Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7jeden | |||||||||
1 | Czerniewski Marcin | WARSZAWA | 8 km | 7jeden | opłacono on-line | ||||
ADA TEAM | |||||||||
2 | Brykowska Teresa | Pabianice | 4 km | ADA TEAM | opłacono on-line | ||||
3 | Brykowski Andrzej | Pabianice | 4 km | ADA TEAM | opłacono on-line | ||||
AP KP Gdynia | |||||||||
4 | Krzemiński Maciej | Gdynia | 4 km | AP KP Gdynia | opłacono on-line | ||||
AZS AWF Gdańsk | |||||||||
5 | Nowopolska Maja | Gdańsk | 4 km | AZS AWF Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Active Flow | |||||||||
6 | Łosin Filip | Gdynia | 4 km | Active Flow | opłacono on-line | ||||
7 | Łosin Franciszek | Gdynia | 4 km | Active Flow | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
8 | Ragin Przemysław | Hel | 4 km | Amator | opłacono on-line | ||||
9 | Szulta Martyna | Lębork | 4 km | Amator | opłacono on-line | ||||
Amator/Szkoła | |||||||||
10 | Karpińska Wiktoria | Sopot | 4 km | Amator/Szkoła | opłacono on-line | ||||
Arka Gdynia | |||||||||
11 | Juchno Damian | Gdynia | 4 km | Arka Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
12 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | 4 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
13 | Żabczyński Daniel | Rumia | 8 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
14 | Szulimowicz Maciej | Gdanska | 4 km | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||||
Biegusy Gdańsk, BBL Gdańsk | |||||||||
15 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | 4 km | Biegusy Gdańsk, BBL Gdańsk | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
16 | Smyk Sławomir | Gdynia | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | |||||||||
17 | Piotrowski Marek | Gdynia | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | opłacono on-line | ||||
18 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 8 km | BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | opłacono on-line | ||||
Centaur | |||||||||
19 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | 8 km | Centaur | opłacono on-line | ||||
Daleko jeszcze | |||||||||
20 | Dembek Kacper | Sopot | 4 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line | ||||
21 | Bargłowska Aleksandra | Sopot | 4 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line | ||||
22 | Miszewska Małgorzata | Rumia | 4 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line | ||||
Dziewczyny z pasją | |||||||||
23 | Majewska Ewa | Sopot | 8 km | Dziewczyny z pasją | opłacono on-line | ||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
24 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 4 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono | ||||
FC Frogland | |||||||||
25 | Beśka Dominika | Gdynia | 4 km | FC Frogland | opłacono on-line | ||||
FC Jordania | |||||||||
26 | Schattschneider Michał | Sopot | 4 km | FC Jordania | opłacono on-line | ||||
Fighting Runners | |||||||||
27 | Danielewicz Grzegorz Danielewicz | Gdynia | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
28 | Kloskowska Martyna | Gdańsk | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
29 | Kloskowski Adrian | Gdańsk | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
30 | Lewandowska Magdalena | Sopot | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
31 | Budziarek Adam | Gdańsk | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
32 | Kwaśnik Marta | Gdańsk | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
33 | Poznachowska Milena | Gdańsk | 4 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
34 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | 8 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
35 | Łatas Paweł | Gdańsk | 8 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
Gorillas OCR | |||||||||
36 | Rogacewicz Ignacy | Sopot | 4 km | Gorillas OCR | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
37 | Tarasiewicz Agata | Gdańsk | 4 km | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | ||||
Hapag-Lloyd Running Crew | |||||||||
38 | Lamparski Sławek | Sopot | 4 km | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono on-line | ||||
Hoka Garmin Team | |||||||||
39 | Leśniak Kamil | Poznań | 8 km | Hoka Garmin Team | opłacono on-line | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
40 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | 4 km | Husaria Race Team | |||||
IDRIS | |||||||||
41 | BUCZKOWSKA Aleksandra | Rumia | 4 km | IDRIS | opłacono on-line | ||||
42 | Świderska Maria | Sopot | 4 km | IDRIS | opłacono on-line | ||||
JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ | |||||||||
43 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 8 km | JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ | opłacono on-line | ||||
44 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | 8 km | JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ | opłacono on-line | ||||
KLUB EMERYTA | |||||||||
45 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 4 km | KLUB EMERYTA | opłacono on-line | ||||
KSR Pegaz | |||||||||
46 | Lewandowski Przemysław | Sopot | 4 km | KSR Pegaz | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
47 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 4 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Kolonia | |||||||||
48 | Treder Stanisław | Kolonia | 4 km | Kolonia | opłacono on-line | ||||
