Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Weltrowska Laura starogard gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
2 Wirkus Tymoteusz Gdańsk Polska 5 km opłacono on-line
3 Stępiński Błażej Starogard Gdanski Polska 5 km opłacono on-line
4 Cybulski Wojciech Malbork Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
5 Völkner Olek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
6 Völkner Antek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
7 Chmielińska Lena Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
8 Dering Marcin Demlin Polska 5 km opłacono on-line
9 Patelczyk Karol Demlin Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) opłacono on-line
10 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 5 km opłacono on-line
11 Lehmann Justyna Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
12 Plinska Monika Kokoszkowy Polska 5 km Wataha Wilków 55.00 PLN
13 Jędrasiewicz Jacek Tczew Polska 5 km Team Tapflo opłacono on-line
14 Jędrasiewicz Franciszek Tczew Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
15 Szejnik Emilia Gdańsk Polska 5 km Wataha Wilków 55.00 PLN
16 Mościcki Dawid Elbląg Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
17 Kubiak Wojtek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
18 Rysiewski Robert Starogard Gdański Polska 5 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
19 Cerowska Natalia Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
20 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
21 Śmistek Nadia Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Plastuś darmowy udział
22 Rogalska Małgorzata Kolincz Polska 5 km opłacono on-line
23 Michna Sandra starogard gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" darmowy udział
24 Godlewska Antonina Malbork Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners darmowy udział
25 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska 5 km Wataha Wilków 55.00 PLN
26 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 55.00 PLN
27 Cysarczyk Jakub Kokoszkowy Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Dotruchtać do mety darmowy udział
28 Klak Gabrysia Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
29 Klak Hubert Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
30 Klak Wiktoria Lipinki Królewskie Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
31 Brzoska Ryszard Starogard Gdański Polska 5 km Hardersi opłacono on-line
32 Nazim Mateusz Elbląg Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono on-line
33 Nazim Tomasz Elbląg Polska 5 km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono on-line
34 Piekarski Michał Mareza Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
35 Żyjewski Tymoteusz Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP nr 4 Starogard Gdański darmowy udział
36 Baranowski Krzysztof Skarszewy Polska 5 km opłacono on-line
37 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 5 km Team Tapflo 55.00 PLN
38 Cherek Alicja Cherek Barchnowy Polska 5 km opłacono on-line
39 Wojewoda Igor Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat darmowy udział
40 Korczak Alicja Wysoka Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat darmowy udział
41 Korczak Krzysztof Wysoka Polska 5 km 55.00 PLN
42 Grzonka Kamila Bytonia Polska 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
43 Janca Chmielecka Paulina Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
44 Ackermann Tymon Tczew Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat SP 12 Tczew darmowy udział
45 Ackermann Kamil Tczew Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat SP 12 Tczew darmowy udział
46 Keller Gracjan Karczemki Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat Znikające punkty darmowy udział
47 Mielewczyk Julian Starogard gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m PSONI Skarszewy darmowy udział
48 Fryszka Wojciech Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
49 Fryszka Michał Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
50 Cylman Kacper Wielki Bukowiec Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP Wielki Bukowiec darmowy udział
51 Swieczkowska Martyna Wielki Bukowiec Polska 5 km Amator 55.00 PLN
52 Łaski Konrad Starogard Gdański Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) UKS 8 Starogard Gd opłacono on-line
53 Koper Alicja Bałdowo Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
54 Koper Adam Bałdowo Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
55 Simon Julia Gniew Polska 5 km Huber+Suhner 55.00 PLN
56 Fiborek Iga Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat PSP nr 4 Starogard Gdański darmowy udział
57 Fiborek Stanisław Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP nr 4 Starogard Gdański darmowy udział
58 Pielak Dorota Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
59 Kajzer Tomasz Starogard Gdański Polska 5 km opłacono on-line
60 Kajzer Franciszek Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
61 Kajzer Antoni Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
62 Zima Jan Minięta Polska 5 km opłacono on-line
63 Knut Eryk Nowa Wieś Rzeczna Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
64 Śliwa Aleksandra Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat SKL Filippides darmowy udział
65 Dawid Anna Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
66 Bartkowiak Bożena Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m darmowy udział
67 Maszka Kamila Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
68 Kowalski Piotr Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
69 Kuc Agnieszka Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
70 Brejski Tomasz Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
71 Żołnowska Joanna Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
72 Reksin Andrzej Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
73 Łukasiewicz Ewa Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
74 Nowak Jan Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat PSP nr 6 Starogard Gdański darmowy udział
75 Nowak Zuzanna Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Przedszkole Bajkowy Domek darmowy udział
76 Pakieser Krzysztof Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
77 Wojciechowski Andrzej Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
78 Falgowska Joanna Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
79 Sojka Antoni Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
80 Sojka Hubert Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat darmowy udział
81 Słominska Katarzyna Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
82 Prętka Lucyna Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
83 Fandrejewski Piotr Starogard Gdański Polska Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600 m Środowiskowy Dom Samopomocy Starogard Gdański darmowy udział
84 Kozioł Krzysztof Gdańsk Polska 5 km Biegam bo mnie ludzkość wkurwia opłacono on-line
85 Serocki Paweł Starogard gdański Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
86 Engler Szymon Kokoszkowy Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
87 Guz Stanisław Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
88 Ostrowski Adam Bietowo Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat Collegium Marianum darmowy udział
89 Ostrowski Konrad Bietowo Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat SKL Filippides darmowy udział
90 Potulski Przemysław Rajkowy Polska 5 km Team Tapflo opłacono on-line
91 Ławrynowicz TOMASZ Swarożyn Polska 5 km opłacono on-line
92 Malecki Łukasz Rokocin Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat darmowy udział
93 Malecki Stefan Rokocin Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat darmowy udział
94 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 5 km Dotruchtać do mety 55.00 PLN
95 Wendt Kornelia Kościerzyna Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat WENCIK Team darmowy udział
96 Wendt Franek. Kościerzyna Polska SportGeneracja dzieci 12-15 lat WENCIK Team darmowy udział
97 Wendt Franek Kościerzyna Polska 5 km (młodzież 12-19 lat) WENCIK Team 10.00 PLN
98 Wendt Patryk Kościerzyna Polska 5 km WENCIK Team 55.00 PLN
99 Lichnerowicz Kinga Starogard Gdański Polska SportGeneracja dzieci do 7 lat Niepubliczne Przedszkole "Aniołek" darmowy udział
100 Jedwabnik Zofia Starogard Gd Polska SportGeneracja dzieci 8-11 lat Szkoła Podstawowa nr.8 darmowy udział


Wyświetleń: 3922

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