Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg (7 km) | Active Flow | |||||
Akademia treningu your progress | |||||||||
2 | Firyn-Bogalecka Barnadeta | Skórcz | Bieg (7 km) | Akademia treningu your progress | |||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Sokół Paweł | Zduny | Bieg (7 km) | Aktywni Kociewiacy | |||||
Altravox Pro | |||||||||
4 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Bieg (7 km) | Altravox Pro | |||||
BBL | |||||||||
5 | Kosecka Dorota | Rożental | Bieg (7 km) | BBL | |||||
6 | Klunder Kwiatkowska Marta | Rożental | Bieg (7 km) | BBL | |||||
7 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Bieg (7 km) | BBL | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
8 | Kuczora Artur | Tczew | Bieg (7 km) | Biegający Tczew | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
9 | Czechowski Dawid | Subkowy | Bieg (7 km) | Biegający Tczew | |||||
10 | Czechowska Dorota | Subkowy | Bieg (7 km) | Biegający Tczew | |||||
11 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Bieg (7 km) | Biegający Tczew | |||||
Biegam bo lubię | |||||||||
12 | Kowalski Radosław | Starogard gdański | Bieg (7 km) | Biegam bo lubię | |||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
13 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Bieg (7 km) | Biegam bo lubię Pelplin | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
14 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg (7 km) | Biegun OCR Team | |||||
CYCE | |||||||||
15 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | CYCE | |||||
Fighting Runners | |||||||||
16 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Bieg (7 km) | Fighting Runners | |||||
17 | Kwaśnik Marta | Gdańsk | Bieg (7 km) | Fighting Runners | |||||
18 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Bieg (7 km) | Fighting Runners | |||||
19 | KURAJk Ewa | GDANSK | Bieg (7 km) | Fighting Runners | |||||
20 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Bieg (7 km) | Fighting Runners | |||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
21 | Stoppa Wojciech | Pelplin | Bieg (7 km) | GK Gryf Tczew | |||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
22 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||
KS GP "Sprint" Kulice | |||||||||
23 | Chrzonowska Elżbieta | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
24 | Kleinszmidt Dorota | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
25 | Frątczak Justyna | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
26 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Bieg (7 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
27 | Skweres Adriana | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
28 | Michna Daniel | Pelplin | Bieg (7 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
29 | Krajnik Oskar | Pelplin | Bieg (7 km) | KS GP "Sprint" Kulice | |||||
KS GP "Sprint" Kulice / II LO Tczew | |||||||||
30 | Wszelak Filip | Kulice | Bieg (7 km) | KS GP "Sprint" Kulice / II LO Tczew | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
31 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg (7 km) | KS Sokół Zblewo | |||||
32 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg (7 km) | KS Sokół Zblewo | |||||
KTS IRONMAN | |||||||||
33 | Salińska Natalia | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
34 | Siejakowski Jan | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
35 | Adameczek-Siejakowska Iwona | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
36 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
37 | Kisielnicki Aleksander | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
38 | Kisielnicki Filip | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
KTS IRONMAN | |||||||||
39 | Kisielnicka Karolina | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS IRONMAN | |||||
KTS Ironman | |||||||||
40 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
41 | Dołgań Julia | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
42 | Patron MARCIN | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
43 | Patron Aleksandra | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
44 | Patron Asia | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
45 | PATRON SŁAWOMIR | KWIDZYN | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
46 | Kasztelan Łucja | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
47 | Kasztelan Franciszek | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
48 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | Bieg (7 km) | KTS Ironman | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
49 | Szwedowska Laura | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
50 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
51 | Szwedowski Kacper | Kulice | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
52 | Choinska Jagoda | Kulice | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
53 | Choinski Tomasz | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
54 | Choinska Wioleta | Kulice | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
55 | Choinski Konrad | Kulice | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
56 | Wójcicki Kuba | Smętowo Graniczne | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
57 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice / BBL Pelplin | |||||||||
58 | Kozłowska Dominika | Smętówko | Bieg (7 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice / BBL Pelplin | |||||
Kowale Biegają | |||||||||
59 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Bieg (7 km) | Kowale Biegają | |||||
MM Kwidzyn | |||||||||
60 | Sebzda Monika | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | MM Kwidzyn | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
61 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
62 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Matner running team | |||||||||
63 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Bieg (7 km) | Matner running team | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
64 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | Morsy Zblewo | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
65 | Rozek Mariola | Frank | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Morsy Zblewo | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
66 | Ślęzak Adam | Elbląg | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | OSP POGRODZIE | |||||
Orbit One | |||||||||
67 | Wąsik Katarzyna | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Orbit One | |||||