49 | Treder Paulina | Kolonia | 4 km | Kolonia | opłacono on-line | ||||
50 | Treder Róża | Kolonia | 4 km | Kolonia | opłacono on-line | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
51 | Kośka Tomasz | Sopot | 8 km | Kolonia Prabuty | opłacono on-line | ||||
LO 3 Gdynia | |||||||||
52 | Geraszek Julia | Gdynia | 4 km | LO 3 Gdynia | opłacono on-line | ||||
MKA Run | |||||||||
53 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | 4 km | MKA Run | opłacono on-line | ||||
MajaTeam | |||||||||
54 | Pastor Lucyna | Gdynia | 8 km | MajaTeam | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
55 | Witt Grażyna | Sopot | 4 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Meluzyna | |||||||||
56 | Płaczkowski Paweł | Żukowo | 4 km | Meluzyna | opłacono on-line | ||||
57 | Płaczkowska Dorota | Żukowo | 4 km | Meluzyna | opłacono on-line | ||||
58 | Kaszyński Michał | Sopot | 8 km | Meluzyna | opłacono on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
59 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 4 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
60 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 4 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
61 | Ogrodowicz Iwona | Gdynia-Witomino | 4 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
62 | Kopczyńska Irena | Borkowo | 4 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | ||||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
63 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 8 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | ||||
Nike Run Club | |||||||||
64 | MUKHERJEE SHYAMAL | Gdansk | 8 km | Nike Run Club | opłacono on-line | ||||
Norbsoft | |||||||||
65 | Walaszczyk Kuba | Gdańsk | 4 km | Norbsoft | opłacono on-line | ||||
66 | Witt Henryk | Sopot | 4 km | Norbsoft | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
67 | Ślęzak Adam | Elbląg | 4 km | OSP POGRODZIE | |||||
OWTS | |||||||||
68 | Niekowal Adrianna | Sopot | 4 km | OWTS | opłacono on-line | ||||
69 | Jachnicka Amelia | Sopot | 4 km | OWTS | opłacono on-line | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
70 | Kunkel Anna | Gdańsk | 8 km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
71 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | 4 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
Piąta Galaktyka | |||||||||
72 | Olchowy Ewelina | Gdańsk | 8 km | Piąta Galaktyka | opłacono on-line | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
73 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | 4 km | REWA 12:15 | opłacono on-line | ||||
Radzymin Run Team | |||||||||
74 | Kozoń Cezary | Radzymin | 8 km | Radzymin Run Team | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
75 | Dydymska Monika | Rumia | 8 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
76 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 8 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
SFORA BMK | |||||||||
77 | Janas Szymon | Bóbrka | 8 km | SFORA BMK | opłacono on-line | ||||
SKLA SOPOT | |||||||||
78 | Podolska Helena | Sopot | 4 km | SKLA SOPOT | opłacono on-line | ||||
Smaruj na Trening | |||||||||
79 | Kunkel Tymoteusz | Gdańsk | 4 km | Smaruj na Trening | opłacono on-line | ||||
80 | Kunkel Mariusz | Gdańsk | 4 km | Smaruj na Trening | opłacono on-line | ||||
SolwitTeam / BBL Gdansk | |||||||||
81 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | 8 km | SolwitTeam / BBL Gdansk | opłacono | ||||
Sopocki Klub Żeglarski | |||||||||
82 | Hołubowicz Natalia | Wejherowo | 8 km | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line | ||||
83 | Kleinschmidt Bartłomiej | Wejherowo | 8 km | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line | ||||
Sp8 Sopot | |||||||||
84 | Kubiczek Krzysztof | Sopot | 4 km | Sp8 Sopot | opłacono on-line | ||||
Sp 9 Rumia | |||||||||
85 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | 4 km | Sp 9 Rumia | opłacono on-line | ||||
Szakale Balut Lodz | |||||||||
86 | Banasiak Joanna | Lodz | 4 km | Szakale Balut Lodz | |||||
Szkola Podstawowa | |||||||||
87 | Bójko Martyna | Gdańsk | 4 km | Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
88 | Dynarski Marceli | Gdańsk | 4 km | Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
89 | Krauza Zuzanna | Kielpino | 4 km | Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
90 | Krauza Kinga | Kielpino | 4 km | Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
91 | Krauza Sebastian | Kielpino | 4 km | Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
Sztafeta Nadziei | |||||||||
92 | Jeremicz Marcin Jeremicz | Gdańsk | 8 km | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line | ||||
TSV GRAFENAU | |||||||||
93 | Rölle Agnieszka | Sindelfingen | 8 km | TSV GRAFENAU | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
94 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 4 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||||||
95 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
96 | Warylewska Krystyna | Gdańsk | 4 km | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
97 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | 4 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
98 | Kurowska Marzena | Gdańsk | 4 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
Zuska&Bruce | |||||||||
