Jesienny Bieg Charytatywny dla Darka - Kruszka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gwizdała Marzena Gołąbek Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
2 Urbaniak Oliwia Powałki Polska Bieg 6km opłacono BM
3 Grefka Stefan Łąg Polska Marsz Nordic Walking 6km KS Sokół Zblewo opłacono BM
4 Szczepański Janusz Chojniczki Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
5 Zinka Dawid Łubiana Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
6 Gwizdała Bartosz Gołąbek Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
7 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
8 Sroka Monika Zblewo Polska Marsz Nordic Walking 6km
9 Zinka Natalia Łubiana Polska Marsz Nordic Walking 6km
10 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska Bieg 6km KS Sokół Zblewo
11 Nowak Joanna Grudziądz Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
12 Rozek Mariola Frank Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo Run Team
13 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz Polska Bieg 6km Wtorkowy Trening opłacono BM
14 Zinka Maciej Łubiana Polska Bieg 6km opłacono BM
15 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Polska Bieg 6km Biegiem ku marzeniom opłacono BM
16 Gałuszka Dorota Grudziądz Polska Bieg 6km Wtorkowy Trening opłacono BM
17 Skweres Adriana Pelplin Polska Marsz Nordic Walking 6km Hania i Zosia opłacono BM
18 Kaczor Agnieszka Debrzno Polska Bieg 6km KUJAWSCY RUNNERS opłacono BM
19 Nowak Karol Rytel Polska Bieg 6km opłacono BM
20 Czaja Łukasz Chojnice Polska Bieg 6km opłacono BM
21 Ojdowska Agnieszka Nowa Cerkiew Polska Bieg 6km
22 Fierek Leszek Czersk Polska Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
23 KRUK JACEK Powałki Polska Bieg 6km Totalnie Biegnięci opłacono BM
24 Kropidłowska Agnieszka Kruszka Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
25 Kropidłowska Iwona Kruszka Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
26 Piechowska Sylwia Chojnice Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
27 Fierek Bożena Czersk Polska Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
28 Kiełtyka Bożena Pinczyn Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
29 Sabiniarz Modest Pinczyn Polska Bieg 6km Morsy Zblewo opłacono BM
30 GRZYWACZ EDMUND CHOJNICE Polska Marsz Nordic Walking 6km
31 GRZYWACZ EWA CHOJNICE Polska Marsz Nordic Walking 6km
32 Sabiniarz Beata Pinczyn Polska Bieg 6km Morsy Zblewo opłacono BM
33 Szulkowska Irena Pinczyn Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
34 Plutowska Mieczysława Starogard Gdański Polska Bieg 6km Morsy Zblewo opłacono BM
35 Ossowska Ewa Zblewo Polska Bieg 6km KS Sokół Zblewo opłacono BM
36 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
37 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski Polska Bieg 6km opłacono BM
38 Szuca Damian Nowa Cerkiew Polska Bieg 6km
39 Szuca Monika Nowa Cerkiew Polska Bieg 6km
40 Zawadzki Rafał Człuchów Polska Bieg 6km
41 Zawadzka Barbara Człuchów Polska Bieg 6km
42 Oryszczak Adrian Chojnice Polska Bieg 6km opłacono BM
43 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Polska Marsz Nordic Walking 6km
44 Drewczyńska Adrianna Chojnice Polska Bieg 6km TRIATHLOVE
45 Grzywacz Stanisław Małe Swornegacie Polska Bieg 6km
46 Grzywacz Dorota Chojnice Polska Bieg 6km
47 ZAREMBA DAWID RYTEL Polska Marsz Nordic Walking 6km
48 PESTKA-ZAREMBA EWELINA RYTEL Polska Marsz Nordic Walking 6km
49 Niemczyk Robert Kamień Krajeński Polska Bieg 6km Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono BM
