Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | Dom Pomocy Społecznej "Pomocna Dłoń" | Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamińska Pola | Kisielnica | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
2 | Wysocki Nataniel | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
3 | Tabaczyński Feliks | Warszawa | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
4 | Korzeniecka Gabrisa | Zbójna | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
5 | Ogonowski Bartosz | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
6 | Zwierzyński Krzysztof | Białystok | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
7 | Cybul Blanka | Kieźliny | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
8 | Tymińska Anna | Pęchratka Mała | Polska | 100m | Uczeń | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
9 | Gadomska Anna | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
10 | Wąsiewicz Ignacy | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
11 | Dmochowski Iwo | Kulesze Kościelne | Polska | 100m | KS Kulesze Kościelne | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
12 | Skłodowski Igor | Giełczyn | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
13 | Dmochowski Bruno | Kulesze Kościelne | Polska | 100m | KS Kulesze Kościelne | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
14 | Wnorowski Albert | Kulesze Kościelne | Polska | 100m | KS Kulesze Kościelne | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
15 | Wnorowski Wiktor | Kulesze Kościelne | Polska | 100m | KS Kulesze Kościelne | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
16 | Popiołek Michalina | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
17 | Chmielewski Ignacy | Opole | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
18 | Dudzińska Adrianna | Stare Kupiski | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
19 | Pupek Ignacy | Lomza | Polska | 100m | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
20 | Chojnicka Dagmara | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
21 | Dudziński Mikołaj | Czarnocin | Polska | 100m | Syn | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
22 | Burnos Dominik | Łomża | Polska | 100m | Rodzina Burnosów | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
23 | Strękowska Amelia | Łomża | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
24 | Zalewski Mateusz | Łomża | Polska | 100m | Przedszkole Publiczne nr 14 | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
25 | Wyrzykowski Aleksander | Konarzyce | Polska | 100m | NIE | TAK | TAK | opłacono | ||
26 | Borys Leon | Białystok | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | |||
27 | Borys Oliwia | Białystok | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
28 | Rakowski Piotr | Jeziorko | Polska | 100m | TAK | TAK | NIE | opłacono | ||
29 | Surgiewicz Kacper | Zbójna | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
30 | Sielecka Aleksandra | Komorowo | Polska | 100m | Ostrów Biega | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
31 | Rodak Alicja | Warszawa | Polska | 100m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
32 | Rodziewicz Oliwia | Białystok | Polska | 100m | Grupa Agrocentrum | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
33 | 236 | Skrodzki Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
34 | 246 | Zalewski Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
35 | 213 | Gieraga Jerzy | Łomża | Polska | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
36 | 209 | Dudziński Paweł | Czarnocin | Polska | 10km | Km Psp Łomża | TAK | TAK | TAK | opłacono |
37 | 242 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | Polska | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
38 | 205 | Chełstowski Bogusław | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
39 | 231 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | NIE | opłacono |
40 | 232 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | NIE | opłacono |
41 | 204 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
42 | 200 | Bielecka Anna | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
43 | 238 | Staniurska Ewa | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | opłacono |
44 | 216 | Gworek Katarzyna | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
45 | 207 | Ciborowski Michał | Motyka | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
46 | 225 | Maculewicz Grzegorz | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | TAK | opłacono | |
47 | 230 | Piankowski Tomasz | Turosl | Polska | 10km | Turosl biega | NIE | NIE | NIE | opłacono |
48 | 228 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | opłacono |
49 | 233 | Roszkowski Michał | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
50 | 211 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
51 | 245 | Wilkowska Aldona | Bialystok | Polska | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
52 | 237 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
53 | 222 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
54 | 229 | Pasternak Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
55 | 227 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | TAK | opłacono |
56 | 239 | Szelągowska Anna | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | opłacono |
57 | 243 | Tyszko Marcin | Lutostań | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
58 | 241 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | NIE | NIE | opłacono |
59 | 244 | Wąsiewicz Diana | Łomża | Polska | 10km | BKStep | NIE | NIE | NIE | opłacono |
60 | 219 | Kapelewski Dariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | TAK | opłacono |
61 | 223 | Kutyna Joanna | Siemiatycze | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
62 | 212 | Gąsiewski Artur | Piątnica | Polska | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
63 | 210 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | 18 pułk logistyczny/ Biegamy dla zdrowia | TAK | TAK | TAK | opłacono |
64 | 234 | Ruszczyk Karolina | Grajewo | Polska | 10km | WellMate | NIE | NIE | NIE | opłacono |
65 | 201 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
66 | 221 | Konarski Grzegorz | Białystok | Polska | 10km | STUDIO42 | NIE | NIE | TAK | opłacono |
67 | 218 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 10km | De Heus: Pędzące Bydlaki | NIE | NIE | NIE | opłacono |
68 | 248 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | 10km | Grygo Team | NIE | NIE | NIE | opłacono |
69 | 224 | Laszuk Anna | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
70 | 202 | Blusiewicz Justyna | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
71 | 217 | Jakubowski Marcin | Łomża | Polska | 10km | TMT | NIE | NIE | NIE | opłacono |
72 | 220 | Karwowski Sebastian | Jeziorko | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
73 | 235 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
74 | 208 | Czartoryska Sylwia | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
75 | 226 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
76 | 240 | Szmit Wojciech | Lomza | Polska | 10km | Torti Art | NIE | NIE | TAK | opłacono |
77 | 206 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
78 | 214 | Godlewska Diana | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
79 | 215 | Golan Grzegorz | Myszyniec | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
80 | 247 | Chludziński Oskar | Giełczyn | Polska | 10km | TAK | NIE | TAK | opłacono | |
81 | 203 | Boguski Adrian | Krzewo | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | NIE | opłacono |
82 | 251 | Dawid Paweł | Rzekuń | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
83 | 253 | Leśniewski Aleksandra | Porosły | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
84 | 252 | Domoradzki Robert | Łomża | Polska | 10km | Prefbet Śniadowo Łomza/Grygo Team | NIE | TAK | NIE | opłacono |
85 | 249 | Bałazy Artur | Łomża | Polska | 10km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
86 | 250 | Ceran Szymon | Łomża | Polska | 10km | Grupa Ratownicza Nadzieja | NIE | TAK | NIE | opłacono |
87 | 255 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
88 | 254 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
89 | 256 | Tabędzka Katarzyna | Zambrów | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
90 | Kutyna Agata | Siemiatycze | Polska | 200m | TAK | TAK | TAK | opłacono | ||
91 | Baczewski Adam | Modzele Wypychy | Polska | 200m | SP WYGODA | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
92 | Frąckiewicz Adrian | ŁOMŻA | Polska | 200m | NIE | TAK | NIE | opłacono | ||
93 | Płatuński Patryk | Konarzyce | Polska | 200m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
94 | Blusiewicz Emil | Łomża | Polska | 200m | Przedszkole Publiczne nr 8 | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
95 | Włodkowski Michał | Łomża | Polska | 200m | Przedszkole Publiczne nr 8 | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
96 | Dudzińska Maja | Giełczyn | Polska | 200m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
97 | Wasiluk Stanisław | Łomża | Polska | 200m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
98 | Puszko Kacper | Wasilków | Polska | 200m | NIE | TAK | TAK | opłacono | ||
99 | Orzołek Michał | Łomża | Polska | 200m | NIE | NIE | NIE | opłacono | ||
100 | Górna Hanna | Łomża | Polska | 200m | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 23955