Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4K P.K.S. SPYROWKA | |||||||||
1 | Spyra Kamil | Szymocice | Bieg Główny ok. 4,5 km | 4K P.K.S. SPYROWKA | opłacono | ||||
2 | Spyra Kasia | Szymocice | Bieg Główny ok. 4,5 km | 4K P.K.S. SPYROWKA | opłacono | ||||
3 | Spyra Hania | Szymocice | Bieg dla dzieci | 4K P.K.S. SPYROWKA | |||||
4 | Spyra Jakub | Szymocice | Bieg dla dzieci | 4K P.K.S. SPYROWKA | |||||
BBB4L | |||||||||
5 | Ruda Krzysztof | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | BBB4L | |||||
6 | Rajca Arkadiusz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | BBB4L | opłacono | ||||
7 | Krzywda Paweł | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | BBB4L | |||||
BMW | |||||||||
8 | Wrońska Gosia | Kraków | Bieg Główny ok. 4,5 km | BMW | |||||
9 | Brożek Patrycja | Kraków | Marsz NW ok. 4,5 km | BMW | |||||
Bajtle Lotajom | |||||||||
10 | Połedniok Karolina | Radzionków | Bieg dla dzieci | Bajtle Lotajom | |||||
Bażanty z Fazańca Szombierki Bytom | |||||||||
11 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Bieg Główny ok. 4,5 km | Bażanty z Fazańca Szombierki Bytom | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
12 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg Główny ok. 4,5 km | Biegowa Kuźnia | |||||
Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku | |||||||||
13 | Cieplinski Jan | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
14 | Wojtal Marta | Radzionków | Marsz NW ok. 4,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
15 | Girczys-Połedniok Katarzyna | Radzionków | Bieg Główny ok. 4,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Dzikie morsy | |||||||||
16 | Cebo Agnieszka | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Dzikie morsy | |||||
Dąbrowski Team | |||||||||
17 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | Dąbrowski Team | |||||
FatKillerArmy | |||||||||
18 | Wudyka Agata | Katowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | FatKillerArmy | opłacono | ||||
19 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | FatKillerArmy | opłacono | ||||
I LO Bytom | |||||||||
20 | URYSZEK Patrycja | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | I LO Bytom | |||||
21 | Pałeczka Maja | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | I LO Bytom | opłacono | ||||
KOBIETY WATAHA | |||||||||
22 | Gromadzka Justyna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | KOBIETY WATAHA | opłacono | ||||
KOBIETY WATAHY | |||||||||
23 | Pietraszek Ewa | Chorzów | Marsz NW ok. 4,5 km | KOBIETY WATAHY | opłacono | ||||
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | |||||||||
24 | Maślanka Tomasz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono | ||||
KiZK | |||||||||
25 | Początek Maria | Żory | Bieg Główny ok. 4,5 km | KiZK | opłacono | ||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
26 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Marsz NW ok. 4,5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
27 | Marks Adrian | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
28 | Marks Dorota | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
29 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | Lecymy Durś | |||||
30 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Marsz NW ok. 4,5 km | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
31 | Błoszyk-Małkowska Monika | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Luxtorpeda Czerwionka | |||||||||
32 | Wernicki Rafał Wernicki | Stanowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | Luxtorpeda Czerwionka | |||||
33 | Wernicki Wojciech | Stanowice | Bieg dla dzieci | Luxtorpeda Czerwionka | |||||
Małe Kotki PL | |||||||||
34 | Meller Marcin | Malbork | Bieg Główny ok. 4,5 km | Małe Kotki PL | |||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
35 | Grochowski Michał | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
36 | Ochęduszko Zbigniew | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
37 | Grochowski MARIAN | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
38 | Staniszewski Michał | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
39 | Śliwka Damian | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
40 | Gadawska Kamila | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
41 | Kryska Aleksandra | Knurów | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | |||||
42 | Szczyrba Izabela | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | |||||
43 | Reichel Anna | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | Miraz Race Team | opłacono | ||||
Moja Własna Biegowa Przestrzeń | |||||||||
44 | Zając Iwona | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Moja Własna Biegowa Przestrzeń | |||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
45 | Domagała Damian | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Olusie | |||||||||
46 | SZAFRAN ALEKSANDER | Łodygowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | Olusie | opłacono | ||||
Ordynus Team | |||||||||
47 | Cichoń Mikołaj | Będzin | Bieg dla dzieci | Ordynus Team | |||||
48 | Cichoń Mariusz | Będzin | Bieg Główny ok. 4,5 km | Ordynus Team | |||||
Oring Ginter pukawa | |||||||||
