Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurczewska Justyna | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | LO Sokółka | |
2 | Czeremcha Weronika | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Zespół Szkół w Sokółce | |
3 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
4 | Pieciul Patrycja Gabriela | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
5 | Kundzicz Kamila | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
6 | Sitko Sylwia | Kundzicze | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | Zespół Szkół w Sokółce | |
7 | Sitko Natalia | Kundzicze | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Zespół Szkół w Sokółce | |
8 | Puszko Łukasz | Sokółka | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | SP Geniusze | |
9 | Harasiuk Filip | Sokółka | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | SP 2 SOKÓŁKA | |
10 | Siwiak Michał | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2007) | Liceum ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
11 | Topoła Karolina | Krynki | Polska | 1918 m (rocznik 2008) | LO Sokółka | |
12 | Tomaszycki Michal | Sokolka | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | SP 2 SOKÓŁKA | |
13 | Szomko Monika | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | ||
14 | Żmurda Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | SP Dąbrowa Białostocka | |
15 | Łabanowska Monika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | SP Dąbrowa Białostocka | |
16 | Jurkowski Mariusz | Podłubianka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
17 | Piaścik Oliwia | Łubianka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
18 | Szymańska Faustyna | Łubianka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
19 | Sakowicz Magdalena | Łubianka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
20 | Malinowski Krystian | Białousy | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
21 | Kraśnicka Natalia | 0stra Góra | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
22 | Polewko Jakub | Jurasze | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | Zsckr Janów | |
23 | Gil Bartosz | Sitkowo | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
24 | Chłus Małgorzata | Sitkowo | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
25 | Duchińska Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | SP Dąbrowa Białostocka | |
26 | Lewicki Patryk | Białousy | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa w Białousach | |
27 | Kucharczyk Dominika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
28 | Halicka Aleksandra | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
29 | Marks Estera | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
30 | Ryszkiewicz Agata | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
31 | Wołczek Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
32 | Białous Maciej | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | ||
33 | Wirkowska Wiktoria | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
34 | Andrejczyk Patrycja | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
35 | Kondracka Weronika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
36 | Ławrynowicz Wanessa | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2012) | SP Dąbrowa Białostocka | |
37 | Kołpak Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Dąbrowa Białostocka | |
38 | Konstańczuk Urszula | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Dąbrowa Białostocka | |
39 | Roszkowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Dąbrowa Białostocka | |
40 | Baranowska Marysia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Dąbrowa Białostocka | |
41 | Kirejczyk Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Dąbrowa Białostocka | |
42 | Bojarzyński Szymon | Brzozowa | Polska | 1918 m (rocznik 2007) | Zsckr Janów | |
43 | Łosińska Gabriela | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | S.P Kamienna Nowa | |
44 | Ruducha Arkadiusz | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | S.P Kamienna Nowa | |
45 | Olszewska Kinga | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | S.P Kamienna Nowa | |
46 | Czerniawski Krystian | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | S.P Kamienna Nowa | |
47 | Łosińska Paulina | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | S.P Kamienna Nowa | |
48 | Karpienia Hubert | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2010) | S.P Kamienna Nowa | |
49 | Truchanowicz Wiktoria | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
50 | Kirejczyk Magdalena | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
51 | Tumiel Piotr | Kuźnica | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | LO Sokółka | |
52 | Toczko Oliwia | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
53 | Toczko Gabriela | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | S.P Kamienna Nowa | |
54 | Kułak Grzegorz | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | S.P Kamienna Nowa | |
55 | Czerniawski Dawid | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | S.P Kamienna Nowa | |
56 | Kułak Krzysztof | Kamienna Nowa | Polska | 1918 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
57 | Karpienia Michał | Kamienna Nowa | Polska | 1918 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
58 | Czerniawski Łukasz | Kamienna Nowa | Polska | 1918 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
59 | Borowska Wiktoria | Kamienna Nowa | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | S.P Kamienna Nowa | |
60 | Karasek Anna | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2007) | Liceum ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
61 | Kondrat Szymon | Żuki 16 | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
62 | Peczyk Sebastian | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | LO Sokółka | |
63 | Mpotsiou Dimitra | Ioannina | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | ||
64 | Angeli Despoina-Kalliopi | Ioannina | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | ||
65 | Babicz Mateusz | Nierosno | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
66 | Wiśniewski Michał | Suchowola | Polska | 1918 m (rocznik 2005) | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie | |
67 | Stelmaszek Jakub | Geniusze | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Geniusze | |
68 | Taudul Patryk | Geniusze | Polska | 1200 m (rocznik 2009) | SP Geniusze | |
69 | Kondrat Julia | Sokółka | Polska | 1200 m (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
70 | Kundzicz Izabela | Geniusze | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | SP Geniusze | |
71 | Gieniusz Julia | Geniusze | Polska | 1200 m (rocznik 2011) | SP Geniusze | |
72 | Szamreta Michał | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
73 | Zabłocki Piotr | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
74 | Czeczko Bartłomiej | Romanówka | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | ||
75 | Korycka Barbara | Chreptowce | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
76 | Lubecka Dagmara | Janów | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
77 | Ignatowicz Natalka | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
78 | Miszkin Michał | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
79 | Deputat Maciek | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
80 | Jiménez Guillermo | Córdoba | Hiszpania | 1200 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
81 | Alcalá Jose | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | ||
82 | Corral Judit | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
83 | boguszewski kuba | sokola | Polska | 1918 m (rocznik 2006) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
84 | Jiménez Ruiz Ana Isabel | Córdoba | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | Colegio Séneca | |
85 | Kisiel Filip | Sidra | Polska | 1918 m (rocznik 2004 i starsi) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
86 | García Marín Juan Manuel | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
87 | Sanz Helena | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
88 | Serrano Dani | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
89 | Puszko Kacper | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2007) | LO Sokółka | |
90 | Jiménez Nizar | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
91 | Cabello Silvia | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
92 | Cívico Miguel Ángel | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
93 | Sánchez Paola | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
94 | Castejón Ainara | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
95 | Moreno Celia | Córdoba | Hiszpania | 1918 m (rocznik 2008) | Colegio Séneca | |
96 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | ||
97 | Huryn Szymon | Podsutki1 | Polska | 1918 m (rocznik 2008) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
98 | Żukiewicz Aleksandra | Sokółka | Polska | 1918 m (rocznik 2007) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
99 | Diez Valle Mario | Córdoba (Spain) | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | Colegio Séneca | |
100 | Almendros Azucena | Córdoba | Polska | 3836 m (bieg OPEN) | Colegio Séneca |
Wyświetleń: 15758