Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drabjewska Joanna | Białobłocie | Polska | Bieg, marsz NW | Drabjewski Team | |
2 | Drabjewski Piotr | Białobłocie | Polska | Bieg, marsz NW | Drabjewski Team | |
3 | Drabjewska Julia | Białobłocie | Polska | Bieg, marsz NW | Drabjewski Team | |
4 | Drabjewska Mia | Białobłocie | Polska | Bieg, marsz NW | Drabjewski Team | |
5 | Banaczyk Piotr | Blekwit | Polska | Bieg, marsz NW | Lill-sport | |
6 | Banaczyk Wioletta | Blekwit | Polska | Bieg, marsz NW | Lill-sport | |
7 | Abramowicz Ewa | Borucino | Polska | Bieg, marsz NW | Kijowe Siostry i Brat | |
8 | Natkaniec Wiesława | Bralin | Polska | Bieg, marsz NW | Olimpijczyka imienia Ireny Szewinskiej | |
9 | Romanów Małgorzata | Broczyno | Polska | Bieg, marsz NW | ||
10 | Romanów Mariusz | Broczyno | Polska | Bieg, marsz NW | ||
11 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg, marsz NW | ||
12 | Kotecki Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | Gang Kocura | |
13 | Januszewski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | ||
14 | SZYMANDERA ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg, marsz NW | ||
15 | Koniec Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | TRIdropsy | |
16 | Czerenkiewicz Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | TRIDROPSY | |
17 | Koniec Alan | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | TRIDROPSY | |
18 | Barwikowska Klaudia | Bydgoszcz | Polska | Bieg, marsz NW | ||
19 | Kryk Mirek | Chodziez | Polska | Bieg, marsz NW | Aktywny Margonin | |
20 | Kątowska Ewa | Chodzież | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
21 | Glanc Krzysztof | Chodzież | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
22 | Glanc Katarzyna | Chodzież | Polska | Bieg, marsz NW | WłóczyKije | |
23 | Czapiewski Łukasz | Chojnice | Polska | Bieg, marsz NW | ||
24 | Muzolf Kinga | Chojniczki | Polska | Bieg, marsz NW | ||
25 | Firlej Agnieszka | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
26 | Sydor Katarzyna | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
27 | Sydor Marcin | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
28 | Sydor Julia | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
29 | BARANOWSKI Łukasz | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
30 | Baranowska Izabela | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
31 | GZUBICKI Piotr | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
32 | Koszko Damian | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
33 | Kapkowski Paweł | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | El Toro De Oro | |
34 | Ciastoń Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ORSKOV FOODS TEAM | |
35 | Kapelan Edyta | Czaplinek | Polska | Bieg, marsz NW | ||
36 | Rokita Emilia | Czarne | Polska | Bieg, marsz NW | Czarne biega | |
37 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Bieg, marsz NW | Czarne Biega | |
38 | Rokita Mikołaj | Czarne | Bieg, marsz NW | Czarne biega | ||
39 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Bieg, marsz NW | Czarne Biega | |
40 | Dąbrowska Joanna | Czarne | Bieg, marsz NW | Czarne biega | ||
41 | Dąbrowska Lena | Czarne | Bieg, marsz NW | |||
42 | Przednówek Mariola | Czarne | Polska | Bieg, marsz NW | ||
43 | Rokita Michał | Czarne | Bieg, marsz NW | Czarne biega | ||
44 | Jażdżewska Sylwia | Człuchów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
45 | Dyl Mariola | Człuchów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
46 | Lenio Beata | Człuchów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
47 | Zielińska Joanna | Człuchów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
48 | Wesołowska Justyna | Dąbki | Polska | Bieg, marsz NW | ||
49 | Wejman Mariusz | Debrzno | Polska | Bieg, marsz NW | ||
50 | Murach Wojciech | Debrzno | Polska | Bieg, marsz NW | ||
51 | Wejman Aneta | Debrzno | Polska | Bieg, marsz NW | ||
52 | Piszke Jarosław | Dorożyska Wielkie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
53 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Bieg, marsz NW | Aktywne Lisewo | |
54 | MILACHOWSKA AGNIESZKA | DZIERZĄŻENKO | Polska | Bieg, marsz NW | ||
55 | MILACHOWSKI SEBASTIAN | DZIERZĄŻENKO | Polska | Bieg, marsz NW | ||
56 | Dryjer Diana | Gdańsk | Polska | Bieg, marsz NW | Vetcentrum | |
57 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg, marsz NW | ||
58 | Łuc Małgorzata | Gortatowo | Polska | Bieg, marsz NW | ||
59 | Łuc Krzysztof | Gortatowo | Polska | Bieg, marsz NW | ||
60 | Łuc Julia | Gortatowo | Polska | Bieg, marsz NW | uczenica | |
61 | Łuc Kinga | Gortatowo | Polska | Bieg, marsz NW | przedszkolak | |
62 | BRONOWICKA ANGELIKA | GÓRZNA | Polska | Bieg, marsz NW | ||
63 | Szymaniak Arleta | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz NW | ||
64 | Gosz Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg, marsz NW | FATBIKE | |
65 | Gosz Ksawery | Grudziądz | Polska | Bieg, marsz NW | ||
66 | Szczukocki Marcin | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
67 | Stawiarz-Wachowicz Izabela | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
68 | Melon Jacek | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
69 | Wiśnik Asia | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Kijowe Siostry i Brat | |
70 | Wiśnik Marcin | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Kijowe Siostry i Brat | |
71 | Thomas Daniel | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | PreconPolska | |
72 | Kowalczuk Maria | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Kijowe Siostry i Brat | |
73 | Zakielarz Adriana | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
74 | Komorska Sylwia | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
75 | Haweto Janina Elżbieta | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Kijowe Siostry i Brat | |
76 | Komorski Jacek | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
77 | Zakielarz Piotr | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
78 | Zakielarz Alan | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
79 | Zakielarz Laila | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
80 | Zakielarz Tatiana | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TERMINATORun | |
81 | Mazur Anna | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | TeamTerminatoRun | |
82 | Mazur Tomasz | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | TeamTerminatoRun | |
83 | zakielarz Maria | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Team TerminatoRun | |
84 | Pawłowski Michał | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | Precon-Polska | |
85 | Fortuna Damian | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
86 | Mazur Gabriela | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | TeamTerminatoRun | |
87 | Żółtowska Agnieszka Żółtowska | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
88 | Prokopowicz Marcin | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | 3:33 Team | |
89 | Chiliński Tomasz | Jastrowie | Polska | Bieg, marsz NW | ||
90 | Kuich Piotr | Józefowo | Polska | Bieg, marsz NW | Lill-sport | |
91 | BANASZKIEWICZ KATARZYNA | KACZORY | Polska | Bieg, marsz NW | ||
92 | Witczak Dorota | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
93 | Trojnar Karolina | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | |
94 | Jolanta Nina Młynarczyk | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | |
95 | Ilczyszyn MAGDALENA | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
96 | Furman Bożena | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
97 | Niedźwiedź Ewa | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
98 | Domańska Bogumiła | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
99 | Derkacz Renata | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI | |
100 | Dominiak Zofia | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg, marsz NW | Błyskawice N.W.TEAM KALISZ POMORSKI |
Wyświetleń: 13675