49 | Lorbiecki Dawid | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Oring Ginter pukawa | opłacono | ||||
PL@10 | |||||||||
50 | PlATEN JERRY | BYTOM | Bieg Główny ok. 4,5 km | PL@10 | opłacono | ||||
Przedszkole Miejskie nr 3 im. Kubusia Puchatka | |||||||||
51 | Stemerowicz Antoni | Bytom | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 3 im. Kubusia Puchatka | |||||
Przedszkole Miejskie nr 8 Bytom | |||||||||
52 | URYSZEK Robert | Bytom | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 8 Bytom | |||||
Przedszkole Miejskie nr 23 Bytom | |||||||||
53 | Kowalski Marcel | Bytom | Bieg dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 23 Bytom | |||||
Przedszkole nr 2 w Radzionkowie | |||||||||
54 | Połedniok Aleksander | Radzionków | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 2 w Radzionkowie | |||||
Przedszkole pod magnolią w Katowicach | |||||||||
55 | Drobisz Filip | Zabrze | Bieg dla dzieci | Przedszkole pod magnolią w Katowicach | |||||
Run Away Team | |||||||||
56 | Klimek Marlena | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | |||||
57 | Skorupa Małgorzata | Zabrze | Bieg dla dzieci | Run Away Team | |||||
Run Away Team | |||||||||
58 | Skorupa Agnieszka | Zabrze | Marsz NW ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono | ||||
Run Away Team | |||||||||
59 | Herdzina Wojciech | Chybie | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono | ||||
60 | Skorupa Adam | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | Run Away Team | opłacono | ||||
Runaways | |||||||||
61 | Kopytek Aneta Kopytek | Tychy | Marsz NW ok. 4,5 km | Runaways | opłacono | ||||
Ruszamy Dąbrowę! | |||||||||
62 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny ok. 4,5 km | Ruszamy Dąbrowę! | |||||
SP 1 Dobczyce | |||||||||
63 | Data Aron | Dobczyce | Bieg dla dzieci | SP 1 Dobczyce | |||||
STS BIEGATON Mikołów | |||||||||
64 | Ryś Artur | Mikołów | Marsz NW ok. 4,5 km | STS BIEGATON Mikołów | opłacono | ||||
SU 07 | |||||||||
65 | Gryzik Michał | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | SU 07 | opłacono | ||||
66 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | SU 07 | opłacono | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
67 | walusz jolanta | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono | ||||
Shark Top Team Bytom | |||||||||
68 | Trembaczowska Wiktoria | BYTOM | Bieg dla dzieci | Shark Top Team Bytom | |||||
69 | Raczyński Rafał | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Shark Top Team Bytom | opłacono | ||||
70 | Raczyńska Magdalena | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Shark Top Team Bytom | opłacono | ||||
Spartan Team Kalety | |||||||||
71 | Maruszczyk Adam | Kalety | Bieg Główny ok. 4,5 km | Spartan Team Kalety | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
72 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Szkola podstawowa nr. 44 | |||||||||
73 | Jędrak Daniel | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkola podstawowa nr. 44 | |||||
Szkola podstawowa nr 51 w Bytomiu | |||||||||
74 | Pindel Ignacy | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkola podstawowa nr 51 w Bytomiu | |||||
Szkoła podstawowa | |||||||||
75 | Andrzejewski Szymon | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
76 | Andrzejewski Mateusz | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
77 | Wojtala Michał | PSARY | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
78 | Zawielak Emilia | Tarnowskie Góry | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
79 | Zawielak Laura | Tarnowskie Góry | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
80 | Kopytek Wojciech | Tychy | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa | |||||
Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||||||
81 | Czajczyk Lena | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||
82 | Rajca Nina | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||
83 | Krzywda Róża | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||
84 | Perlak Tadeusz | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||
85 | Kisiel Nadia | Zabrze | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa mistrzostwa sportowego | |||||
Szkoła podstawowa nr 11 w Piekarach Śląskich | |||||||||
86 | Liboska Kevin | Piekary Śląskie | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 11 w Piekarach Śląskich | |||||
Szkoła podstawowa nr 23 w Bytomiu | |||||||||
87 | Spałek Daria | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 23 w Bytomiu | |||||
Szkoła podstawowa nr 45 | |||||||||
88 | Sobczyk Aleksander | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 45 | |||||
89 | Stemerowicz Agata | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 45 | |||||
Szkoła podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu | |||||||||
90 | Kowalska Edyta | Bytom | Bieg dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu | |||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
91 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Marsz NW ok. 4,5 km | Tarnogórskie Łazęgi | |||||
UKS “Orlik" SP 3 BYTOM | |||||||||
92 | Jacyszyn Lechosław | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | UKS “Orlik" SP 3 BYTOM | opłacono | ||||
WKBMeta Lubliniec | |||||||||
