Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESZKE Aleksandra | Gdynia | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
2 | Dudek Jakub | Lubichowo | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
3 | Völkner Olek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
4 | Völkner Antek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
5 | Chmielińska Lena | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
6 | Jędrasiewicz Franciszek | Tczew | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
7 | Mościcki Dawid | Elbląg | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
8 | Śmistek Nadia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Plastuś | |
9 | Michna Sandra | starogard gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |
10 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners | |
11 | Cysarczyk Jakub | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Dotruchtać do mety | |
12 | Klak Gabrysia | Lipinki Królewskie | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
13 | Klak Hubert | Lipinki Królewskie | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
14 | Fryszka Michał | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
15 | Koper Alicja | Bałdowo | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
16 | Koper Adam | Bałdowo | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
17 | Kajzer Franciszek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
18 | Kajzer Antoni | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
19 | Nowak Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Bajkowy Domek | |
20 | Sojka Antoni | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
21 | Sojka Hubert | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
22 | Lichnerowicz Kinga | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |
23 | Kalinowska Paula | Wielki Bukowiec | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
24 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
25 | Teska Robert | Gdynia | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
26 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
27 | Lipinski Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
28 | Pettka Igor | Trąbki Wielkie | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
29 | Pawłowski Jędrzej | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
30 | Firyn Karol | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
31 | Firyn Marcel | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
32 | Meus Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
33 | GAD Fatima | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole aniołek | |
34 | Figura Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
35 | Bzowska Oliwia | Koteże | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
36 | Bzowski Dominik | Koteże | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
37 | Bzowski Artur | Koteże | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
38 | Borszewski Paweł | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Crazy Team | |
39 | Kolasińska Antonina | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Plastuś | |
40 | Ossowska Anna | Szteklin | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
41 | Stawińska Laura | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
42 | Wirwicki Miłosz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Wirwi Team - Leśna Ekipa | |
43 | Malkus Tymon | Sumin, pow. starogardzki | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
44 | Szyca Przemysław | Jabłowo | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
45 | Faleńska Konstancja | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" | |
46 | Kuhn Leon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Tęczą Malowane | |
47 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
48 | Petka Piotr | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole Słoneczna Kraina | |
49 | Piekarska Magda | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | ||
50 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | Polska | SportGeneracja dzieci do 7 lat | Przedszkole 24 |
Wyświetleń: 10957