99 | Wojtyło Zuzanna | Gdańsk | 8 km | Zuska&Bruce | opłacono on-line | ||||
100 | Wojtyło Zdzisław | Gdańsk | 8 km | Zuska&Bruce | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
101 | Przybylski Krzysztof Przybylski | Gdansk | 4 km | opłacono on-line | |||||
102 | Grześkiewicz Olga | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
103 | Kuziuta Magdalena | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
104 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | 4 km | ||||||
105 | Gilowski Marcin | Warszawa | 4 km | opłacono on-line | |||||
106 | Kortalla Mikolaj | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
107 | Kortalla Zosia | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
108 | Bieliński Dominik | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
109 | Szulta Małgorzata | Maszewo Lęborskie | 4 km | opłacono on-line | |||||
110 | Kunkel Mikołaj | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
111 | Gergovskyi Viktor | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
112 | Bagieńska Małgorzata | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
113 | Jadacki Przemysław | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
114 | Dunowska Magda | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
115 | Szarko Maciej | Elbląg | 4 km | ||||||
116 | Szymański Bartosz | Rumia | 4 km | opłacono on-line | |||||
117 | Ogrodnik Jan | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
118 | Sidorowicz Anna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
119 | Mrówka Piotr | Gostynin | 4 km | opłacono on-line | |||||
120 | Wieczorek Arkadiusz | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
121 | Kusiak Maria | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
122 | Mogielnicka Magdalena | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
123 | Tyczkowski Antoni | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
124 | Bartosik Marta | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
125 | Kopacz Antonina | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
126 | Buzała Jolanta | Gdynia | 4 km | ||||||
127 | Hinc Wiktor | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
128 | Kruszyński Łukasz | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
129 | Małkowska Katarzyna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
130 | Rutkowska Agnieszka | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
131 | Jelitto Beata | Gdansk | 4 km | opłacono on-line | |||||
132 | Cichosz Marek | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
133 | Więckowski Tomasz | GDAŃSK | 4 km | ||||||
134 | Królikowska Iwona | Podebłocie | 4 km | opłacono on-line | |||||
135 | Królikowski Wojciech | Podebłocie | 4 km | opłacono on-line | |||||
136 | Podolska Anna | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
137 | Hopcia Agnieszka | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
138 | Gawroński Piotr | Straszyn | 4 km | opłacono on-line | |||||
139 | Kornet Edyta | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
140 | Wyrzykowski Dariusz | GDAŃSK | 4 km | opłacono on-line | |||||
141 | Oborska Anna | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
142 | Zjawińska Ilona | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
143 | Poper Sylwia | Gdansk | 4 km | opłacono on-line | |||||
144 | Staniewicz Ewelina | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
145 | Becker Anne Michaela | Gdansk | 4 km | opłacono on-line | |||||
146 | Polaczek Andrzej | Skrzeszewo | 4 km | opłacono on-line | |||||
147 | Barej Bartosz | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
148 | Gohr Jakub | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
149 | Geraszek Magdalena | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
150 | Polak Paulina | Gdansk | 4 km | opłacono on-line | |||||
151 | Spitsina Anastasiia | Gdynia | 4 km | ||||||
152 | Paluch Marta | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
153 | Rogo Karolina | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
154 | Rogut Anna | Piotrków Trybunalski | 4 km | opłacono on-line | |||||
155 | Hamala Wujek Agnieszka | Piotrków Trybunalski | 4 km | opłacono on-line | |||||
156 | Wardal Teresa | Wola Życka | 4 km | opłacono on-line | |||||
157 | Gabriel Edyta | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
158 | Grenda Filip | Ostróda | 4 km | opłacono on-line | |||||
159 | Bachórz Paulina | Jędrzejów | 4 km | opłacono on-line | |||||
160 | Adamiuk Sylwia | Annowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
161 | Kowalska Aleksandra | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
162 | Butkiewicz Anna | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
163 | Pociask Krzysztof | Rumia | 4 km | opłacono on-line | |||||
164 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | 4 km | opłacono on-line | |||||
165 | Uss Slawomir | Warszawa | 4 km | opłacono on-line | |||||
166 | Uss Franciszek | warszawa | 4 km | opłacono on-line | |||||
167 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
168 | Ławniczak Sławomir | Rumia | 4 km | opłacono on-line | |||||
169 | Rozpędowska Kasia | Trójmiasto | 4 km | opłacono on-line | |||||
170 | Zakrzewska Jolanta | Elbląg | 4 km | ||||||
171 | Niemczyk Urszula | Chojnice | 4 km | opłacono on-line | |||||