93 | Tomaszewska Izabela | Tarnowskie góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | WKBMeta Lubliniec | opłacono | ||||
ZSAEiO Bytom | |||||||||
94 | Narożna Patrycja | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ZSAEiO Bytom | |||||
ZST nr 6 Bytom | |||||||||
95 | Nierychło Tomasz | Świętochłowice | Bieg dla dzieci | ZST nr 6 Bytom | |||||
Zerówka | |||||||||
96 | Ciesielska Antonina | Zabrze | Bieg dla dzieci | Zerówka | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
97 | Białas Anna | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
98 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
99 | Tyrała Małgorzata | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
100 | Wiącek Mirosława | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
101 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
102 | Kuleszewicz Justyna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
103 | Kuleszewicz Zuzanna | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
104 | Ludwig Piotr | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
105 | Ludwig Filip | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
106 | Ludwig Patrycja | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
107 | Warmuz Dorota | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
108 | Warmuz Krzysztof | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
109 | Ruclak Piotr | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
110 | Malcharczyk Marta | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
111 | Kapinos Izabela | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
112 | Łuksza Tatiana | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
113 | URYSZEK Agnieszka | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
114 | Kaleta Aleksandra | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
115 | Franciszczak Łucja | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
116 | Wręczycka Aleksandra | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
117 | Piotrowiak Przemysław | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
118 | Lubczyk Monika | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
119 | Lindner Barbara | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
120 | Lindner Ariel | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
121 | Ormiński Dariusz | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
122 | Przywara Sebastian | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
123 | Kudła - Gwarda Agnieszka | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
124 | Gwarda Łukasz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
125 | Rasała Joanna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
126 | Rasała Robert | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
127 | Kowalska Sandra | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
128 | Krygier Małgorzata | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
129 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
130 | Warmuz Alicja | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
131 | Warmuz Julia | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
132 | Safader Małgorzata | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
133 | Kwieciński Damian | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
134 | Kwiecińska Dagmara | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
135 | Kwieciński Jakub | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
136 | Kwiecińska Maja | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
137 | Górska Beata | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
138 | Kinecki Paweł | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
139 | Dudek Anna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
140 | Spałek Justyna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
141 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
142 | Didyk Marian | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
143 | Fogel Dorota | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
144 | Fogel Dominik | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
145 | Fogel Antonia | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
146 | Fogel Livia | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
147 | Ławnicka Maja | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
148 | Ławnicki Bartosz | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
149 | Lucik Grażyna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
150 | Dobrowolska Joanna | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
151 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
152 | Szybiak Kacper | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
153 | Oliwa Katarzyna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
154 | Jaworski Jarosław | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
155 | Danecka Emilia | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
156 | Walczak-Piątek Lilianna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
157 | Węzik Maria | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
158 | Danecki Jan | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
159 | Szybiak Denis | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
