Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś Jan | Brzeźno Wielkie | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
2 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
3 | Kmieć Dawid | Janowo | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP 8 Starogard Gdański | |
4 | Weltrowska Laura | starogard gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
5 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
6 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
7 | Cerowska Natalia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
8 | Klak Wiktoria | Lipinki Królewskie | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
9 | Piekarski Michał | Mareza | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
10 | Żyjewski Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |
11 | Janca Chmielecka Paulina | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
12 | Ackermann Tymon | Tczew | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SP 12 Tczew | |
13 | Ackermann Kamil | Tczew | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SP 12 Tczew | |
14 | Fryszka Wojciech | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
15 | Fiborek Stanisław | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |
16 | Knut Eryk | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
17 | Śliwa Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides | |
18 | Nowak Jan | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 6 Starogard Gdański | |
19 | Engler Szymon | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
20 | Guz Stanisław | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
21 | Malecki Łukasz | Rokocin | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
22 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | WENCIK Team | |
23 | Jedwabnik Zofia | Starogard Gd | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Szkoła Podstawowa nr.8 | |
24 | Pokojewski Michał | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Beniaminek 03 Starogard Gd /PSP3 Starogard Gdanski | |
25 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |
26 | Draszanowski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |
27 | Galewski Mateusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |
28 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Sp2 Malbork / Godlewski Runners | |
29 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
30 | Bloch Aleksander | Kwidzyn | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | KKL RODŁO KWIDZYN | |
31 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | Active Flow | |
32 | Lipinska Julia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
33 | Pettka Tymon | Trąbki Wielkie | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
34 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
35 | Pawłowski Wojciech | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
36 | Bzowski Sebastian | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
37 | Bartkowska Maria | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP Kokoszkowy | |
38 | Drywa Filip | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
39 | Gornowicz Konrad | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 3 Starogard Gdański | |
40 | WANIELISTA Kacper | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
41 | Ossowski Joachim | Szteklin | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
42 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides | |
43 | Faleński Ksawery | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 2 Starogard Gdański | |
44 | Turzyński Wojciech | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
45 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
46 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
47 | Prokopiuk Kacper | Bolesławowo | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
48 | Kuc Igor | Owidz | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |
49 | Petka Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides/PSP 4 Starogard Gd. |
Wyświetleń: 12198