Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Crazy Team
1 Borszewski Paweł Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Crazy Team
Dotruchtać do mety
2 Cysarczyk Jakub Kokoszkowy SportGeneracja dzieci do 7 lat Dotruchtać do mety
Niepubliczne Przedszkole "Aniołek"
3 Michna Sandra starogard gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek"
4 Lichnerowicz Kinga Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek"
5 Faleńska Konstancja Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek"
Przedszkole 24
6 Urbanowski Nikodem Elbląg SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole 24
Przedszkole Bajkowy Domek
7 Nowak Zuzanna Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Bajkowy Domek
Przedszkole Plastuś
8 Śmistek Nadia Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Plastuś
9 Kolasińska Antonina Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Plastuś
Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners
10 Godlewska Antonina Malbork SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners
Przedszkole Słoneczna Kraina
11 Petka Piotr Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Słoneczna Kraina
Przedszkole Tęczą Malowane
12 Kuhn Leon Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Tęczą Malowane
Przedszkole aniołek
13 GAD Fatima STAROGARD GDAŃSKI SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole aniołek
Wirwi Team - Leśna Ekipa
14 Wirwicki Miłosz Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat Wirwi Team - Leśna Ekipa
_BRAK NAZWY_
15 RESZKE Aleksandra Gdynia SportGeneracja dzieci do 7 lat
16 Dudek Jakub Lubichowo SportGeneracja dzieci do 7 lat
17 Völkner Olek Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
18 Völkner Antek Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
19 Chmielińska Lena Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
20 Jędrasiewicz Franciszek Tczew SportGeneracja dzieci do 7 lat
21 Mościcki Dawid Elbląg SportGeneracja dzieci do 7 lat
22 Klak Gabrysia Lipinki Królewskie SportGeneracja dzieci do 7 lat
23 Klak Hubert Lipinki Królewskie SportGeneracja dzieci do 7 lat
24 Fryszka Michał Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
25 Koper Alicja Bałdowo SportGeneracja dzieci do 7 lat
26 Koper Adam Bałdowo SportGeneracja dzieci do 7 lat
27 Kajzer Franciszek Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
28 Kajzer Antoni Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
29 Sojka Antoni Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
30 Sojka Hubert Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
31 Kalinowska Paula Wielki Bukowiec SportGeneracja dzieci do 7 lat
32 Mierzejewski Nikodem Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
33 Teska Robert Gdynia SportGeneracja dzieci do 7 lat
34 Skarbek Iga Szpęgawsk SportGeneracja dzieci do 7 lat
35 Lipinski Szymon Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
36 Pettka Igor Trąbki Wielkie SportGeneracja dzieci do 7 lat
37 Pawłowski Jędrzej Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
38 Firyn Karol Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
39 Firyn Marcel Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
40 Meus Tymoteusz Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
41 Figura Agata Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
42 Bzowska Oliwia Koteże SportGeneracja dzieci do 7 lat
43 Bzowski Dominik Koteże SportGeneracja dzieci do 7 lat
44 Bzowski Artur Koteże SportGeneracja dzieci do 7 lat
45 Ossowska Anna Szteklin SportGeneracja dzieci do 7 lat
46 Stawińska Laura Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat
47 Malkus Tymon Sumin, pow. starogardzki SportGeneracja dzieci do 7 lat
48 Szyca Przemysław Jabłowo SportGeneracja dzieci do 7 lat
49 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z SportGeneracja dzieci do 7 lat
50 Piekarska Magda Starogard Gdański SportGeneracja dzieci do 7 lat


Wyświetleń: 14784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