160 | Danecki Witold | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
161 | Danecka Magdalena | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
162 | Nandzik Tomasz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
163 | Gubała Jakub | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
164 | Gubała Szymon | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
165 | FOGEL ZUZANNA | BYTOM | Bieg dla dzieci | ||||||
166 | Perlak Mariusz | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
167 | Filar Anna | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
168 | Wójcicka Halina | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
169 | Gogol Mateusz | Bytom | Bieg dla dzieci | ||||||
170 | Szyszka Natalia | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
171 | Grudzień Daniel | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
172 | Ormińska Lucyna | Bytom 18 | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
173 | Rybak Michel | Bytom, ŚLĄSKIE | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
174 | Gurgoń Marcin | Chorzow | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
175 | Jancewicz Adam | Chorzów | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
176 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg dla dzieci | ||||||
177 | Sas Maja | Chorzów | Bieg dla dzieci | ||||||
178 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg dla dzieci | ||||||
179 | Prudło Grzegorz | Chorzów | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
180 | Tyma-Tomal Żaneta | Chrzanów | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
181 | Tomal Andrzej | Chrzanów | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
182 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
183 | Wąsowicz Amelia | Gliwice | Bieg dla dzieci | ||||||
184 | Markowski Wiktor | Gliwice | Bieg dla dzieci | ||||||
185 | Chęcińska Agnieszka Chęcińska | Gliwice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
186 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
187 | Małka Marian | Gliwice | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
188 | Małka Irena | Gliwice | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
189 | Jarczewska Renata | Goleniów | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
190 | Tomaszewski Łukasz | Katowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
191 | Bielik Paweł | Katowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
192 | Roj Aleksandra | Katowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
193 | Jękosz Tomasz | Katowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
194 | Dosiak Małgorzata | Katowice | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
195 | Brysz Emilia | Mikołów | Bieg dla dzieci | ||||||
196 | Brysz Bartosz | Mikołów | Bieg dla dzieci | ||||||
197 | Bocheński Hubert | Mikołów | Bieg dla dzieci | ||||||
198 | Brysz Tomasz | Mikołów | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
199 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
200 | Szczepanik Natalia | Piekary Śląskie | Bieg dla dzieci | ||||||
201 | Szczepanik Zofia | Piekary Śląskie | Bieg dla dzieci | ||||||
202 | Miler Patrycja Miler | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
203 | Augustiniok Michał | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
204 | Harupa Katarzyna | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
205 | Szczepanik Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
206 | Wójcik Marek | Piekary Śląskie | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
207 | Pałka Paweł Pałka | Rogoźnik | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
208 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
209 | Kocot Monika | Ruda Śląska | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
210 | Szałowska Zofia | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
211 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
212 | Wójcik Katarzyna | Ruda Śląska | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
213 | Wójcik Piotr | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
214 | Wójcik Olga | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
215 | Wójcik Agata | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
216 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
217 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
218 | Cieślok Agata | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
219 | Duda Paweł | RUDA ŚLĄSKA | Bieg dla dzieci | ||||||
220 | Duda Piotr | RUDA ŚLĄSKA | Bieg dla dzieci | ||||||
221 | Bartoszek Ania | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
222 | Gadacz Kuba | Ruda Śląska | Bieg dla dzieci | ||||||
223 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
224 | Franz Izabela | Ruda Śląska | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
225 | Połap Sylwia | Ruda Śląska | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
226 | Musiolik Sylwia | Rybnik | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
227 | Romik Katarzyna | Sączów | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
228 | Cetera Ewelina | Sosnowiec | Marsz NW ok. 4,5 km | ||||||
229 | Sawecki Grzegorz | Sosnowiec | Marsz NW ok. 4,5 km | opłacono | |||||