68 | Szwed Beata | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Orbit One | |||||
69 | Orzędowska Katarzyna | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Orbit One | |||||
70 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Bieg (7 km) | Orbit One | |||||
PCS Pelplin | |||||||||
71 | Wojciechowski Piotr | Tczew | Bieg (7 km) | PCS Pelplin | |||||
PSP im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie | |||||||||
72 | Stosik Mateusz | Boraszewo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | PSP im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie | |||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
73 | Nadolny Radosław | Pelplin | Bieg (7 km) | Rogiewicz Running Team | |||||
S...K...S... | |||||||||
74 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg (7 km) | S...K...S... | |||||
SKL FILIPIDES | |||||||||
75 | Kowalski Filip | Starogard gdański | Bieg (7 km) | SKL FILIPIDES | |||||
SP.Kaliska | |||||||||
76 | Rożek Jakub | Frank | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | SP.Kaliska | |||||
Speed Ladies | |||||||||
77 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Speed Ladies | |||||
The Szopin Stones Running Team | |||||||||
78 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | The Szopin Stones Running Team | |||||
Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||||||
79 | Wysocka Wanda | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||
80 | Tracz Helena | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||
81 | Kozłowska Wanda | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||
82 | Schmidt Mirosława | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||
83 | Olszewska Wanda | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | Uniwersytet III Wieku w Pelplinie | |||||
Wataha Wilków | |||||||||
84 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | Wataha Wilków | |||||
85 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | Wataha Wilków | |||||
Wataha Wilków | |||||||||
86 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg (7 km) | Wataha Wilków | |||||
87 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | Wataha Wilków | |||||
Ziaja | |||||||||
88 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Bieg (7 km) | Ziaja | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
89 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Bieg (7 km) | ||||||
90 | Kozłowski Bartłomiej | Smętowo | Bieg (7 km) | ||||||
91 | Domian Roman | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
92 | Chyła Mirosław | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
93 | Blockhaus Zofia | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
94 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
95 | Kobylski Michał | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | ||||||
96 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | ||||||
97 | Rocławska Małgorzata | Lubichowo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
98 | Grdeń Justyna | Lubichowo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
99 | Prokopiuk Agnieszka | Bolesławowo | Bieg (7 km) | ||||||
100 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | Bieg (7 km) | ||||||
101 | Teska Izabela | Gdynia | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
102 | Myszewska Maria | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
103 | Kowalczyk Paulina | Smętowo Graniczne | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
104 | Cylke (Szajer) Katarzyna | Gdańsk | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
105 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg (7 km) | ||||||
106 | Kuczora Monika | Tczew | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
107 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | ||||||
108 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | ||||||
109 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
110 | Szarmach Anna | Lubichowo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
111 | Stosik Wioleta | Boraszewo | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
112 | Czapiewski Łukasz | Rożental | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
113 | Czapiewska Mariola | Rożental | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
114 | Homa Henryk | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
115 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
116 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
117 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg (7 km) | ||||||
118 | Czapiewska Iga | Rożental | Bieg (7 km) | ||||||
119 | Szar Szymon | Grudziądz | Bieg (7 km) | ||||||
120 | Styś Sara | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
121 | Styś Monika | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
122 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Bieg (7 km) | ||||||
123 | Rożek Maciej | Frank | Bieg (7 km) | ||||||
124 | Kaminska Marta | Dąbrowa | Bieg (7 km) | ||||||
125 | Nowopolska Małgorzata | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
126 | Zyntek Kazimiera | Gniew | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
127 | Zyntek Iwona | Gniew | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
128 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg (7 km) | ||||||
129 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg (7 km) | ||||||
130 | Nowicka Izabela | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
131 | Libiszewska Karolina | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
132 | Libiszewski Tomasz | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
133 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
134 | Seroka Eugeniusz | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
135 | Piskorski Jurek | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
136 | Michna Agnieszka | Pelplin | Bieg (7 km) | ||||||
137 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Bieg (7 km) | ||||||
138 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Bieg (7 km) | ||||||
139 | Mondrachowska Katarzyna | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
140 | Nowopolska Karolina | Pelplin | Marsz Nordic Walking (3,5 km) | ||||||
141 | Koper Antonina | Bałdowo | Bieg (7 km) | ||||||
142 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Bieg (7 km) | ||||||
kredytbezstresu.pl | |||||||||
143 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg (7 km) | kredytbezstresu.pl |
Wyświetleń: 5178