172 | Buzała Daniel | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
173 | Krzemińska Aleksandra | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
174 | Kubiczek Magdalena | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
175 | Paliszewski Krystian | Adamowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
176 | Kopyść Grzegorz | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
177 | Kopyść Maksymilian | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
178 | Kopyść Aleksander | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
179 | Szulta Dominika | Lębork | 4 km | opłacono on-line | |||||
180 | Dancewicz Amelka | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
181 | Krzyżyńska Justyna | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
182 | Miotk Szymon | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
183 | Miotk Horacy | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
184 | Miotk Teodor | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
185 | Grębla Oliwia | Sopot | 4 km | ||||||
186 | Stempczyńska Justyna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
187 | Purol Roksana | Rogowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
188 | Łukaszczuk Karina | Sopot | 4 km | ||||||
189 | Baranowski Jerzy | Koleczkowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
190 | Rauch Radosław | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
191 | Pałasz Edmund | Rumia | 4 km | opłacono on-line | |||||
192 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | 4 km | opłacono on-line | |||||
193 | Brzeziński Grzegorz Brzeziński | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
194 | Adamiak Paweł | Warszawa | 4 km | opłacono on-line | |||||
195 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | 4 km | opłacono on-line | |||||
196 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | 4 km | ||||||
197 | Dancewicz Balbina | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
198 | Sidarenka Yuliya | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
199 | Ruta Olaf | władysławowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
200 | Pulczyńska Zuzanna | Goszczyno | 4 km | opłacono on-line | |||||
201 | Godula Elżbieta | Piekary Śląskie | 4 km | opłacono on-line | |||||
202 | Godula Jacek | Piekary Slaskie | 4 km | opłacono on-line | |||||
203 | Sieniawski Adam | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
204 | Żamejć Robert | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
205 | Cieślik Magdalena | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
206 | Zelmańska Magdalena | Dzierzgoń | 4 km | opłacono on-line | |||||
207 | Węglicki Wilhelm | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
208 | Radomska Joanna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
209 | Kozicka Monika | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
210 | Maskulak Agata | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
211 | Borowiak Pawel | Warszawa | 4 km | opłacono on-line | |||||
212 | Bodecka-Zych Marta | Mińsk Mazowiecki | 4 km | opłacono on-line | |||||
213 | Pęśko Michał | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
214 | Wężyk Wojciech | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
215 | Zmarzly Darek | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
216 | Zmarzły Anna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
217 | Karski Mateusz | Pogórze | 4 km | opłacono on-line | |||||
218 | Mika Magdalena | Gdynia | 4 km | opłacono | |||||
219 | Sobiecka-Buczek Lucyna | Sopot | 4 km | opłacono | |||||
220 | Cichewicz Krystian | Nasielsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
221 | Bielec Grzegorz | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
222 | Brzozowska Oliwia | Wiślinka | 4 km | opłacono on-line | |||||
223 | Brzozowska Monika | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
224 | Żółkiewicz Alicja | Miasteczko Śląskie | 4 km | opłacono on-line | |||||
225 | Lewicki Konrad | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
226 | Bogdan Natalia | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
227 | Magrian leszek | Szembekowo | 4 km | opłacono on-line | |||||
228 | Lewicki Vincent | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
229 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
230 | Pawłowska Emilia | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
231 | Czaja Paulina | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
232 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | 4 km | opłacono on-line | |||||
233 | Łosin Marta | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
234 | Łosin Marek | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
235 | Bogucki Marek | Kowale | 4 km | opłacono on-line | |||||
236 | Nowicki Damian | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
237 | Błeńska Sandra | Starogard Gdański | 4 km | opłacono on-line | |||||
238 | Cariuk Anastazja | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
239 | Ozdemir Ugur | Sopot | 4 km | ||||||
240 | Macholla Agata | Starogard Gdański | 4 km | opłacono on-line | |||||
241 | Dymek Jakub | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
242 | Błaszczak Waldemar | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
243 | Krauza Joanna | Kielpino | 4 km | opłacono on-line | |||||
