Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Ławrynowicz TOMASZ | Swarożyn | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
102 | Potulski Przemysław | Rajkowy | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
103 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line |
104 | Zima Jan | Minięta | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
105 | Kajzer Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
106 | Pielak Dorota | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
107 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
108 | Korczak Krzysztof | Wysoka | Polska | 5 km | ||
109 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
110 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
111 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
112 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
113 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
114 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
115 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
116 | Czapiewska Iga | Rożenta | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
117 | KAWKA JAN | Starogard Gdański | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | KaEmKa | opłacono on-line |
118 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | opłacono on-line |
119 | Chorążewski Krzysztof | Tczew | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | opłacono on-line | |
120 | Ryk Marta | Starogard Gdański | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | SKL Filippides | opłacono on-line |
121 | Teska Patrycja. | Gdynia | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
122 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | WENCIK Team | |
123 | Serocki Paweł | Starogard gdański | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
124 | Łaski Konrad | Starogard Gdański | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | UKS 8 Starogard Gd | opłacono on-line |
125 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | opłacono on-line | |
126 | Nazim Mateusz | Elbląg | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM | opłacono on-line |
127 | Reclaw Laura | Sierakowice | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | AMS Sierakowice | opłacono on-line |
128 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
129 | BRZEZIŃSKA Martyna | Litewki | Polska | 5 km (młodzież 12-19 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
130 | Poblocka Bożena | Lębork | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | UKS ekonomik maratonczyk | |
131 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | ||
132 | Laskowski Filip | Pelplin | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | SOSW Pelplin | |
133 | Spychalski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | KP Starogard Gdański | |
134 | Hinz Arkadiusz | Krąg | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |
135 | Lis Benedykt | Jabłowo | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |
136 | Gliński Marek | Rywałd | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Przy Zespole Caritas Parafii NSPJ | |
137 | dziewiątkowski bartosz | Starogard gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Skarszewy | |
138 | Zwara Tomasz | Skarszewy | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
139 | Ścibiorska Magdalena | Krąg | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
140 | Czaplewska Emilia | Czarnocin | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
141 | Pielecki Andrzej | Skarszewy | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
142 | Fischer Bożena | Skarszewy | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Środowiskowy Dom Samopomocy | |
143 | Wieczerski Mariusz | Skarszewy | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Środowiskowy Dom Samopomocy | |
144 | Łopatniuk Przemysław | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
145 | Słomiński Roman | Baczek 30A | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej | |
146 | Fandrejewski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
147 | Prętka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
148 | Słominska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
149 | Falgowska Joanna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
150 | Wojciechowski Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
151 | Pakieser Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
152 | Łukasiewicz Ewa | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
153 | Reksin Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
154 | Żołnowska Joanna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
155 | Brejski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
156 | Kuc Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
157 | Kowalski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
158 | Maszka Kamila | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
159 | Bartkowiak Bożena | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | ||
160 | Dawid Anna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański | |
161 | Mielewczyk Julian | Starogard gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m | PSONI Skarszewy | |
162 | Ciachorowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
163 | Kuc Inga | Owidz | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |
164 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |
165 | Kruszyńska Olgs | M I Ł O B Ą D Z | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
166 | Faleńska Kalina | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 2 Starogard Gdański | |
167 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |
168 | Ossowski Józef | Szteklin | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | opłacono on-line | |
169 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |
170 | Skarbek Maja | Szpęgawsk | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP Brzeźno Wielkie | |
171 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Biegun OCR Team | |
172 | Wendt Franek. | Kościerzyna | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | WENCIK Team | |
173 | Malecki Stefan | Rokocin | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
174 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |
175 | Ostrowski Adam | Bietowo | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Collegium Marianum | |
176 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |
177 | Korczak Alicja | Wysoka | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
178 | Wojewoda Igor | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
179 | Gołuńska Amelia | Kolincz | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |
180 | Kalenda Julia | Rywałd | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |
181 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
182 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSPnr 4 Starogard Gdański | |
183 | Weltrowski Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | ||
184 | Brzoska Iga | Krąg | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | SKL Filippides | |
185 | Żardecka Ewa | Starogard Gdańsi | Polska | SportGeneracja dzieci 12-15 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |
186 | Lokś Jan | Brzeźno Wielkie | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
187 | Piekarski Michał | Mareza | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
188 | Klak Wiktoria | Lipinki Królewskie | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
189 | Cerowska Natalia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
190 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
191 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
192 | Weltrowska Laura | starogard gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
193 | Żyjewski Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 Starogard Gdański | |
194 | Kmieć Dawid | Janowo | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | PSP 8 Starogard Gdański | |
195 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
196 | Petka Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | SKL Filippides/PSP 4 Starogard Gd. | |
197 | Kuc Igor | Owidz | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | KS Bloczek Team Pelplin | |
198 | Prokopiuk Kacper | Bolesławowo | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
199 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat | ||
200 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja dzieci 8-11 lat |
Wyświetleń: 10953