Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | Dom Pomocy Społecznej "Pomocna Dłoń" | Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 pułk logistyczny/ Biegamy dla zdrowia | |||||||||
1 | 210 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 10km | 18 pułk logistyczny/ Biegamy dla zdrowia | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
2 | 238 | Staniurska Ewa | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | opłacono |
3 | 228 | Ogonowski Michał | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
4 | 239 | Szelągowska Anna | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | opłacono |
BKStep | |||||||||
5 | 244 | Wąsiewicz Diana | Łomża | 10km | BKStep | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
6 | 255 | Szok Marek | Czarnocin | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
7 | 219 | Kapelewski Dariusz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | TAK | opłacono |
De Heus: Pędzące Bydlaki | |||||||||
8 | 218 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | 10km | De Heus: Pędzące Bydlaki | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Grupa Ratownicza Nadzieja | |||||||||
9 | 250 | Ceran Szymon | Łomża | 10km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
10 | 249 | Bałazy Artur | Łomża | 10km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Grygo Team | |||||||||
11 | 248 | Grygo Pawel | Lomza | 10km | Grygo Team | NIE | NIE | NIE | opłacono |
KS ARCO Ławy | |||||||||
12 | 235 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Km Psp Łomża | |||||||||
13 | 209 | Dudziński Paweł | Czarnocin | 10km | Km Psp Łomża | TAK | TAK | TAK | opłacono |
LKS Kurpie na Luzie | |||||||||
14 | 241 | Szymański Paweł | Zbójna | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Maratonka Grajewo | |||||||||
15 | 227 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | TAK | opłacono |
16 | 232 | Poniatowski Marek | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | NIE | opłacono |
17 | 231 | Poniatowski Adam | Bełda | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Prefbet Śniadowo Łomza/Grygo Team | |||||||||
18 | 252 | Domoradzki Robert | Łomża | 10km | Prefbet Śniadowo Łomza/Grygo Team | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Run Team Piątnica | |||||||||
19 | 201 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
20 | 207 | Ciborowski Michał | Motyka | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Run Team Piątnica | |||||||||
21 | 203 | Boguski Adrian | Krzewo | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
STUDIO42 | |||||||||
22 | 221 | Konarski Grzegorz | Białystok | 10km | STUDIO42 | NIE | NIE | TAK | opłacono |
TMT | |||||||||
23 | 217 | Jakubowski Marcin | Łomża | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
24 | 212 | Gąsiewski Artur | Piątnica | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
25 | 211 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Torti Art | |||||||||
26 | 240 | Szmit Wojciech | Lomza | 10km | Torti Art | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Turosl biega | |||||||||
27 | 230 | Piankowski Tomasz | Turosl | 10km | Turosl biega | NIE | NIE | NIE | opłacono |
WellMate | |||||||||
28 | 234 | Ruszczyk Karolina | Grajewo | 10km | WellMate | NIE | NIE | NIE | opłacono |
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | 256 | Tabędzka Katarzyna | Zambrów | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
30 | 254 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
31 | 253 | Leśniewski Aleksandra | Porosły | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
32 | 251 | Dawid Paweł | Rzekuń | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
33 | 247 | Chludziński Oskar | Giełczyn | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
34 | 215 | Golan Grzegorz | Myszyniec | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
35 | 214 | Godlewska Diana | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
36 | 206 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
37 | 226 | Myszka Marcin | Grajewo | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
38 | 208 | Czartoryska Sylwia | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
39 | 220 | Karwowski Sebastian | Jeziorko | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
40 | 202 | Blusiewicz Justyna | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
41 | 224 | Laszuk Anna | Białystok | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
42 | 223 | Kutyna Joanna | Siemiatycze | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
43 | 246 | Zalewski Marek | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
44 | 213 | Gieraga Jerzy | Łomża | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
45 | 242 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
46 | 205 | Chełstowski Bogusław | Łomża | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
47 | 204 | Bruliński Kamil | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
48 | 200 | Bielecka Anna | Białystok | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
49 | 216 | Gworek Katarzyna | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
50 | 233 | Roszkowski Michał | Białystok | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
51 | 245 | Wilkowska Aldona | Bialystok | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
52 | 222 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
53 | 229 | Pasternak Marek | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
54 | 243 | Tyszko Marcin | Lutostań | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
55 | 237 | Sobieszuk Marek | Łomża | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
56 | 225 | Maculewicz Grzegorz | Łomża | 10km | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
57 | 236 | Skrodzki Tomasz | Łomża | 10km | NIE | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 23950