Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gromadzki Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 35 gdansk | |
2 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP 48 Gdynia | |
3 | Buko Wiktor | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 9 Sopot | |
4 | Dobrowolska Dalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
5 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
6 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
7 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
8 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active family Pasłęk | |
9 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active family Pasłęk | |
10 | Kamińska Oliwia | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
11 | Szypiłko Tymon | Dąbrowa | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP Banino | |
12 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | |||
13 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | RKS Rumia | ||
14 | Jagodziński Stanisław | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP 7 Sopot | |
15 | Trochimczuk Michalina | Elblag | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp18 Elbląg | |
16 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | OSP Kłosowo/ SP Czeczewo | |
17 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
18 | KARBOWNIK Agata | SUCHY DWÓR | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ULKS Skoczek Pogórze | |
19 | Pis Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
20 | Zhuk Mariia | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
21 | Wicenty Damian | Międzychód | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Szkoła Podstawowa Nr 1w Międzychód | |
22 | Wicenty Hania | Międzychód | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Szkoła Podstawowa Nr 1w Międzychód | |
23 | Lokhonia Vadym | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp nr 4 w Rumi | |
24 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
25 | Lezon Lena | Gdandk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 35 gdansk | |
26 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
27 | Kozioł Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sokrates Szkoła Niepubliczna | |
28 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Team Niebieskiego Pająka | |
29 | Śpiewak Hanna | Bolszewo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 2 Bolszewo | |
30 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
31 | Kułakowska Natalia | Rewa | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ULKS Skoczek Pogórze | |
32 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
33 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
34 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP nr 75 w Gdańsku | |
35 | Żuka Marika | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 33 Gdynia | |
36 | Shtonda Denys | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 2 | |
37 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Active Flow | |
38 | Witosławska Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp 75 gdańsk Gala | |
39 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Akademia Piłkarska Cassubian | |
40 | Barca Zofia | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | UKS 1 Reda | |
41 | Barca Jan | reda | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | SP 4 Reda | |
42 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | ||
43 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 lat | Sp75Gdańsk Gala |
Wyświetleń: 5169