Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
/RunWithYou/ | |||||||||
1 | Szpalerski Adam | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | /RunWithYou/ | opłacono on-line | ||||
2 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | /RunWithYou/ | opłacono on-line | ||||
9 BKPanc Wojskowa Straż Pożarna | |||||||||
3 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | 4.8km Bieg Główny | 9 BKPanc Wojskowa Straż Pożarna | opłacono on-line | ||||
22 BLT | |||||||||
4 | Groszkowski Marcin | Malbork | 4.8km Bieg Główny | 22 BLT | |||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
5 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 4.8km Marsz Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
6 | Majewski Wojciech | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
7 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
8 | Panuś Patrycja | Stanowo | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
9 | Jabłońska Małgorzata | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
10 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
11 | Burda PATRYK | Malbork | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
12 | Brzezińska Martyna | Litewki | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
13 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
14 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
15 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
16 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
DZIERZGOŃ | |||||||||
17 | Zima Jolanta | Dzierzgoń | 4.8km Marsz Nordic Walking | DZIERZGOŃ | |||||
18 | Zima Jan | Minięta | 4.8km Bieg Główny | DZIERZGOŃ | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
19 | Stolarów Robert | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
20 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
21 | Prochna Krzysztof | Frombork | 4.8km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
22 | Serocki Adam | Elblag | 4.8km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
23 | Znarowska Bożena | Elblag | 4.8km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
Dzierzgon Team/Dks powisle dzierzon | |||||||||
24 | Skowronski Darek | Dzierzgon | 4.8km Bieg Główny | Dzierzgon Team/Dks powisle dzierzon | opłacono on-line | ||||
25 | Skowrońska Karolina | Dzierzgoń | 4.8km Bieg Główny | Dzierzgon Team/Dks powisle dzierzon | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
26 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
Ela & Bartek | |||||||||
27 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | 4.8km Marsz Nordic Walking | Ela & Bartek | opłacono on-line | ||||
28 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 4.8km Marsz Nordic Walking | Ela & Bartek | opłacono on-line | ||||
FLOWERS TEAM | |||||||||
29 | Kwiatkowski Jan | Gdynia | 4.8km Bieg Główny | FLOWERS TEAM | opłacono on-line | ||||
30 | Kwiatkowski Wojciech | Mikołajki Pom. | 4.8km Bieg Główny | FLOWERS TEAM | opłacono on-line | ||||
31 | Kwiatkowski Jarek | Malbork | 4.8km Bieg Główny | FLOWERS TEAM | opłacono on-line | ||||
32 | Kwiatkowski Tomasz | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | FLOWERS TEAM | opłacono on-line | ||||
GOSiR Osielsko | |||||||||
33 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | 4.8km Bieg Główny | GOSiR Osielsko | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
34 | Czerniakowska Paulina | Malbork | 4.8km Bieg Główny | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
Gdański Uniwersytet Medyczny | |||||||||
35 | Szczesny Damian | Gdańsk | 4.8km Bieg Główny | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
36 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | 4.8km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
37 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | 4.8km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
38 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 4.8km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
39 | Woszczyk Sebastian | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
40 | Masys Agnieszka | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
41 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 4.8km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
42 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | 4.8km Bieg Główny | Husaria Race Team | |||||
KLKS LIDER Sztum | |||||||||
43 | Socha Piotr | Zajezierze | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | KLKS LIDER Sztum | opłacono on-line | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
44 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | 4.8km Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
45 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 4.8km Bieg Główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
46 | JANIK Roman | KWIDZYN | 4.8km Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
47 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 4.8km Bieg Główny | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
48 | Boschke Magdalena | Pelplin | 4.8km Bieg Główny | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
49 | Sławińska Monika | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | Kwidzyn Biega | |||||
50 | Duchała Piotr | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
51 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |||||
52 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |||||
53 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
54 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn biega | |||||||||
55 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 4.8km Bieg Główny | Kwidzyn biega | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
56 | Grabowski Jacek | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
57 | Grabowska Bożena | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
58 | Kucio Hanna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
59 | Olszewski RYSZARD | SZTUM | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
60 | Makara Piotr | Stary Targ | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
61 | Malinowska Monika | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
62 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
63 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
64 | Piotrowski Lech | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
65 | Ludwik Andrzej | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
66 | Łukomski Andrzej | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
67 | LUDWIK ANITA | SZTUM | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
68 | KRAWIEC MARZENA | SZTUM | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
69 | Kołpak Irena | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
70 | KOŁPAK JAN | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
71 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
72 | Dmitrzak Piotr | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
73 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
74 | Krawczykowska Barbara | Czernin | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
75 | Słonina Eugeniusz | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
76 | Malinowska Grażyna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr | |||||||||
77 | Paprocka Dorota | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
78 | Gruszka Barbara | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
79 | Mazerski Bartosz | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
