Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Stopa Krzysztof Swarożyn Polska 5 km K&K opłacono on-line
2 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn Polska 5 km K&K opłacono on-line
3 Jungowska Iwona Elbląg Polska 5 km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono on-line
4 Reclaw Laura Sierakowice Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) AMS Sierakowice opłacono on-line
5 Reclaw Andrzej Sierakowice Polska 5 km AMS Sierakowice opłacono on-line
6 Sikora Beata Czersk Polska 5 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
7 Gołuńska Amelia Kolincz Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
8 Kalenda Julia Rywałd Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
9 Czerniga Michał Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
10 Lang Paweł Gdańsk Polska 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
11 Oller Grzegorz Koteże Polska 5 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
12 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Polska 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
13 Kobiela Piotr Amalka Polska 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
14 Kobiela Marta Amalka Polska 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
15 Freitag Paulina Sopot Polska 5 km opłacono on-line
16 Freitag Jacek Sopot Polska 5 km opłacono on-line
17 Gdaniec Kamil Tczew Polska 5 km Huber + Suhner
18 Stolarów Agnieszka Malbork Polska 5 km Drużyna Pierścienia
19 Sadowski Robert Tczew Polska 5 km opłacono on-line
20 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska 5 km CYCE opłacono on-line
21 wicek aneta Starogard Gdański Polska 5 km Morsy Zblewo
22 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Polska 5 km opłacono on-line
23 Kunz Mieczysław Toruń Polska 5 km AZS UMK Toruń opłacono on-line
24 Sosnowski Wiesław Gniszewo Polska 5 km Sambor Tczew opłacono on-line
25 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska 5 km opłacono on-line
26 Lokś Jan Brzeźno Wielkie Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
27 Sojka Adam Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
28 Gałązka Dawid Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
29 Kuschbik Elżbieta Gdańsk Polska 5 km LKS Zantyr Sztum
30 Szczodrowski Dawid Gdańsk Polska 5 km opłacono on-line
31 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat PSPnr 4 Starogard Gdański
32 Pakeiser Piotr Tczew Polska 5 km Huber+Suhner
33 Ciesielska Ewelina Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
34 Weltrowski Szymon Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat
35 Weltrowska Agnieszka Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
36 Weltrowski Krzysztof Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
37 RESZKE Aleksandra Gdynia Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
38 RESZKE-WITEK Renata GDYNIA Polska 5 km opłacono on-line
39 Pobłocka Bożena Lębork Polska 5 km UKS ekonomik maratonczyk opłacono on-line
40 Poblocka Bożena Lębork Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m UKS ekonomik maratonczyk
41 Kalwajtys Tomasz Zblewo Polska 5 km Biofeed shuto karate opłacono on-line
42 Jabłońska Laura Dzierzgoń Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
43 Weremczuk Martyna Minięta Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
44 Brzoska Iga Krąg Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat SKL Filippides
45 BRZEZIŃSKA Martyna Litewki Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
46 Moltzan Agnieszka Lubań Polska 5 km
47 Malkowska Agata Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
48 Żardecka Ewa Starogard Gdańsi Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat PSP nr 4 Starogard Gdański
49 Kmieć Dawid Janowo Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP 8 Starogard Gdański
50 Dudek Jakub Lubichowo Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
51 Weltrowska Laura starogard gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
52 Wirkus Tymoteusz Gdańsk Polska 5 km opłacono on-line
53 Stępiński Błażej Starogard Gdanski Polska 5 km opłacono on-line
54 Cybulski Wojciech Malbork Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
55 Völkner Olek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
56 Völkner Antek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
57 Chmielińska Lena Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
58 Dering Marcin Demlin Polska 5 km opłacono on-line
59 Patelczyk Karol Demlin Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) opłacono on-line
60 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 5 km opłacono on-line
61 Lehmann Justyna Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
62 Plinska Monika Kokoszkowy Polska 5 km Wataha Wilków opłacono on-line
63 Jędrasiewicz Jacek Tczew Polska 5 km Team Tapflo opłacono on-line
64 Jędrasiewicz Franciszek Tczew Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
65 Szejnik Emilia Gdańsk Polska 5 km Wataha Wilków
66 Mościcki Dawid Elbląg Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
67 Kubiak Wojtek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
68 Rysiewski Robert Starogard Gdański Polska 5 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
69 Cerowska Natalia Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
70 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
71 Śmistek Nadia Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Plastuś
72 Rogalska Małgorzata Kolincz Polska 5 km opłacono on-line
73 Michna Sandra starogard gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek"
74 Godlewska Antonina Malbork Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners
75 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska 5 km Wataha Wilków
76 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
77 Cysarczyk Jakub Kokoszkowy Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Dotruchtać do mety
78 Klak Gabrysia Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
79 Klak Hubert Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
80 Klak Wiktoria Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
81 Brzoska Ryszard Starogard Gdański Polska 5 km Hardersi opłacono on-line
82 Nazim Mateusz Elbląg Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono on-line
83 Nazim Tomasz Elbląg Polska 5 km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono on-line
84 Piekarski Michał Mareza Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
85 Żyjewski Tymoteusz Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP nr 4 Starogard Gdański
86 Baranowski Krzysztof Skarszewy Polska 5 km opłacono on-line
87 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 5 km Team Tapflo opłacono on-line
88 Cherek Alicja Cherek Barchnowy Polska 5 km opłacono on-line
89 Wojewoda Igor Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat
90 Korczak Alicja Wysoka Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat
91 Korczak Krzysztof Wysoka Polska 5 km
92 Grzonka Kamila Bytonia Polska 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
93 Janca Chmielecka Paulina Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
94 Ackermann Tymon Tczew Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat SP 12 Tczew
95 Ackermann Kamil Tczew Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat SP 12 Tczew
96 Mielewczyk Julian Starogard gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m PSONI Skarszewy
97 Fryszka Wojciech Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat
98 Fryszka Michał Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat
99 Łaski Konrad Starogard Gdański Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) UKS 8 Starogard Gd opłacono on-line
100 Koper Alicja Bałdowo Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat


Wyświetleń: 12043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