Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
2 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
3 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Dąbrowski Team | |
4 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ROCK70RUNNER | opłacono |
5 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Wataha Wilków | opłacono |
6 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
7 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
8 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
9 | KOZŁOWSKA Anna | MALBORK | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
10 | Gutowska Magda | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | NORDIC SPORT 2021 | |
11 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Nordic Walking Malbork | opłacono |
12 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
13 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Nordic Walking Malbork | opłacono |
14 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | SKL FILIPPIDES | opłacono |
15 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
16 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Maratończyk Wielki Klincz | |
17 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
18 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Wataha Wilków | |
19 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | 22 blt | |
20 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | AMATOR | |
21 | Szczepanik Halina | KWIDZYN | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | AMATOR | |
22 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | 22.BLT | opłacono |
23 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
24 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
25 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
26 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | 22.BLT | opłacono |
27 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | II LO Malbork | opłacono |
28 | Loose Anna | Wda | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | KS Sokół Zblewo | opłacono |
29 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | KS Sokół Zblewo | opłacono |
30 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | OSP POGRODZIE | |
31 | Ceran Katarzyna | Nowy staw | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Nowy staw biega | |
32 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
33 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Face Nordic Walking Team | opłacono |
34 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
35 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
36 | Dudkiewicz Piotr | Koprki | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Żbiki Nordic Walking | |
37 | Meller Marcin | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Małe Kotki PL | |
38 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Grupa Malbork | opłacono |
39 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | GRUPA MALBORK | |
40 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Grupa Malbork | |
41 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Fighting Runners | |
42 | Kurajk Ewa | Gdansk | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Fighting Runners | |
43 | WOJTCZAK RAFAŁ | 82-300 ELBLĄG, Ul. Browarna 50/9 | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Team Karaś Elbląg | |
44 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Kwidzyn biega | opłacono |
45 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | drużyna szpiku | opłacono |
46 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
47 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
48 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Pingwin Team Show Must Go On | opłacono |
49 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Ślimak Biega | opłacono |
50 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Nyborg-Mawent | opłacono |
51 | Wiśniewski Maciej | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | WiśniaTeam | opłacono |
52 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Aktywni Kociewiacy | |
53 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
54 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Biegam bez klubu | |
55 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
56 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
57 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | K S Sokół Zblewo | opłacono |
58 | godlewski łukasz | Malbrok | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Beztlenowi Malbork/Waniewski Coaching | opłacono |
59 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
60 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | 22.BLT | |
61 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
62 | Grobelniak Hanna | Żukowo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
63 | Grobelniak Patrycja | Żukowo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
64 | Grobelniak Wiktoria | Żukowo | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
65 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
66 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
67 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
68 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Wataha Wilków | |
69 | Buzała Daniel | Gdynia | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
70 | Kmieć Krystyna | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
71 | Kmieć Edward | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
72 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
73 | Zakrzewska Agnieszka | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Kijowy folk | opłacono |
74 | Jaruszko Emilia | Stare Pole | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
75 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | GOLDEN TEAM | opłacono |
76 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
77 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Open Balance Elbląg | opłacono |
78 | Pękalska Aleksandra | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Open Balance Elbląg | opłacono |
79 | Cielas Hanna | Nowa Wieś Malborska | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
80 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | kredytbezstresu.pl | opłacono |
81 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
82 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Przebiegli Unisław i okolice | opłacono |
83 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Drużyna Pierścienia | opłacono |
84 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono |
85 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Elektromet Gmina Elblag | opłacono |
86 | Tołkacz Wojciech | MALBORK | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Malbork Biega | |
87 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
88 | Korzec Anna | Licze | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
89 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Drużyna Pierścienia | opłacono |
90 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Drużyna Pierścienia | |
91 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
92 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
93 | Gostumski Przemyslaw | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | ||
94 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | Wataha Wilków | opłacono |
95 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
96 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
97 | Gibas Sławomir | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | BAŻANT ELBLĄG | opłacono |
98 | Gałązka Krzysztof | Malbork | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | opłacono | |
99 | Giza Daniel | Elbląg | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | BAŻANT ELBLĄG | opłacono |
100 | Kajdasz Krzysztof | Elblag | Polska | 26.11.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 1 | BAŻANT ELBLĄG | opłacono |
Wyświetleń: 6682