Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMS Sierakowice | |||||||||
1 | Reclaw Laura | Sierakowice | 5 km (młodzież 12-19 lat) | AMS Sierakowice | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Czapiewska Iga | Rożenta | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
3 | Teska Patrycja. | Gdynia | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
4 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
5 | BRZEZIŃSKA Martyna | Litewki | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
6 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
7 | Mańka Marika | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
8 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
9 | Serocki Paweł | Starogard gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
KaEmKa | |||||||||
10 | KAWKA JAN | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | KaEmKa | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
11 | Ryk Marta | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
12 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||||||
13 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line | ||||
Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | |||||||||
14 | Nazim Mateusz | Elbląg | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | opłacono on-line | ||||
UKS 8 Starogard Gd | |||||||||
15 | Łaski Konrad | Starogard Gdański | 5 km (młodzież 12-19 lat) | UKS 8 Starogard Gd | opłacono on-line | ||||
WENCIK Team | |||||||||
16 | Wendt Franek | Kościerzyna | 5 km (młodzież 12-19 lat) | WENCIK Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
17 | Patelczyk Karol | Demlin | 5 km (młodzież 12-19 lat) | opłacono on-line | |||||
18 | Chorążewski Krzysztof | Tczew | 5 km (młodzież 12-19 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10941