80 | Urbanowski Marcin | Londyn | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
81 | Podolski Mirosław | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
82 | Machnikowska Agata | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
83 | Rygielska Roksana | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
84 | Pokojska Maria | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
85 | Mazerska Maria | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
86 | Malinowski Tadeusz | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
87 | Jurewicz Ewa | Gosciszewo | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
88 | Piotrowska Elwira | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
89 | Koman Dariusz | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
90 | Giembicki Jan | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
91 | Zdziennicki Bartek | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
92 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
93 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
94 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
95 | Lipińska Renata | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
96 | Klonowski Marcin | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
97 | Pepliński Grzegorz | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
98 | Treć Leon | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
99 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
100 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
101 | Rozenberg Sławomir | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
102 | Cebula Bogdan | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
103 | Niemyjska Beata | Starocin | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
104 | Najda Sławomir | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS ŻUŁAWY | |||||||||
105 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | 4.8km Bieg Główny | LKS ŻUŁAWY | opłacono on-line | ||||
Lubelskie Morsy | |||||||||
106 | Przerwa Adrian | Lublin | 4.8km Marsz Nordic Walking | Lubelskie Morsy | opłacono on-line | ||||
MM Team Kwidzyn | |||||||||
107 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | MM Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
108 | Witkowski Albert | Nowy Staw | 4.8km Bieg Główny | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
109 | Borkowska Ewelina | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
110 | Garstka Izabela | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
111 | Turo-Podbereżny Adelina | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
112 | Witt Grażyna | Sopot | 4.8km Bieg Główny | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
113 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | 4.8km Marsz Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
114 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | 4.8km Marsz Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Mardy Bum | |||||||||
115 | Skurtys Dagmara | REDA | 4.8km Marsz Nordic Walking | Mardy Bum | opłacono on-line | ||||
Małe Kotki PL | |||||||||
116 | Meller Marcin | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Małe Kotki PL | opłacono on-line | ||||
Morsik Weteran | |||||||||
117 | Wójcik Piotr | Gdynia | 4.8km Marsz Nordic Walking | Morsik Weteran | opłacono on-line | ||||
Morsy Sztum | |||||||||
118 | Pajewska Teresa | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Morsy Sztum | opłacono on-line | ||||
119 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Morsy Sztum | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
120 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 4.8km Bieg Główny | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
NONE | |||||||||
121 | Trzonek Michał | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | NONE | opłacono on-line | ||||
122 | Murawski Dariusz | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | NONE | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
123 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | 4.8km Bieg Główny | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
Norbsoft | |||||||||
124 | Witt Henryk | Sopot | 4.8km Bieg Główny | Norbsoft | |||||
Nordic Walking Malbork | |||||||||
125 | Stańczak Edward | Malbork | 4.8km Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
126 | Naumczyk Tomasz | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
127 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 4.8km Bieg Główny | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
128 | Urban Henryk | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | ROCK70RUNNER | opłacono on-line | ||||
Rakowiec Team | |||||||||
129 | Krzaczkowski Tomasz | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | Rakowiec Team | opłacono on-line | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
130 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 4.8km Bieg Główny | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | |||||||||
131 | Wierzbicki Jakub | Malbork | 4.8km Bieg Główny | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono on-line | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
132 | Brzozowski Lukasz | Gdansk | 4.8km Bieg Główny | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line | ||||
133 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | 4.8km Bieg Główny | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line | ||||
Sztum Biega | |||||||||
134 | Chabowska Grażyna | sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line | ||||
135 | Chabowski Tomasz | sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
136 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
137 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
Team nigdy się nie poddawaj | |||||||||
138 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | Team nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line | ||||
139 | Caban Krzysztof | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | Team nigdy się nie poddawaj | |||||
Team nigdy się nie poddawaj | |||||||||
140 | Pawłowska Beata | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | Team nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Kwidzyn | |||||||||
141 | WILLMA ANDRZEJ | KWIDZYN | 4.8km Bieg Główny | Traktor Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
142 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 4.8km Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
UEK KRAKÓW | |||||||||
143 | Grębowska Sylwia | Prabuty | 4.8km Bieg Główny | UEK KRAKÓW | opłacono on-line | ||||
Wasch-Fred.de | |||||||||
144 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | Wasch-Fred.de | opłacono on-line | ||||
Wataha Wilków | |||||||||
145 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 4.8km Bieg Główny | Wataha Wilków | opłacono on-line | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
146 | wiśniewski maciej | malbork | 4.8km Marsz Nordic Walking | WiśniaTeam | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
147 | Jabłoński Wojciech | Gdynia | 4.8km Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
148 | Jabłońska Anna | Gdynia | 4.8km Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
Zantyr | |||||||||
149 | Makara Wanda | Stary Targ | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | opłacono on-line | ||||
150 | Luterek Bogusława | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | opłacono on-line | ||||
Zitadelle | |||||||||