230 | Wernicki Franciszek | Stanowice | Bieg dla dzieci | ||||||
231 | Wolek Krzysztof | święochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
232 | Kempa Beata | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
233 | Kempa Rafał | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
234 | Klyszcz Danuta | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
235 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
236 | Szumilas Barbara | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
237 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
238 | Kutka Krzysztof Kutka | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
239 | Zawielak Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
240 | Zawielak Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
241 | Krzok Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
242 | Krzok Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
243 | Krzok Antonina | Tarnowskie Góry | Bieg dla dzieci | ||||||
244 | Krzok Iwo | Tarnowskie Góry | Bieg dla dzieci | ||||||
245 | Worach Magdalena | Tarnowskie góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
246 | Łazarz Grzegorz Łazarz | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
247 | Majza Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
248 | Ziaja Marta | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
249 | Ziaja Mikołaj | Tarnowskie Góry | Bieg dla dzieci | ||||||
250 | Świątek Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
251 | Kempski Piotr | Tychy | Bieg dla dzieci | ||||||
252 | Kempski Jakub | Tychy | Bieg dla dzieci | ||||||
253 | Kempski Maciej | Tychy | Bieg dla dzieci | ||||||
254 | Milewska Natalia | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
255 | Milewski Wiktor | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
256 | iłczyk janusz | zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
257 | Białobłocka Selena | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
258 | Sitko Marcin | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
259 | Głogowska Sara | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
260 | Domagała Nikodem | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
261 | Jaskot Kassandra | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
262 | Markiewicz Anna | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
263 | Szatka Agnieszka | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
264 | Markiewicz Jasmine | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
265 | Zborowska Judyta | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
266 | Zborowski Stanisław | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
267 | Zborowska Agata | Zabrze | Bieg dla dzieci | ||||||
268 | Szeszko Patryk | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
269 | Pleszczynska Iwona | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
270 | Frankiewicz Agnieszka | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
271 | Mulewski Bogdan | Zabrze | Bieg Główny ok. 4,5 km | ||||||
272 | Domagała Szymon | Zawiercie | Bieg dla dzieci | ||||||
273 | Jońca Sebastian | Zdzieszowice | Bieg Główny ok. 4,5 km | opłacono | |||||
niepubliczne przedszkole TIKA | |||||||||
274 | Pindel Kosma | Bytom | Bieg dla dzieci | niepubliczne przedszkole TIKA | |||||
275 | Perlak Leon | Bytom | Bieg dla dzieci | niepubliczne przedszkole TIKA | |||||
nierzeszony | |||||||||
276 | Mielcarek Leszek | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | |||||
277 | Kukułowicz Agnieszka | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | opłacono | ||||
278 | Giza Agnieszka | Bytom | Marsz NW ok. 4,5 km | nierzeszony | opłacono | ||||
parkrun Katowice | |||||||||
279 | Hojnca Adam | Chorzów | Bieg Główny ok. 4,5 km | parkrun Katowice | opłacono | ||||
przedszkole nr 39 w Bytomiu | |||||||||
280 | Urbańska Marcelina | Bytom | Bieg dla dzieci | przedszkole nr 39 w Bytomiu | |||||
sp45 bytom | |||||||||
281 | Ościk Julia | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
282 | szlendak liliana | bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
283 | Urbańska Magdalena | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
284 | borkowska matylda | bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
285 | Polczyk Angelika | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
286 | Cyba Michał | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
287 | Ecka Natalia | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
288 | Mieżaniec Zuzanna | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
289 | Kuzdak Wiktoria | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
290 | polak julka | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
291 | Tometczak Vanessa | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
292 | Kuzdak Julia | Bytom | Bieg dla dzieci | sp45 bytom | |||||
sylvija | |||||||||
293 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Marsz NW ok. 4,5 km | sylvija | opłacono | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
294 | Yeremenko Maryna | Bytom | Bieg Główny ok. 4,5 km | Śląsk Runners | |||||
295 | Szmatłoch Iwona | CHORZÓW BATORY | Bieg Główny ok. 4,5 km | Śląsk Runners |
Wyświetleń: 9265