Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kapelan Edyta | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
2 | Zenka Danuta | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
3 | Balakari Temur | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | Pentathlon Szczecinek | |
4 | Krzyżańska Julia | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | Stramolki | |
5 | Thies Katarzyna | Witunia | Polska | Bieg, marsz NW | ||
6 | Walentyn Karol | Nowa Wiśniewka | Polska | Bieg, marsz NW | ||
7 | BRONOWICKA ANGELIKA | GÓRZNA | Polska | Bieg, marsz NW | ||
8 | Szulc Izabela | Więcbork | Polska | Bieg, marsz NW | ||
9 | Grabowska Marta | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
10 | Grabowski Marek | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | BBL Złotów | |
11 | Grabowska Elżbieta | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | BBL Złotów | |
12 | Sadowska Maria | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | Złotów | |
13 | Glapa Karol | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
14 | Foch Bożena | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
15 | Steć Mirosława | Łopienko | Polska | Bieg, marsz NW | ||
16 | Wiącek Lidia | Łopienko | Polska | Bieg, marsz NW | ||
17 | Sokół Monika | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
18 | Stramol Tomasz | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | Stramolki | |
19 | Stramol Katarzyna | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | Stramolki | |
20 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Bieg, marsz NW | Aktywne Lisewo | |
21 | SKRENTNY ANDRZEJ | KRZYWA WIEŚ | Polska | Bieg, marsz NW | ||
22 | Chiliński Tomasz | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
23 | Dec Alex | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
24 | Dec Nadia | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
25 | Dec Agnieszka | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
26 | Szczotka Kamila | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
27 | Szczotka Marcin | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
28 | Kamińska Gabriela | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
29 | Purgal Hubert | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | Pentathlon Szczecinek | |
30 | Kryk Mirek | Chodziez | Polska | Bieg, marsz NW | Aktywny Margonin | |
31 | Szymczak Dariusz | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
32 | Szymczak Urszula | Piła | Bieg, marsz NW | |||
33 | Rajewski Sebastian | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
34 | Rajewska Beata | Pila | Polska | Bieg, marsz NW | ||
35 | Czerenkiewicz Gabriela | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
36 | Poszwa Anna | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
37 | Tomasz Anna | Poznań | Polska | Bieg, marsz NW | ||
38 | Lajter Jerzy | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | 4 Run Team Piła | |
39 | Krasowska Jowita | Wałcz | Polska | Bieg, marsz NW | ||
40 | Prokopowicz Marcin | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | 3:33 Team | |
41 | Wałdoch Rafał | Wałcz | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
42 | Rózga Grzegorz | Wałcz | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
43 | Plucińska Weronika | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
44 | Żółtowska Agnieszka Żółtowska | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
45 | Jolanta Nina Młynarczyk | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | |
46 | Trojnar Karolina | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | |
47 | Kucharczyk Damian | Różewo | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
48 | Mazur Gabriela | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | TeamTerminatoRun | |
49 | Zupnik Julia | Wałcz | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
50 | Kasielski Rafał | Wałcz | Polska | Bieg, marsz NW | Team Terminatorun | |
51 | Czarnecka Łucja | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | przedszkolak | |
52 | Barabasz Agnieszka Barabasz | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | Starostwo Powiatowe w Złotowie | |
53 | LESISZ Karolina | Koszalin | Polska | Bieg, marsz NW | ||
54 | Szcześniak Elżbieta | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
55 | Chrzanowski Tomasz | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
56 | Fortuna Damian | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
57 | Marciniak Dariusz | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | ||
58 | Bania Edward | Turowo | Polska | Bieg, marsz NW | ||
59 | Antoniak Xavier | Nakielno | Polska | Bieg, marsz NW | Bukowa Ostoja Nakielno | |
60 | Antoniak Robert | Nakielno | Polska | Bieg, marsz NW | Bukowa Ostoja Nakielno | |
61 | Urbańska Natalia | Nakielno | Polska | Bieg, marsz NW | Bukowa Ostoja Nakielno | |
62 | Abraham Nikolett | Nakielno | Polska | Bieg, marsz NW | Bukowa Ostoja Nakielno | |
63 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
64 | DĄBROWSKA Julia | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
65 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
66 | Czarny Katarzyna Agata | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | - | |
67 | Grobelny Andrzej | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
68 | Zalewski Dawid | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
69 | Hereć Wojciech | Margonin | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
70 | Borucki Oliwier | Margonin | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
71 | Marczewska Antonina | Stawnica | Polska | Bieg, marsz NW | ||
72 | Marczewski Leon | Stawnica | Polska | Bieg, marsz NW | ||
73 | Hereć Marcelina | Margonin | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
74 | Godlewska Monika | Krajenka | Polska | Bieg, marsz NW | ||
75 | Foryś Iwona | Śmiardowo Złotowskie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
76 | Ciastoń Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ORSKOV FOODS TEAM | |
77 | Błaszczyk Piotr | Polne | Polska | Bieg, marsz NW | ||
78 | Sieczkarek Katarzyna | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
79 | Czapiewski Łukasz | Chojnice | Polska | Bieg, marsz NW | ||
80 | Bąk Tomasz | Złocieniec | Polska | Bieg, marsz NW | Na Przypale albo wcale!!! | |
81 | Bąk Lena | Złocieniec | Republika Środkowoafrykańska | Bieg, marsz NW | Na Przypale albo wcale!!! | |
82 | Gemza Mariusz | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
83 | Zamczyk Piotr | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
84 | Piszke Jarosław | Dorożyska Wielkie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
85 | Pawlikowska Dominika | Szydłowo | Polska | Bieg, marsz NW | ||
86 | Witczak Dorota | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
87 | Koczur Marlena | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
88 | Grochowska Agnieszka | Piła | Polska | Bieg, marsz NW | Luźne Majty | |
89 | Drobkiewicz Ewa | Stara Wiśniewka | Polska | Bieg, marsz NW | ||
90 | Sarnowska Krystyna | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
91 | Sarnowska-Klimek Aleksandra | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
92 | Wolska Beata | Żeleźnica | Polska | Bieg, marsz NW | ||
93 | Wolski Piotr | Żeleźnica | Polska | Bieg, marsz NW | ||
94 | Brzezińska Emilia | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
95 | Karabasz Sylwia | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
96 | Karabasz Krzysztof | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
97 | Romecz-Kazik Gabriela | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
98 | Kaufka Anna | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
99 | Wincaszek Andrzej | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
100 | Wincaszek Maria | Złotów | Polska | Bieg, marsz NW |
Wyświetleń: 13679