244 | Raszewski Maciej | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
245 | Głowińska Ewa | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
246 | Anikowska Renata | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
247 | Zalewska Sylwia | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
248 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | 4 km | opłacono on-line | |||||
249 | Ordyszewska Anna | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
250 | Gęślicka Wioleta | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
251 | Gęślicki Mateusz | Gdańsk | 4 km | opłacono on-line | |||||
252 | Rogowska Aleksandra | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
253 | Cejrowski Paweł | Sopot | 4 km | opłacono on-line | |||||
254 | Uss Marianna | Warszawa | 8 km | opłacono on-line | |||||
255 | Łobacz Patrycja | Warszawa | 8 km | opłacono on-line | |||||
256 | Witkowski Bartosz | Kielno | 8 km | opłacono on-line | |||||
257 | Ślesicki Rafał | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
258 | Ptasiński Jakub | Włocławek | 8 km | opłacono on-line | |||||
259 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | 8 km | ||||||
260 | Weiland Karina | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
261 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | 8 km | opłacono on-line | |||||
262 | Lukashenko Vitalii | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
263 | Antczak Klaudia | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
264 | Korotkij Alexei | Gdansk | 8 km | opłacono on-line | |||||
265 | Szulc Marcin | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
266 | lieske kamil | gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
267 | Kułakowski Piotr | Konstancin-Jeziorna | 8 km | opłacono on-line | |||||
268 | Piechocka Maria | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
269 | Kozaczek Marcin | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
270 | Kaczmarek Daria | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
271 | Szczukiewicz Krzysztof | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
272 | Kusy Grzegorz | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
273 | Bednarz Maciej | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
274 | Qasem Feras | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
275 | Drewa Tomasz | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
276 | Mazurek Sebastian | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
277 | łukasiak bartłomiej | warszawa | 8 km | opłacono on-line | |||||
278 | Kolano Agnieszka | Warszawa | 8 km | opłacono on-line | |||||
279 | Kokot Sebastian | Wejherowo | 8 km | opłacono on-line | |||||
280 | Kokot Weronika | Wejherowo | 8 km | opłacono on-line | |||||
281 | Wiśniewski Marcin | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
282 | Kowalska Małgorzata | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
283 | Dejworek Artur | Gdynia | 8 km | opłacono | |||||
284 | Potulska Karolina Potulska | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
285 | Potulski Jacek Potulski | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
286 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
287 | Kochel Karolina | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
288 | Kochel Jan | Mikołeska | 8 km | opłacono on-line | |||||
289 | Łaguna Anna | Gdańsk | 8 km | ||||||
290 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 8 km | opłacono on-line | |||||
291 | Pugowska Izabela 3 | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
292 | Cichowski Grzegorz | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
293 | Zbawicki Marcin | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
294 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | 8 km | opłacono on-line | |||||
295 | Jasiński Mariusz | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
296 | Boraczyńska Sandrine | Sopot | 8 km | opłacono on-line | |||||
297 | Dąbkowski Roman | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
298 | Masewicz Igor | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
299 | Samulak Kamil | gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
300 | Kołodziejczak Dawid | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
301 | Adamczyk Patrycja | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
302 | Napierkowski Fabian | Słupsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
303 | Maciejewska Agata | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
304 | Adamczyk Bożena | Pasłęk | 8 km | opłacono on-line | |||||
305 | Zimnicka Daria | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
306 | Woźniak Paweł | Reda | 8 km | opłacono on-line | |||||
307 | Telążka Aleksandra | Gdańsk | 8 km | opłacono on-line | |||||
308 | Superson Łukasz | Gdynia | 8 km | opłacono on-line | |||||
309 | Łącki Jarosław | Gołubie | 8 km | opłacono on-line | |||||
310 | Adamczyk Zbigniew | Pasłęk | 8 km | opłacono on-line | |||||
morsik weteran | |||||||||
311 | Wójcik Piotr | Gdynia | 4 km | morsik weteran | opłacono on-line | ||||
Łowcy Niewygód | |||||||||
312 | Dera Michał | Goręczyno | 8 km | Łowcy Niewygód | |||||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
313 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | 4 km | Łódź Ratunkowa | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8518