50 Trygalska Beata Pinczyn Polska Bieg 6km Morsy Zblewo
51 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg 6km
52 OLKOWSKI PIOTR CHOJNICE Polska Bieg 6km Florian Chojnice
53 szczepański sławomir Klawkowo Polska Bieg 6km Florian Chojnice opłacono BM
54 Jankowski Sławomir Chojnice Polska Bieg 6km opłacono BM
55 Szwankowski Hubert Chojnice Polska Bieg 6km FLORIAN CHOJNICE
56 Kozłowski Bogdan Pinczyn Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
57 Kozłowska Halina Pinczyn Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
58 Langmesser Danuta Pinczyn Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
59 Markowska Karolina Człuchów Polska Bieg 6km Żółwie Człuchów opłacono BM
60 Wojtas Stefan CZŁUCHÓW Polska Bieg 6km Tripaka Przechlewo opłacono BM
61 Dąbrowski Roman Chojniczki Polska Bieg 6km opłacono BM
62 Sikorska Milena Pawłowo Polska Bieg 6km opłacono BM
63 Kocinska Danuta Rytel Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
64 Lietz Renata Chojnice Polska Bieg 6km Totalnie Biegnięci opłacono BM
65 ŁOŻYŃSKI Jacek Chojnice Polska Bieg 6km Florian Chojnice opłacono BM
66 POPIELINSKI Zygmunt Chojnice Polska Bieg 6km Florian Chojnice opłacono BM
67 GÓRNOWICZ Andrzej Chojnice Polska Bieg 6km Florian Chojnice opłacono BM
68 Kula Adam Chojnice Polska Bieg 6km Totalnie Biegnięci
69 Kula Katarzyna Chojnice Polska Bieg 6km Totalnie Biegnięci
70 WILK JOLANTA LICHNOWY Polska Bieg 6km Totalnie Biegnięci opłacono BM
71 Lewandowski Patryk Czersk Polska Bieg 6km opłacono BM
72 Pawlak Sylwia Rytel Polska Bieg 6km opłacono BM
73 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg 6km Wataha Wilków
74 Szefler Sławomir Chojnice Polska Marsz Nordic Walking 6km
75 Szefler Joanna Chojnice Polska Marsz Nordic Walking 6km
76 Gliszczyński Mateusz Leśno Polska Bieg 6km
77 Kukliński Jakub Chojnice Polska Bieg 6km opłacono BM
78 Hinc Mariusz Powałki Polska Bieg 6km
79 Kiedrowska Julia Chojnice Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
80 Wegner Angelika Chojnice Polska Marsz Nordic Walking 6km opłacono BM
81 Dzięcielska Beata Chojniczki Polska Marsz Nordic Walking 6km
82 Dzięcielski Rafał Chojniczki Polska Bieg 6km
83 Bucław Zuzanna OCYPEL Polska Bieg 6km Żołnierz WOT. FENIKS
84 Ryduchowska Justyna Rytel Polska Bieg 6km opłacono BM
85 Prądzyński Mariusz Lipienice Polska Bieg 6km
86 Szmaglińska Martyna Jeziorki Polska Bieg 6km SP Kłodawa
87 Demirski Marek Demirski Śliwice Polska Bieg 6km Biegające Śliwice opłacono BM
88 Stępiński Paweł Starogard Gdański Polska Bieg 6km
89 Piekarska Katarzyna Nowa Cerkiew Polska Bieg 6km
90 Nowak Grazyna Nowa Cerkiew Polska Bieg 6km
91 Twardy Adam Lutówko Polska Bieg 6km Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono BM
92 Baranowska Joanna PIASECZNO Polska Bieg 6km RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono BM
93 Lubowiecka Elżbieta Sępólno Krajeńskie Polska Bieg 6km Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono BM
94 Cyron Bogumił Śliwice Polska Bieg 6km Biegające Śliwice opłacono BM
95 Grzonka Szymon Bytonia Polska Bieg 6km KS Sokół Zblewo
96 Miler Monika Starogard Gdański Polska Marsz Nordic Walking 6km Morsy Zblewo opłacono BM
97 Żakowska Agnieszka Boboszewo Polska Bieg 6km
98 Katolik Klementyna Powałki Polska Bieg 6km opłacono BM
99 Dobrzynski Paweł Chojnice Polska Bieg 6km
100 Kaźmierska Agata Chojnice Polska Bieg 6km


Wyświetleń: 4554

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