | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Into The Wild | ||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
40 | 116 | Zubkiewicz Jan | Płaska | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | JAĆWING PŁASKA | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
41 | 39 | Kaczyńska Ewelina | Zieleniec Mały | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | |||
42 | 94 | Sierak Małgorzata | Korpele | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | |||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
43 | 26 | Gudaniec Robert | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |||
44 | 42 | Klepacka Adriana | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |||
45 | Rożnowska Anna | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||
46 | 111 | Wasilewska Małgorzata | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||||
47 | 74 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||||
48 | 73 | Olchowik Beata | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |||
49 | 4 | bajc Marzena | lidzbark warmiski | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||||
50 | 103 | Szczepańska Katarzyna | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||||
51 | Olszewski Marek | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
52 | Wilk Anna | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | |||||||||
53 | 57 | Mazuro Monika | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | |||
Klub Sportowy NIEMANIEMOGE | |||||||||
54 | 45 | Konieczny Marcin | Kieźliny | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Sportowy NIEMANIEMOGE | opłacono on-line | |||
Klub biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
55 | 75 | Orlicka Jolanta | Lidzbark Warmiński | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub biegacza Lidzbark Warmiński | ||||
Klub morsów w Piszu | |||||||||
56 | 5 | Bałdyga Paweł | Pisz | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub morsów w Piszu | opłacono on-line | |||
57 | 104 | Sznajder Beata | Pisz | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub morsów w Piszu | opłacono on-line | |||
Kolno Biega | |||||||||
58 | 84 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | Start Mikołajkowa Dyszka | Kolno Biega | opłacono on-line | |||
59 | 10 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Start Mikołajkowa Dyszka | Kolno Biega | opłacono on-line | |||
Kuropatwa Team | |||||||||
60 | 51 | Kuczkowski Ryszard | Kieźliny | Start Mikołajkowa Dyszka | Kuropatwa Team | opłacono on-line | |||
LA OSIR GOŁDAP | |||||||||
61 | 52 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Start Mikołajkowa Dyszka | LA OSIR GOŁDAP | opłacono on-line | |||
Maratonka Grajewo | |||||||||
62 | 69 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
63 | 109 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
64 | 68 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
65 | 37 | Juszkiewicz Damian | Grajewo | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
66 | 35 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |||
Mlekpol | |||||||||
67 | 93 | Sieklucka Anna | Szestno | Start Mikołajkowa Dyszka | Mlekpol | opłacono on-line | |||
Mroźniaki z Kętaki | |||||||||
68 | 20 | Gagdzis Jan | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | |||
Mrągowska Inicjatywa Społeczna | |||||||||
69 | 114 | wróbel robert | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | Mrągowska Inicjatywa Społeczna | opłacono on-line | |||
Olecko Biega | |||||||||
70 | 88 | Rożek Gerard | Olecko | Start Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line | |||
OleckoBiega | |||||||||
71 | 3 | Bagińska Bożena | Olecko | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | OleckoBiega | opłacono on-line | |||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
72 | 65 | Nadwodna -Stachacz Agata | Ostrołęka | Start Mikołajkowa Dyszka | Starglass Team Ostrołęka | opłacono on-line | |||
73 | 66 | Nadwodna-Piersa Dorota | Ostrołęka | Start Mikołajkowa Dyszka | Starglass Team Ostrołęka | opłacono on-line | |||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
74 | 11 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Start Mikołajkowa Dyszka | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | |||
Team Kopeć | |||||||||
75 | 48 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | opłacono on-line | |||
76 | 113 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | opłacono on-line | |||
77 | 106 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Team Kopeć | ||||
Team Kętrzyn 70 | |||||||||
78 | 97 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Team Kętrzyn 70 | opłacono on-line | |||
Team Parszczyńskich | |||||||||
79 | 17 | Dziekońska Magdalena Dziekońska | Giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Parszczyńskich | opłacono on-line | |||
Team Spirit | |||||||||
80 | 59 | Mierzejewski Grzegorz | Grudusk | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Spirit | opłacono on-line | |||
URWIS BIEGA | |||||||||
81 | 41 | Kasperski Arkadiusz | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | URWIS BIEGA | opłacono on-line | |||
82 | 96 | Skoneczny Darek | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | URWIS BIEGA | opłacono on-line | |||
WitkowskiRunningTeam | |||||||||
