Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nierychło Tomasz | Świętochłowice | Polska | Bieg dla dzieci | ZST nr 6 Bytom | |
2 | Narożna Patrycja | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | ZSAEiO Bytom | |
3 | Ciesielska Antonina | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | Zerówka | |
4 | Tomaszewska Izabela | Tarnowskie góry | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | WKBMeta Lubliniec | opłacono |
5 | Jacyszyn Lechosław | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | UKS “Orlik" SP 3 BYTOM | opłacono |
6 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Tarnogórskie Łazęgi | |
7 | Szmatłoch Iwona | CHORZÓW BATORY | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Śląsk Runners | |
8 | Yeremenko Maryna | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Śląsk Runners | |
9 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono |
10 | Kowalska Edyta | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu | |
11 | Stemerowicz Agata | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 45 | |
12 | Sobczyk Aleksander | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 45 | |
13 | Spałek Daria | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 23 w Bytomiu | |
14 | Liboska Kevin | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 11 w Piekarach Śląskich | |
15 | Czajczyk Lena | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |
16 | Kisiel Nadia | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |
17 | Rajca Nina | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |
18 | Krzywda Róża | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |
19 | Perlak Tadeusz | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |
20 | Wojtala Michał | PSARY | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |
21 | Kopytek Wojciech | Tychy | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | ||
22 | Zawielak Emilia | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |
23 | Zawielak Laura | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |
24 | Andrzejewski Szymon | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |
25 | Andrzejewski Mateusz | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |
26 | Jędrak Daniel | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkola podstawowa nr. 44 | |
27 | Pindel Ignacy | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Szkola podstawowa nr 51 w Bytomiu | |
28 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | sylvija | opłacono |
29 | Gryzik Michał | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | SU 07 | opłacono |
30 | Zychla Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | SU 07 | opłacono |
31 | Ryś Artur | Mikołów | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | STS BIEGATON Mikołów | opłacono |
32 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
33 | Maruszczyk Adam | Kalety | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Spartan Team Kalety | opłacono |
34 | Kuzdak Julia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
35 | Tometczak Vanessa | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
36 | polak julka | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
37 | Ościk Julia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
38 | Mieżaniec Zuzanna | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
39 | Ecka Natalia | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
40 | Polczyk Angelika | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
41 | borkowska matylda | bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
42 | Cyba Michał | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
43 | Urbańska Magdalena | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
44 | Kuzdak Wiktoria | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
45 | szlendak liliana | bytom | Polska | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |
46 | Data Aron | Dobczyce | Polska | Bieg dla dzieci | SP 1 Dobczyce | |
47 | Trembaczowska Wiktoria | BYTOM | Polska | Bieg dla dzieci | Shark Top Team Bytom | |
48 | Raczyńska Magdalena | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Shark Top Team Bytom | opłacono |
49 | Raczyński Rafał | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Shark Top Team Bytom | opłacono |
50 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Ruszamy Dąbrowę! | |
51 | Kopytek Aneta Kopytek | Tychy | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Runaways | opłacono |
52 | Klimek Marlena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | |
53 | Skorupa Agnieszka | Zabrze | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono |
54 | Skorupa Małgorzata | Zabrze | Bieg dla dzieci | Run Away Team | ||
55 | Skorupa Adam | Zabrze | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono |
56 | Herdzina Wojciech | Chybie | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono |
57 | Drobisz Filip | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole pod magnolią w Katowicach | |
58 | Urbańska Marcelina | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | przedszkole nr 39 w Bytomiu | |
59 | Połedniok Aleksander | Radzionków | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 2 w Radzionkowie | |
60 | URYSZEK Robert | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 8 Bytom | |
61 | Stemerowicz Antoni | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 3 im. Kubusia Puchatka | |
62 | Kowalski Marcel | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 23 Bytom | |
63 | PlATEN JERRY | BYTOM | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | PL@10 | opłacono |
64 | Hojnca Adam | Chorzów | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | parkrun Katowice | opłacono |
65 | Lorbiecki Dawid | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Oring Ginter pukawa | opłacono |
66 | Cichoń Mariusz | Będzin | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Ordynus Team | |
67 | Cichoń Mikołaj | Będzin | Polska | Bieg dla dzieci | Ordynus Team | |
68 | SZAFRAN ALEKSANDER | Łodygowice | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Olusie | opłacono |
69 | Domagała Damian | Zabrze | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Night Runners Zabrze | opłacono |
70 | Mielcarek Leszek | Bytom | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | |
71 | Kukułowicz Agnieszka | Bytom | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | opłacono |
72 | Giza Agnieszka | Bytom | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | opłacono |
73 | Perlak Leon | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | niepubliczne przedszkole TIKA | |
74 | Pindel Kosma | Bytom | Polska | Bieg dla dzieci | niepubliczne przedszkole TIKA | |
75 | Zając Iwona | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Moja Własna Biegowa Przestrzeń | |
76 | Szczyrba Izabela | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | |
77 | Reichel Anna | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | opłacono |
78 | Kryska Aleksandra | Knurów | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | |
79 | Grochowski Michał | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
80 | Ochęduszko Zbigniew | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
81 | Grochowski MARIAN | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
82 | Meller Marcin | Malbork | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Małe Kotki PL | |
83 | Wernicki Rafał Wernicki | Stanowice | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Luxtorpeda Czerwionka | |
84 | Wernicki Wojciech | Stanowice | Polska | Bieg dla dzieci | Luxtorpeda Czerwionka | |
85 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |
86 | Marks Dorota | Bytom | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono |
87 | Marks Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono |
88 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | |
89 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Lecymy Durś | |
90 | Błoszyk-Małkowska Monika | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono |
91 | Maślanka Tomasz | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono |
92 | Pietraszek Ewa | Chorzów | Polska | Marsz NW ok. 4,5 km | KOBIETY WATAHY | opłacono |
93 | Gromadzka Justyna | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | KOBIETY WATAHA | opłacono |
94 | Początek Maria | Żory | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | KiZK | opłacono |
95 | URYSZEK Patrycja | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | I LO Bytom | |
96 | Pałeczka Maja | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | I LO Bytom | opłacono |
97 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | FatKillerArmy | opłacono |
98 | Wudyka Agata | Katowice | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | FatKillerArmy | opłacono |
99 | Cebo Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Dzikie morsy | |
100 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Dąbrowski Team |
Wyświetleń: 9282