151 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | Zitadelle | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
152 | Wójcicki Paweł | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
153 | Grobelniak Hanna | Żukowo | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
154 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
155 | Dokurno Piotr | Szczecin | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
156 | Mikołajczyk Ewa | Koniecwałd | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | ||||||
157 | Najda Marianna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
158 | Gdaniec Konrad | Starogard Gdański | 4.8km Bieg Główny | ||||||
159 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 4.8km Bieg Główny | ||||||
160 | Krotowski Błażej | Iława | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
161 | Skurtys Cezary | REDA | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
162 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
163 | Homa Henryk | Pelplin | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
164 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
165 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
166 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
167 | Sulich Magdalena | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
168 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
169 | Bratko Anna | Gdańsk | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
170 | Fałkowski Adam | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
171 | Czopek Jaroslaw | EŁK | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
172 | Grębowski Mateusz | Prabuty | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
173 | Dacewicz Rafał | Gardeja | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
174 | Kawecki Piotr | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
175 | Ilcewicz Monika | Pruszcz Gdański | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
176 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gd | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
177 | GIBAS Przemysław | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
178 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
179 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
180 | Cybulski Michał Cybulski | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
181 | korzec Anna | Licze | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
182 | Rycąbel Bogdan | Licze | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
183 | kotowski dariusz | olszyny | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
184 | JĘDRZEJCZAK ROBERT | MALBORK | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
185 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 4.8km Bieg Główny | ||||||
186 | Tryba Zdzisław | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |||||
187 | Kuciński Łukasz | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
188 | Podbereżny Piotr | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
189 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
190 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
191 | Wesner Harald | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
192 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
193 | Jędrzejczak Mirosława | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
194 | Jóźwiak Dorota | Łódź | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
195 | Ossowski Jakub | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
196 | Osiński Przemysław | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
197 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
198 | Pałasz Edmund | Rumia | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
199 | Puchowski Krzysztof | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
200 | Szraga Andrzej | Malbork | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
201 | Werema Natalia | Pasłęk | 4.8km Bieg Główny | ||||||
202 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
203 | Piątek Justyna | Gdańsk | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
204 | Dębska Karolina | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
205 | Biłas Dominik | Zielonka Pasłęcka | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
206 | Ścisłowski Rafał | Parpary | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
207 | Biłas Krzysztof | Marzewo | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
208 | Zwolak Karolina | Ryjewo | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
209 | Michałowska Joanna | Susz | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
210 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
211 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
212 | Brodzińska Anna | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
213 | Kaleta Monika | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
214 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |||||
215 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
216 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
217 | Wnuk Jakub | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
218 | Zieleniak Ewa | Kwidzyn | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
219 | Chabowska Magdalena | Zduny | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
220 | Machnikowski Adrian | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
221 | Michalski Wojciech | Bartniczka | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
222 | Michalska Beata | Bartniczka | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
223 | Paradowska Izabela | Bydgoszcz | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
224 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||||||
225 | Pernak Magdalena | Chrośle | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
226 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 4.8km Bieg - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |||||
227 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | ||||||
228 | TUKALSKI TOMASZ | Prabuty | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
229 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
230 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | 4.8km Bieg Główny | ||||||
231 | Leszczyński Tomasz | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |||||
232 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
233 | Młotkowska Alicja | Prabuty | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
234 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
235 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
236 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
237 | Koralewska Irena | Sadlinki | 4.8km Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
238 | Wojtaś Daria | Sztum | 4.8km Bieg - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono | |||||
239 | Brzozowska Iwona | Unisław | 4.8km Bieg Główny | ||||||
drużyna szpiku | |||||||||
240 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | 4.8km Bieg Główny | drużyna szpiku | opłacono on-line | ||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
241 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | 4.8km Bieg Główny | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | ||||
kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | |||||||||
242 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 4.8km Bieg Główny | kredytbezstresu.pl/Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17868