83 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Start Mikołajkowa Dyszka | WitkowskiRunningTeam | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Stelwach Leszek | Pisz | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
85 | 105 | Tarasewicz Szymon | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
86 | 91 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
87 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
88 | 71 | Oborski Ryszard | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
89 | 101 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
90 | 78 | Podsiad Paweł | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
91 | 115 | Wysocki Adam | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
92 | 85 | Razet Christophe | Paris | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
93 | 21 | Gedon Agnès | 1400 Nivelles | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
94 | 53 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
95 | 83 | Radziewicz Marcin | Garbno | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
96 | 62 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
97 | 60 | Milewski Mateusz | Ełk | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
98 | 102 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
99 | 16 | Dylak Grzegorz | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
100 | 9 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
101 | Werema Natalia | Pasłęk | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
102 | 82 | Radomska Marlena | Olszewo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
103 | 86 | Rejchel Jerzy | Woźnice | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||||
104 | 38 | Kaczmarczyk Aleksandra | Barczewo | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||||
105 | 67 | Nasalski Hubert | Mikołajki | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||||
106 | 70 | Niedźwiedzki Andrzej | Piecki | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | opłacono on-line | ||||
107 | 107 | Tomczak Joanna | Warszawa | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
108 | 24 | Grochowski Jan | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||||
109 | 43 | Kołodziejski Krystian | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
110 | 25 | Grunwald Paulina | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
111 | 80 | Prochna Krzysztof | Frombork | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
112 | 76 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||||
113 | Kamieniarz Adam | Giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
114 | 23 | Godlewska Diana | Łomża | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
115 | 100 | Starczynowski Tomasz | Chrzanów | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
116 | bajc Marzena | lidzbark warmiski | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | ||||||
117 | 72 | Oczkowski Dariusz | Chrzanów | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
118 | 61 | milkowski mariusz | gdynia | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
119 | 112 | Wightman Agata | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
120 | 2 | Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz | Suwałki | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
121 | 30 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
122 | 31 | Iwanowa Alena | Bialystok | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
123 | Pokropek Anastasia | Jora Wielka | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
124 | kowalski jacek | olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||||
125 | 29 | Ignaczak Agnieszka | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
126 | 44 | Kondraciuk sylwia | sorkwity | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
127 | 87 | Remiszewski Zbigniew | BARANOWO | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
128 | 54 | Łozak Kinga | Giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
129 | 55 | Łuńska Regina | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | opłacono on-line | ||||
130 | 56 | Łuński Zbigniew | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||||
131 | 28 | Hohmann Tomasz | Mrągowo | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
132 | 27 | Hohmann Robert | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
133 | 14 | Dobrzyński Henryk | Barczewko | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | opłacono on-line | ||||
134 | 1 | Ambrożko Jan | Olsztyn | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||||
135 | 6 | Bazan Monika | Orzysz | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
136 | 34 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||||
137 | 46 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
138 | 40 | Karwowski Krzysztof | Marcinowa Wola | Start Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | ||||
lovestreamsrunning | |||||||||
139 | Vasiljevienė Loreta | Vilnius | Start Mikołajkowa Dyszka | lovestreamsrunning | |||||
rowery zenon dobrzyn | |||||||||
140 | 13 | dobrzyn zenon | giżycko | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | rowery zenon dobrzyn | opłacono on-line | |||
Łowcy Przygód Gołdap | |||||||||
141 | Sienkiewicz Robert | Goldap | Start Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap |
Wyświetleń: 9425